Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tökéletes az életem. Nem is kívánhatnék jobbat. Köszönöm. fórum

Tökéletes az életem. Nem is kívánhatnék jobbat. Köszönöm. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. michelle.r (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2022. márc. 28. 15:05

Egészen mást szűrtél le, mint amiről beszéltem.

Meg tudom élni, de nem zárom ott le, hogy oké, köszi, megkaptam a legjobbat. Hanem konstatálom, hogy cool, ez szuper, de még ennél is jobbat kérek.


Talán azzal tudom a legjobban szemléltetni, mint amikor egyetemista voltam, csak Renault Twingo-ra volt pénzem. Imádtam, nagy becsben tartottam, ma is elmosolodom, ha meglátok egyet, de már akkor is azon dolgoztam, hogy lehetne Mercedesem.

10. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 09:49
Gratulálok:)
9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 09:30

Ha úgy érzed, hogy tökéletes az életed, és nem is kívánhatnál jobbat - akkor én a te érzéseddel nem is szállok vitába. Úgy érzed, hát úgy.


Nekem más érzéseim vannak. Engem a tökéletesség hangoztatása - legyen az bármilyen értelemben (szépség, okosság, intelligencia, munkabírás, anyaság, és sorolhatnám) - azt juttatja eszembe, hogy aki tökéletességről beszél, valamilyen álomvilágban él. Mert lehet valaki elégedett az életével, lehet boldog. De ez nem tökéletesség. Mert tökéletesség, mint olyan - szerintem nem létezik.

Valahogy nem vagyok kibékülve a "tökéletes" szóval. Legyen ez az én gondom. 😜

Nekem elég a jó is. Legalább vannak még rövid,-és hosszútávú terveim, céljaim. Aztán lehet még jobbra is törekedni. De a tökélyt már nem lehet fokozni.

2022. márc. 26. 21:54
Szívesen :D
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 26. 21:38

Én is voltam így, sajnos elmúlt.😕


Kívánom, hogy neked soha ne múljon el!

6. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. márc. 26. 21:24
Lehet neked ez a motiváló, én ebből azt szűröm le, hogy akkor neked soha nem lesz elég jó semmi. Így nem is tudod igazán megélni, élvezni ha valami jó dolog történik veled. Nem ilyenkor is arra koncentrálsz hogy mi lehetne, hogy lehetne jobb?
2022. márc. 26. 20:57
Jó szemlélet.
4. mallow (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 26. 20:56
Jó ilyet hallani, tartson sokáig ez az érzés! :)
2022. márc. 26. 17:48
Akkor neked véged. Ha már most a legjobb, innentől már csak lefelé fog menni 😝Mindig mindenné lehet még jobb, miért nem azt kívánod?
2022. márc. 26. 11:03

Le a kalappal. Értékes személyiség lehetsz. Talán még így leírva nem is láttam, hogy valaha bárki is megköszönte volna.

Hát igen, a hála gyakorlat ... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook