Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
235. Pótkávé (válaszként erre: 232. - Angie's)
2011. júl. 28. 12:03

Szia Angie's!

Köszönöm a tanácsot! Pontosan hogyan kombinálják? Egy kezelésen belül, vagy alkalmankét kellene váltogatni hogy egyik héten kavitáció+nyirokmasszázs másik héten Regen+nyirokmasszázs?

2011. júl. 28. 12:02

Bocsi, hogy beleszólok, nekem olyan ismerősöm van aki ilyen szalonban dolgozik.

Ti tényleg elhiszitek, hogy kipisilitek a zsírt???!! Mielőtt mész a kezelésre, mert ugye időpontod van, megnézik az előző mérés eredményét és ugyebár a centin lehet 2-3 centit összehúzni...

2011. júl. 28. 12:00

Szia Rubellit!

Értem amit mondasz! Ahol voltam ott két féle nyirokmasszázsból lehet választani a kezelés után, Mark III vagy LPG. Melyik hasznosabb?

232. angie's (válaszként erre: 226. - Rubellit)
2011. júl. 28. 07:11

Szia!

Ha nagyon jó eredményt akarsz, kombináld a Regent a kavitációval. Nálam van pár vendég, aki így vett kúrát, valóban, sokkal szebben fogynak, szép feszes a bőr, apadnak a centik.

231. Rubellit (válaszként erre: 227. - Pótkávé)
2011. júl. 27. 19:35

Szia Pótkávé!

Nem maga a kavitációs zsírbontás feszesíti a bőrt hanem az utána következő nyirokkeringés serkentő kezelés. Ez nem biztos, hogy minden esetben így van, mert már elég érdekes dolgokat olvastam én is. Volt rá példa, hogy 10 perces nyirokmasszázs csináltak teljes testen. Amikor én kavitációs zsírbontás csinálok és tudom, hogy ezzel nem vagyok egyedül olyan nyirokkeringés serkentő kezelést alkalmazok ami feszesíti a bőrt is. A Te esetedben pedig azért látom jobb megoldásnak a kavitációs zsírbontás amihez mindig tartozik egy nyirokkeringés serkentő kezelés, mert csak a kavitációs zsírbontás /a Te szavaiddal élve :)/ írtja a zsírsejteket. Amikor egyébként is fogysz akkor csak a zsírraktárak kiürítése történik és ez csak pillanatnyi és nem tartós megoldás.

230. szpájdörmen (válaszként erre: 229. - Niki68)
2011. júl. 27. 14:18

Szia Niki68!

jó látni végre hogy valaki leírja az eredményt! Gratula!

Szeretnék megkérdezni valamit és persze nem gond ha nem válaszolod meg,de privátban is megírhatod ha nem titok,hogy ezek a cm-ek hány cm-ből mentek le? mármint hogy hány cm volt a combod körmérete ott ahonnan most ennyi lement?

válaszod előre is köszönöm.

229. niki68
2011. júl. 27. 12:03

Sziasztok!

Lejárt a kavitációs kezelésem.8 alkalmat voltam.A combom külső-belső része lett kezelve.A végeredményem 4.5cm felső comb,2cm a combom közepén ,2cm a térdnél.Ez utóbbinak azért is örülök,mert ott nem kavitáltak.A narancsbőröm nagyon látványosan kisimult.Az lenne a kérdésem,hogy otthon hogyan tudnék a térd zsírpárnáiból néhány centit lefaragni? Pár hét elteltével lehet-e kézi cellulitisz masszázsra menni?Nem megterhelő-e,illetve van-e értelme?

2011. júl. 26. 18:05

Sziasztok!

egy olyan kérdésem lenne azokhoz akik már részt vettek kavitációs kezelésen,hogy Ti mit éreztetek kezelés közben a kezelt felületen ill. belsőleg?

227. Pótkávé (válaszként erre: 226. - Rubellit)
2011. júl. 26. 16:24

Szia Rubellit!

Köszönöm a választ! Nem tudtam, hogy a kavitációs kezelés is feszesíti a bőrt! A Regen Tripolarnal volt mindig olyan nagyon kiemelve ez a hatás, a kavitációs kezelésnél nem is említették sehol. És ezért attól tartottam amit pont meg szeretnék előzni a kötényhas. Mert én laikusként úgy gondolkodtam, hogy egyébként is fogyok és ha még a kavitáció is írtja a zsírsejtjeimet akkor a bőrőm nem fogja tudni követni ezt a gyorsabb változást. De akkor a gondolatmenetem nem volt helyes. :-) Megfogadom a tanácsodat! Köszönöm! Még egy kérdés. A kavitációs kezelés hogyan feszesíti a bőrt?

2011. júl. 26. 15:54

Szia Pótkávé!

Négy évvel ezelőtt dolgoztam 1.5 évig Regen Tripolar-ral. Abban az esetben ha számodra nem fontos az, hogy az eredmény minnél tartósabb legyen és csak nagyon nehezen tudj visszahízni a kezelt területre akkor maradj ennél a kezelésnél. A Regen Tripolár mint a többi eddig ismert kozmetikai alakformáló gép csak a zsírraktárak kiürítésére képes. Ezzel szemben a kavitációs zsírbontásban az a forradalmian új, hogy a zsírsejtek számát képes véglegesen csökkenteni és közben a bőrt is feszesíti. Lehet kombinálni a két kezelést, a kérdés csak az, hogy érdemes-e. A Te esetedben én mindenképpen a kavitációs zsírbontásra szavazok.

2011. júl. 26. 10:57
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek. Pénteken voltam egy REGEN tripoláris RF kezelésen 30 perc + 30 perc MARK III nyomásterápia volt hozzá. Azért választottam ezt a kezelést, számos oldalon olvastam (igyekeztem alaposan utána járni), hogy bőrfeszesítésre és körfogatcsökkentésre nagyon jó eredményeket értek el vele. Szépen apad a súlyom a diétától és egy kis mozgástól, jókora úszogumiaim vannak és szeretném megelőzni, hogy kötényhasam legyen. Jó választás erre a tripoláris RF? Vagy erre is jó megoldás lenne a kavitációs zsírbontás? Vagy lehet ezeket kombinálni?
224. angie's (válaszként erre: 222. - Biocsucsi)
2011. júl. 25. 09:45
Sztem Z.Bettinek írj.
223. angie's (válaszként erre: 220. - Poppy42)
2011. júl. 25. 09:44
Ez rendben van.Sőt, a kezelést megelőző napon nem szükséges szénhidrátot csökkenteni, úgyhogy indulhat utána is a csökkentett bevitel.
2011. júl. 25. 09:42

Sziasztok! Tud valaki ajánlani megbízható helyet Budapest XI. kerületében ahol kavitációs zsírbontást csinálnak?

Köszönöm, Kriszta

221. Z. Betti (válaszként erre: 212. - Pótkávé)
2011. júl. 24. 18:57

Kedves "Pótkávé"!

Nálunk van Ultratone Super Pro 20. A vele való testkezelések nagyon kellemesek. Kétségtelen, hogy ma sokkal divatosabb (és persze szerintem hatékonyabb is) zsírbontásra az ultrahangos kavitáció. A kolléganő, amikor 30'-es nyirokmasszázst ajánlott, teljesen korrekten járt el. Ez a pumpáló, mély masszázst utánzó nyirok masszázs program gyárilag 30'-es időtartamú. Ez alatt az idő alatt mintegy felszívja a méreganyagokat, bomlástermékeket, és persze a lebontott zsírt. A nyirokrendszeren keresztül elszállítja azokat, és csökkenti a folyadék visszatartást. Ha előírás szerint helyezik fel az elektródákat, talpadtól a hónaljadig minden nyirokút serkentve lesz.

Valamiért azonban, a kavitációhoz inkább a nyomásterápiát ajánlják. Ez egy lényegesen egyszerűbb technika, de eredményes.

220. Poppy42
2011. júl. 24. 11:53

Azon gondolkodom, hogy a ketogén diéta alkalmas e a kavitációs kezelés alatti szénhidrát bevitel minimalizálására.


A kavitációs kezelést követő három napban tilos a szénhidrát bevitel, a kezelést alkalmazók szerint. Azért azzal ugye mindannyian tisztában vagyunk, hogy nulla szénhidráttal létezni, dolgozni nem lehet.


A ketogén diétában öt napon át a napi 50 g szénhidrátra kell törekedni, bizonyos esetekben minimálisan alá menni, vagy emelni a szintet. Én személy szerint kb. 20-30 gramm szénhidráttal már használható vagyok.

Azonban ebben a diétában van két "feltöltő nap", amikor a szénhidrát bevitelt két egymást követő napon meg kell emelni.

Szerintetek a kavitációs kezelés során az eredményességhez megfelel e ez a diéta?


Az érthetőség kedvéért napokra lebontva:

A kezelést megelőző napon, a kezelés napján, és az azt követő három napban 20-30 g szénhidrát. A maradék két, szénhidrát feltöltő napon kb. 50-60 g szénhidrát bevitel.


Mi a véleményetek?

2011. júl. 22. 18:48

Szia Zsu044!


A kavitációs zsírbontásnak nincs káros hatása, de a Te esetedben orvosi véleményre lenne szükség. Utána olvastam a betegségednek, a kezelő orvosodat kellene megkérdezned ezzel kapcsolatban. Sajnos a máj és vese betegség kontraindikáció /ellenjavallat/.

218. zsu044
2011. júl. 22. 09:44

Sziasztok!


Nagyjából végigolvastam a fórumot, szeretnék belevágni a kavitációs ultrahangos zsírbontásba én is. Igazából több területet is szeretnék (külső-belső comb, popsi, has) persez egyesével.. Kérdésem az lenne, hogy polycystás vese/máj betegségem van, ez hátráltató tényező?? Illetve a másik kérdés, hogy akkor most van káros hatása a kavitációnak, vagy nincs? Nem szeretnék olyan áron fogyni, hogy bármilyen betegséget idézne elő az eljárás..

Előre s köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 22. 07:36

Szia Rubellit!

Köszönöm a választ! Akkor lemondom, ésnézek másik helyet.

216. dolgozolaany (válaszként erre: 215. - Rubellit)
2011. júl. 21. 22:37

Nem szeretem a sós ételeket, alig sózok.

Most taktikát váltottam az ivásban és így megvan a 2,5 liter (citromos zöld tea + ásványvíz + gyümi tea cukor ill. édesítő nélkül citrommal).

Megírnád a tea nevét? Ill. priviben hol dolgozol?

Megkérdem majd a gépek neveit. Volt 2 szájsebészeti műtétem júniusban, így 3-4 hétig heti egyszer járhattam, de nem jött vissza semmi ill. a bőröm sem romlott vissza szerencsére.

Köszönöm!

215. Rubellit (válaszként erre: 213. - Dolgozolaany)
2011. júl. 21. 16:18

Szia Doldozolaany!

Fontos lenne többet inni, mert így a lebontott zsír és méreganyagok nem tudnak távozni.

Van egy rossz hírem számodra a levesek nem számítanak bele a bevitt folyadékba. A vízesedés lehet, hogy a konyhasó /NaCl/ fogyasztással van összefüggésben. Mennyi sót használsz? Milyen nyirokkeringés serkentő kezelést kapsz? A kezelés közben és utána a nyirokkeringés serkentő kezelés segít a víz távozásában. Lehet ilyen hatású teát kapni érdemes lenne fogyasztanod.

214. Rubellit (válaszként erre: 212. - Pótkávé)
2011. júl. 21. 16:08

Szia Pótkávé!

Értettem amit írtál és szerintem kevés a 30perc.

2011. júl. 21. 10:51

Pár kérdésem lenne:

Priviben tudnátok budapesti szalon elérhetőséget küldeni, akik ebben dolgoztok ill. akik sikeres kezeléseken vannak túl??

Én meg vagyok elégedve ahová járok, de a munkatársaim szeretnének még 2-3 jól bevált helyet Budapesten, mielőtt döntenek! Köszönöm!


Sajnos én nem tudok meginni ennyi folyadékot. :(( Ezért jogosan cseszegetnek a szalonban, de nagyon ritkán megy le több 2 liternél. Csak v.milyen könnyű zöldséglevessel lesz több mint 2 liter a folyadék - ha van jó receptetek, megírnátok? Ettől függetlenül viszont vizesedek!! A kezelések közben és után kijön a víz, szóval, nem értem, miért is vizesedek! Ötletek???

Köszönöm!

2011. júl. 21. 09:32

Kedves Rubellit és angie's! Köszönöm a választ!!!

Az Ultratone SuperPro20-asnál úgy értettem, hogy egy alkalommal 2 testrészt kezelnek kavitációval mindkettőt 20 perceig, tehát 40 perc kavitávió után van 30 perc Ultratone.

211. angie's (válaszként erre: 209. - Pótkávé)
2011. júl. 21. 07:19
A mark III az ún., nyomásterápiás masszázs, az LPG vákuummasszázs. Röviden ennyi.
2011. júl. 20. 21:17

Szia Pótkávé!

Nem dolgoztam Ultratone SuperPro20-as géppel, de nekem kevésnek tűnik a 30perc. Találtam egy honlapot ahol ezt a gépet használják a kavitációs zsírbontás utáni nyirokkeringés srekentésére és ők 20perc kavitációhoz 30perc Ultratone SuperPro-t ajánlanak.


A MARK III berendezés sűrített levegős, úgynevezett pneumatikus masszázson alapul.

A sűrített levegőt speciálisan kamrákra tagolt kétfalú, hosszú csizmába , széles övbe illetve kar esetében hosszú ujjba vezetik. A levegő nyomást, annak idejét és helyét számítógép kontrollálja, vezérli mindenkinek igénye szerint.


Az LPG technika szabadalmaztatott módszer, amely során a készülék kezelőfeje hullám formájában beszívja a bőrt, majd elengedi azt. A motorizált hengerek különböző sebességgel, egymástól függetlenül, azonos vagy ellentétes irányban mozognak, a bőr állapotától függően. A program intenzitása személyre szabható. A készülék intelligens szoftvere segítségével a program intenzitása a szövetek jellegzetességeinek és a kezelés céljának figyelembe vételével személyre szabható.

2011. júl. 20. 16:08

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a 2*20 perc kavitációs uh kezelés után megfelelő-e a 30 perc Ultratone SuperPro20 kezelés?

És mi a különbség a MarcIII és az LPG nyirokmasszázs között?

Köszönöm a válasz előre is!

208. szpájdörmen (válaszként erre: 205. - Angie's)
2011. júl. 15. 10:23

szia Angie's,

az 50-60 perc szinte sehol sem nagyon írja senki...de remélem személyes konzultáció során,na és persze a gép függvényében alakítható lesz a dolog.

azt hiszem igazad van,valószínűleg egy testrész fog egyszerre csak menni,még ha hosszabb és drágább is lesz. talán ez biztosabb és eredményesebb...igazából ez csak egy ötlet volt részemről és úgyis a kezelő kozmetikus véleménye és javaslata lesz a döntő majd.

köszönöm hogy írtál.

207. angie's (válaszként erre: 204. - 9ea0180344)
2011. júl. 15. 08:32
Max. 2-3 cm-t. Rá nem fizettél, de kedvezményt sem kaptál igazán. Cca. 10-13500 Ft körül mozog egy ilyen kezelés ára, a nyirokmasszázs sok helyen ebben benne van, a plusz masszázs meg cca.2000 Ft.
206. angie's (válaszként erre: 203. - Nagyanett)
2011. júl. 15. 08:29
Szia! Nézd, a 150.000 a másfél-3,5 millióhoz szinte semmi. Ennyibe kerülnek a professzionális gépek.A kavitációs freki jó, a kimeneti teljesítmény (1-3 w/cm2) kicsi. így minimum 15-20 kezelés kell ugyanolyan eredményhez, mint amit a kozmiban 6-7 alkalom alatt érnek el. És a nyirokserkentést hogy oldod meg? futsz 30 percet? (az megfelelő izompumpa a nyirokserkentéshez).:-)
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook