Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év, új alak fórum

Új év, új alak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
276. csobeka
2015. jan. 6. 21:35

hello!beindultatok,csajok:) az elmult ket napban nem vagyok buszke magamra:potszipvesztereztunk,ahonnan az alkohop es egyeb nyalanksagok sem hianyoztak.plusz ma elvitt a ferjem pizzazni minket...grrr....a vacsit kihagytam,de meg igy is durvan elszalltam a ch-val:( holnaptol ismet oviznak a gyerekeik ugyhogy futas es zumba van tervbe veve.


ez a spenotos zabos dolog izgi lehez.marmint zabliszttel surited?


ti hogyan/mivel motivaljatok magatokat?csaladosok:hogy oldjatok meg a fozest,ha a tobbiek nem akarnak dietazni?pl ha tesztat akarnak...mindig:)

2015. jan. 6. 21:10

Sziasztok!

Én most nagyon élvezem ezt az egészséges újévet! Sokkal jobb kedvem van, nem szédülök, nem vagyok rosszul a rengeteg cukros kajától.

Kedvencem a tojás, bármilyen formában. Imádom a tejet, a tejfölt, a joghurtot, de mindegyiktől hasmenésem van. Mondjuk attól még eszem iszom őket. És nem maradhatnak ki a zöldségek és a gyümölcsök, bár most kevesebb gyümölcsöt ettem. Ma kivételesen nem mozogtam, mert a tejföl alapú sali miatt nem merem megerőltetni magam ;) Mindenkinek jó éjt :)

274. Androméda72 (válaszként erre: 270. - Zitezs)
2015. jan. 6. 20:54
Az a szendvicsnek álcázott palacsinta, ami zabiból van, engem is csigáz, de ott még nem tartok :D
273. Androméda72 (válaszként erre: 270. - Zitezs)
2015. jan. 6. 20:53
Vettem ma ch csökkenttet lisztet, abba panírozom majd, a zabkorpa lesz a prézli, meglátjuk, mi sül ki belőle. :D Ja és a Vénusz étolajat átadtam az enyészetnek, azt mondják, az olivaolaj jobb a sok telítetlen zsírsav miatt. Möglássuk :D
272. Androméda72 (válaszként erre: 263. - Zitezs)
2015. jan. 6. 20:50
A zabis tejbepapi mindig megmenti az életünket, ha nagyon vágyunk édesre :D azért fogyaszt állítólag ,mert iszonyat magas a rosttartartalma, ezért a gyomor a emésztéséhez több kalóriát használ fel, mint amennyit valójában bevittél vele :D jippyy
271. Androméda72 (válaszként erre: 261. - Csembencse)
2015. jan. 6. 20:48
Hajrá, mindent bele :)
270. zitezs (válaszként erre: 269. - Androméda72)
2015. jan. 6. 20:46

fúú majd mondd el milyen volt!!!!


Én láttam szendvicset is belőle. sósan kell megcsinálni a palacsintét és arra rátenni gépsonkát sajtot és zöldségeket és feltekerni mint egy tortillát:) jujj, nagyon guszta volt!:)

269. Androméda72 (válaszként erre: 251. - Zitezs)
2015. jan. 6. 20:44
Köszi zitezs :D Holnap ki is próbálom :D
268. zitezs (válaszként erre: 266. - Hamm)
2015. jan. 6. 20:41

ne aggódj én most tettem be a mélyhűtőbe, mert kerülgettem...


egyébént én meg csináltam a férjemnek spenótot tej nélkül és zabpehellyel, nagyon ízlett neki. Mondtam hogy én nem eszem, aztán csak ütöttem magamnak is egy plussz tükörtoját + voröskápostát 8.20-kor. Szóval én is elestem most a harci mezőn így késő este..

267. zitezs (válaszként erre: 264. - Csembencse)
2015. jan. 6. 20:39

alapvetően én is így vagyok ezzel, de azért egy rántás habarás megoldásra szerintem tök jó. A másik pedig, hogy idővel amikor az ember megunja már hogy semmit sem lehet, akkor hirtelen elkezd visszatérni a régi életmódhoz.... ezt nem szeretném hosszú távon. Mert akkor kis idő és ha már egyszer voltam ekkora akkor megint ekkora leszek.


Ezért próbálom kicsit megreformálni a dolgokat.

266. hamm
2015. jan. 6. 20:04
Hmm, engem ma legyőzött anyósom bejglije 2szelet erejéig... Nagyon nagy adagot hozott, és csak én szeretem :-( majd holnap jön anyukám neki adom :D
265. 32fcc62d1f (válaszként erre: 261. - Csembencse)
2015. jan. 6. 17:52
Sok sikert!
264. csembencse (válaszként erre: 262. - Zitezs)
2015. jan. 6. 16:10

Ahh. Ahhoz nekem nem lenne turelmem. Igyekszem a legegyszerubben enni, amit nem lehet, arra nem talalok ki valami szuper kulonlegeset. Sok zoldseg, sok husi,tojas, zsir es gyumolcs.


Nem sutogetek maglisztekbol es nem helyettesitek semmit semmivel. Azt eszem es iszom, ami van:).

263. zitezs
2015. jan. 6. 14:57

huu lányok zabkorpa, nagyon jó cucc kerestem egy pár receptet itt ni:)))


még a bolognait is megeheted vele!! és palacsinta félét is tudsz csinálni! vááá dee jóóó jaaa és "tejbegrízt"


[link]

262. zitezs (válaszként erre: 261. - Csembencse)
2015. jan. 6. 14:56

hajrá!:))))


nekem a paleo túl meredek rendszer:) mindent helyettesíteni kell valamivel, a tejfölt kesudióval meg ilyenek:)

2015. jan. 6. 14:17

Haliho! Ujult erovel vagok neki a paleonak. Mar harom honapot csinaltam, de most az unnepek idejere szandekosan szuneteltettem, de mar meg is bantam! Ugyhogy en ismet a szenhidratmentes taplalkozasra voksolok. Otthon tornazgatok, ma kezdtem ezt is. Norbi ducitornajaval kezdem, mivel izomhianyban szenvedek:D! Aztan a kocogni szeretnek, ha enyhulne mar az ido egy kicsit:)!

Mindenkinek Hajra!:)

Ui.: 173cm / 81,5 kg ; Cel: 70kg (+/- 2)

260. zitezs (válaszként erre: 258. - Hamm)
2015. jan. 6. 14:08

de kedves vagy, köszönöm a vigasztalást. Csak legyek túl a legelején azt hiszem, mondjuk az első 5-8 kg-n akkor talán már elkezdeném elhinni hogy visszakaphatom a régi alakom. :) Mondjuk legyen ez 6 hét 5 kg alapon:) az jó nem?


TE javasoltad a Pétnek Enikőt még az "elején"?:)

Én nem tudok itthon tornázni, biztos, hogy mindig találnék kibúvót, hogy miért nem jó most az időpont. Nekem el kell mennem itthonról. Imádtam a Margitszigeten kocogni a férjemmel. Na majd mg egy olyan év kb. és a gyerek jöhet velünk meg a kismotorral talán:)

259. hamm
2015. jan. 6. 13:06

Csak most kezdtem el otthon tornázni, amíg a Férjem a lányokat fürdeti, akkor van fél óra.

Tavaly futottam de nem volt jó a térdemnek.

Most a 30day shred-et csinálom, de pont ma megint érzem a térdem, lehet megpróbálok ma terderősítő gyakorlatokat meg van egy pilates cd- m

258. hamm
2015. jan. 6. 13:02
Ugyan már, ha majd összebarátkozol Velük, már nem lesznek olyan ijesztőek a kerek fenekükkel :D nekem az a tapasztalatom hogy nagyon kevés ember van, akit jobban megismerve tökéletesen elégedett lenne önmagával, lehet egyikről kiderül majd, h 90 kilótól fogyott le, a másiknak romokban a magánélete, a harmadiknak kóros önbizalomhiánya van... Ahogy jobban megismered őket közben te meg egyre tökéletesedsz, az elején mindig nehéz ;)
257. zitezs (válaszként erre: 254. - Hamm)
2015. jan. 6. 10:03
te mit sportolsz? hogy oldod meg?
256. zitezs (válaszként erre: 252. - Hamm)
2015. jan. 6. 10:02

hamm, tudom, hogy igazad van, tegnap az öltözőben nagyon nagy "pofán vágás" volt a sok miss kerekpopsi, laposhas között vetkőzni-öltözni. Régen sosem volt gondom, sőt... 17 évig úsztam... nem mondom, hogy sose volt rajtam felesleg, szélesvállú alkat vagyok, nem az a cicalány típus, de akkor is...


Na jó nem cizellálom tovább, majd megkörnyékezem a férjem este ha hazajön, hogy elmehetek-e miután lefektettem Ábelt...

ma nekem kell fektetni, így tisztességes és én is rosszul érezném magam, ha kivonnám ezalól magam. Mondjuk nem nehéz, mert van rituálé s 10 perc az egész, csak ki kell várni a f8-8 órát este.

255. zitezs (válaszként erre: 245. - Hamm)
2015. jan. 6. 09:56

görög királylány:))) tényleg vicces, mert nagyon fiús a hangzása nekem! Majd én rákeresek, de köszi az "oktatást" :) Jaa és a csillagok nekem amúgy is hímneműek.


Huu, babot meg borsót az elején nem tanácsos enni, mert magas a szénhidárt tartalmuk asszem, és a kukoricát sem tanácsos... ezt mondták nekem anno.


De ettől függetlenül nagyon érdekel az az étel, rizst amúgy sem tennék bele mondjuk, azt mindenből kihagyom, a rakott ételeket, mint a rakott savanyúképoszta, vagy rakottkel, soha ne mteszek, mindig bőséges mennyiségű husival pótolom;) és sajt meg tejfölimádó vagyok egyébknt!:)

254. hamm
2015. jan. 6. 09:50
De az tök jó hogy most meg van energiád elkezdeni, egy idő után a mozgás meg az eredmények már motiválnak a folytatásra :)
253. zitezs (válaszként erre: 232. - Androméda72)
2015. jan. 6. 09:49

Akkor neked a LINDAAAAAA lett volna a jó becenév;)))


asszem ő csinálta ezt a küzdősportot!:)

252. hamm (válaszként erre: 249. - Zitezs)
2015. jan. 6. 09:48
Zitezs ne ostorozd magad, kicsi baba mellett nagyon nehéz... Biztos van, akinek se bébiszittere, se személyi edzője és szülés utáni hónapokban már fitt, de azért nem ez a nagyátlag... Sztem ez főleg azoknak megy, akik előtte is sportosak voltak
251. zitezs (válaszként erre: 223. - Androméda72)
2015. jan. 6. 09:47

Néézd Androméda!


ezt találtam a zabkorpáról :


[link]


Hmm, az utolsó sorban azt írják, hogy rántott husit is lehet vele csinálni! Egyrészt másrészt meg hogy nagyon nagy szükség van rá a fogyizó szervezetnek a rostok miatt!

250. hamm
2015. jan. 6. 09:45
Egy pilates dvd-m is van otthon, valamelyik nap azt is kipróbálom, hátha az térdkímlőbb
249. zitezs (válaszként erre: 222. - Androméda72)
2015. jan. 6. 09:45

még csak most kezdtem, eddig nem volt lelkierőm elkezdeni a diétát. Tudtam hogy kell, de könnyebb volt 6 hónapig csak siránkozni.. na jó meg szoptattam is.


Ahhoz képest, hogy azt hittem, ma fel sem fogom tudni emelni a gyereket, egészen jól vagyok. Lehet hogy ma elmegyek este kocogni, vagy gyors sétálni a terembe megint. majd meglátjuk, hogy a férjem belemegy-e hogy 8 után elmenjek amikor a gyerek már lefeküdt.

248. zitezs (válaszként erre: 219. - 32fcc62d1f)
2015. jan. 6. 09:42
akkor próbálj meg erősen sétálni! Én is addig szeretnék edzőtermebe járni ameddig jobb idő nem lesz, utána szeretnék megint kocogni mint régen!
247. hamm
2015. jan. 6. 07:35

Androméda nekem is szar a térdem terhességek óta... De nekem csak pár kilót kell leadni szóval attól már nem lesz jobb.

Mikor régen itt fórumoztam más néven szuper gyakorlatokat kaptam rá, elő kellene venni és megerősíteni... Mert Elvileg lehet ilyet

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook