Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki hogy zajlik egy valódi szeánsz ahol halottakat idéznek meg? fórum

Tudja valaki hogy zajlik egy valódi szeánsz ahol halottakat idéznek meg? (beszélgetős fórum)

1 2 3
39. era741211 (válaszként erre: 37. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:48

Nagyon tudom,hogy min mész keresztül...anyám öngyilkos lett,apám alkoholista....tizen éve nem láttam....a 3 gyönyörű gyerekemre se volt kíváncsi soha!!!

Én azt hiszem,nem fogom bánni....és talán Neked sem kellene....

Szerintem csak és kizárólag arra érdemes időt,és szeretet fordítani aki érdemes rá!!!

Talán ez most keményen hangzik,mert mégiscsak anyukádról van szó....de egy Anyának.....Anyának kell lennie.....akkor is a gyereke felnőtt!!!!

Mondom én....aki anya nélkül nőtt fel!:(

De talán pont ezért.....mert nem volt ott.....amikor annyira nagyon szükségem lett volna rá!!!:(

2009. okt. 18. 23:44

Nem hinném, hogy így van jól. A kérdésekre autómatikusan keressük a válaszokat... és sajnos legelőször önmagunkban keressük a hibát.

És gondolom a legnehezebb azt volt feldolgozni, hogy nem volt elég az irántad érezett szeretete, ahhoz, hogy ne tegye meg...

2009. okt. 18. 23:42
Az én anyám alkoholista. Tudatosan és öngyilkosság helyett a lassabb halált, a leépülést választotta. Nagyon hosszú évek kellettek ahhoz, hogy rájöjjek, ha a fejem tetejére állok, akkor sem tudok rajta segíteni, mert ő nem akarja. Ha így folytatja, nemsok van neki hátra. Ez lehet, elég tárgyilagosan hangzik, de jelen pillanatban én jutottam el oda, hogy nem vagyok képes vele foglalkozni. De ha elvesztem, biztos, hogy bánni fogom az elvesztetetett időt. Ő miért nem bánja az elpocsékolt, tönkretett éveit? Félek, utána érezni fogom a jelenlétét, mert mára már nincs mit mondanom.
36. era741211 (válaszként erre: 35. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:42
Igazad lehet...mert a miértre még mindig nem kaptam választ....talán így is van jól!....
2009. okt. 18. 23:38

Az, hogy sokat álmodsz anyukáddal talán a válaszkeresés, a kétségek miatt van.

Az én álmaimban sincs mindenkinek arca, van, hogy egyáltalán nem is úgy néz ki, mégis tudom, hogy ő az.

34. era741211 (válaszként erre: 32. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:33

Szerintem telesen normális ahogy reagálsz rá!!!

Aki erre érzékenyebb,szerintem mind így viselkedik!!!Többek között én is....és nem mindig esik jól!:(

33. era741211 (válaszként erre: 31. - A106211d56)
2009. okt. 18. 23:31

Én is erre gondoltam....csak az a fura,hogy a kolléganőim nem tapasztaltak ilyesmit....csak én!

És még hülyén is néztek rám,mikor mondtam.....


Azt még elmondom,hogy anyukám öngyilkos lett,mikor én 9 éves voltam....sokszor álmodom vele,de nincs arca!!!!Lehet,hogy a tudatalattim védekezik így ellene???

2009. okt. 18. 23:30

A nővérem is eü-s és az unokatesóm is. Ők is hasonló dolgokat mondtak.

Nem szabad őket bojgatni. Nem tudom mi történi velük, nem tudom egy idő után új testet kapnak-e vagy belépnek a fénybe (van még variáció) de a lényeg, jódarabig itt vannak velünk. És ez elég ijesztő.

Egy idő óta elnyomom magamban ezeket a dolgokat, de volt már olyan hogy halottak napján késő délután (sötétben) toltam a babakocsit és éreztem, hogy mellettem jön valaki. Utána az egész házban égett a lámpa.

Talán ha megtanultam volna kezelni, nem félnék. És az is lehet, hogy a sok idióta film is rátesz egy lapáttal, bár évek óta egyetlen egy horrort vagy lélektani krimit sem néztem meg.

31. a106211d56 (válaszként erre: 30. - Era741211)
2009. okt. 18. 23:27
Voltam már látónál,parapszihológusnál...biztos,hogy "valaki nézett"-de nem kell tőlük félni.Ekkor ők nem ártanak,és sokszor értetlenül nézik a történéseket,mert nem mindíg tudják az első perctől kezdve,hogy meghaltak.hogy "átmentek"
30. era741211 (válaszként erre: 28. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:19

Velem sem történt még semmi szokatlan,de valahogy vonzódom az ilyen dolgokhoz....nem tudom megmagyarázni,hogy,miért...

Nővér vagyok,és sajnos nagyon sokszor halt meg a szemeim előtt valaki....és sokszor éreztem úgy,miközben elláttuk Őt....valaki néz...erősen....

Akkor szoktam megnyugodni,mikor kivitték a halottasházba!

Lehet,hogy butaság,és csak én képzeltem be magamnak.....de nagyon félelmetes volt!:(

29. a106211d56 (válaszként erre: 10. - 49ca420470)
2009. okt. 18. 23:19

Röviden leírom amit a húgomék csináltak(14-15 évesek lehettek)

Meghalt a mama élettársa/nem igazi nagypapa volt,de kedveltük-és viszont/

A tesóméknak nagyon hiányzott Lajosbá'.

Mint kiderült,régóta agyalt a dolgon,hogy megidézze,csak várta a kedvező alkalmat,mikor estefelé magára marad-ami be is jött-igaz öcsémet is be kellet avassa,mert sehogy nem tudta lerázni.Elmondta mire készül.és öcskösnek is izgi volt a dolog,benne volt.

Ők a könyves-kulcsos módszert választották.

Könyv középen nyitva-azt hiszem nem kötelező a biblia,de nekik imakönyv volt!Cérnára füzve egy kulcs,amit keresztülengedtek a könyvön..és ugye ingaként használva igen-nem választ ad!

Sötét a szobában,csak gyertya éghet...és elkezdték.Hívták-megjelent.Aztán hugom feltette neki a kérdést:-Jó szándékkal jöttél-e?Nem !volt a felelet!Ekkor öcskös beijedt,odaszaladt és felkapcsolta a villanyt!Ezt jól eltolta,mert nem lett visszaküldve.Összevesztek a tesók.Közben hazaérkeztek anyuék /aki amugy a mai napig szkeptikus az ügyben,de ezt az estét ő sem feledi/

Jöttek az esti szertartásos dolgok,persze hallgattak mindketten a történésről.

Majd nyugodalmas jó éjszaka helyett...kezdődött a "műsor"

Elsőként a hugit látogatta meg(külön szobába aludt mindenki):huzogatta a takarót,/fizikálisan!!!/rángatta le róla:megijedt,

Irány a nővére szobája!Visitott a félelemtől,hogy itt a Lajosbá'és nem hagy aludni.Azt hitték rosszat álmodott,bebujt a nővére mellé...és

a szellem ment az öcsköshöz:Ugyanez a történés.

Erre már anyu is felkelt,mi ez a lárma?Nem merték elmondani,,,elküldte őket aludni...és nem telt bele egy óra,kezdtek lenyugodni,mikor folyt.köv...

Lényeg,hogy egész éjjel nem aludtak,nem mertek.De a nővérének színt vallottak...elmondták mit csináltak.Másnap segítséget kértek egy kedves ismerőstől-aki eleve erről mesélt,csak nem gondolta,hogy a csitrik ki is próbálják.Elmondta hogyan küldjék vissza....azóta nem szórakoztak ezzel...és ez most dec-ben lesz 18 éve!


Van egy barátnőm,aki szokott idézni...nos nekem is lenne kit,de nem!A lelkek maradjanak ott,ahol vannak...ugyis jönnek,ha segítségre van szükségünk!

2009. okt. 18. 23:13
Sok ember van, akikkel nem történik semmi szokatlan. Nem tudom miért van ez. Apám pl. nagyon hisz az ilyenekben, sokáig egy lakásban is laktunk, ő mégsem észlelt ezekből soha semmit.
27. era741211 (válaszként erre: 22. - 49ca420470)
2009. okt. 18. 23:10

Valószínűleg én sem,bár nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!

De ha már most kirázott a hideg....mi lenne ott velem???

2009. okt. 18. 23:10

Van, akiket vonz, van, akik messze elkerülik. Engem vonzott.

Évekkel ezelőtt egy napilapnak fotóztam. Munkám során találkoztam egy híres látóval. Akkor temették a férjét.

Jutka rám nézett és éreztem, hogy mindent tud rólam. De semmit nem szólt. A kezembe nyomott egy szentképet és annyit mondott, ez majd segít.

azt hiszem segített is...

25. 49ca420470 (válaszként erre: 23. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:09

Egy másik topikban olvastam arról hogy a biblia kifejezetten említést tesz arról,hogy ne faggassuk a holtakat mert azok nem válaszolnak,a démonok válaszolnak helyettük.(vagy valami hasonlóról van szó.Isteni intelem)

Furcsa hogy ennyi ilyen eset után még mindig hitetlen van(én is de velem nem történt semmi furcsa soha)

2009. okt. 18. 23:07
Én egy magyarországi esetről hallottam már nem tudom hol.Pontosabban valahol olvastam róla.Azok kiskatonák voltak és nagy unalmukban kitalálták hogy csinálnak ilyen szeánszot.Bezárták az ajtót az ablakot stb és valamit megidéztek.Már nem nagyon emlékszem a történetre de a vége 1 halott lett felkasztva és senki nem emlékezett rá hogy mi történt.
2009. okt. 18. 23:06

Én és az öcsém nem vagyunk megkeresztelve. És a kislányomat sem akartam. Úgy gondoltam, hogy ha majd akar, akkor választ magának vallást.

De van egy nagyon jó pap ismerősöm, akivel elbeszélgettem Abigél "látomásairól". Ő mondta, hogy kereszteljem meg, megnyugvás lesz neki.

a keresztelő után megkérdeztem elkísérjem-e wc-re, mert addig oda se mert egyedül menni. A válasza az volt, nem, már meg vagyok keresztelve, nem visz el az ördög.

Úgy volt, hogy vele együtt én is megkeresztelkedem. Erre a ugyanaz pap a templomban megkérdezte, hogy van-e annyi hitem, hogy ezt végigcsináljam, mert ha nem, akkor felesleges bohóckodás az egész. Nem lettem megkeresztelve. Hazudnom kellett volna egy templomban?

hiszem, hogy van valami odaát, mégsem tudom hinni, hogy ez épp az, amit a bibliában tanítanak és a korábbi élményeim határozzák meg az ehhez fűződő gondolataim... a kislányomnak mégis Istenről beszélek... fura egy dolog ez...

2009. okt. 18. 23:05
Én nem hiszem hogy el mernék ilyenre menni,még csak nézőnek sem.
21. 49ca420470 (válaszként erre: 19. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:04
Ez tényleg érdekes sztori.
20. c42aaaac41 (válaszként erre: 12. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:00
ez butaság!nem a te hibád,hiszen minden gyerek látó!csak később a 99%-uk elveszíti ezt a képességét.
2009. okt. 18. 22:59

végülis leírhatom...

kb. 10 évvel ezelőtt az öcsém egyik barátja agyonvert egy kutyát. Tesómék már csak a végkifejletet látták. A lakótelep melletti erdős részen voltak. Mikor a kutya nem mozdult, a srác odament tesómékhoz. Távolból látták, hogy a kutya újból feláll és vonszolja magát. Ekkor a srác visszament és többször egy nagy kővel fejen vágta.

Este a ház pincéjében - ami próbaterem volt - beszélgettek egy kicsit. 2 vasajtón át lehetett oda bejutni. Szó szót követett, a végén megidézték a kutya szellemét. A vasajtók nem nyíltak ki, de a két ajtó közötti részen hallották, ahogy a kutya vonszolta magát, hallották, hogy kapar és küszködik. Tesómék 6-an voltak. Mindegyik ugyanarról számolt be. Idióta 18-20 évesek voltak. Mindenki sírt és remegett. Tesómnak volt annyi esze, hogy nem hagyta elmenekülni a többieket, sikerült visszaküldeniük. De utána mindenki sírva futott haza.

18. era741211 (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 22:52

Basszus.....most aztán már be vagyok tojva!!!!!

Asszem ki se merek menni.....:(

2009. okt. 18. 22:52

Ezeket én is hallottam, de ezek után, főleg, hogy mindig ott volt a szobámban azután már nem próbálkoztam. Hallottam olyanról is, hogy kopog, vagy valamilyen úton módon választ ad, de ezek után már nem tudtam kezelni a helyzetet.

23 évesen pedig egyik nap hazamentem munkából és a szobaajtóban éreztem, hgoy valami nagyon gonosz, tele haraggal lévő energia van bent. 4 napig nem tudtam aludni. Nem mertem lekapcsolni a lámpát és a macskám se maradt meg a szobába. Kimentem a temetőbe, kértem a nagyapámat, hogy segítsen, mikor hazaértem már nem volt ott.

De eddig ez volt a legrosszabb élményem. Rosszabb volt az évekig tartó kalapostól is.

16. era741211 (válaszként erre: 6. - A106211d56)
2009. okt. 18. 22:50
Atyaég!!!!Komolyan.....kirázott a hideg!!!!
2009. okt. 18. 22:48

Engem nem tanítottak. Anyukám is látott szellemeket és valószínűleg ezek a képességek örökölhetők. Gyakorlatilag nem mi válasszuk, ők választanak minket.

Akkor kb. úgy nézett ki, hogy páran összeültünk, megfogtuk egymás kezét, egy könyvet felakasztottam valahová (nem emlékszem pontosan). És elkezdtem beszélni. Megszólítottam azokat, akiket meg akartam idézni. Sokáig semmi nem történt. Az idézettek József Attilától Hitlerig voltak (tudom hülye vagyok!)Aztán a könyv megmozdult, az ablak kivágódott, mi meg sikítva szaladtunk ki a szobából.

14. 49ca420470 (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 22:48
Meséld már el öcsédék sztoriját is légyszi.Engem érdekelne,kíváncsivá tettél.
13. 49ca420470 (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 22:44
De mikor vágódott ki az ablak?Erősen koncentrálnak a körbeülők?Mire?Vagy valamit kántálnak?Én úgy hallottam erről hogy papírra írja a szellem a válaszokat vagy kirakja betűkirakóval.
2009. okt. 18. 22:44

És a durva, hogy a kislányom örökölte ezeket a képességeket.

másfél éves volt, sok gyerek ilyenkor még a mama és a papa szavaknál jár, ő 6 szavas összetett mondatokkal kezdett. Egyik éjszaka a fülembe súgta: "nagyon félek a fekete vonatoktól"! Pár hónapig bérházban laktunk albérletbe. Ekkor 2,5 éves volt. EGy pillanatra sem lehetett egyedül hagyni, mert egyből visított, szerinte nem tudnak az emberek kijönni a falból.

Ezt egyik szülőnek se kívánom.

Most kertesházban élünk, kiszenteltettem a házat, megkereszteltettem a lányom, legalább neki legyen nyugodtabb gyerekkora, de így is sokat beszél a szellemekről és sokszor elgondolkozom azon, hogy lehet, ez az én bűnöm, ha gyerekként nem csinálok hülyeségeket, akkor őt békénhagynák....

de ezt már sosem fogom megtudni.

11. 49ca420470 (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 22:43
Na de hogy zajlott pontosan?Körbeül pár ember és....?Köztetek ezekszerint nem volt látó és még is sikerült megidéznetek valakit.
10. 49ca420470 (válaszként erre: 6. - A106211d56)
2009. okt. 18. 22:41
Én nem akarok ilyesmit csinálni,csak kíváncsi vagyok milyen egy ilyen szeánsz.Mesélhetnél arról mit mondtak anyudék erről.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook