Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki ajánlani Budapesten csontkovácsot? fórum

Tud valaki ajánlani Budapesten csontkovácsot? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 8. 10:31

E-mail: lokodi@hotmail.com. Telefon: 06-30 311-1535. Terapeuta: Lokodi András


Masszázstanárom volt. Órán nem tudtam aktívan részt venni 3. napja tartó migrén miatt. Pár roppantás és működőképes lettem.

3. lendvai mihály (válaszként erre: 2. - Hihi)
2009. szept. 18. 20:52

Én tudok 1-et, a házipatika.hu /reumatológiai megbetegedések fóruma alatt megtalálod Dr Ormos Gábort. Annak idején egy osztályon dolgoztunk az ORFI-ban, akkor még az volt a kórház neve. (ha szemben állsz a parlamenttel, jobbra, mindjárt megnézem a címet


1055 Bp Balassi B. u. 9-11.

Tel. 06-1-36804475


előjegyzés, 06-30-43325-30


A mi ambuláns leletünkön ezek a telefonszámok vannak. Én hozzá is vittem a lányomat, hiszen annak idején kollegák voltunk.


De most nagyon figyelj. Nem biztos, hogy ez lesz neked a jó útvonal, mint ahogy nekünk sem volt az. Én az Orfi-ban dolgoztam, tudtam merre kell menjek, mit kell tegyek, és még sem volt jó. Nem az Orfi és az orvosok hibája, a legjobbak vannak ott. Csak van egy rövidebb út, hát persze, hogy a csontozatod megsínylette a gyermekvállalást, hiszen a te szervezeted építette fel az apró picinyke falatka, örök édes csontokat. No, azt kell renbe hozni.


De ide menj fel. www. tenyek-tevhitek.hu kijön egy olyan, hogy Napóleon halála. menj le a lap aljáig, és barna háttérrel fogsz látni rövidke címeket. A 3. sorban lesz A "csoda" olvasd el, nem csoda, csak utánajárás. Nézd. Ha én ezt meg tudtam oldani gyógyszer nélül, te ehhez képest hihetetlen könnyen, és jól megoldható vagy. írj privben. Kata


Én a feleség, az anyuka vagyok. megvan a negatív lelet 1,5 éve, és azóta is jól van.

2. hihi
2009. szept. 18. 20:01

El van csúszva a bal csípőm,és azt kéne helyre hozni,amit a két gyerek tönkre tett:)

De nem merek idegenhez menni:(

1. hihi
2009. szept. 18. 20:00
Tud valaki ajánlani Budapesten csontkovácsot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook