Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tíz kilót fogytam az Update-tel! fórum

Tíz kilót fogytam az Update-tel! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tíz kilót fogytam az Update-tel!

1 2
24. szenasie (válaszként erre: 22. - 9fa28b0ed4)
2009. jún. 22. 11:14

és jobb lett a koleszterined? Nekem is magas :( de nekem akkor is magas volt amikor 50 kg voltam (de jó lenne megint annak lenni :) )pedig nem vagyok a gyorskaják híve, és a zsírosakból is max a szalonna csúszik le, (és az is nagyon nagyon ritkán... talán havonta 1szer,ha van)

Az tényleg nagyon sok volt a magasságodhoz... azt hittem eszeveszett "megelőző" diétába kezdtél, hogy hátha meghízol terhesség alatt (már hallottam ilyenről)

én 154 cm-er vagyok és most a szoptatás végén 70 kg voltam... ebből szeretnék 15-20 at leadni. Jó lenne minél előbb, de tudom h a gyors súlycsökkenés még gyorsabb vissza szedett kilókat jelenthet.

Sok sikert a baba- projekthez és sok boldogságot a picihez! a diétáthoz pedig gratula ;)

2009. jún. 22. 10:19
Szenaise én is csak azt tudom javasolni amit Britney. nekem is inkább a szoptatás alatt jöttek fel a kilók, nekem is ez jött be, minimális kenyér, rizs, tészta, ezekből is barnak, teljes kiőrlésű, és csak ebédig, sok zöldség, gyümölcs, sovány hús és tejtermék.
22. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 21. - Szenasie)
2009. jún. 22. 09:43

Tudod,nekem a nőgyógyászom is javasolta,hogy jó lenne lefogyni,ugy könnyebb a teherbeesés is,mert a zsir felzabál egyes hormonokat!Meg nekem muszáj volt fogynom,ugyanis nagyon nagy a koleszterin szintem!A 159 centi magasságomhoz 89 kiló voltam..képzelheted,pedig előtte sosem voltam kövér!

Nálunk a dietetikus ingyen van,még beutaló sem kell..én is akkor tudtam meg hogy ez igy müködik,amikor ajánlták,hogy menjek!Na mondjuk én Vajdaságbol irok,itt ingyen van az állami egészségházban!Nem kell zöldséget zabálni,ugyan már...rendesen megfőzöm a huslevest,meg főtt,kizárólag csirkehúst főzök bele,sokszor ez az ebédem!Naponta 5-ször kell ennem..már nem birok annyiszor enni..uzsira gyümi vagy pohár szörp,ilyesmi,..hidd el,én igazán keveset költök a diétámra,a havi 150 eurós fizim mellett nem is birnék..de mindent meg lehet oldani..a joghurtot is megvenném mindenféleképp..igy dietásat veszek,az sem kerül többe!Az édességek helyett eszem gyümit..de eddig csoki meg ilyesmi ment..most a gyümölcsre forditom ennek az árát!Hidd el nekem,amint kivonod a kenyeret(rozskenyeret ehetsz),lisztet,cukrot,máris ugranak lefelé a kilók!Én sem hittem benne,de igenis nagyon müködik ez!Pegig én tényleg hajlamos vagyok a hízásra!Most kimondhatatlanul jól érzemm magam a bőrömben!Nemhogy sokkal könnyebben mozgok,de még a közérzetem is milliószor jobb!PUSZI,SOK SIKERT!!!!!

21. szenasie (válaszként erre: 9. - 9fa28b0ed4)
2009. jún. 22. 08:23

édes vagy... lefogytál szülés előtt... :) azért terhesség alatt ne diétázz! (nem kell zabálni, de a fogantatáshoz és a terhességhez is kell egy kevés felesleg, ugye tudod?)

igazából azt szeretném kérdezni, h rendben, dietetikus... de mennyibe kerül egy dietetikus... nekünk a napi szintű zöldség vásárlás is sokba kerül... :( akkor hogy fizessek meg dietetikus...


én most kezdtem diétázni (kb nem eszek... one nasi, és feleztem a normál adagjaim, nincs vacsi, és víz-víz + tornázom...) nekem a kisebbik babám fél éves, 2 icipici (2év alatti babám van) összesen 20kb maradt rajtam (nem is a terhesség, inkább a szoptatás alatt jöttek fel, illetve, nem nagyon tudtam tornázni... a fiammal, 4hónap utána mikor tornázni kezdtem, szétnyílt a sebem.. még vártam 2 hónapot, akkor elkezdtem, 2hónapra rá meg befejeztem mert terhes lettem. most megvártam a félévet)


Van valakinek TÉNYLEG OLCSÓ fogyi tippje?

20. 064abada22 (válaszként erre: 18. - 9fa28b0ed4)
2009. jún. 22. 07:50
én amikor épp sikerül igyekszem tartani a kódokat, így +/- 1 kg-val, de sikerül tartanom a súlyomat
19. vaczila (válaszként erre: 5. - Zoya1977)
2009. jún. 22. 07:21
Javaslom hogy nézz körül Norbi oldalán, nagyon sok információhoz lehet ott jutni. A lényege az, hogy a szénhidrátot amennyire lehet el kell hagyni, illetve max a reggel időszakban fogyaszd. Ezek a cukros, lisztes dolgok. Később már inkább zöldséget, gyümölcsöt, húsokat, tejtermékeket egyél. Norbi minden ételnek adott egy kódot 1-3-ig. Az 1-est bármikor eheted, A 2-est du 2-3 óráig, a 3-ast csak délelőtt. Így valójában semmiről sem kell lemondani, csak arra kell vigyázni, hogy mit mikor eszel. Vagy a cukrot lehet helyettesíteni édesítővel, a lisztet pl zabkorpával és akkor akár este is sütizhetsz. Ja és fontos a mozgás is.
18. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 17. - 064abada22)
2009. jún. 22. 06:57
Én is gartulálok neked Miri1 !Aztán többet ne hízzunk ám meg!PUSZI
2009. jún. 22. 06:23
én is gratulálok:-) (én is Norbi módszeréve fogytam le szülés után)
16. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 13. - Ypszike)
2009. jún. 22. 05:48
Szia.Nekem is megállt a fogyás 1 hónap után és 2 hét mulva amikor mentem ellenőrzésre a dietetikusomhoz,akkor mondta,hogy mostmár hozzászokott a szervezetem a bevitt táplálék mennyiségéhez és elegendő a szervezetem számára az a kalória mennyiség, amennyit az addigi diétámmal bevittem!Akkor azt mondta még felezzem le a kaja adagot!Igy tettem és a következő 2 hétben ismét fogytam..6 kilót!Ja,és szigorúan tilos bármilyen sült kaját ennem!Teljesen kivontam a lisztet és a cukrot,ehelyett édesitőt használok!Nemrég jöttem csak rá,hogy olcsón is nagyon finom diétás kajákat lehet késziteni!PUSZIKA ÉS NAGYON SOK SIKERT MINDENKINEK!!!!!!!
15. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 11. - Csilla80)
2009. jún. 22. 05:43
KÖSZIKE,ANNYIRA DRÁGÁK VAGYTOK!ÉN IS SZORÍTOK ÁM ÉRTETEK!MENNI FOG,CSAJSZIKÁIM MINDENKINEK!NEKED IS NAGY PUSZI CSILLA80!!!!!!!
14. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 10. - Majome22)
2009. jún. 22. 05:41
Nagyon szépen köszi,ari vagy!Megy az,tudod,csak egy kis akarat erő kell!Akiben az megvan,az halad is!Mindenkinek sikerülni fog,majd meglátjátok!PUSZIKA MINDANNYIATOKNAK!
2009. jún. 21. 22:37

Köszöm a biztatást.

Sajnos most stagnál a súlyom.Várok és várok hátha beindul és eljön a a büvős 7-es....

12. ypszike (válaszként erre: 2. - Vaczila)
2009. jún. 21. 22:35
Szoktam olvasni a naplódat,így tudom hol tartasz.Tetszenek a receptjeid:)))
2009. jún. 21. 22:17
Nagyon ugyes vagy! Gratulalok! Csak igy tovabb... :-)))
2009. jún. 21. 21:56
Gratulálok a sikeredhez!:)
2009. jún. 21. 21:13
SZIASZTOK!Én dietetikushoz járok,2 hónap alatt fogytam 20 kilót és még szeretnék 9-et,akkor ideális lesz a testsúlyom a magasságommal!Nekem éhezés nélkül ment!Nagyon meg vagyok elégedve!!!!!!Ha elérem a kivánt 60 kg súlyt,akkor is be kell tartani a doki utasitásait és nem hizok vissza!Én csak jót mondhatok,és teljesen szenvedés mentes,könnyű diéta,olyan személyreszabott,amit a véreredmény,kor magasság alapján állit össze!Most nagyon jól érzem magam...várjuk,hogy megfoganjon a babánk!!!!
2009. jún. 21. 19:29
Szia!Én is így fogyózom.7 kiló ment le okt.óta,most egy kicsit lazsáltam és 2 visszajött.2 napja újból belehúztam.Még 20-at szeretnék fogyni.
2009. jún. 21. 19:18

hajráhajrá ypszike!!!Kitartást neked!

én is ezzel fogytam le azt a súlyt is amit semmi mással nem tudtam leadni(az utolsó 2-3kiló-makacs zsírt és elértem az álomsúlyom:),már 3éve update szerint eszem(majd agusztustól leszek bajban mert elköltözöm göteborgba:))

6. 021ff75d72 (válaszként erre: 3. - Meruru)
2009. jún. 21. 18:10
Nagyon jó,ha a család is veled tart!Ez nálunk egyszerüen nem megvalósítható.A közös sport még müködik,de ezzel vége.De azért törekszem,amennyire tudok.
2009. jún. 21. 18:08
szia meg szeretném kérdezni miböl áll ez az update és mikor mit ehec köszi zoya
4. 6532c775dd (válaszként erre: 3. - Meruru)
2009. jún. 21. 18:04
Nagyon csini vagy! Grat! :)
2009. jún. 21. 18:01
Gratulálok az eredményekhez! Én két év alatt adtam le kis kihagyásokkal 12-13kg-ot, és még nem vagyok a végén. Az Update miatt tanultam meg főzni is :) Már a családom is javarészt édesítőt használ cukor helyett és kevés fehérlisztet eszünk, szóval mindenkinek jó volt. Kitartást a továbbiakhoz!
2009. jún. 21. 16:54
Én is az updatet csinálom. Február óta eddig 13 kilótól sikerült megszabadulnom, aminek nagyon örülök.
2009. jún. 21. 16:03
2008. 11. 26-án életmódot váltottam. Akkori súlyom 91 kg volt. Tíz kg-ot fogytam az Update-tel!

Ugrás a teljes írásra: Tíz kilót fogytam az Update-tel!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook