Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben? Segítsetek! fórum

Ti mit tennétek a helyemben? Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. máj. 25. 18:07

És szerinted annak a gyereknek jó, hogy egy boldogtalan, szeretetlen anyát lát?



Elhiszem, hogy nem bírod, nem csoda, érthető.

Szerintem a gyerek akkor is sérül, ha a veszekedéseteket hallja ...

2013. máj. 25. 18:03

10 éve vagyunk együtt a /8 éves/kislányom édesapjával.

Sok éve már hogy nem múködik ez a kapcsolatom, már többször szét akartunk menni, de a gyerek miatt nem tudtunk igazán megegyezni, hiszen nekem nincs saját külön lakásom, és egyedül melóhely nélkül meg egy albérletet nem tudnék fenntartani meg még magunkat is letartani.

Így maradt ez a patt helyzet hogy a kislányunk miatt muszály volt megalkudnom, és az Ő kényelmi érdekeit nézve ezért élünk együtt, még.

Évek óta nincs köztünk semmi intimitás, semmi testi és érzelmi kapcsolat, érintés.

Nekem nemrég betoppant az életembe egy férfi, akivel szeretjük egymást, és tervezünk egy ój életet együtt.

Ez a barátom viszont külföldön él. Neki ott van munkahelye, élete, stb.

A kislányom apja meg egyszerűen nem engedi hogy szétmenjünk, merthogy akkor én a kislányunkat szerinte el akarom tőle szakítani.

Ha meg én mennék, akkor meg az úgy jönne le, mintha én elhagynám, és ráhagynám a gyereket hogy majd ő nevelje.

De nem ezt akarom, hanem hogy a gyerek velem legyen, és majd ha kell, ingázunk Ausztria és MO-on belül ha kell, hiszen nekem nem az a tervem hogy a kislányt elszakítsam az apjától, viszont ez meg nem élet így nekem.

Évek óta boldogtalanságban kell élnem, és csakis azért mártírkodtam már eddig is, mert azt gondoltam, hogy egy gyerek a szüleivel együtt nőjön fel, éshogy ez így helyes.


Viszont nem bírom már tovább vele.

Mindig megaláz a gyerek előtt, folyton csak megy a háború a gyerek füle hallatára, teljesen ki vagyok már bukva ez miatt.

Nem tudom hogy mit tegyek, mert még életemben nem voltam ilyen helyzetben.

Nagy dilemma ez, hiszen szeretem a barátomat, és Ő támogat sokmindenben majd, ezt ígérte, és tudom jó referenciákból hogy egy nagyon lojális, és megbízható férfi.

A nyelvet is perfectül tudja, én most tanulom a németet, és segít ebben is nekem.


Hogyan is lehetne ezt kivitelezni hogy mindenkinek "jó" legyen, hogy a gyerek se nagyon sérüljön.

Nekünk a közeljövőben mindenképpen el kell válunk, mert ez már nem állapot amiben vagyok.

Ez nem életcél hogy évek óta csak a megalkuvás, a veszekedések, a megalázások mennek, és így pörög le szép lassan az életem...

Ha nem adok egy esélyt egy új életre, a boldogságra,félek hogy elhalasztok egy olyan embert magamtól, aki meg boldoggá tudna tenni.


Segítsetek, Ti mit tennétek a helyemben?


Halehet pozitív emberkék kommentjét várom. Köszönöm.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook