Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnál ölni? fórum

Tudnál ölni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
88. Százas Evelin (válaszként erre: 85. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 11:32
Ja, de mégis, van ott egy határidő. Ameddig tehetetlen nem lesz, addig maradhat csak otthon, merthogy túlsúlyos. Na, nehogy lefogyjon. Etessétek. Mégiscsak ki kell valahogy találni, mikor mit enne. :-)
87. Százas Evelin (válaszként erre: 85. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 11:29

Tumbo, örülj hogy a hugod bevállalta, se a bugyikat nem neked kell keresgélned, se kitalálni nap mint nap, hogy mit enne a kedves mama.

85 éves? Hát eléggé kiszámíthatatlan, hogy meddig fog kelleni még ápolgatni. Lehet az még több mint tíz év is. A hugod bele fog őszülni, hacsak nem tette meg máris.

86. Százas Evelin (válaszként erre: 82. - A.manus)
2018. febr. 6. 11:24
Te, nagyonokos. Te talán tudnál a páholyszélen egyensúlyozgatva valami távoli világegyetem megszületésén meghatódni? Miközben csuszitelóznak téged? Ez nem életszerű. :-)
85. ab61752c45 (válaszként erre: 79. - Százas Evelin)
2018. febr. 6. 09:53
nem annyira.elég jó a nyugdíja,jobb,mint az enyém.a nagyanyámat reggel kicibálta az ágyból,igaz kaját rendesen adott neki,este meg visszatette.de hát volt vagy negyven kiló.az ő hetven kilóját senki nem tudná forgatni.ha tehetetlen lesz,akkor megy az otthonba.mindenkinek elsírja a telefonba,hogy nem kap rendes kaját.de,hogy mit enne,azt nem tudná megmondani,eszik pár falatot.de hát mennyit kéne 85 évesen.és őszintén,ha meghal nem fogom megsiratni,anyának rettenetes volt.
84. 8a65af67ce (válaszként erre: 83. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 09:48
:)
83. ab61752c45 (válaszként erre: 80. - Margaret Margret)
2018. febr. 6. 09:44
aztán ki büntet meg érte,mert az igazságszolgáltatás biztos nem.ezen nevetnem kell,a sok pedofil pap sem fél az isteni igazságszolgáltatástól,vagy félve,de csinálja?
82. a.manus (válaszként erre: 64. - Százas Evelin)
2018. febr. 6. 09:43
Ki lehet ülni a szélére, esetleg ketten fognak, hogy ne ess le...:)
81. ab61752c45 (válaszként erre: 77. - Százas Evelin)
2018. febr. 6. 09:41
ilyenben nem volt részem,időben kiléptem.de a húgomat agyba-főbe verte a tornatanár férje,akik között szerintem kevés a normális.okkal,ok nélkül,vajon milyen ok,elsózta a bablevest?mindig attól féltünk,egyszer agyonveri.hogy a sors visszaadja-e.nem tudom,a fia azután született,hogy elment,életében nem látta.kivéve tavaly,mikor meglátogatta az apját a gyerekével.egyedül lakik egy rozoga házban,pénz nélkül.de ahogy az unokaöcsém imádja a lányát,ebben hálistennek nem az apjára hasonlít.
2018. febr. 6. 09:39
Dehogyis! Az ölés halálos bűn.
79. Százas Evelin (válaszként erre: 76. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 09:36

Én is. Ha eldöntöttem, hogy meg akarok halni, ne bántsák, ne vonják felelősségre azt aki segített abban, mert nem biztos hogy saját erőmből meg bírnám tenni.

Szegény húgod, a mamát se ártana valami intézményben elhelyezni, dugdossa csak el ott a bugyiját. Ott nem dugdosná, ott pelenkázós szisztéma van. Nem lehet megoldani? Szintén pénzkérdés?

78. Százas Evelin (válaszként erre: 75. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 09:33
Be bizony. :-)
77. Százas Evelin (válaszként erre: 73. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 09:32

No én ezt nem könyvben olvastam. Átéltem. Szabályosan tönkre akart tenni a kedves párom. Kapkodtam a frontint, már akkor az egekig ment fel a vérnyomásom, ha csak megláttam. Én olyan infarktusos - srtroke-os családból való vagyok, tudom hogy én is rámehettem volna, ha nem tudok időben kilépni, addig is csak a szerencse óvott meg. Vagy a védőangyal, ki tudja.

Egy verekedésben is nehéz bizonyítani az önvédelmet. Hogy pont a kellő mértékű volt-e a védekezés, vagy meghaladta a valós veszélyhelyzetet. Mire azt végigmatekolod, téged már agyon is vertek. Na ilyenek a magyar törvények.

76. ab61752c45 (válaszként erre: 74. - Százas Evelin)
2018. febr. 6. 09:31
én az eunasztázia párti vagyok.senkinek nem akarnék a terhére lenni,ha már olyan állapotban vagyok,és tiszta fejjel döntök.az anyámmal rengeteg gond van,a húgom már beleőrül.a pelenkát most megint hordja,eddig kb 12 bugyit kellett mosni.de ide-oda dugdossa.keresni kell,honnét jön a bűz.gondolja,ha eldugja,akkor nincs?
75. ab61752c45 (válaszként erre: 64. - Százas Evelin)
2018. febr. 6. 09:26
mi meg legfeljebb be.
74. Százas Evelin (válaszként erre: 70. - Ab61752c45)
2018. febr. 6. 09:26

Az aki a hírekben volt? Te tényleg nagyon érzékeny vagy a hírekre, az idegenek által elkövetett bűntettekre.

Hát ez ott sajnos tényleg csak pénzkérdés lehetett. Mér nem adta a mamát inkább elfekvőbe? Az euthanázia nálunk büntetendő, bár nem tudom, álcázta-e egyáltalán valahogy az a hírekbeli nő a mama megölését.

73. ab61752c45 (válaszként erre: 69. - Százas Evelin)
2018. febr. 6. 09:25
egyszer régen olvastam egy könyvet,családi történet.a lány férjhez ment a férje összeverte,a bolondok házába csukatta,az anyja annyit mondott.de meglátogatott minket az isten.hogy visszafogadja,arról szó sem lehetett,mit szólt volna a falu egy elvált asszonyhoz.
72. Százas Evelin (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
2018. febr. 6. 09:23

Aha, ez a másik, ami visszatartja az egészséges lelkületű embert a gyiloktól. :-) A fene se akarja dédelgetni magában azt az érzést, amiről tudja hogy saját magát fogja megmérgezni vele.

Inkább elfelejti. Kilép valahogy a mérgező szituból, és igyekszik elfelejteni.

Ettől meg persze gyávának tűnik. Mégcsak bosszút sem állt a rajta esett sérelemért.

71. PöttyösPanka (válaszként erre: 67. - Fehérke111)
2018. febr. 6. 09:22
Sajnos az élet igazságtalan, de ezzel kell együtt élni. Viszont attól függetlenül, hogy szerintünk megérdemli-e a haragosunk, még kaphat bőven sorscsapást, csak nem a bűnei fejében.
70. ab61752c45 (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2018. febr. 6. 09:22
talán pisztollyal,ami messze van tőle,de késsel meg ilyesmivel?gyáva vagyok.szégyen,nem szégyen,föladnám.mint a nő,aki megölte az anyját,szerintem teljesen kiborult már.na,ilyenkor talán a gyógyszer,de inkább a szociális otthon.már,ha tudná fizetni.
69. Százas Evelin (válaszként erre: 67. - Fehérke111)
2018. febr. 6. 09:20

Bizony hogy nem így van. Tudom, hogy te tudod. Némelyik betegséget senki emberfia nem érdemli meg.

Nade még a rossz partner is. Odadörgölik az ember orra alá, hogy te vagy a hibás, ezt érdemelted, mert te voltál az aki rosszul választott. Akinek nem volt még ilyen tré partnere aki tönkreteszi, legalábbis megpróbálja tönkretenni - annak kiutal egy ilyez az Univerzum, mert pont arra volt már szüksége.

A világ legnagyobb marhasága ez. Én ellettem volna anélkül, aki kiváltotta belőlem a gyilkos indulatot.

68. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Best of)
2018. febr. 6. 09:20

Én meg nagy naivan azt hittem, hogy az emberek azért nem gyilkolják halomra egymást az utcán, mert civilizált, erkölcsös lények, és hogy vannak a gonosz emberek, akik mégis ölnek. Erre most kiderül, hogy jóval több gyilkos szaladgál, mint gondoltam, csak egy részük túl gyáva, és csak az tartja vissza őket az öldökléstől, hogy félnek a büntitől. Még szerencse, hogy a törvényhozók bölcsebbek, így legalább a gyáva gyilkosokat elrettentik.


Másrészről azzal, hogy dédelgeted a sérelmedet, és terveket szövögetsz valaki meggyilkolására, csak magadat mérgezed. Az illető éli felhőtlen életét, te pedig még mindig ott nyalogatod a sebeidet, és füstölögsz magadban, hogy jaj, hogy kicsesztek velem.


"Ha haragot dédelgetsz, az olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg." - Buddha

67. fehérke111 (válaszként erre: 15. - Bjudit55)
2018. febr. 6. 09:09

"...mindenki azt kapja amit megérdemel."


Ugyan dehogy! Ez messze nem így van, pedig jó lenne hinni...

66. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Imaginary)
2018. febr. 6. 08:40
Hiszti.
65. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Best of)
2018. febr. 6. 08:37

Ha valaki kicseszett veled??? Azért nem. Önvédelemből igen, tudnék,ha úgy adódna.


Azért megölni valakit mert kicseszett veled, kicsinyes és gyáva viselkedésnek tartanám.

64. Százas Evelin (válaszként erre: 62. - A.manus)
2018. febr. 6. 08:06
De hiszen ez diszkrimináció. Tiltakozom! A színházi páholyról csak a hímneműek tudnak levizelni.
63. Eszterm92 (válaszként erre: 62. - A.manus)
2018. febr. 6. 07:52
Xd xd xd
2018. febr. 5. 19:47
Lehetne olyan fórumot is indítani, hogy "Levizelnétek-e a színház páholyáról előadás közben, ha tudnátok, hogy éppen abban a pillanatban egy távoli univerzum születik és ennek hatására elérzékenyülnétek, így az utolsó csöppeket hangosan zokogva pumpálnátok ki, ráadásul sokan csuszitelóval kameráznának is."
61. a.manus (válaszként erre: 1. - Best of)
2018. febr. 5. 19:40
Naná persze, minden esetben ha kicsesznek velem kinyírom a tagot, felkockázom és elrakom a fagyóba és nem bukhatok le, mert Columbonak is annyi.:)
60. Channa* (válaszként erre: 58. - Ab61752c45)
2018. febr. 5. 19:14
Azzal én is, na meg a hangsúlyozásommal is:DDDD
59. iszkiri (válaszként erre: 58. - Ab61752c45)
2018. febr. 5. 18:40
Ugye? :))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook