Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit tennétek?tegyem vagy ne.../határozatlan vagyok, félek semmi értelme a feljelentésnek/ fórum

Ti mit tennétek?tegyem vagy ne.../határozatlan vagyok, félek semmi értelme a feljelentésnek/ (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. szept. 25. 21:10

de van, ha mást nem a saját lelki békéje érdekében.

Szerintem járj utána!

3. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - 3265084553)
2010. szept. 25. 21:10
Ettől félek én is,hiába tudom,hogy félre kezelték,valamit nagyon elszurtak,de félek úgy is nekik lesz igazuk kibeszélnek mindent...
2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. szept. 25. 21:08
Nincs értelme.
2010. szept. 25. 21:05

Nagyon határozatlan vagyok és félek,mi lesz,ha még sincs igazam?Közben érzem,hogy meg kell tennem,mert nem nyugszom meg addig míg meg nem tudom,hogy a páromnak miért is kellett meghalnia ilyen hirtelen?A sok orvosi vizsgálatok melett miért nem volt egy jel sem rá az utóbbi 1,5évben amióta együtt vagyunk,hogy ennyire beteg?Leletei garmadával vannak hónapról-hónapra!

Hogy lehet egyik percről a másikra ki mondani valakiről,hogy rosszindulatú tüdődaganata van ami májára is átterjedt már!

Hogy lehet négy nap alatt egy emberi szervezetet úgy tönkre tenni,hogy tényleg végül fájdalmai is legyenek,legyengüljön!

A tüdőtükrözésnél valamit úgy megpiszkáltak neki,hogy a vérzés nem akart el állni,de nem is foglalkoztak vele!Mivel minden nap reggeltől estig vele voltam én szóltam,hogy ez nem természetes és igy adtak vérzés csillapitót amit én adagoltam Drágámnak,hogy minnél hamarabb el álljon,de a hanyagságnak köszönhetően még másnap is vérzet,ha nem is annyira.Adjuntus orvosa hol azzal biztatót kiengedi hétvégére,utána kemot kap,örömömben pénzt is adtam neki,sőt az ápolóknak is,hátha jobban figyelnek rá,másnap már mire lebeszéltem a taxit nem engedte ki még sem...péntek délután elkezdtek fájni a tagjai és nem fájdalom csillapitót adtak neki,ha nem egyből 1 órán belül morfium tapaszt,és valamilyen injekciót.Kába lett egész délután és aludt is,de estére semmi baja nem volt.Igaz alvás közben nagyon hörgöt szerintem a lerakodó sok vértől,hiába szóltam azt mondták ilyenkor ez természetes.../Mi???A sok vérzés ami lehet ble is száradt?/Ugyan ugy beszélgettünk mint eddig,sőt meg is mosdot egyedül,csak melette voltam,hátha megszédül.Este mikor elmentem 21órakor semmi baja nem volt,éjfél után még hivtam beszéltem is vele tiszta volt a hangja.Reggelre mire mentem elment az élők sorából,már csak a kis hideg pofiját puszilgathattam sírva...

Nem értek semmit,nem vagyok erős mint némelyek mondják!Csak a nyugtató az, amit szedek!

A zárójelentésre az volt irva:tüdődagabatból eredő fulladás...

Az orvossal csak tegnap volt erőm több mint egy hónap múlva beszélni,ő azt mondta kérdésemre :El aludt megált a szíve...

Akkor most melyik az igaz???

Kaptam egy ismerőstől egy cimet ahol ilyen helyzetekkel foglalkoznak és csak akkor kérnek pénzt,százalékot,ha pozitivan végződik az ügy kimenetele...

Nem hiszem,hogy elfogult vagyok és rosszul látom a dolgokat,de ha még sem kéne bolygatni?

tudom,hogy nem hozom ezzel vissza a Drágám,de annyira értelmetlennek látom a halálát!Tudom,hogy nem az első és nem az utolsó eset ami a Drágámmal történt sok van ilyen...

Álandóan ezen jár az eszem,hogy mit tegyek?Helyes vagy nem helyes?Nem pénzt szeretnék,ha nem igazságot,a mi éltünk már tönkre ment össze omlott,nincs többé,de még is...Hétfőig kell döntenem,akkor kéne az iratokkal be mennem.Ja!Fénykép is van a telefonjában a Drágámnak dátummal arról amit vagy ki csiptek belőle,vagy kiköhögöt./ő mindent megörökitett ami érdekelte.../

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook