Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalmam: lefogyok fórum

Újévi fogadalmam: lefogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3312. Awela (válaszként erre: 3311. - B4a3a4979d)
2009. aug. 31. 20:57
Orosz. Azt nem tudom, oroszok egyáltalán nem esznek-e lecsót, de hogy ő még nem evett, az biztos. Állt ott hatalmas szemekkel, majd megkérdezte: ez mi? Elmondtam. Kétkedve kóstolt bele, aztán megevett 3 adagot.:)
3311. b4a3a4979d (válaszként erre: 3310. - Awela)
2009. aug. 31. 13:37
Hogy-hogy a párod még nem evett lecsót?????
3310. Awela (válaszként erre: 3309. - B4a3a4979d)
2009. aug. 31. 13:27

Ez nagyon szép eredmény! Csak így tovább!


Szombaton anyu küldött fel nekünk "segélycsomagot", kaptunk egy nagy halom almát, paprikát, paradicsomot, cukkinit, csillagtököt, uborkát. Tegnap csináltam egy kis lecsót, mert már évek óta nem ettünk, párom pedig még soha, most kóstoltattam meg vele, de nagyon ízlett neki.

Ma is az volt ebédre, vacsira pedig salátát csinálok joghurttal és sajttal. Teszek majd fel képet, egész jól nézek már ki. Most vagyok 75, lehet, hogy meg is állok 70nél, már így is jó leszek, max hagyok rá pár kilót mínuszba, ha esetleg visszahíznék valamennyit.

2009. aug. 31. 07:25
Jó reggelt, szép hetet mindenkinek!!! Ma már a hetedik napom van. Ez alatt a hat nap alatt -2,4 kg az eredmény. Remélem, még a hátralévő nyolc napban alakul valamit. De pont ma köszöntött be a mikulás, biztos, hogy van vízvisszatartás.
2009. aug. 28. 07:23
Jó reggelt mindenkinek!!! Ma kezdődik a negyedik napom. Kicsit mérgelődtem ma reggel, mert 30 dkg-mal többet mutatott a mérleg, mindent betartva, na de nyugtával dícsérd a napot!!! Valószínű az éjszaka volt rövid, és ugye a fogyás nagyrészt éjszaka történik, tegnap koncerten voltunk későig, és ötkor már kelni kell.
3307. Awela (válaszként erre: 3301. - B4a3a4979d)
2009. aug. 27. 13:18

Kellene, csak ninsc miből megvenni.:(

Joghurtot azért szoktam tenni a salátára, de húst nem tudunk venni. Zöldséget is azért eszek ennyit, mert anyuék küldik és így ingyen van. Talán jövő hónapban kicsit jobban állunk majd, akkor eszünk rendes kaját is.:)


Szörnyen néz ki a pince. Nem értem, miért nem adnak rendesen támogatást. Mikor nekünk volt csőtörésünk és a fél fürdőszobát le kellett bontani, csöveket cserélni, kádat cserélni és a kinti vezetékeket is cserélni, alig kaptunk valamit. Álltak egy egész vezetéket. A maradékot meg oldja meg a szegény ember valahogy.

3306. Medina07
2009. aug. 27. 09:48
Megnéztem a képeket, borzassztó! Látszik, hogy meddig volt a víz. Képzelem milyen dohos lehet a levegő. Remélem már nem jön semmi.
3305. Medina07 (válaszként erre: 3304. - B4a3a4979d)
2009. aug. 27. 09:46
Jesszus! Ez nagyon durva! :( Ez a támogatás olyan, mintha nem is adnának. Nevetséges! Megértem, hogy ki vagytok teljesen.
3304. b4a3a4979d (válaszként erre: 3303. - Medina07)
2009. aug. 27. 08:59

Most várjuk. A kár 20.000 Euróra van becsülve, ebből -esetleg- a biztosítótól kapunk 1000-1300 Eurót, és valamilyen katasztrófaalapból -esetleg- 4000 körül. Biztos, hogy kell kölcsönt felvenni. Na meg a rengeteg munka........120 nm, az egészet szigetelni kell, utólagos talajvízszigetelés, kipakolni, bepakolni.

Teszek fel egy pár képet, hogy nézett ki, miután már nem fél méter, "csak" 10 cm víz volt.

3303. Medina07
2009. aug. 27. 08:18
Amúgy ti hogy álltok a pincével? Kaptatok valami támogatást?
3302. Medina07 (válaszként erre: 3301. - B4a3a4979d)
2009. aug. 27. 08:17

Ericika: Nem semmi a kitartásod. Én néha 10 km-t szoktam biciklizni Atival, szintén a Duna mentén, de hazafelé már kivagyok. Mondjuk kb 13 kg-os plussz csomagom van hátul. :)

Nálunk itt természetvédelmi terület van, ami a vízműveké. Nagyon szép, csendes hely, aszfaltozott szakasszal. Néha leállunk kavicsokat dobálni a vízbe és a múltkor egy őzike is kiugrott elénk. Csak nem vaddisznó legyen. :) Épp ezért nem szoktam egyedül menni.

Kár, hogy a többiek tényleg nem tudnak Halásztelekre jönni. :(

A pincével meg sehogy se állunk, nincs időnk. Talán szeptemberbe befejezzük, aztán falazás, tetőcsináltatás, stb... Még rengeteg munka van előttünk és szorít az idő.

A gyerekszobás egyenlőre félrerakva. Ahhoz kéne kocsi is és most nem fér bele anyagilag. Talán majd május környékén. Egyenlőre ékszereket készítek, amiket eladok a tesz-veszen, de inkább hobbi, amolyan kiszakadás a szürke hétköznapokból, ugyanis itt az anyukák nem túl közvetlenek, vagy féltik még a széltől is a gyereket. Nem nagyon találok társaságot, hiába vagyok kedves. :( Én átmegyek ide-oda, hogy a gyerek is barátkozzon hasonló korúval, de ők már nem jönnek. A barátnőimmel szoktam néha talizni. :)

Na ennyit rólam...

2009. aug. 27. 07:38

Sziasztok, jó reggelt, már két nap telt el a fehérjeturmixos kúrából. Első nap -1,5 kg (gyomor-és béltartalom nagyjából), ma reggelre további -0,5 kg. Jó lenne, ha ez a tendencia megmaradna. Tegnap volt 20 km biciklizés a Duna mellett, és fél óra torna, 100 felülés. Toni is esténként turmixozik, azért az sokat segít, hogy nem cupákokat szopogat valaki az ember mellett. Ő is formába akar kerülni az esküvőig, meg attól függetlenül is.

Kár, hogy én nem megyek Halásztelekre, szívesen találkoznék veletek.

Awela, olvastam a naplódat, egy kicsivel több fehérjét (csirkehusit, joghurtokat) nem kellene fogyasztanod a zöldségek mellett??

Medina, hogy áll a pince? Meg a gyerekszobafestő-projekted?

Szép napot, jókedvet mindenkinek!!!

3300. Medina07 (válaszként erre: 3299. - Awela)
2009. aug. 26. 16:40
Például az is lehet, az közel van hozzánk, mert én a Béke utcába lakok, ha mond ez valamit.
3299. Awela (válaszként erre: 3298. - Medina07)
2009. aug. 26. 16:22
A héten végülis már nem megyek, elég sok munka gyűlt fel, a lányokat meg elhozzák kocsival a buszhoz. Viszont szeptemberben majd még megyek, akkor talizhatunk. Arra a játszótérre gondolsz, ami a piactér volt és nemrég csinálták meg szépre?
3298. Medina07 (válaszként erre: 3297. - Awela)
2009. aug. 25. 20:33

De jó, ne is várjatok. Ha úgy érzitek, akkor legyen esküvő. A babával inkább várjatok még a suli végéig, hogy aztán csak rá tudjál koncentrálni.

Ha jössz még ide és úgy gondolod, van időd, stb, akkor talizhatunk, akár játszón is, vagy átjöhetsz. Persze nem erőszak a disznótór, csak ha úgy gondolod....

Na jó éjszakát csajok!!!

3297. Awela (válaszként erre: 3295. - Medina07)
2009. aug. 25. 20:14

Ott voltam, kivittem a húgomat a rokonokhoz. Meg hát kicsit maradtam is, 9 éve nem voltam náluk. Még megyek a héten, ha minden igaz.:)


Ericika: remélem, végre tényleg sikerül. Hogy bírod ennyi ideig a fehérjeturmixot? Én is próbáltam, de túl jó az étvágyam hozzá.:)

Párom is folyton szóba hozza az esküvőt, szóval lehet, hogy nem várunk az egyetem végéig vele. Azért idén már biztos nem tartjuk meg, de talán jövőre.

A rokonok meg a gyerek után kérdezősködnek. (mikor vállaltok már babát? Olyan jó szülők lennétek.:))

2009. aug. 25. 11:36

Hát, ma mégiscsak ma reggel kezdtem, a keserűsó reggel hatkor már megvolt. Indulósúly -szégyenszemre- 73,8 kg, mert tegnap este rendeztünk a párommal még egy \"utolsó vacsorát\". Most két hétig a fehérjeturmixot tervezem mind a három étkezésre. 11-én megyünk haza apukámhoz, úgy látszik, jót tesz, ha hazautazunk, az embernek dupla késztetése van. Az esküvő egy hónappal lett eltolva, október 3-án lesz.

Szép napot mindnyájatoknak.

3295. Medina07 (válaszként erre: 3294. - Awela)
2009. aug. 25. 10:38

Ericika: Nagyon kitettél magadért. A banánszeletet én is megkóstolnám. :)


Awela: Biztos nagyon fini lehetett az a zöldséges cucc. Én brassóit csináltam tegnap, nem túl fogyós, de utána bicikliztünk egy csomót. :)

Halásztelekre jössz? Én is itt lakok.... :)

3294. Awela (válaszként erre: 3293. - B4a3a4979d)
2009. aug. 25. 00:41

A banán szelet nagyon jó lehet.:)

Én csak egy adag zöldséges... nemtommit főztem, olyan volt, mint a leves és főzelék közötti állapotban lévő zöldséghalmaz.:) Páromnak nagyon ízlett, megevett egyszerre 5 tányérral belőle. Persze nekem alig maradt, mire hazaértem, úgyhogy sütöttem cukkinit.


A holnaptól félek, megyek Halásztelekre a rokonokhoz és tuti császármorzsa lesz az ebéd. Ami finom is, csak hát...:)

2009. aug. 24. 08:34

Sziasztok, jó reggelt, újra a "munkás hétköznapokban".

Tegnap jó sikerült a születésnap (Tonié), 4 fajta salátát csináltam, vörösboros marhapörkölt, hozzá zöldbabfőzelék, és nokedli - kinek-kinek kedve szerint-, Sacher torta, és Banán szelet (piskóta, felezett banánok, mascarponés vaníliás krém, és csokiöntet) volt a menü. Az intenzív diéta két nappal eltolva, mert annyi megmaradt, hogy sajnálnám kidobni.

Egytől este nyolcig volt a vendégjárás, terítés, elpakolás, mosogatás, terítés, ........

Remélem, hogy mindnyájótoknak szép volt a hétvége, akkor is, ha dolgozni kellett, mint Awelának, avagy egymagadban voltál, Allics.

Szép napot, Erika

3292. Awela
2009. aug. 20. 20:28
Sajna nálunk sincs rendes hosszú hétvége, párom beteg, én ápolom, holnaptól meg megint dolgozok, csak ma voltam itthon, kicsit pihizni meg rendet rakni.
3291. ALLICS (válaszként erre: 3290. - B4a3a4979d)
2009. aug. 20. 13:12

Nálunk sincsen hosszú hétvége,mert a párom Szlovákiában dolgozik:(

Kettesben vagyunk a kisfiammal pedig igazi strandidő van...

2009. aug. 20. 12:43
Mindenkinek nagyon kellemes hosszú hétvégét kívánok. Gondolom, most a grillezések, családi ebédek-vacsorák, fagyizások töltik ki sokótok idejét. Irigykedem is, mert mi ma is, holnap is dolgozunk. Hétfőtől indulok egy intenzívebb fogyis programmal. Előveszem a jó "öreg" fehérje turmixporokat.
3289. ALLICS (válaszként erre: 3288. - Medina07)
2009. aug. 19. 13:10
Köszi szépen mindkettőt:))
3288. Medina07
2009. aug. 19. 12:52

Allics: Nagyon csini vagy, hidd el! ;)

BOLDOG SZÜLINAPOT ÁRMINAK!!!!! Mekkora nagyfiú már.

3287. ALLICS
2009. aug. 19. 12:28

Sziasztok!

Úgy látom sok minden összejött itt az utóbbi időben:(Nagyon sajnálom,de ezután már csak jobb dolgok jöhetnek ez 100%:)))

Én,mi jól vagyunk még mindig harcolok az utolsó néhány kilóval,de egyre jobban érzem magam a bőrömben és a visszajelzések miatt már kezdem magamat csinosnak érezni:)

Bár a hétvége nekem is bűnözős lesz a kisfiam 2 éves lesz ezt ünnepeljük:))

3286. Medina07 (válaszként erre: 3284. - B4a3a4979d)
2009. aug. 19. 10:33

Ericika: Sajnos a pincénk rettentő agyagos. Nem nagyon van alátámasztása, csak egy kiásott lyuk szinte az egész. Betonozás, zsaluzás, tartóoszlopok készítése most a feladat és mivel mindent mi magunk csinálunk,ezért lassan halad,mert csak hétvégén tudjuk csinálni, akkor is néha közbeszól az idő, vagy el kell mennünk valahová.

Hétvégén meg bűnözzél nyugodtan. Hagyd a csudába azt a fogyókúrát. Most a lényeg a párod... Érezzétek jól egymást. ;)

2009. aug. 19. 07:27

Sziasztok, jó reggelt!

Sajnos nálunk nincs ilyen hosszú hétvége, mint Magyarországon. Ráadásul még okt. 23-a is péntekre esik, szerencsétek van.

Ma reggel nagy sokk ért. Mérlegre álltam, és 73,3 kilót mutatott. Tavaly a diétámat augusztus 20-án kezdtem, most még hezitálok, hogy holnap vágjak-e bele, vagy hétfőn. Ugyanis vasárnap ünnepeljük Toni születésnapját, tortát kell csinálnom, bográcsozunk- hamis bográcsozás, mert a konyhában csinálom majdnem készre a marhapörköltet, csak a romantika kedvéért lesz bográcsba öntve, és az utolsó félóra alatt ott kevergetve.

Nem szeretném, ha Toninak ott kellene állnia 3-4 óra hosszat a napon, tűz mellett.

Szóval mazochistáskodjak-e, és tartsam magam a tradícióhoz, miután ez tavaly is bejött, vagy hízzak még vagy két kilót?

Szép napot mindenkinek.

2009. aug. 18. 14:27

Medina,

hát titeket sem irigyellek.

Konkrétan mit csináltok a pincében??? És meddig tart még?

A fiadnál biztos, hogy nem kell aggódni, ez tényleg rutinműtét- persze az ember még egy injekcióbeadástól is fél, hát még amikor késsel ügyködnek körülötte, illetve a hozzátartozói körül.

Majdnem egyszerre leszünk a kórházban a fiaddal.

Hát, én sem várom.

2009. aug. 18. 14:21

Köszönöm, aranyosak vagytok.

Mostmár tényleg látni a fényt az alagút végén, csak azt nem tudni, miért dudál.....(Haha..)

A depresszió valóban tűnőben.

Nagyon jó volt a segítőkészséget érezni apukámtól is, holott már 71 éves, vonatra ültek és jöttek, csak úgy itt lenni is, meg tevékenyen is a pince pucoválásánál segítettek.

Ez amit itt Ausztriában sehol nem érzek, azt az önzetlenséget. Persze ilyen fokon ezt csak az ember úgyis csak a szüleitől kapja meg. Persze az élettársa is jött, és ő is csinált mindent, holott ő aztán nem rokonom szorosan véve.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook