Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tipikus férfi? fórum

Tipikus férfi? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tipikus férfi?

1 2 3 4
59. orsibigyu (válaszként erre: 58. - Orsibigyu)
2012. aug. 13. 22:28
Jah es nagy a valoszinusege, hogy a masik ferfi is 3- 4 ev utan pont ugy elkenyelmesedik.
58. orsibigyu (válaszként erre: 7. - Zsuzsa88)
2012. aug. 13. 22:11
Te ezt komolyan gondolod? Szerinted ha valaki 1 igenyt nem elegit ki akkor szevasz tavasz mert lesz mas aki minden i szempontbol megfelel.? Ha ezt hiszed nagyon naiv vagy es sokat fogsz szenvedni az eletben. Mert olyan nincs aki mindenben passzol hozzank. Zsak es a foltja? Ahhoz, hogy osszeilleszkedjen formaravagjak a foltot, lenyesik. A vagyaink is igy nyesodnek le . Vagy olyanok leszunk akik egyik kapcsolatbol a masikba rohannak, egyre tobb sebet hurcolva, de boldogsag es biztonsag nem lesz az eletunkben..
2012. aug. 13. 22:03
,Nekem azt mondja a ferjem mikor nyafogok, hogy amit o egyszer mond az ugy van. Ha egyszer azt mondta szeret akkor szeret, majd ha ez megvaltozik szol. Ilyen egy tipikus ferfi.
56. gota
2012. aug. 13. 19:44

Hát, én majd biztosan kapok ezért a hsz-ért hideget-meleget, de én ismertem a páromat már 4 éve, mielőtt összejöttünk... Nem is vártam tőle ilyen értelemben "sokat", mivel tudtam, hogy ő valóban nem a szavak embere. És nem is az számít, amit mond, hanem amit tesz... A mai napig megölel (igaz, h nem annyiszor, mint én szeretnem), vagy ad egy puszit. Az igaz, hogy többször előfordul, hogy én megyek oda hozzá egy ölelésért, egy pusziért. Én megpróbálnám ezt a helyetekben: nem megbeszélni, hanem odamenni hozzá, kicsit odabújni, stb. Nagy szavakat pedig nem várok tőle, mert elfogadom, hogy ő ilyen. Nem akarom megváltoztatni, mert ilyennek szeretem, amilyen. És ami a legfontosabb: én megbízom benne, ő megbízik bennem. Ugyan nem egy nagy dumás, de tudom, hogy nagyon szeret, és azt is, hogy bármit megtenne a gyerekért és értem. Ez szerintem többet jelent annál, mint hogy mondja-e, h szeretlek... És már 9 éve vagyunk együtt.

Én legalábbis így látom.

55. Té-eM (válaszként erre: 42. - 7dfc648351)
2012. aug. 13. 19:38
Tökéletes válasz, pacsi érte:)
54. Té-eM (válaszként erre: 31. - 6350755685)
2012. aug. 13. 19:36
Sajnálom ,hogy ilyen ember mellett kell élnetek ,nektek akik ilyen hozzászólásokat tolnak.Ezt nem negatív értelemben írom csak ti sem ezt érdemelnétek.Bár kinek mi a "jó" a kapcsolatában.
53. Té-eM (válaszként erre: 15. - Cbe6ba1fa9)
2012. aug. 13. 19:31

Miért lenne túlzás?

Aki nem tesz így az puhapö.s.Ennyi.

Sok önimádó f Kalap annyit nem ér ,hogy 5 forint.Férfinek kiáltják magukat, de a Nőkel nem tudnak bánni.Szerinted túlzás érzelmeket adni egy olyan embernek aki szereti és felnéz rá?

52. twoinone (válaszként erre: 51. - Annette)
2012. aug. 13. 19:05
és ha elmondod és nem történik semmi?
2012. aug. 13. 19:03
oo, ugyanez van velem, mint a cikkben.. iszonyatosan elkényeztetett a barátom a kapcsolatunk elején, aztán mostanra lassan elfogytak ezek a gesztusok, viszont az utóbbi időben ő tett értem a legtöbbet. Mikor ezt megemlítettem neki, hogy hiányzik a kedveskedése, lassan visszatértek a rózsák, meglepi süti, apróságok. Tényleg igaz, hogy el kell mondani amit szeretnénk, nem csak utalgatni, túlgondolni mindent, mert annak abszolút semmi eredménye nincs.
50. emi1206 (válaszként erre: 39. - Jelena23)
2012. aug. 13. 19:00
Én sem szeretem, ha a párom bármi házimunkát végez, mert én is háklis vagyok. Ja meg az is hozzájárul, hogy megkérem valamire, azt mondja, hogy jó csinálom és utána még napokig nem csinálja meg. Több energiám elmegy azzal, hogy őt noszogatom, mintha megcsinálnám magam, viszont ezekért cserébe bónusz napokat szoktam kérni. Olyankor viszont szigorúan az van egész nap, amit én akarok. (Peeeeeeeeeeeersze. :)) De többnyire legalábbis.
49. emi1206 (válaszként erre: 25. - Air)
2012. aug. 13. 18:53
Én végzem a házimunkát és nem lázadok a szolgaság ellen.
48. Binky
2012. aug. 13. 18:01

Én sem értem, hogy miért nem nyitja ki a száját és mondja el, hogy mire van igénye. Felfokozott, meg udvaló fázisban persze, hogy megtett a férfi oylanokat is, ami nem az alaptermészete, de ha ő elsősorban gesztusokkal fejezi ki a szeretetét, akkor milyen dolog elvárni, hogy szavakkal tegye? Meg kell neki mondani, hogy értem, hogy szeretsz, de még jobban érteném, ha mondanád.

Ugyanígy a pasinak meg lehet a tettek jelentenek sokat, hogy a másik szereti, ezért mos és főz rá, és rendet tart otthon, és a dícsérő szavak jól esnének neki, de nem igazán mutatnáka másik szeretetét...itt szerintem csak elbeszélnek egymás mellett, pontosabban nem is beszélnek.

47. one euro (válaszként erre: 46. - Lexibaba)
2012. aug. 13. 18:00

"Mindehhez persze az is tartozik, hogy a lány, ne a 10 éves hálóruhájában flangáljon egész nap deo nélkül a 30 fokban. Bocsi lehet túlzás:) De értd mit akarok mondani :) "

ne haragudj ,de annyira tipikus és színpadias ,mint a parfümben illatozó kertészek csakis fiatal férfiak lehetnek !:))

2012. aug. 13. 17:53

a cikkre válaszolnék. Lassan 2 éve együtt vagyunk párommal. Nagyon nagyon Sokat vagyunk együtt. Vagy hogy 2-3 hétig nálam alszik és együtt fekszünk, együtt kelünk, együtt fürdünk minden.


Nem kell sztereotípiákat gyártani egyből. Mind2 fél hajlamos arra, hogy megszokásnak vegye, hogy a párja mellette van. Tenni kell érte, hogy az olyan legyen amilyen.

Most majd jönnek erre a hozzászólások, hogy az már régen rossz, ha egy kapcsolatért dolgozni kell bla-bla-bla...


most őszintén? Ha baromira fáradtak vagytok és mindenki belétek kötött egész nap és hócipőtök tele van, és már asztalt borítanátok, akkor mikor hazaértek ezt a párotokon élitek le? Naugye. Néha meg kell magunkat emberelni és ha párunkkal vagyunk szeretni őt. Akár elmesélni, kiönteni a szívünket, de nem az első kedves szavára úgy reagálni, hogy "Hagyjál már békén most, csöndet akarok, most fáradt vagyok ehhez!!"-persze magasabb hangszínen....

Az a baj, az együttéléssel, hogy nincs magány otthon ahogy ezt ki lehet élni és megnyugodva kicicomázva beállítani egy randira, mert ha együtt vagytok mindig ott van. És intelligensen, szeretettel kell megoldani a dolgokat.

Ha meg fordított esetben történik ez, hát... "Néma gyereknek anyja se.." Beszélni kell róla az első nyugodt pillanatban. Honnan tudja a haverod, hogy bnőd már ott akarja hagyni és változtatni kellene, ha rajta kívül mindenki tudja?!


Akkor lehet otthagyni, ha ne képes ezt intelligens ember módjára megbeszélni és megérteni. Ha annyira szereti és tiszteli, akkor nem hiszem el, hogy nem értené meg a követlezőt:


"Kicsim, beszélhetnénk? Mostanában mintha máshol járnál. Talán a munkád. Azt vettem észre, hogy rám kevesebb időt szentelsz. Tudom itt vagy, de lányból vagyok. Tudod nekem szükségem van az apróbb gesztusokra is. Emlékszel mennyiszer megöleltél régen? Mennyi apróbb pillanatunk volt? Hiányzik."


Mindehhez persze az is tartozik, hogy a lány, ne a 10 éves hálóruhájában flangáljon egész nap deo nélkül a 30 fokban. Bocsi lehet túlzás:) De értd mit akarok mondani :)


Ma 21 hónapja minden olyan párommal mint az első nap :) Boldog vagyok :) Mindent megbeszélünk :) És tervezzük a jövőt :) Sok sikert neked is.


Párom tanított meg rá, hogy "Mindent meg kell beszélni, anélkül nem oldódik meg semmi sem" :):)

45. Sirga
2012. aug. 13. 17:51

Elvárjuk a pasiktól, hogy olyanok legyenek, amilyennek mi szeretnénk őket - ezt nevezhetnénk akár önzésnek is, ha nem a boldogságunkról lenne szó.

Újra és újra emlékeztetni kell őket arra, hogy mire vágyunk, mit szeretnénk! Ha ennyi miatt elhagynám a Párom, ... akkor az sose volt szerelem!

44. one euro (válaszként erre: 41. - Jelena23)
2012. aug. 13. 17:38
Ha jól értem ,akkor te az a precízkedő , rendmániás vagy ?
43. 7dfc648351 (válaszként erre: 41. - Jelena23)
2012. aug. 13. 17:38

Ne ess át a ló túloldalára! Nem gondoskodás, hogy bezzeg, csak te tudsz mosogatni vagy hagyod, hogy annyira semmibe vegye az általad létrehozott rendet, hogy abban szétdobálja a zoknit, egyebet.


Ne alakítsd ki ezt a rendszert, amiben ennyire alámégy a pasidnak.

2012. aug. 13. 17:36

Intelligencia, törődés és odafigyelés kérdése, hogy nem hanyagolják el a feleségüket sok év után sem.


Aki meg eltűri, az meg is érdemli.

41. Jelena23 (válaszként erre: 40. - Bajella)
2012. aug. 13. 17:32
Nem idomítás... család nélkül nőttem fel és talán az lehet a dologban, hogy boldoggá tesz ha gondoskodhatok valakiről, legyen az a párom, vagy a barátaim. De persze ez már teljesen más téma... :)
40. bajella (válaszként erre: 39. - Jelena23)
2012. aug. 13. 17:17
Jól vagy idomítva :))
39. Jelena23 (válaszként erre: 20. - Emi1206)
2012. aug. 13. 17:12
Ezzel teljesen egyetértek :) Megvallom őszintén én személy szerint nem is szeretem ha a pasi végzi a házimunkát, nekem az a hülye bogaram, hogy amilyen alapossággal én szeretem végezni, úgy senki sem tudja :D Az elején ő is mosogatott stb de aztán átvettem tőle. Vita is volt belőle, hogy miért akarom kiszolgálni (mintha valahol ezzel a kis legényéletét vesztette volna el, én költöztem az ő albérletébe). Aztán persze megszokta, most meg vígan gyűjtöm az eldobált zoknikat :D Nem azt mondom, hogy nem kapom meg naonta cserébe azt, hogy "szeretlek", vagy ölelést de valahogy mégis más mint az udvarló időszakban. Talán ez az őszintébb, emberibb :) Mintha megtalálnák ilyenkor a biztosnágukat és megnyugodnának...
2012. aug. 13. 17:11
[link] Nagyon szexi!:))
37. 6350755685 (válaszként erre: 36. - Bajella)
2012. aug. 13. 17:07
Vagy én nem érem meg! :P :D
36. bajella (válaszként erre: 35. - 6350755685)
2012. aug. 13. 17:04
Mindegyik csak néha nem éri meg!!!:)))
35. 6350755685 (válaszként erre: 34. - Bajella)
2012. aug. 13. 17:03
Hidd el, hogy volt aki ezt valóban komolyan gondolta (sajnos). Csak azt ne mondd, hogy egyébként minden pasi hajlandó beszállni a házimunkába! :))
34. bajella (válaszként erre: 33. - 6350755685)
2012. aug. 13. 16:59
ááá, nem !:)))Nem buták ,csak bután viselkednek ,lehet valahol látta ,vagy hallotta és alkalmazta nálad .Nézd beszélsz róla ,hatással van rád .Tipikus nő vagy!:))
33. 6350755685 (válaszként erre: 32. - Bajella)
2012. aug. 13. 16:54
Mivel én nem vagyok pasi, mikor ezeket csak négyszemközt mondták nekem, talán azt hitték volna szerinted, hogy ezzel imponálni fognak?
32. bajella (válaszként erre: 31. - 6350755685)
2012. aug. 13. 16:53
Ez úgy butaság ,ahogy van!Férfiak szeretik kiszínezni a mondandójukat egymás között:))/kismama/
31. 6350755685 (válaszként erre: 29. - 731e5b9ffb)
2012. aug. 13. 16:49
Ez szerintem is így van. Egy pasiról egyébként már az első pillanatról lerí, hogy melyik típusba tartozik. Már hogy fog-e segíteni a házimunkában, vagy sem. Sok pasival találkoztam, aki azt szajkózta, hogy "ugyan miért is segítene, a nőnek van a konyhában a helye". Erre pedig azt feleltem, hogy oké apukám, de keresel te olyan jól, hogy én itthon maradhassak a konyhában? Persze akkor már én voltam a pénzéhes szuka. És mégis, az ilyen palikkal is összeáll valaki, szóval ki mit választ...
30. vigike
2012. aug. 13. 16:41

Ez egy nagyon jó téma! Miért van az, hogy a kapcsolat elején mindkét fél belead apait, anyait és utána feledésbe merül minden? Csak élnek egymás mellett. Egy kapcsolatot ápolni kell mindkét fél részéről. Megszerezni mindig könnyebb mint megtartani. Tudom sokan nem szeretik Csernust de ezt mindenkinek ajánlom figyelmébe mert tanulságos:


[link]


Ezen kívül még vannak fent előadásai és beszélgetései amit érdemes megnézni. Sokat lehet belőle tanulni és eléggé elgondolkodtató. Hátha másnak is segít!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook