Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Úgy gondolom, kiváló kifogás a pajzsmirigy akulműködés a... fórum

Úgy gondolom, kiváló kifogás a pajzsmirigy akulműködés a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 27. 13:25

Sziasztok!

Nekem már nincs pajzsmirigyem. 3 éve kivették a bal, most 3 hete a jobb lebenyt is.Az első műtét után feljött 15 kg. Hiába sportoltam, semmi.

Most zajlik még a gyógyszerbeállítás, tuti alulműködik. Tartok tőle, ismét feljön pár kg, ami nem hiányzik.

Megválogatom mit és mennyit eszem, nagyon nehéz, folyton éhes vagyok.

Minden tanácsot szivesen fogadok.

2023. jún. 27. 11:10
Magam jelentős túlsúllyal rendelkezem.Sokat kinlódok már azzal is, hogy ne hízzak Tovább.Valóban alul működik a pajzsmirigyem, de szedek rá gyógyszert.Ettől sem fogytam le.Az mondják 80%-ban a kaj, 20%-ban a mozgás segít.Vagyis kevesebbet kéne ennem.Nem könnyű.Irigylem aki erősebb jellem és kordába tudja tartani az étvágyát.Minden tanácsot elfogadok.
2023. jún. 27. 09:29

Kifogás csak annak, aki nem próbál meg életmódváltani mellette. Pl. nekem kifogás volt eddig.

Nem rég voltam dokinál. Teljes vérkép -> minden rendben. Tehát elvileg semmi akadálya nem lenne annak, hogy ledobjam a sertésjelmezt. Csak normálisabb kajákat kellene enni meg többet kéne mozogni. Mindössze ennyi. :-D

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Sz123)
2023. jún. 23. 18:34
Ó, arra már rég rájöttem, de hiába.
2023. jún. 22. 14:43
Aztán majd rájössz, hogy nem kifogás, hanem magyarázat...
4. Myra
2023. jún. 22. 12:10
Igyál sok galaj teát és egyél sok zöldséget.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jún. 22. 11:54

Köszi, tavaly lement egy tízes, de még hiányzik sok.

Na majd most.🙂

2023. jún. 22. 10:43
Tényleg jó kifogás, bár nekem is az van, nem is kicsit, és picit sem vagyok kövér, sőt... Szóval hajrá :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook