Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalmam: lefogyok fórum

Újévi fogadalmam: lefogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
3222. Awela
2009. máj. 25. 09:53

Ericika: még nem volt meg, júniusban tartjuk, a fizuból veszünk gyűrűt.


Allics: híztam két kilót... csalódott vagyok. De azért nem adom fel, folytatom, többet mozgok és lemegy még a maradék is.


Most is épp tanulok (kormányzattöri), plusz munkát nézek. Kellene valami jól fizető nyári munka. Lett volna Németországban, de nem tudok kimenni, anyum terhes, párom beteg, itt kell maradnom segíteni.

3221. ALLICS
2009. máj. 24. 10:37

Sziasztok csajok!

Gondoltam már bejelentkezek.

Jelentem ma reggelre 63,7 kg-ot mutatott a mérleg.Nagyon örülök,bár tényleg tettem érte ezt a hetet becsületesen végig csináltam és folytatom a célomig.Ismét érzem magamban a kitartást:))


Ti hogy vagytok és hol tartotok??

3220. ericika2
2009. máj. 23. 20:04

Sziasztok, mindenkinek szép hétvégét.

Nahát, Renike, megvagy még???? Gratulálok a munkahelyedhez, látod, milyen hamar összejött valami jó. A fiót ne bánd, jó, hogy hamar kiderült milyen link.


Awela, Heidi, gratulálok a vizsgáitokhoz, olvastam ám itt a fórumon is, meg a naplóban is Heidi, de nem nagyon volt időm, meg kedvem sem írni.


Medina, hogy vagytok? Biztos sokat vagytok Atival a szabadban...

Hogy állnak a kilóid?


Allics, teljesen elfogytál? Mennyinél tartasz? A mérlegelődben nem láttam új beírást.


Én a mióma miatt 10 napig betegállományban voltam, most szerdán megyek Bécsbe vizsgálatra a beavatkozást végző professzorhoz (ebolizáció), a munkahelyi mobbing tart, semmi kedvem bemenni, mikor az ominózus kolléganő benntvan.

Szóval volt egy depis időszakom.

Az esküvő időpontja még nem tiszta, de szeretnénk júniusban vagy júliusban. Templomban is.

Két hét múlva megyünk szabadságra, amiből 5 napot a Rotschild kastélyban töltünk tánctanulással, egy hetet pedig talán a Balatonnál, de mindenképpen Magyarországon.

Írjatok, ha van időtök, mi van veletek!!!


Awela, megvolt az eljegyzés???

3219. *Renike*
2009. máj. 23. 13:51

Sziasztok Csajok!


Jól eltüntem...

Elég sok minden történt velem az elmúlt időkben.A súlyom maradt annyi amennyi volt,de javultam mert rájöttem hogy az ilyen olyan fogyokúrák hosszútávon nem jók,csak és kizárólag az életmódváltás segíthet abban hogy végre leadjam azokat a fránya kilókat.


Új munkahelyemen van,recepciós vagyok egy hatalmas és gyönyörű irodaházban a belvárosban.Elég sokat kell dolgozni,napi 10 órát,reggel 7 elött indulok és kb este 7 körül érek haza.De azért nem rossz,legalább van munkahelyem.


Pasifronton is vannak változások.Megismerkedtem egy fiúval (sazerintem idáig még képben vagytok) aki eleinte nagyon aranyos kedves romantikus álom pasi volt. De ez már a múlt,hazudozik össze vissza,állandóan csavarog,és kb 1 hete nem is találkoztunk,szóval egy lókötő.Ráadásul miatta kezdtem el gyógyszert szedni,bár ha jobban belegondolok nem baj,hisz később is jól jön majd ha lesz új pasim.


De nem vagyok letörve,tudom hogy egyszer,nemsokára eljön az Én időm,leadom a kilókat és találok egy megfelelő embert akivel végre boldog lehetek.


Sajnos az új helyemen nincs net,úgyhogy nem tudom mikor jelentkezek legközelebb de igyekszem.


Szép hétvégét Csajok!!!

3218. Awela
2009. máj. 22. 19:23
Hahhóóóó!!! Sehol senki? Hol a lelkesedés? Hol a vidámság? Írjon már valaki, légysziiii.
3217. Awela
2009. máj. 16. 21:43

Mi újság, csajok?


Ma egész nap főztem, de alig ettem valamit... Szép teljesítmény. Bár beteg vagyok és nincs étvágyam, valószínűleg ez a baj. Viszont holnap tuti, hogy eszek, vadast csináltam krumpligombóccal.:) Nyamm. És a legszebb, hogy holnap alhatok bármeddig, mert nem kell főznöm.

3216. Awela (válaszként erre: 3215. - E1e9ab571d)
2009. máj. 14. 09:34

Azt majd egyszer én is szeretném elérni... De milyen messze van! Ez még csak az első év. Ráadásul középkoros félév, nagyon nem szeretem, de mindegy, át kell menni, meg kell csinálni, hogy jöjjön végre az újkor.:)

Mostanában kezdek rászokni a ropira. Nagyon jól esik olvasás közben. Meg persze a kávé mellé.

2009. máj. 13. 22:02
Sziasztok, bocsi,hogy nem vagyok, de nem nagyon van téma. Tanulok, eszem. Elég sokat. De hát ez van, a suli fontosabb. Azért nem szeretnék mindent visszahízni, de ha ez az ára a sikeres vizsgáknak, akkor vállalom. Az iskola vége lebeg a szemem előtt, meg hogy én is megkapom majd a dr. titulust:) leghamarabb jövő nyáron, épp ma mondta Anyum, hogy majd új személyes iratokat kell igényelnem a névváltozás miatt.
3214. Awela
2009. máj. 13. 18:26
Olyan fura... Most szüneteltetem a fogamzásgátlót, jócskán betesz nekem. Mindig sósat ennék, most pl. ropit tejföllel...:) Alig várom, hogy újra szedhessem, mert ez így nem oké. De annyi haszna van, hogy az édességet abszolút nem kívánom.
3213. Awela (válaszként erre: 3211. - Ericika2)
2009. máj. 13. 18:19

Köszi, az mindig jól jön. Múlt héten írtam egy kettest úgy, hogy mindent megtanultam... Csak nem gondoltam, hogy szövegkiegészítős feladatok lesznek (történelemből!). Mindegy, a többi legalább jobb lett.


Remélem, minden rendben lesz veled.

3212. ericika2
2009. máj. 13. 16:17
Allics, hogy állsz?
3211. ericika2
2009. máj. 13. 16:16

Awela, gratulálok.

Heidi, olvastam a naplódban, mik vannak veled.

Mindkettőtöknek egy kalappal.

3210. ericika2
2009. máj. 13. 16:12

Sziasztok, eltűntem, május 5-től kijött a hisztamin intoleranciám, koccintottunk egy pezsgővel, KO.

Nem igazán tudtam a mióma nyomásától gondolkodni, a munkámra figyelni, úgyhogy betegállomány.

A munkahelyi mobbing sem használt, "enyhe" depi, és az is lehet, hogy a nagy öröm ártott meg.

3209. ericika2 (válaszként erre: 3206. - Medina07)
2009. máj. 13. 16:08
Május 27-re áttolva a vizsgálat, mert megjött a menstruációm.
3208. Medina07 (válaszként erre: 3207. - Awela)
2009. máj. 13. 11:10
Hűűű, hát akkor kitartás és egy HATALMAS KALAPPAL!!!!
3207. Awela
2009. máj. 12. 09:17

Megy ám, de még hogy!

Jövő héten újabb 3 vizsga... Bírom, hogy egy kupacba teszik őket, aztán egy hétig semmi.

3206. Medina07
2009. máj. 11. 09:14

Sziasztok!


Itt a nyár, a jó idő és mindenki eltűnik. Én még tartom a súlyomat, sokat kertészkedek és játszok kint a kertben Atival.

Gondolom a tanulás is megy ezerrel, ezért ilyen kihalt a fórum.


Allics: Hogy haladsz a fogyókúrával?


Ericika: Veled mi van? Mit mondott a doki?

3205. Awela
2009. máj. 5. 14:18
Ja, és megvagyok a mai vizsgával. Hát... rémes volt. A bácsi szerint nagyon egyszerű, de mi mindannyian más véleményen voltunk. Most tanulok holnapra, reggel 8kor folyt.köv. görög vallással.
3204. Awela (válaszként erre: 3202. - Ericika2)
2009. máj. 5. 14:15
Hát... nálunk az egész anyukám ötlete volt. Aztán kiderült, hogy párom is gondolt már rá, és akkor miért is ne? Végül már egy ideje együtt vagyunk. De mi még várunk az esküvővel, ahhoz pénz is kell, előbb a suli. Pároméknál nincs másik gyerek, nálunk meg nem valószínű, hogy a testvéreim előbb házasodnak, így valószínűleg nagy buli lesz, sok-sok szülői segítséggel.
3203. Medina07
2009. máj. 5. 09:39

Ericika: Gratulálok! :) Én végig izgultam az egész készülődést és alig vártam, hogy el jöjjön a nagy nap, szinte számoltam vissza napokat. :D

Hát nagyon lerííí rólad, hogy boldog vagy!!! :)


Awela: Hűűű! Egész hétvégén buli?? Mi csak vasárnap ünneplünk, de ha jól számoltam, akkor leszünk egy páran. :) Barátok, keresztszülők, tesómék, stb...

3202. ericika2 (válaszként erre: 3200. - Awela)
2009. máj. 5. 09:34

????

Hamar, nehogy meggondolja magát.

Legszívesebben a Rotschild kastélyban a tánctanításkor egy hónap múlva.

Néha magamba kell csípni, hogy ébren vagyok-e.

Ti hogy éltétek meg a lánykérést????

3201. Awela (válaszként erre: 3198. - Medina07)
2009. máj. 5. 08:29

Mi egész hétvégén szülinapozunk, húgomnak ma van, nekem 9-én lesz. Szombat a családé, vasárnap a barátoké. Ilyen hosszú szülinapi bulim még sose volt.:)

Megyek viszgázni, délután jövök. Majd írok, mennyire volt brutális a bácsi.

3200. Awela (válaszként erre: 3199. - Ericika2)
2009. máj. 5. 08:27
Gratulálok! Mikor lesz az esküvő?:)
3199. ericika2
2009. máj. 4. 20:25
Lányok, ma megkérték a kezem!! Awela, nehogy leelőzzelek. 7 év után furcsa és nagyszerű érzés. Boldog vagyok, és örülök, hogy ezt megoszthatom veletek.
3198. Medina07 (válaszként erre: 3197. - Awela)
2009. máj. 4. 18:08

Kitartás!!!! Észre se veszed és itt a hétvége!

Atinak 7-én van a szülinapja, de vasárnap tartjuk és mi is saslik-ot fogunk csinálni. :) Meg mellé egy kis bográcsgulyást. Tegnap is fincsi saslik-ot ettünk. Pulyka, paradicsom, alma, hagyma, fokhagymás grillfűszersóba pácolva.... Nyam, nyamm... :) Ja és volt még parázson sült krumpli is.

Már alig várom a vasárnapot.

3197. Awela (válaszként erre: 3196. - Medina07)
2009. máj. 4. 17:07
Mi is nagy partit csinálunk a hétvégén, nekem is most lesz a szülinapom és párom rendez egy hatalmas saslikos bulit. Nagyon várom.:) Addig viszont két vizsga, két zh. Nem tudom, hogy fogom túlélni...
3196. Medina07
2009. máj. 4. 15:50

Sziasztok csajok!


Bocsi, hogy mostanában nem jövök, rengeteg dolgom van a lakásfelújítással kapcsolatban, állandóan telefonálgatok, a tesz-vesz miatt folyton postára járok és csomagolok, stb, stb....

Szóval nem unatkozom. Nincs is időm sokat enni, így tartom a súlyomat. A napokban lesz a kisfiam 1 éves szülinapja, arra is lelkesen készülök, lesz egy kisebb társaság hétvégén, bogrács, grill...

Ha tudok, akkor jövök többet.


Csajok: Egy nagy-nagy kalappal a vizsgákhoz. Kitartás!!!!


Ericika: Majd írj, hogy mik a fejlemények a miómáddal kapcsolatban. Sajnálom, hogy kiújult. :(

Sajnos én is úgy vettem észre, hogy én se vagyok rendben. Nekem is van egy betegségem és lehet, hogy nekem is kiújult, de most semmire sincs időm, főleg magamra nem, mert Atit meg hormoninjekciózásra kell vinnem 5 hétig, hetente egyszer, nem szállt le még a bal heréje, aztán ismét sebészet és valószínűleg műtét. :( Sajnálom szegénykémet, de muszáj, mert nagyobb baj is lehet, ha nem kezeljük.

3195. Awela
2009. máj. 4. 08:43

Sziasztok!


Milyen volt a hosszú hétvége?

3194. Awela (válaszként erre: 3193. - E1e9ab571d)
2009. máj. 1. 13:03

Én mindennel próbálkoztam már, de tapasztalatom szerint jobban megmarad az anyag, ha már előre készülök. Perzse minden vizsgánál ez lehetetlen, de az elején még megy.


Olyan lusta vagyok ma, hogy még kaját se akarok csinálni... Pedig már kezdek éhes lenni, szóval ideje lenne már.:)

3193. e1e9ab571d (válaszként erre: 3192. - Awela)
2009. máj. 1. 09:52
Én sajnos a last minute tanulás híve lettem sajnos. Mindig utolsó pillanatban, napon, éjjel, hajnalban készülök fel a vizsgákra. Lusta vagyok, inkább kiélvezem az életet, és negyed idő annyi idő alatt bemagolom a tananyagot, mint a többiek. Lelki téren ez megterhelőbb. Na de most, még mindig van időm elkezdni, sosem késő.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook