Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy gondolom, a múltban elkövetett bűneim nem tehetik... fórum

Úgy gondolom, a múltban elkövetett bűneim nem tehetik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Krisztikrisz)
febr. 3. 19:16

Jóvá tenni nem tudom, ennyi idő után már.

Lezárom, vagyis nem emésztem magam azon, ami megtörtént. Akik pedig zsarolni, megfélemlíteni próbáltak, azoktól nem vagyok hajlandó tovább félni.

Ezen kívül pedig úgy élek, hogy többé ne kövessem el ugyanezeket a hibákat. Ezerszer is átgondolok minden döntést.

15. Myra
febr. 3. 14:52
Hát ez kérdés sokunkat foglalkoztat.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 18:50

Megpróbálod elfelejteni vagy jóvá tetted?

Mit jelent számodra a lezárás?

13. Regin_a (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 15:48

Jó természeted van

ha ki tudod kapcsolni a múltat. Nagyon közelröl ismerek valakit akinek igy élete végén az a szavajárása "fizetek pincér"

Ilyenkor az a válaszom, hogy baromság! kellettél nekem és ezt igy erős 40 év után sem bántam meg, mindegy hogy kerültünk össze, kinn tapostam át.

Sajnos ő nem igy gondolja már :(

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Enissa)
febr. 2. 13:29
Nem is várom el a felmentést. Egyébként nem öltem sem szándékosan, sem véletlenül. Volt sok meggondolatlan döntésem, amik kihatottak mások életére. És ezek a dolgok rengetegszer kísértették a gondolataimat, meg konkrét személyek, akik zsarolni is próbáltak.
11. Tunde44 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 11:24
Értem. sajnos én is szorongásos depressziós vagyok,nagyapám és apám tettek róla... de muszáj élni tovább... örülök hogy tudsz végre. engem a következmények kisérnek a sírig sajnos... de ez van....
10. April3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 10:59

Sajnos, sokszor későn jön el az a pont, hogy nem érdekel.

Enissának azért igazat kell adjak, nem mindegy mit csináltál.

9. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 09:54

Attól függ, mik voltak azok a bűnök, szándékosan , vagy véletlenül embert öltél? ezeket nem lehet a büdös életben elfelejteni, de pl. megkárosítottál valakit, azt jóvá tudod tenni.

Hogy nem tudom , mi volt a bűnöd, nem is tudlak ismeretlenül felmenteni, buksi simogatva, hogy jól van az úgy, lépj tovább!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - April3)
febr. 2. 09:21
Igen, tettek is róla, de most, nem fiatalon, eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekel, nem árthatnak többet. Nem vagyok hajlandó úgy leélni az életem, hogy állandóan szorongok, meg azon kattogok, hogy mikor ki mit mond, vagy mikor ki bukkan fel újra, és hozza elő kiszínezve a régi dolgokat.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tunde44)
febr. 2. 09:18
Csak sokáig kísértettek a régi dolgok, rossz érzéseket keltettek bennem, és ez miatt szorongtam, nem tudtam normális életet élni.
6. April3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 08:39
Nagyon jól tetted. Sajnos mások emlékeznek rá, és tesznek róla néha, hogy ne érezd jól magad. De ne is törődj velük.
febr. 2. 08:08
nagyon helyesen tetted!
4. Tunde44 (válaszként erre: 3. - Unom)
febr. 2. 08:02
Bocsi,én így értettem.
3. unom (válaszként erre: 2. - Tunde44)
febr. 2. 07:33
Nem ezt írta.
febr. 2. 07:21
Én úgy tudom,a jelenlegi életünkre hatással van/vannak dolgok előző életünkből/életeinkből. Úgy érezted eddig hogy azok miatt történtek "rossz" dolgok veled? Lehet,de sajnos ebbe az életünkbe sem vagyunk sok mindenre hatással. Érdekes dolgok ezek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook