Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlzott szexuális étvágy fórum

Túlzott szexuális étvágy (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
38. f1427bf217 (válaszként erre: 37. - Jolanda30)
2016. szept. 30. 01:16

a kapcsolatotok mibenlétét kellene gorcső alá tenni..

lehet akár, h mindennel van egy kis baj, de az is lehet, h semmivel.

lehet, h a fogalmakkal van a baj. a szeretem-mel és a szeret engem-mel.

a jó a szex vele, és (kérdés), h jó-e a szex veled? mert álítod, h minden tökéletes (bár nem tudjuk miben rejlenek e tökéletesség részletei) mégis aggasztó számodra a ritkaság.

pl arra gondoltál-e, h neked lehet-e attól "jó" a szex, h végre egy várva-várt természetes fizikai behatolás árán jutottál orgazmushoz, és ennek katarzis értéke elhomályosítja szexuális szempontból egyébként létező és igényes értékrendedet?

ha egy pasi odavan egy nőért tetőtől talpig, annak valszínű, gyakrabban jelét adná..!

nem akarlak megbántani, de nem lehet, h túlértékeled magad picit az ő szemével, és ő, egyszerűen, csak nem kíván eléggé, mert a vacsora, v az esti film, jobban lázba hozza?

nem akarok undok lenni. de a probléma oka benne, benned, bennetek, és köztetek lehet, sehol máshol. és persze hiába küldenél magadról képet nekem, h szerintem jó csaj vagy-e, ha tested, testtájaid illata, alakja, formája tartja távol őt tőled. az ő véleménye számít.

persze, nem önbizalmadat akarom lerombolni, csak keresgélünk lehetséges okok között.

eljutottál-e oda, h esetleg te csinálsz vmit "rosszul", kellemetlenül, ami éket ver közétek?

kérdezhetem, h hány férfival voltál? nem kell válaszolnod egyetlen kérdésemre. nem kíváncsi vok, hanem téged szeretnélek segíteni, h magad fedezd fel magadban a kialakult helyzethez vezető út apró tévedéseit. szal magadban válaszolj. :-)

de ha kellemetlennek érzed, h részletekről beszélünk, nem "tolakodok" tovább.

csak tudod, férfi és nő kapcsolata, nem abból áll, h a pasi jó pasi, a csaj meg jó csaj, és akkor minden működik magától. millió "pókfonál" köti össze azt a két embert, akik számára a szex igazi édenkert. ahol az orgazmus nem csupán a testi élvezetek bónusza, hanem szellemi katarzis is. sőt a szellemi katarzis sokszor felülírni képes a fizikai orgazmust, v épp átvenni helyét. amikor pl egy szemet gyönyörködtető látvány, szellemi és lelki behatása, elnyomni képes az emberben a közösülés vágyát. olyan végkifejlettel ajándékozva meg, amivel aktus során és utána nem találkozol..

ez nem kudarca a játéknak, hanem új kapuja egy másik dimenzióba.

ide érkezvén jövök rá, h a csajba nagyon szerelmes vagyok.

de előtte, számtalanszor voltunk már. megannyi lépcsőfok mind, melyek mindegyike az azt megelőző másik után, e "szentélybe" vezet.

ha a párod, gyönyörködni vágyva benned, tartja magát távol tőled, azt minden porcikád tudná. és nem szorulnál tanácsra.

2016. szept. 28. 07:56
Köszönöm az eddigi hozzaszolasokat. Nem vagyok egy sértődö típus, úgyhogy minden kritika illetve tanács mögött látok igazságot. Félreértések végett a minőséggel nincsenek bajok. Itt a gyakoriság az ami nekem "kevés". Sokáig jól viselem és aztán jön egy időszak amikor nagyon nem. Ilyenkor vannak viták. Amint írtam is a páromat szeretem, ő is engem. Neki nem megy minden nap (munka, nincs energiája, későn járok haza a munkából) Nekem még 13 óra munka után is van. :) Persze nem vagyunk egyformák. Arra hivatkozott még hogy neki többet ér pár napot várni a következőre, hogy sokkal jobban élvezi es kivanja az ember a masikat, és hogy ne váljon monoton dologga az "együttlét". Megértem valamilyen szinten, de ettől függetlenül bennem tombol a vágy iránta. Nehéz dolog ezt egyensúlyban tartani. Sőt. Van amikor nem is lehet, ilyenkor bármilyen jellegű kezdeményezés kudarcba fullad. De szerintem nem vagyok ezzel a problémával egyedül. Vannak akik elfojtjak magukban, vannak akik beszélnek róla, mint én. Csábítás ide vagy oda, ha nincs kedve, teljesen mindegy hogy mit vesz be. :)
2016. szept. 27. 17:20
bocsánat, de erotika a világon minden. kik elfelejtették, bizonyára emlékeik csak megfakultak.. ;-)
35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 34. - F1427bf217)
2016. szept. 27. 16:31
Na benned aztán van erotika dögivel!!! :) Legalábbis az írásodban.
2016. szept. 27. 14:51

egyébként tényleg így van. ha nem csinál meg a pasid rendesen, nem is vagytok együtt.

egyébként sztem senki nem akar bántani, v lehúzni. ahogy éled a kis dolgaidat, az mellőzni látszik a nőkre jellemző bújtatott, v sem - racionalizmust. ne vedd zokon a hozzászólasok nyílt értetlenségét. mindenki eljutott valahogy oda ahol tart, csak sokan elfelejtik. te legalább őszinte vagy. némelyek meg próbálnak..

azon elgondolkodtál, h lehet, h egyáltalán nem illetek össze? akár biológiailag, akár társadalmilag, v identitásotok..?

ha mindezek stimmelnek is, van, h a nő igen profi az ágyban, mint egy vérbeli madam, mégis vannak pasik, akiknek egyszer vele, elég.

a nő olyan mint egy "fűszer". illatok, aromák..., szemrevalóság, fogás, hangok, mozdulatok finom keveredésének bája, ami hat a férfira, jobban, kevésbé.. odáig van érte, v épp taszítja. mindenkinek bizonyára létezi a maga komplementer párja.

saját életemből merítve tudom, h volt akivel nem ment a találkozasonkénti kettőnél több, és volt kivel a nyolc, csak azért volt nyolc, mert fárasztó hét után voltunk.

de a nő, aki ilyen pályára téríti ki a férfit, minden állapotában bír azokkal a jegyekkel, melyek nem hagyják nyugodni a férfiban a férfit.

és ez a nyughatatlanság, nyughatatlanságát szüli a nőnek is. űzött vadakká válnak egymás előtt. az ember azt hinné, h elmúlik idővel, de nem. mert sosincs két egyforma út, bár az érzés mint végkifejlet, hasonló. anélkül, h az ember törekedne bármiféle szintentartásra, minden magától képes működni, meglelni a megújulás útját azáltal, h a másik fantáziájának minden szüleménye, játétéka mindkettőnek. és a legfontosabb az egészben, h a szex, egy végtelenül természetes rítusa kell legyen egymás érintésének. vagyis az ember kell tudja mit akar, és tudjon gátlasok nélkül mozdulni érte úgy, h annak a mozdulatnak szépsége, bája, meghódítsa a másik eme igényességét. vagyis a játékra hívás művészetéről beszélünk, ami mindig legyen alkalomhoz illő. a hely és idő bárhol, bármikor is találjon rád.. ez a képesség tesz nővé és férfivá. nélküle fabatkát ér az élet. elfelejtjük, h a mi is tiszavirágok vagyunk. nem a vilagot átformálni a küldetésünk, hanem a jövő boldog generációjának életrehozása..


szal, érdemes mindenkinek fejlődnie e téren. nézzétek meg gyermekeiteket, kiknek van. párkapcsolati frusztráltságotok minden hangjegyét magában hordozza partiturájuk.

szal szexuális életetek formálja cseperedò, növekvő, kamaszodó gyermekeitek egészséges fejlődését. bármennyire is tűnik bizarrnak.

33. zolo
2016. szept. 27. 14:20
Az nagyon érdekes, hogy felnőtt emberek között egy kapcsolatban fél évig nincs szex. Csodálom, hogy elkezdődött egyáltalán. Valószínűleg nem illetek össze ilyen téren nagyon. Kíváncsi lennék beszéltél már vele erről a témáról. Lehet ő azt hiszi minden a legtökéletesebb és te nagyon boldog vagy vele. Valószínűleg később már csak havi egy alaklom utána meg évi egy lesz. Én a helyedben fiatalon nem élném így le az életem. Nagyon sok pasi van akivel boldogan élhetnél és nem kellene magadat becsapni.
32. Mézes-Krémes (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2016. szept. 27. 13:21

Na ez az. Ha fiatal nő létedre megismerkedsz egy pasival, és együtt is éltek már, stb. de az első fél évben ezek ellenére egyáltalán nem k*fél meg (utána is csak ímmel-ámmal, könyörgések árán), akkor kettő dolgot gondolnál: Azt, hogy nem férfi, vagy azt, hogy te nem vagy nő az ő szemémben. Nem? Hát mi mást?


Amúgy ennyi erővel az ember lánya egy barátnőjével is együtt élhetne. Legalább az nem dobálja el a büdös zoknikat. Vibrizni titkoban a barátnő mellett is lehet. :D Nem kell hozzá férfi.

2016. szept. 27. 09:31

ha kapcsolatotok több sebből vérzik, próbálj meg tovább lépni! az élet rövid ahhoz, h benne ugyanazzal a fával százszor ütközzünk, és mind a százszor elvérezzünk.

amúgy a magas szexuális étvággyal bíró pasik, a szex minőségére sokkal jobban ki vannak élezve. lehet, h odáig még neked is fejlődnöd kell. esetleg, valóban lehetséges, h finoman akciózva, nemcsak az ágyban, hanem egyszerű hétköznapi pillanatokat a Nő tehetségével festve meg, párodat óvatosan terelgetve, számára "észrevétlenül" arra a szintre emelheted, ahol szeretnéd tudni, elfogadni őt. de ez művészet. anyai érzések kellenek hozzá. végtelen türelem, gyengédség, és mindent megbocsájtás. a lelkén keresztül a nő angyallá tud lenni a férfi szemében. mozdulatait a nőnek finoman fűszerezve meg a játékos odaadás, minden férfi számára csalogató, ingergazdag "környezet". de ehhez kell az a nő, és kell az a férfi, aki ezt játszani, meglátni és élni képes. vagyis a véredben kell legyen az a művészet, és a pasid is kell tudja felismerni, éltetni a szépet.

szal vannak irányok, utak, alternatívák. de számodra csak egyetlen út van, és az a Tiéd.

2016. szept. 26. 19:22
...csábításra gondoltál már? :) (mármint a párod elcsábítására....)
29. c73db520ef (válaszként erre: 25. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 26. 18:21

A beszelgetestol nem fog jobban menni a bicikli;

inkabb megszegyenitve fogja erezni magat.

28. gribedli*** (válaszként erre: 26. - C73db520ef)
2016. szept. 26. 18:20
:DDD
2016. szept. 26. 18:17
...na szerintem az nem lesz nyerő:)
26. c73db520ef (válaszként erre: 25. - Ca6273a8a5)
2016. szept. 26. 18:16
Vagy vegyen egy pisztolyt es mondja neki, hogy "allj vagy lovok!"
2016. szept. 26. 18:05

van, akinek egy hónapban csak egyszer jut:))))))))))

ülj le, és beszéld meg vele, mindenképpen!

24. andi6020 (válaszként erre: 20. - Mézes-Krémes)
2016. szept. 26. 17:51
Mondjuk én csak a fórumindító hozzászólást olvastam.
23. gribedli*** (válaszként erre: 17. - Milkalila)
2016. szept. 26. 17:48
Megkérdezhetem, hogy hogy ment rá az egészséged? Talán az idegeid, azt elhiszem. Vagy konkrét egyéb egészségügyi bajod lett? Mert őszintén, akkor az apácák is megbetegednének a szexmentességben (tudom, hülye példa:D)
22. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 17:39

" Kérdésem az lenne, mivel szeretem a párom, hogy mivel tudnám a szexuális éhségemet csillapitani"


a.)Keress egy másik pasit, akivel hasonló igényetek van (de búcsút kell intened a mostaninak)

b.)szedj fogamzásgátlót, ez elnyomja a libidót (de egészségtelen)

c.)keresd meg a valódi okot, amiért szeretsz szenvedni, vagyis olyan pasival lenni, aki visszautasít, áss magadban: a múltban valaki megcsalt? A múltban valaki otthagyott? Valaki visszautasított? Frusztrál a munkád? Stb. stb.


Ezer oka lehet, hogy miért ez a problémád. Nem azzal van baj, hogy te mindennap szeretnéd, hiszen rengeteg ember teszi mindennap, mások meg nem mindennap. Azzal van baj, hogy központi téma lett az életedben, sőt ide is kiteszed, de előre elmondod, hogy változtatni nem akarsz. Mert a hsz-edben benne van, hogy nem akarod őt elhagyni. Mazochista vagy egy kicsit, nem? Mit gondolsz erről?

21. 55d214a787 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 16:46

Nem kötekedésből kérdezem, de tulajdonképpen mit is vársz most tőlünk?


Komolyan érdekel, mi motivál egy 32 éves nőt arra, hogy ilyen fórumot nyisson, mi a lényeg, mi a cél.


Hisz megírtad, változtatni nem akarsz, eddig is megoldottad, szóval nem értem...


De lehet csak én vagyok korlátolt :DDD

20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2016. szept. 26. 16:18

Jóóó, de Ti mióta is éltek együtt? Az megint más. Biztos egy hosszú távú kapcsolatban idővel csökken az intenzitás, de ez teljesen természetes. De ők mióta is vannak együtt?


32 éves a fórumindító, gondolom a párja se lehet tőle sokkal idősebb, ráadásul rövid ideje vannak együtt, és írta, hogy az első fél évben egyáltalán nem nyúlt hozzá a pasas. Az én szememben az ilyen nem férfi, erről nem tehetek. És ha egy ilyen fószert fognék ki, nagyon nem érezném nőnek magamat mellette.


De igen, én is úgy gondolom egyébként, hogy az a kielégítő, amiben ketten boldogok. Ha az havi 1, vagy napi 2, az mindegy, a lényeg, hogy elégedettek legyenek. :)


Ha ez nincsen meg, akkor tényleg megszoksz vagy megszöksz.

19. Zsú1965 (válaszként erre: 10. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 15:07

Pont az első időben kellett volna a legaktívabbnak lennie. Vannak olyan férfiak, akik azzal "megtették" a kötelességüket, hogy megszereztek egy nőt, esetleg csináltak egy gyereket, és utána leállnak a szexszel.


Általában ők nem túl önállóak, irányíthatóbbak, gyakran nem ők viselik otthon a nadrágot..

Sajnos nálunk is van ilyen a családban, a szex hiánya miatt állnak válás előtt 3 (!) gyerekkel...akik gyakorlatilag 3 alkalomnak köszönhetően fogantak...

2016. szept. 26. 14:32
Nagyon nehéz lehet, ha érzelmileg kötődsz hozzá, és szexuálisan meg nem passzoltok. Nem is volna gond a férjednek ezzel a heti egyszeri-kétszeri igényével, ha te is ilyen vérmérsékletű lennél. Hát nem is tudom .... én is azt mondanám, valamilyen segédeszközt vegyél igénybe.
17. Milkalila (válaszként erre: 16. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 14:10

A helyedben mást keresnék, nem jó szenvedni évekig.

Én nem tettem, de nekünk már voltak közös gyerekeink, és reménykedtem abban, hogy van megoldás.

Sok mindent próbáltunk a sok-sok év alatt, és rá kellett, hogy jöjjek, hogy NINCS megoldás!!!

Nekem konkrétan az egészségem is ráment a dologra.

Pótszerek nekem nem segítenek tartósan.

Szeretőt tartani nem akartam...

16. Jolanda30 (válaszként erre: 12. - Milkalila)
2016. szept. 26. 14:04
Nagyon nehezen. A játékos fiókom segített benne. Meg hogy akkor többet dolgoztam. Levezettem a "feszültséget". De nem fordultam máshoz. Annyira szeretem és tisztelem.
15. andi6020 (válaszként erre: 6. - Mézes-Krémes)
2016. szept. 26. 13:43

Naaaaaaaaaaaa, mi az, hogy nem férfi? Mi sem szexelünk sűrűbben. Attól még a férjem igazi férfi, én meg igazi ő vagyok.

Ők nem passzolnak össze ebben. Ennyi.

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 13:41
Keress olyant, akinek hasonlóak az igényei.
2016. szept. 26. 13:37

Ez a ferfi sosem lesz nagyetvagyu bika.

Vagy beered heti egy hancurral, vagy...

12. Milkalila (válaszként erre: 10. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 13:33
A fél évet hogy bírtad ki, ha amúgy nagy étvágyú vagy?
2016. szept. 26. 12:16
Akkor adj esélyt.Hátha a több szabadidő meghozza a gyümölcsét.Próbálj vele beszélgetni hogy mi izgatja fel.Próbáld jól megismerni.
10. Jolanda30 (válaszként erre: 9. - Milkalila)
2016. szept. 26. 12:13
Már 1.5 éve vagyunk együtt amihez hozzá teszem az első fél év szinte "szexmentesen" telt el. Fél év után változott heti 2re a dolog de úgy igazán azt tudom mondani hogy heti q a fix. Tény hogy sokat dolgozok. Napi 12-13 órát és keveset vagyok otthon de már nem sokáig. Új meló hely kevesebb óra több szabadidő és az estéket végre otthon töltöm.
9. Milkalila (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 11:38

Ezt a kérdést szó szerint én is írhattam volna.

Csak én már ezen nem vitatkozom.

Mennyi ideje vagytok együtt?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook