Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki hogy zajlik egy valódi szeánsz ahol halottakat idéznek meg? fórum

Tudja valaki hogy zajlik egy valódi szeánsz ahol halottakat idéznek meg? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. okt. 18. 22:38

Gyerekkoromban nagyon foglalkoztatott a dolog. Fogékony is vagyok az ilyenekre.

Csak annyit mondhatok, hogy egy idézés rosszul sült el. Csendes nyári nap volt, az ablak mégis kivágódott, mi megijedtünk és kiszaladtunk a szobából. Ekkor 12 éves voltam. 21 éves koromig egy fekete kalapos ember állt az ágyam végében. Sokmindenkit idéztünk poénból, nem tudtam visszaküldeni. Senkinek se mondtam el. Majd volt egy nap, amikor egy ismerősöm nálunk aludt, onnantól kezdve nem éreztem a jelenlétét. Pár hétre rá az illető panaszkodott, hogy egy fekete kalapos valaki áll az ágyánál éjszakánként és a barátnője is látta. Akkor mondtam el neki a történetet. A vége az lett, hogy utána egy fesztiválra mentek, ahol egy harmadik személy is látta a sátorban. De velük már nem jött haza.

:-( Soha többé nem csináltam és nem is fogok ilyet. Aki nem ért hozzá, az felejtse el!

Az öcséméknek is volt egy durva sztoriuk, de azt inkább nem írnám le.

Vigyázni kell ezzel.

2009. okt. 18. 22:37
bár többnyire csak az energiát érzed,de előfordult már,hogy testet öltve jelentek meg...
2009. okt. 18. 22:35

Nem a "halottakat" idézik meg,hanem az elhunyt szellemét-a LELKÉT!!!és a lélek örökké él!

Ő választja meg,melyik testben jön,melyikben mutatkozzon.A saját életében élt test közül bármelyik életkorból választhat.Álltalában azt választja,amely testben legjobban érezte magát

2009. okt. 18. 22:30

Én tudom-de soha nem próbáltam,és ne játsz ezzel.Komoly energiák szabadulnak fel,és ha nem megfelelő ember irányítja/határozott,biztos tudja a dolgát/akkor előfordulhat,hogy az átjáráskor olyan szellem jön,akit nem hívott senki...de örül,hogy végre jönni tud!És nagyon rosszul is elsülhet ez...

Saját tapasztalatom annyi,hogy a húgom és az öcsém elintézték a család egy éjszakáját...én már nem laktam otthon,de amit anyukámék mondtak erről..az elég is volt.Nehezen,de visszaküldték a hívatlan vendéget..:-(

5. dominós (válaszként erre: 2. - 49ca420470)
2009. okt. 18. 22:28
Kell egy médium, anélkül az asztal nem mozdul, csak, ha rugdossák.
4. 49ca420470 (válaszként erre: 3. - Era741211)
2009. okt. 18. 22:27
Engem a részletek érdekelnének.Mik a varázsigék amiket mormolnak stb....
3. era741211 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. okt. 18. 22:25

Szia!


Sajnos nem.....de nagyon kíváncsi vagyok én is!

Kicsit félek is tőle....de ugyanakkor......nagyon-nagyon érdekelne!

2009. okt. 18. 22:24
Van egy valaki aki irányítja a dolgot?Hány ember kell hozzá minimum?Stb.
2009. okt. 18. 22:23
Csak kíváncsi lennék hogy valójában hogy zajlik ez pontosan.Esetleg ha vannak élmények vagy volt valaki ilyenen az megírhatná hogy milyen volt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook