Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy miért nincs jégtánc közvetítés egész télen a tv-ben? fórum

Tudja valaki, hogy miért nincs jégtánc közvetítés egész télen a tv-ben? (tudásbázis kérdés)


26. 9cf0020815 (válaszként erre: 25. - A56fa55821)
2011. jún. 21. 19:55
:-DDD
25. a56fa55821 (válaszként erre: 1. - Nikcsike)
2011. jún. 21. 13:41

Bár kissé régi már a kérdés, de mivel most fedeztem fel, csak most tudok rá választ adni.


Azért nincs mert a jég nem szokott táncolni :-))

2011. jan. 30. 13:20
Eurosporton is végig van már szerda óta.
2011. jan. 30. 10:02
Ma lesz a gála az 1-sen
2010. jan. 9. 18:32

Ma jött az újság, és 19.-e hetén lesz műkorcsolya EB. Azt hiszem az eurosport 2 közvetíti élőben 20.05-től. ha jól emlékszem!

Hurrá!

De lesz az m1-en is közvetítés

21. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 20. - Fd8e423e9e)
2010. jan. 9. 17:45

A gyerekeimnek az egyesület 15 hónap alatt az 5. edzőt hozza. Voltak oroszok, ukránok és magyarok is. Mire a gyerek megszokja az egyiket, azt kirúgják, hozzák a másikat, aki persze mindent előlről kezd azzal, hogy az előző edző rosszul tanította. Állandóan ez van.Háromhavonta kezünk mindent előlről. Elvileg megvan mindkét gyerekemnek az összes dupla ugrása és az axel, mire azt hittük kezdik a dupla axelt, jött a másik edző, aki szerint nem jók a meglévő duplák. Már harmadszorra kezdik a duplákat újratanulni.

Kész őrület. A programok állandóan variálva vannak, mert az egyik verseny régi pontozású, rá egy hétre a másik új pontozású. Szegény gyerekek azt sem tudják melyik kűrjüket kell éppen futni.

Most visszajött egy régi nagy korcsolyázó és edző, aki egy ideig abbahagyta az edzősködést. Elsősorban az Én gyerekeim miatt jött vissza, mert mondtam hogy abbahagyjuk, nem látom értelmét. Megbízom benne, remélem kihozza belőlük a legtöbbet és mellettük marad. Biztosan Te is ismered Őt.:)

20. fd8e423e9e (válaszként erre: 13. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 9. 13:56

nincs elegendő jégpálya:(


tiszaújban volt egy nagyon nívós jégpálya - télen, nyáron, aztán már csak télen, aztán már egyáltalán nincs


Juli is felköltözött bp-re, hogy tudjon gyakorolni, edzők már gyerekként is ukrajnából jártak hozzá


a mi egyik edzőnk is egy ukrajnából áttelepült hölgy volt:(


Meghalt minden egy olyan városban, mint Tiszaújváros! Már ott sem érte meg!!! Akkor máshol lehet csodálkozni??? Pedig ott a korcsolya gyermekkoromban tömegsport volt, a gyerekeknek télen az egyik tesiórát ott tartották meg.

19. fd8e423e9e (válaszként erre: 14. - Őszi)
2010. jan. 9. 13:53

Aki közvetítte eddig az m1,m2. Csődközelben van az ország két értelmiségi csatornája. Elbutították az embereket az amcsik szintjére, már nincs szükség a nívós műsorokra:(


pont erről beszélgettünk reggel a férjemmel, hogy halál lesz, ha tényleg csődbe jut a két csatorna

2010. jan. 9. 11:08
Mert a TV társaságok nem tudják kifizetni aközvetítési költségeket.Helyette nézd a műveltségnövelő mounikasout!Ez való a népnek azt mondják.
2010. jan. 9. 11:01

Menjetek fel az Országos Műkorcsolya Szövetség Honlapjára. www.moksz.hu

Ott minden versenyidőpont fennt van, van versenynaptár is.

16. simple (válaszként erre: 11. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 9. 10:29
Engem érdekel! Imádom nézni, odaszegez a képernyő elé.
15. Őszi
2010. jan. 9. 10:27
jav:vajon :)
14. Őszi
2010. jan. 9. 10:26

Keresem a google-ban,hogy mikor lesz az EB,meg a VB,de semmit nem találok róla:(( az Eurosport honlapján is csak archiv,2008,esetleg 2009-es írások vannak:S:S.hmmm...nem is értem...


Ha valaki tudja,légyszi írja ide!:)Köszi:)

Nahát!,hogy így kell utánaérdeklődni időpontoknak!..régen meg a műkorcsolyaközvetítés volt az egyik fő atrakció a TV-ben..változik a világ..:S..valón mindig jófelé??

13. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 12. - Fd8e423e9e)
2010. jan. 9. 09:54

Igen, sajnos nem népszerű. Bár Mo.-on a sportok többsége nem népszerű.:)

Itt nem támogatják a tehetségeket, senkit nem érdekel a sport. ( a focin kívül )Nincs is tehetségkutatás. Azt kell megtanítani valamire aki ki tudja fizetni és nem azt, aki tehetséges.

Műkori terén azért hozzátartozik az igazsághoz, hogy az oktatás sem nemzetközi színvonalú.

12. fd8e423e9e (válaszként erre: 11. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 9. 06:45

Én Julival kezdtem, Tiszaújvárosban. Persze nem volt túl nagy tehetségem hozzá, de gyerekként jó volt járni a környező városok jégpályáira formációkkal fellépni.

De Julit mivel személyesen ismerem, és nyaranta gyakran találkozom Vele Tiszaúj-ban, így nagyon szívemen viselem a jégkorcsolyát, jah és életem egy része... kár, hogy nem népszerű sport, pedig az egyik legnehezebb - szerintem (hajlékonyság, erő, kitartás, ritmusérzék, tánc, művészi képességek, és még sorolhatnám).

2010. jan. 8. 21:43

Ja! És senkit nem érdekel rajtunk kívül.:) Ez van sajnos.:(

Az EB-n Sebestyén Juli indul, Markó Márton a férfiben. ( itt sajnos meg kell jegyeznem, egyiknek sincs esélye)Ilyen a magyar korcsolyaoktatás......egy vagyon, de nem szabad ráépíteni egy életet. Én már rég abbagyattam volna a gyerekeimmel....de fanatikusak.:)

2010. jan. 8. 21:33

Sziasztok! Csak az eurosport2 adja a közvetítéseket. Nemsokára EB!:)

Mi közvetlen közleben vagyunk a korihoz. A gyerekeim egyénizők.:)

2010. jan. 8. 21:19
pedig az milyen szép!
2010. jan. 8. 21:04
Akkor eb már lett volna, az volt a eurosporton, vagy valamelyik grandprix (jól írtam), nem japánból volt, arról beszélt egy hete Juli, hogy megy megmutatni az ugrásait a japánoknak, mert meghívták a grandprix-ra, annyira szép magasakat ugrik...
2010. jan. 8. 21:02
csak azért furcsállom a dolgot, mert már november, december tájékán szoktak közvetíteni. Most meg semmi, de még csak az újságban sem, pedig az 2 héttel hamarabb itt van
2010. jan. 8. 20:59

nemsokára kezdődik az olimpia, gondolom akkor fogják közvetíteni


utána szokott lenni még a vb, az eb meg talán az olimpia előtt...

2010. jan. 8. 20:56

csak az a baj hogy ott nem olyan, mindtha folyamatosan nézed a közvetítést.

Úgy látszik rajtunk kivül senkit nem érdekel a jégkori??? Vagy csak türelmetlen vagyok?? :)))

4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Nikcsike)
2010. jan. 8. 20:54
Passz...De én csak ámultam rajta, olyan volt, mint egy mini show! Volt egy pasi, hippinek beöltözve, olyan dolgokat csinált, mintha gumiból lett volna a lába! Talán fent van youtube-on...
2010. jan. 8. 20:53
azt tudom hogy valami gála vagy mi volt közvetítve, de a verseny miért nem??? Én sajnos nem tudtam nézni, mert nem voltam itthon, pedig nagyon szeretem.
2010. jan. 8. 20:51
Erre én is kíváncsi lennék! Múltkor néztem Eurosporton, nagyon jó volt!!
2010. jan. 8. 20:44
Tudja valaki hogy miért nincs jégtánc közvetítés egész télen a tv-ben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook