Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok olyan programot ajánlani, amivel szerkeszteni tudok egy videoklippet? (Amivel külön tudom szedni a hangot és a képet) fórum

Tudtok olyan programot ajánlani, amivel szerkeszteni tudok egy videoklippet? (Amivel külön tudom szedni a hangot és a képet) (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 26. 19:08

szerintem a Nero Vision Express könnyen kezelhető!

Én is ezzel szoktam ilyesmit csinálni

2009. jan. 26. 18:50
Szia a CyberLink Powerdirektor szerintem a legprofibb videószerkesztő, amit könnyű használni és a kész anyag is nagyon jó minőségileg. Próbaverziót le lehet tölteni a netről.
9. 189e7a0266 (válaszként erre: 5. - Banilla)
2008. jan. 6. 16:19
A kis mikrofon mellett van egy kék lehúzóka. Azt le kell húzni. Mute. És már nincs is hangja.
8. 189e7a0266 (válaszként erre: 5. - Banilla)
2008. jan. 6. 16:15

Van a Sound Forge nevű program. Azzal le lehet "másolni" a hangot a videóról. (Elindítod a sound forge felvevőjét, és ráindítod a videót) Aztán elmented mondjuk mp3-ba. Majd a külföldit megnyitod a movie makerben (be kell konvertálni előtte), és aláteszed a készített hangot.

Hú, csajok, baromi nehéz ezt itt leírni.

Higyjétek el menni fog, csak fel kell telepíteni, és megpróbálni. Ha mégsem megy, használni kell a súgó menüt. Tényleg egyszerű, ha valaki ráérez.

7. 189e7a0266 (válaszként erre: 3. - B59d693a46)
2008. jan. 6. 16:11

Ezt itt nehéz lenne leírni. A képsor alatt fut a hang, oda kell rakni.

:-)))) Olvastad a súgót? Én onnan tanultam meg használni. De szerintem a dalt is ugyanúgy be kell importálni, mint a képet, és aztán tudod csak beilleszteni. Illetve a www.microsoft.hu oldalon is le van írva, hogyan működik.

És persze a jó öreg google is örök segítség.

2008. jan. 6. 14:59
Próbáld meg a "AaA Audió Extractor"-t. Nekem ezt ajánlották tegnap, de még nem próbálkoztam vele!
5. Banilla (válaszként erre: 2. - 189e7a0266)
2008. jan. 6. 14:57

És tudnál benne egy kicsit segíteni? Mert nekem a kisebbikem, a fiam (22 hónapos) teljesen odavan a Gumimaciért. angolul megtaláltam a klippet, és magyarul is, de a magyar klippben nincs benn az autós rész (többek között). Így a kettőből szereték egyet csinálni, de amikor bemimportálom az angol klippet, nem engedi az elnémítást... Nem tudom miért.

Azt meg hogy a másikról csak a hang kellene, azt meg fogalmam sincs hogyan kell...

4. 0260f21e84 (válaszként erre: 3. - B59d693a46)
2008. jan. 6. 14:49
pedig nekem azzal mar sikerult, igaz, nem cdrol, de mintha olyan rovat is lenne benne
3. b59d693a46 (válaszként erre: 2. - 189e7a0266)
2008. jan. 6. 14:47
Ez engem is érdekelne. Meg tudnád mondani, hogy lehet CD-ről zeneszámot importálni a videóhoz? Képeket sikerült feltennem, de a zenét nem. :( A windows movie maker-rel próbáltam.
2008. jan. 6. 14:36

Persze!

Windows movie maker. A legjobb.


De a Nero valamenyik (taslán 8-as) verziójának is van vidiszerkesztője.

2008. jan. 6. 14:34
Tudtok olyan programot ajánlani, amivel szerkeszteni tudok egy videoklippet? (Amivel külön tudom szedni a hangot és a képet)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook