Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év, új alak fórum

Új év, új alak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2015. jan. 1. 22:18
Én holnap kezdek,mivel ma még kicsit regeneràlódtam. Minden reggel mérem magam és be is ìrom ide a súlyom,ha el nem felejtem,ìgy nyomon követhetö lesz és ha növekszik tessék ràmszólni. Tervezem a mozgàst is. Ez vagy futàs/séta vagy torna lesz.
95. gyorfine80 (válaszként erre: 86. - Xangie)
2015. jan. 1. 21:54
Azert kerdezem,mert en sem tudok dietakat betartani,esetleg megprobalkoznek ezzek a kaloria szamolassal,ha eleg kitarto leszek.En is ugy vagyok hogy egy kicsi edesseget is,de minden nap kell egyek.
94. zitezs (válaszként erre: 93. - Hamm)
2015. jan. 1. 21:29

én ugyanígy jártam, majdnem egy évig futottam aztán hátfájás miatt abba hagytam átmenetileg és abból tartós lett, mert terhes lettem közben, úgy meg már nem mertem menni.


hétfőn vagy kedden fogok menni már mozogni, ha férjem időben hazaér a munkahelyéről!

93. hamm
2015. jan. 1. 19:51
Igen, mindenki jobban jár egy fittebb anyukával :-) nehéz kialakítani új szokásokat, de tényleg megéri, én olyan jól éreztem magam a bőrömben, amikor mozogtam, csak sajnos nem vált elég automatikussá, és abbahagytam :(
92. hamm
2015. jan. 1. 19:47
Tavasszal én is újra kezdem a futást, csak most még a tavalyinál is óvatosabban a térdem miatt...
91. hamm
2015. jan. 1. 19:46

Kösszi Zites, jövök is lelkese, kell a csapatszellem! :D

Nekünk két lányunk van és mindig a férjem fürdeti őket, utána meg mese, szóval itthon tudok tornázni addig, amit eddig nem tetem meg, de új év új élet, szóval ma lenyomtam fél órát :)

90. zitezs (válaszként erre: 80. - Hamm)
2015. jan. 1. 16:52

hát gyere csatlakozz hozzánk:)


Mondjuk tök jó lenne ha találnék valakit itt a környékünkön, akivel el lehet menni futni majd meg ilyenek:) Az is tök nagy motiváció lenne:)

89. zitezs (válaszként erre: 78. - Csobeka)
2015. jan. 1. 16:49

azt hiszem nekem szerencsém van a férjemmel:) Eleve egy gyerekünk van, nem kettő ami nagyon megkönnyíti a dolgokat. Aztán, meg már eleve ő fürdeti minden este. Ebből nem engedek. Most gyakorolja az etetést a két ünnep között. Az alatatást meg kezdi elsajátítani, de mondjuk azt nem szeretném hogy ő csinálja, mert sokszor bent marad a szobájába míg el nem alszik, másnap meg követeli tőlem a gyerek:))


Egyébként ő is látja, hogy nem érzem jól magam a bőrömben és sárkány vagyok néha miatta, ezért küld inkább, meg szereti a csinos lányokat;)


Lehet azt mondanám, hogy a jó szex érdekében jobb ha elenged mondjuk heti 2x;)) fittebb lennél;)

88. zitezs (válaszként erre: 77. - Csobeka)
2015. jan. 1. 16:45

jó, hogy mondod! Egyébkét pont most csináltam párolt vöröskáposztát nyirfacukorral. Remélem a népes kis családom nem fogja észrevenni majd...


:)

87. xangie (válaszként erre: 78. - Csobeka)
2015. jan. 1. 15:58
Nekem is volt hasonlo szitu... Akkor hajnalban vagy este mentem futni. A futas nagyon nagyon jo dolog, csak borzaszto nehez elkezdeni. Viszont ingyen van, csak egy jo cipo kell hozza. Ha ez nem megy, akkor egy taposogep ajandekba... Azt otthon is lehet, reggel vagy este.Szoval allj ki magadert...:-)
86. xangie (válaszként erre: 84. - Gyorfine80)
2015. jan. 1. 15:51
Most 1200 ra allitottam be magam. Regebben nem ezzel fogytam, mert akkor meg nem ismertem, de talan nem is volt meg. De akkor is csak kaloria elven fogytam. Nem tudom megcsinalni az egyoldalu dietakat, es kell a minimalis edesseg is. Mellette a tornaban hiszek. A tegnapi napon nem tornaztam, de ma mar fogok. :-)
85. gyorfine80 (válaszként erre: 67. - Csobeka)
2015. jan. 1. 15:17
na én is pont igy vagyok,mindha engem irtal volna le,most karácsonykor is felszedtem 3kg-ot,mert egyfolytába valamit rágcsáltam sajnos.
84. gyorfine80 (válaszként erre: 59. - Xangie)
2015. jan. 1. 15:14
szia,a kaloriabazis segitsegevel fogytal mar? Mennyi kaloriat eszel egy nap?
83. gyorfine80 (válaszként erre: 50. - Nicole64)
2015. jan. 1. 15:08
jó ötletted van,de tudnál valami hasznos diétátt amitől hamar leadsz egy pár kilót?
82. hamm (válaszként erre: 81. - Kaktusz.virág)
2015. jan. 1. 14:58

Én tavaly tavasszal már egész jól haladtam, aztán nyáron volt egy epeműtétem, utána nem sikerült visszarázódnom a kerékvágásba... ősszel a mérlegem is végleg megadta magát, szóval októbertől csak hízom :)

A férjemtől kértem egy újat karácsonyra, de nem digitálisat vett - mondjuk ezt jól tette, talán jobban bírja majd a fürdőszobai párát, meg úgysem dekákon múlik a jó közérzetem, de az a gyanúm, hogy kicsit kevesebbet is mutat, ezen vagyok most 65 körül, és (ezen a mérlegen) stabilan 60 alá szeretnék menni.

De a fő cél a jobb alak, a 2 gyerek után jó nagy hasam ledolgozása... meg mindenhol eltűntek az izmaim :)

Ma este bele is vágok a tornába.

és egy cukormentes hónapot is kihirdetek :)

81. kaktusz.virág (válaszként erre: 80. - Hamm)
2015. jan. 1. 14:39
Hasonló helyzet nálam is. Kb 5 kiló mínusz, ami után jobban fogom érezni magam :)
80. hamm
2015. jan. 1. 14:31
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, változtatni az életmódomon 2015-ben. Nem kell sokat fogynom, viszont borzasztóan elpunnyadtam.
2015. jan. 1. 13:58

Kávé elmaradhatatlan nálam. aRról nem tudok és nem is vagyok hajlandó lemondani. Kis fahéjjal és kevés tejjel még némileg édességet is lehet pótolni :)


Tegnap az alkohol miatt estem bűnbe: nem hagytam ki a finom női itókákat. Viszont tornáztam fél órát Enikővel :) /anno én is RR fan voltam, és a guggolós gyakorlatai egész jók, mégis meg lehet unni, mert minden DVD-je ugyanaz és engem már nem motivált tovább/


Mozogni

78. csobeka (válaszként erre: 70. - Zitezs)
2015. jan. 1. 13:54
hú, hogy győzted meg a férjed a heti 3 alkalomról?? nálam már 1-re is húzza a száját és kapom a megjegyzéseket :( többnyire a mozgás is ezért jön össze nehezen: napközben ne tornázzak, mert figyeljek a kölykökre, este fektessem le őket. elmenni nem menjek, mert nem bír kettővel...grr....akkor hogy, mikor?? valami tipp? :D
77. csobeka (válaszként erre: 72. - Zitezs)
2015. jan. 1. 13:52
Azzal is vigyázni kell, mert egyes édesítőszerek CH tartalma is elég magas. A legjobb a nyírfa cukorból vagy eritritolból készült édességek. ÉRdemes rákérdezned :)
76. zitezs (válaszként erre: 75. - Kaktusz.virág)
2015. jan. 1. 11:48
te mennyit szeretnél leadni?
2015. jan. 1. 11:04

Sziasztok! Boldog Új Évet Mindenkinek!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! :)

Nekem ez az év sok mindenben fog változást hozni! Nyáron férjhez megyek amihez valljuk be őszintén minden nő a legjobb formáját szeretné nyújtani! Nekem erre 8 hónapom van :)

Nem fogok diétázni, mert ismerem magam, nincs nap csoki nélkül ezért meg sem próbálok lemondani róla, csak mindenből mennyiséget csökkenteni.

Edzésnek futás minden mennyiségben valamint Rubint Réka DVD és hulahopp karika. :)

Azt még nem tudom hogy fogom beiktatni a mindennapjaimba mert elég későn járok haza a munkából, mellette készülök a vizsgáimra és még ott van sütés főzés takarítás mosás... stb.

De ma biztos nem lesz kifogás este kocogni megyek :)

74. zitezs
2015. jan. 1. 10:19

Boldog új évet kívánok mindenkinek, és jöjjön össze az amire áhitozunk!


jelentem felálltam reggel mérlegre, 96,6 kg mutatott. Nem 20 kilót, hanem 25-öt kell leadjak. Elővettem a ruhát, amibe bele szeretnék férni pár (6 ) hónap múlva.


Ti kávét isztok?

2015. jan. 1. 08:29

Mindenkinek Boldog, sikerekben gazdak ùj èvet kìvànok! :-)

Kinek hogy alakult a tegnap estèje? :-)

72. zitezs (válaszként erre: 67. - Csobeka)
2014. dec. 31. 18:38
én is a mindent vagy semmit típus vagyok de nem csak édességben, kenyérben is... de itt nálunk zuglóban, van egy új cukrászda, ami cukormentesnek hirdeti magát!:)
71. zitezs (válaszként erre: 66. - Csobeka)
2014. dec. 31. 18:36
húú azért ez tök megnyugtató, hogy te is meg xiange is vissza tudta nyerni a bomba alakját a szülés után! azt hiszem mindehová ki fogom tenni a képem, főleg a hűtőre meg a csokis és kenyeres szekrényre!:)
70. zitezs (válaszként erre: 65. - Xangie)
2014. dec. 31. 18:35
:):) meg a férjnek:)) hááát, neki kell fürdetni meg etetni is, szerintem mint a messiást úgy fognak hazavárni este:) heti 3 alkalmat "kaptam" és ma a media markt-ban egy mérleget, amire csak honap reggel fogok felállni. A gyerek már lemeózta, pontosan 10 kg teli pelussal 7,5 hónaposan:)
2014. dec. 31. 16:04

Reggel tudom megoldani az edzèst. Megint elkezdem, csak legyenek vège az ünnepeknek, mert minden nap tùlòra van... kifacsar teljesen.

A fèrjem koràbban meg dolgozni, ìgy be tudom iktatni. Ami nekem a siker alapja, az a minimàlis szènhidràt-fogyasztàs. Ès feszesebb szeretnèk lenni a kritikus rèszenek, mert zsìrtenger az egèsz. Hiàba edzettem règen harcművèszetet, ez mindig ioyen volt. Biztos genetika, de a maximumot szeretném kihozni.

Reggelente olyan fèlòràt fogok ràszànni, kèsőbbiekben majd meglàtom. RR dvd-im vannak, valahogy motìvàl az a csaj. :-) amùgy fizikai munkàt vègzek, ezèrt sem viszem tùlzàsba. Koràbban pròbàltam, de kifacsart narancsnak èreztem magamat,ès elment a kedvem a tovàbbi folytatàsròl. Majd most nem fog :-) nem tettem mèg soha ùjèvi fogadalmat, most teszek :-)

68. xangie (válaszként erre: 67. - Csobeka)
2014. dec. 31. 15:49
En csak este tudok, munka es esti csalad utan, de mondjuk nekem mar felnott gyerekeim vannak. Ezugyben konnyu a helyzetem. Van itthon hasizompad, meg sulyok, azokat hasznalom. Utana persze mar semmi kaja.
67. csobeka (válaszként erre: 63. - Xangie)
2014. dec. 31. 15:26

Teljesen megértelek, és irigylem a mértékletességedet: én sajnos nem tudom ilyen ügyesen csinálni, ugyanis vagy semmit, vagy legalább 2 tábla csoki :) HA csak belekóstolok...onnan nincs megállj :( Szóval mindent vagy semmit alapon, kiiktatom az életemből egyelőre az édességet. Ha nagyon nem bírom, akkor lekvárt nyalakodok, vagy diétás csoki :)

Ti mikor, hogyan oldjátok meg a mozgást? Mennyit tornáztok egy nap?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook