Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok segíteni Wizz Air kérdésben?Aki repült már ezzel a légi társasággal az segítsen! fórum

Tudnátok segíteni Wizz Air kérdésben?Aki repült már ezzel a légi társasággal az segítsen! (tudásbázis kérdés)

1 2
2011. máj. 11. 10:04
Vettem repülőjegyet oda vissza angliából budapestre. Idefelé még érvényes volt a személy igazolványom, viszont időközben csináltatnom kellet másikat mert lejárt a régi.A beszálló kártyámon a régi személyigazolvány számom van..Mit csináljak?:(
41. Szamóca01 (válaszként erre: 29. - Dinuss)
2010. aug. 2. 21:04
Szia! Elküldtem!
40. 236fe2f68e (válaszként erre: 39. - K_nm)
2010. aug. 2. 12:45

köszi!

elméletileg anyum elkisér :)

39. k_nm
2010. aug. 2. 12:42
éjjel????? bátor lány vagy, holld-e?! Hú, nagyon szurkolok, hogy szerncséd legyen!!! Nem lenne szerencsés éjszaka ott kujtorogni! De akkor, ahogy kiveszem, nem egyedül leszel...azért az kicsivel barátságosabb...de akkor sem Kolozsvár közepén éjjel...Sok szerencsét!!!1
38. 236fe2f68e (válaszként erre: 37. - K_nm)
2010. aug. 2. 12:32
hát ha malacom van, akkor ott valakinél megszállhatunk arra az időre..remélem! :D hanem nem tudom mit csinálok egész éjjel Kolozsváron..ott ugyan is nagyon nem szeretik ha magyarul szólalok meg..uhh.. :S
37. k_nm
2010. aug. 2. 12:17
aucs...8 óra az nagyon durva....basszus...de gondolom, nem a retéren fogsz 8 órát dekkolni...a check-in pultot általában gép indulása elött 2 órával nyitják meg...de wizz-airnél nem lehet tudni, azért mondom, hogy általában...könyv, zene legyen veled...jó sok...meg mielött becsekkolsz, egyél-igyál, mert benn nagyon drága minden...én 2 éve egy fél literes ávizet 500 Ft-ét vettem...nem akartam, de kellett...ja és kézi poggyászba ne legyen olyan cucc, ami 100 ml-nél több...meg kisolló, körömcsipesz...(ezeket elkobozzák) a legegyszerübb, ha minden piperecuccot a böröndbe raksz...öngyújtót nem szednek el...viszont minél kevesebb cucc van a zsebedben, annál kevesebbet kell összeszedned a kis ládikákból...Laptopot felvihetsz a boardra, csak szólj elött, azt nem szkennelik át...jó utat neked :-) és sok türelmet...
36. 236fe2f68e (válaszként erre: 35. - K_nm)
2010. aug. 2. 12:01

köszi a tanácsokat!

Remélem nem lesznek ilyen problámaim..amugy ha tetszik, ha nem ott leszek már Kolozsváron indulás előtt 8 órával..mert másképp nem tudom megoldani..(lenne egy későbbi vonatjárat is, de miután a tegnap 40 perc helyett 4 óra alatt értem haza, igy ugy döntöttem nem kockáztatok) :))

35. k_nm
2010. aug. 2. 11:56
nem fogsz, nyugi...igaz, se a román, sem az angol repteret nem ismerem, de szerintem ott sem hagyják, hogy elkóbászolj...a check-innél megkapod a beszállókártyád, azon rajta lesz, hogy merre indulj...utána pedig látni fogod, hogy melyik kapu merre van...meg bárkit megkérdezhetsz, szívesen fog neked segíteni (legalábbis azokon a reptereken, ahol én jártam, így volt)...Londonban meg mikor kiszállsz, vagy a shuttle buszról leszállsz, kövesd a csomag-jelet...Frankfurtban én 4x kerültem meg egy lépcsöt, mert követtem a csomagjelet, mire odajött egy kedves reptéri alkalmazott, hogy mi a gond, hogy itt keringek...elmondtam neki, ö pedig kedvesen útbaigazított :-D Frankfurt Hahnban meg egyszerüen ahol bemégy a "kifutópályáról", rögtön a csomagkiadóba jutsz...de Londonban sajnos nem tudom, ez hogy van...de nagyon odafigyelve nem lesz gond...az elsö repülésem nekem Lufthansával volt Frankfurtba...képzelheted, én hogy be voltam rezelve...és én nem is beszéltem németül...fingom nem volt, merre vagyok arccal...azóta már gyakorlott röpködö vagyok, lévén, itt élek Németországban és olcsóbb így hazajutni...Nem akarlak megijeszteni, a wizzairröl nekem nem sok jó tapasztalatom volt...rómából például a gép indulása elötti este küldtek egy mailt, hogy bocsi, ha nem baj, a gép hamarabb inddul...nem hétkor reggel, hanem negyed hétkor..pont elég volt ahhoz, hogy úgy értem el a check-int, hogy a vonattól sprintelnem kellett a csomagommal a pultig...és 2 terminált kellett keresztülfutnom...becsekkoltam, vártam, és a gép végülis nem negyed hétkor indult, hanem akkor, mikor az eredeti indulási idö mellett le kellett volna szállnia Pesten (magyarul röpke 2 órás késéssel...)...ja és még azt se mondták, csesszük meg...ez volt az a pont, hogy megfogadtam, nekem ennyit nem ér meg, hogy olcsóbban röpködjek...Hahnba is pont úgy indult, hogy akkor szállt fel, mikor itt már leszállnia kellett volna...Meg különben is, a Frankfurti reptér itt van tölünk 10 km-re...a hahni meg 110re...amit spórolnék a jegyáron, elautózom/buszozom hahnig...
34. 236fe2f68e (válaszként erre: 33. - K_nm)
2010. aug. 2. 11:31
Romániából utazok, Angliába (London Luton) remélem nem tpvedek el a reptéren.. uhh..
33. k_nm
2010. aug. 2. 11:09
igazából nem centivel mérik hanem abba a minta tartóba kell beletenni a check-in pultnál...de ha csak 1-2 cm az eltérés, nem fognak szörözni...nálam szöröztek, mert egy sporttáskát vittem fel a boardra, de felengettek vele, habár nagyobb volt, mint az elöírt...igaz, az nem wizz volt, hanem lufthansa...meg nem volt ez a cirkusz, ami most van...de nem fogják úgysem azt mondani, hogy akkor most állítsd a sarokba a csomagod, majd ha jössz visszafelé, elviheted...ne pánikolj, 1-2 cm-n nem fog múlni! A kutya nem fogja nézni...ha most repülsz elöször, egy-két jótanács: legyél ott 2 órával hamarabb, mint ahogy a gép indul...a wizzair pultja elött hosszú a sor és sajnos, ha a check-innek vége van (általában a gép indulása elött max. 10 perccel, attól függ, honnan indul a gép), kegyetlenül elmennek onnan és nem tudsz becsekkolni...nem tudom, hová mégy, Rómában szívás, mert a fapadosok a reptér legtávolabbi csücskéböl indulnak...egy hetet gyalogolsz, mire odaérsz...Frankfurtba pedig nem kell meglepödni, közelebb van a reptér a luxemburgi határhoz, mint Frankfurthoz...kaját, innivalót nem vihetsz be a vámmentes övezetbe (a check-in-en túlra), a gépen nem adnak enni-inni, csak jó pénzért...piszkosul drága....én kétszer repültem wizzel...többet se szeretnék...hová mégy?
32. 236fe2f68e (válaszként erre: 31. - Meliga)
2010. aug. 2. 10:24
remélem nem lesz gond..amugy az melyik méret is? a magassága? vagy a szélessége?
31. Meliga (válaszként erre: 6. - 236fe2f68e)
2010. aug. 2. 00:17
nem lesz baj a mérettel,nekem is 25 cm volt a börönd mélysége, nem mérték le centivel.
30. 236fe2f68e (válaszként erre: 28. - K_nm)
2010. aug. 1. 21:29

:D legközelebb ugy lesz. Mivel most repülök előszőr, igy inkább segítséget kértem..(jó pénzért kaptam is)


Van egy fontos kérdésem, valaki tudna rá válaszolni ?

29. Dinuss (válaszként erre: 27. - Szamóca01)
2010. aug. 1. 21:11
Szamoca nekem johet az oldal priviben!Elore is koszi!
28. k_nm
2010. aug. 1. 17:32
Én is repültem már wizz-el. Adót és reptéri illetéket tartalmaz az ár...ha megnézitek, mikor foglaljátok, le is van írva. westsidegirl, az utazási irodában rádobják még az ügyintézési díjat...én ezért szeretem megvenni neten, az a tuti...
2010. aug. 1. 17:24
Sziasztok! Repültem már velük, a honlapról lett foglalva a jegy. Nem árt figyelni a honlapjukat, mert volt olyan, hogy haza pár koronáért vettünk jegyet, de ez az akció csak kb 2 óráig tartott. Ez még az illetékkel együtt is olcsó volt. Van egy honlap (privibe megírom akinek kell, nem akarok reklámozni) ahol meg lehet nézni, hogy mikor hova a legolcsóbb a jegy.
26. Dinuss
2010. aug. 1. 12:18
Ha utazasi irodaban veszed ott kva draga!Ha a wizzairnel akkor annyi amennyit kiad a neten.Ezt meg tudod venni a Ferihegy 1-es repuloteren.Ott van kirendelt Wizzair iroda.De jol figyelj nehogy az utazasi irodaba menj!A wizzair iroda kulon van,tulajdonkeppen egy kis pult.Kerdezd meg az informacional ott megmondjak!Ami a neten van osszeg feltuntetve azok tartalmazzak az illeteket de nem tartalmazza a csomagdijat,meg meg valamit.
25. Meliga
2010. júl. 31. 22:49
bocsi, késő van már eszem a betüket.:(
24. Meliga
2010. júl. 31. 22:49
ja, két felnőtt és két gyereket jelőltem be
23. Meliga
2010. júl. 31. 22:48

hm, én ne hiszem,hogy van saját irodája a wizz airnak, hacsak vecsésen a cég székelyén nincs.

belinkelem az oldalt, a fizetési modnál választhatsz hogyan akarsz fizetni,ennek függvényében változnak az árak...jobb oldalt a jegy ára alatt

[link]

22. 31b7b5919f (válaszként erre: 21. - Meliga)
2010. júl. 31. 22:28
Szeptember 25én utaznánk catanyába.De csak oda.És ha nem utalok hanem bemegyünk egy Wizzaer irodába és ott vesszük meg a jegyet?
21. Meliga (válaszként erre: 20. - 31b7b5919f)
2010. júl. 31. 22:25
Nem tudom,írd meg hova és mikor utaznátok rákeresek. a jegy árára rájön még az utalás összege is, nem tudom pontosan de kb 1500 ft jegyenként.
20. 31b7b5919f (válaszként erre: 18. - Meliga)
2010. júl. 31. 21:45
Csak oda megyünk.Vissza autóval jövünk.létezik hogy hármunknak ilyen olcsó?És ebben egy bőrönd van?
2010. júl. 31. 21:43
adó és illeték ezeket tartalmazza, de még ezekre valami majd jön
18. Meliga (válaszként erre: 15. - 31b7b5919f)
2010. júl. 31. 21:41
beklikkelted, az oda vissza opciót?
17. 236fe2f68e (válaszként erre: 15. - 31b7b5919f)
2010. júl. 31. 21:40
nem hiszem, olvastad nekem még mennyi jött rám arra az árra amit ott írt? :)
16. Meliga (válaszként erre: 15. - 31b7b5919f)
2010. júl. 31. 21:40
lehet :)
2010. júl. 31. 21:39

Már bocsi csak olyan kevésnek tűnik amit Nekünk kiadott.

két felnőtt egy csecsemő és 12000ft-ot kellene fizetnünk.

Lehet azért,mert még két hó vissza van?

14. Meliga
2010. júl. 31. 21:38
17900 ft-2 jegy oda vissza, ja, és nem augusztus, hanem két hete,julius közepén voltunk.
2010. júl. 31. 21:38
amit én irtam, az most volt, julius 19-én kb..ugy emlékszem akkor vettem :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook