Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trükkök, praktikák a teherbeesés érdekében fórum

Trükkök, praktikák a teherbeesés érdekében (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. aug. 4. 12:19

Sziasztok!

Most regisztráltam az oldalon. Igaz, úgy látom már elég régi a legutóbbi hozzászólás, de azért hátha olvassátok. A párommal mi is most kezdünk neki "dolgozni" a babáért.2 és fél hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. már február óta szedek egy természetes alapú vitaminkészítményt ami egyébként is azt hiszem, tök jót tett nekem és szerintem a miatt is a fogi elhagyása után teljesen rendben megjött a menzeszem, mostmár 2.-szor, a ciklusommal minden rendben. Amúgy meg méregtelenítési célból egy gyógynövényes szintén táplálékkiegészítőt szedek (ez folyadék formájú és még finom is!) , ez , szintén mellékesen:-) a gyomorégésemet szüntette meg. Azért írom ezeket, mert véleményem szerint a a jól megválasztott természetes alapú táplálékkiegészítők, gyógytermékek sokat segíthetnek a szervezetet egyensúlyba hozni, ami a gyermekvállalást, termékenységet nagyban elősegíti. Viszont szerintem egyrészt nem érdemes egyszerre össze-vissza szedni mindent és főleg nem válogatás nélkül, mivel ezek a termékek már elárasztották a piacot és nehéz kiszűrni, melyik a biztonságos, minőségbiztosított termék (egészségügyben dolgozom, nálam ez már szakmai ártalom..._:-). Ha valaki szívesen felvenné a beszélgetés fonalát , írjon, mindenkinek a legjobbakat, élvezzétek a szerelmeskedést ez a legjobb babaváró!!!!:-)

2007. jún. 8. 17:00

Sziasztok!

Szeretnék olyan ötleteket megtudni amivel biztosan teherbe esek,tehát ami tényleg már sok nőnek segített.

Légyszíves segítsetek,szeretnénk babát!

Előre is köszi mindenkinek aki segít

:-)))

Kellemes 7végét!

2007. máj. 24. 18:27

Sziasztok!


Csak annyit szólnék hozzá, hogy aki sokáig szedett fogamzásgátlót (akármilyen enyhét is) számítson rá, hogy ha abbahagyja, totál felborulhat a hormonháztartása. Idö, amíg helyreáll a szervezet egyensúlya, és némi orvosi segítség sem árt hozzá. Szóval aki gyógyszert szedett, ne ijedjen meg, ha néhány hónapig nem jön össze. Az nem jelent bajt. Viszont állítólag közvetlen a gyógyszer abbahagyása utáni egy hónapon belül háromszor akkora az esélye, mint utána bármikor.

Mindenkinek sok sikert!


Dorka

2007. ápr. 25. 09:13

A legfontosabb hogy ne görcsösen akarjátok a gyereket, hanem már ezt is szeretet teljesen "csináljátok". Mi napi 3X szexeltünk a siker érdekében, és mikor 3hét után sem történ tessmi, felkerestem az orvosom, hogy velem biztos baj van :) Igen, az volt a baj, hogy napi 3x csináltuk. Mivel a férfi ivarsejt 2napig életképes, a nőnek havonta 1 alkalommal van peteérése, ezért két naponta kell szexelni, hogy a hímivarsejtek minőségileg és mennyiségileg is életképesek legyenek. Ajánlotta még, ha olyan fekvésű a petefészek, akkor érdemes 20percig "felpócolva" feküdnie a nőnek közösülés után.

Nekünk 1hétre rá összejött a fogantatás :)

54. opál (válaszként erre: 49. - Mimo)
2007. márc. 21. 19:45
Köszike!!:-))))
2007. márc. 21. 19:39

kedves Mimo!

Nekem is írt az orvos hormongyógyszereket.Először a clostylbegytet kellett szednem utána ovestint. De én abbahagytam mert fájt tőle a méhem és hányingerem volt. Szerintem ezek a dolgok inkább ártanak mint használnak. Ezért próbálom most ki a villarosa gélt.( gyóygnövényekből van) Olvastam valahol egy cikket, hogy nem szabadna beleavatkozni a dolgokba. Oka van ha valahol nem akar jönni egy baba. Nekem még nincs babám azért sem gondoltam, hogy ennyire nehezen fog összejönni. Egyébként hátrahajló a méhem ; de állítólag ez nem akadály. 2 év próbálkozás után szánom rá magam a kivizsgálásokra.

Judit

52. mimo
2007. márc. 21. 19:31
Igen a kapszulára gondoltam Judit!!!!!!!
51. mimo (válaszként erre: 50. - Juhaszjudit)
2007. márc. 21. 19:31

A berry nectarraól én is halottam.nekem a hormonrendszerem szarakodik, 51 napra jön meg a mensim, nincs peteérésem.Most irattam clostybegytet, petesejtérlelőt.Meg a cickafarkteát fogom iszogatni!!!!Hátha sikerülne.

A másfél év már sok, 1 év után ajánlatos meddőségi rendelőt fölkeresni.Én voltam már 3 éve kezeléseken, átfuváson, vérvétel, andrologus,beültetés, és semmi.majd tavaly terhes lettem spontán, és 20 hetesen elvetéltem(((((.Azota ujra probálkozunk(((((((((((

2007. márc. 21. 19:23

Sziasztok!

Engem is érdekelnének a termékenységet növelő dolgok.1,5 éve nem sikerül a baba. Én méhpempőt vásároltam méhésztől. Azt mondta már sok kismamát kinevelt ezzel. Azt hiszem 2 kúrát kell végig csinálni.A cickafarkfű teáról is hallottam.

Mimo írtál termékenységnövelőt. Mi lenne az és hol lehet beszerezni? A kapszula lenne az? Most a villarosa gélt próbálom ki. Teljesen rendbehozza a hormonháztartást és a petesejt megtapadását is segíti. Valamint hallottam még a berry nectarról is. És aki hisz a kövek erejében annak ajánlom a hematit követ- ez az anyaság köve valamint a jade követ -ez termékenységnövelő. Remélem tudtam bárkinek is segíteni.

49. mimo (válaszként erre: 48. - Opál)
2007. márc. 21. 19:04

A méhpempős változata a ROYALJELLY!!!!Drogériában, DM-_BEN, ROSMANNBAN, gyógynövényboltban megtalálható.Kb 800 ft körül van.


van a Roxaljellynek ampullás változata is, meg kell inni, egy irtó büdös, keserü izü folyadék, azt inkább nem ajánlom(((((((

48. opál (válaszként erre: 47. - Mimo)
2007. márc. 21. 19:02
Cickafark teám már van a kapszulát vagy a méhpempőt hol lehet beszerezni? És mennyibe kerül?
47. mimo (válaszként erre: 45. - Opál)
2007. márc. 21. 18:52

Kapszula, állitólag termékenységelősegitő.van simán, és van méhpempős változatban is.

meg a cickafarktea is állitólag nagyon jó!!!!!!!

46. ancsi105 (válaszként erre: 27. - M_marcsa)
2007. márc. 21. 18:52
Engem is érdekelne. Tudom, hogy milyen hatása van hallottam róla, de tablettában is van. Hol lehet kapni?
45. opál (válaszként erre: 27. - M_marcsa)
2007. márc. 21. 18:47
Szia!Ginseng...mi ez pontosan leiród nekem? Előre is köszi!
44. Cupika
2007. jan. 17. 21:30
Szép jó estét mindenkinek :-D
2007. jan. 14. 09:51
Köszi szépen a tanácsokat, én is remélem:)
2007. jan. 12. 20:42
Olvastam nemreg egy cikket, a Beckham csalad szeretne egy kislanyt, es hogy ahhoz azt ajanlottak a Victorianak, hogy egyen sok narancsot. Ha fiut akarsz, akkor ugy olvastam az a fontos, hogy akkor ess teherbe, amikor pontosan a peteeresed van. A lanyok elotte es utana eselyesek. Es erdemes utana nezned, hogy milyen kemhatasunak erdemes lennie a huvelyednek, mert mas az esely lugos es savas eseten, nyilvan ha Victorianak azert ajanlottak a narancsot, hogy savasabb legyen a kislanyhoz, akkor fiuhoz lugos. En a helyedben homeroznek par honapig, akkor kiismered hogy s mint van ez nalad, es a "erett" napon kivul mondjuk vedekezzetek. Nem tudom mit erdemes enni, a mososzappan az lugos, de tuti nem fincsi. Orvos ezt biztos meg tudja valaszolni neked talan mindenre kiterjedoen. A peteeresedet mint irtam homeros modszerrel tudod kipuhatolni, vagy pedig ha rendszeres a havi ciklusod, erdemes megnezned egy kalkulatort, a babafalva pont hu-n vagy nem is tudom mar pontosan mi a cime lattam ilyet. Beirod az elozo ket mensi kezdetet, es megmondja mikor lesz a kovetkezo peteeres. Remelem hamarosan fius kismama leszel! Sok szerencset!
41. Magdala (válaszként erre: 39. - Morphidea)
2007. jan. 12. 19:08
Sokan a Jónás naptárra esküsznek amikor a baba nemét tervezik.
2007. jan. 12. 18:41
amit még hallottam, de nem vagyok benne biztos, hogy van valami amitől pontosan meg lehet tudni, mikor van peteérésed, vagyis mikor van érett petéd, mert hogy mi is próbálkozunk már október óta, és semmi....előtte soha nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót, és semmilyen nőgyógyászati bajom sem volt.
2007. jan. 12. 18:37

Sziasztok:)


Először írok ide, de remélem nem utoljára.

Nem tudtok véletlenül valami praktikát fortélyt ami abban segít, hogy fiú gyermekem legyen?? Nagyon örülnék, ha végre pozitív lenne a teszt, de ha fiút mutatna majd az ultrahang akkor lennék igazán boldog:) /persze ha kislány akkor is örülnék/

38. Cupika (válaszként erre: 37. - Mimo)
2007. jan. 10. 23:47
Szia mimo???:-D
37. mimo (válaszként erre: 35. - Moncsix)
2007. jan. 10. 23:37
Segiti a teherbeesést állitólag a ginseng kapszula, cicfafark tea, a sós fürdőviz, a gyertyaállás, stb...de azt mondják jó sokat kell eggyütt lenni a párunkkal...és sikerül!!!!!!
36. babi83
2007. jan. 10. 15:59

Szia !


Babát szeretnél, próbálkoztok, esetleg nem akar összejönni, vagy mi szükség a természetgyógyászra?

2007. jan. 10. 15:16

Sziasztok Lányok!

Tudtok valami természetgyógyászatos (egyéb) praktikát, amivel a teherbeesést könnyíteni lehet?


szép napot:


MX

2006. nov. 3. 15:02
Két éves a lányom nagyon szeretnénk egy tesót de február óta nem sikerült teherbe esnem. Van valami jó tipp ami elősegíteni a fogantatást?
33. mimo
2006. okt. 20. 23:37
ja meg a hüvelyváladék állaga is segit abba hogy megtudd mikor van peteérésed, ha csuszós, sikamlós akkor lehet akciózni.
32. mimo (válaszként erre: 6. - Vmonica)
2006. okt. 20. 23:35

Sziasztok!!!

Én 4 évig próbálkoztam eredménytelenül sajnos, Hormonkezeléseket kaptm, és nekünk is azt tanácsolták hogy szex után lábak gyertyaállásba, kispárna a fenék alá, és 10 percig ebbe a poziturába mradni.

Az ondót nem kell kimosni, aminek kell ugyis felmegy, ami meg felesleges kifolyik ugy is.

a hüvelynek van egy öntisztulási folyamata, ha a PH-ja tönkremegy védtelen lesz a bacikkal szembe, és fertőzéseket összeszedhetsz.


nálam a tampon okozott egyszer ilyet.tul kevés volt már a vérzésem, és a tampon a hüvelyválaékot is magába zivta, kiszáradt a hüvelyflóra,és jött a gombás fertőzés.


visszatérve a terhességre msot volt egy terhességem, de 20 hetesen elvesztettem a baát, mert beteg volt.

De én akkor éreztem hogy teherbe setem.azt irják a hátulról póz a legalkalmasabb arra hogy teherbe ess, mivel a himvessző igy kerül legközelebb a méhszájhoz.!!!hajrá lányok , asszonyok!!!!

31. Zojci
2006. okt. 19. 21:52
Abban hiszek,h mindenkinek meg van az ideje! A baba akkor jön,ha jönni akar!:) kitartás mindenkinek,és persze pozitíw tesztet!:)
30. Zojci
2006. okt. 19. 21:49
Én nem szedtem semmit/3éwig antibébit/,aztán elsőre:)pedig nem wagyok a termékenységi pozitúráért ,sőt nem polcoltam fel a csípőmet sem,és ami a legfurcsább,h ebben az időszakban eléggé kimerültek voltunk,s meg tudom számolni egy kezemen az együttlétet:) szówal nem is értem:)
2006. okt. 17. 11:49

Sziasztok Lányok.:)

(Ne rémüldözzetek, hogy egy férfi ír ide!!!:)) )

Nővéremnek a köv. jött be:

-cickafarkfű tea

-ginseng

-magzatvédő vitamin


Előtte sokáig próbálkozott ezek nélk., de semmi nem történt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook