Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek a helyemben most? fórum

Mit tennétek a helyemben most? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
132. forrest2010 (válaszként erre: 126. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 11:37
Ne alázkodj meg előtte , ez a pali messze nem ér annyit , ha szereted , ha bánkódsz utána , ha nem ! Adj hálát a Jóistennek , h nem mentél bele egy lakáscserébe ! nem lettél volna egyetlen , akit a végén megszabadítottak volna a fedéltől a család feje fölül !
131. szemmelver (válaszként erre: 130. - Krisz42)
2013. okt. 24. 09:18

dehát már elment""""

2 hete.....

és megalázom magam előtte,mert könyörgök neki,hogy jöjjön vissza....

tiszta idióta lettem....

nem tudom méltóssággal viselni, csak nem értem még mindig az okát...legalább nagyon szar lett volna akapcsolatunk, de nem volt az...

130. Krisz42 (válaszként erre: 129. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 09:03
De akkor mi a fené akarsz még tőle?Nem jár a pénz,nem rajtad mûlott,h vége,ő lépett le,ráadásul ott lakott,te vmilyen szinten kiszolgáltad,mert gondolom inkább te takarítottál,stb.Egy albéletben neki kell ellátnia magát,betudhatja a pénzt ennek is.De tényleg pszihiáterre van szükséged,ha még mindig kell,râadául képtelen vagy megmondani neki,h takarodjon onnan és ne követelőzzön.Te még most is,h elhagyott,mindent lenyelsz neki.Nem szabad,mert csak neked lesz rosszabb.Tudom,tapasztalatból.Most már nem is számít,ráadásul maximálisan kihasznâl még úgy is,h köze nincs már hozzád.Nem a gyereked,menjen az anyjához,majd ő eltartja,te meg ne is állj vele szòba.
129. szemmelver (válaszként erre: 128. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 08:25
ja és amikor a lányai itt voltak akkor is én csináltak programokat nekik, nyáron táborba jött velem a kicsi...nem az apjával volt..szóval mondom az emberi kapcsolataival vannak gondok szerintem
128. szemmelver (válaszként erre: 127. - Pasionella)
2013. okt. 24. 08:23

mert nincs semmije és 45 évesen kéne neki lakás meg kocsi,én meg mindent meg tudok magyarázni és befolyásolom őt..de hazament az anyjához..szerintetek attól lesz lakása? én mondtam,hogy házasodjunk össze, mindjárt minden lesz..de erre megint azt mondja, hogy manipulálni akarom őt

igazából egy magának való ember, mindig itthon volt, nincsenek barátai, nem beszél meg semmit, csak sakkozik, meg gépezik..

azt mondta tegnep, hogy kihalt minden érzés belőle, de azt megjegyezte, hogy miért voltam a barátnőimmel szórakozni, az eszébe sem jutott,hogy esetleg szerettem volna kicsit kikapcsolódni és nem itthon csak sírni! táppénzen voltam, most megyek pszcihiáterhez...túl akarok lenni rajta..mindent megadtam neki...mielőtt elment még sms-ben írta,hogy szeret..

szerintetek?????

127. Pasionella (válaszként erre: 126. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 08:03
hagyjuk már!....ekkora férget! Mégis mit mondott? Miért ért véget? Valamit csak mondott. Eszedbe ne jusson neki bármit fizetni!
126. szemmelver (válaszként erre: 123. - Forrest2010)
2013. okt. 24. 08:02

amior összeköltöztünk azt mondta szeretné átalakítani a lakást, vagy adjuk el és vegyünk másikat, hogy ne ott lakjunk, ahol a férjemmel..

mérlegeltünk és átalakítottunk..

most ezt szeretné visszakapni...

én megértem, de akkor megbeszéltük,hogy mi együtt maraduhnk és nem tudom miből tudnám kifizetni..

125. szemmelver (válaszként erre: 122. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 24. 07:59

ne haragudj de én nem akarom elhagyni, ő lépett le szó nélkül! és ráadásul nem is szóltam neki érte..talán végig kellett volna olvasnod a fórumot

és nem lejáratni akarom őt, hanem tanácsot kérni szerettem volna idegenektől, mert nem mondhattam el másnak

miért nem lehet ezt megérteni??

ne ítélkezz, 2x váltam az igaz, de nem tudod az okát de az biztos egy kapcsolatban egy hibás nincs

úgyhogy kérlek nézz magadba, mielőtt elítélnél valakit, akit nem is ismersz

124. forrest2010 (válaszként erre: 119. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 05:10
Egy fenét halsz bele !!! ott vannak a gyerkőceid ! egy ilyen pasas egy kalap cart nem ér ! kapd össze magad ! ennél csak jobb jöhet !
123. forrest2010 (válaszként erre: 121. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 05:08
Pénzét ?! milyen pénzét ?!!!!!!!!!!!!
122. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 101. - Szemmelver)
2013. okt. 24. 00:19

Nem ítélkezem senki felett, de tedd mérlegre:


-elmondásod szerint kétszer váltál el, persze biztosan mindig a férfiakban volt a hiba.


-most komolyan, 200 ezer nyavalyás forintért, te képes lennél elválni, otthagyni, akit szeretsz, s alkalmasint ő is szeret, ennyiért? Akkor no comment.


-mindenki azt csinál, amit akar, végül is lehet a negyedik, vagy a tizedik választás lesz szerencsés.


-ha tényleg ENNYIN sem tudsz túllépni, akkor duplán no comment. Tudod sosem értettem, miért kell nektek nőknek mindent tudni és akkor drámát csinálni mindenből. Fordítva persze, ha titeket kapunk rajta valamin, azt már meg lehet magyarázni.


Végül is: gondold át hány éves, vagy, van-e lehetőséged váltani és hagyd el a "gazembert". Sőt, állj rajta bosszút, indíts lejárató blogokat róla, lévén nálunk ilyesmiért úgysem büntetnek. Megérdemli, hazug, csaló, vérszopó r*hadék.

2013. okt. 23. 22:47
éés most kéri a pénzét..
120. ittmost (válaszként erre: 119. - Szemmelver)
2013. okt. 22. 05:58

Lehet,hogy így jobban jártál.Tudom,hogy sablonosan hangzik.De ez az ember nem törte össze magát érted,a saját öltözködése fontosabb volt:(

Ez sem fog vigasztalni,hogy:de igen,simán,és sokszor így vetnek véget a kapcsolatnak,mert nincs kedvük konfrontálódni,és elmagyarázni,hogy miért nem volt eléggé jó nekik a kapcsolat.

2013. okt. 21. 22:51

úgy érzem belehalok....1 hétig táppénzen volttam, csak aludtam, xanaxoztam..már dolgozom, angolt tanulok..de hiányzik!!!!

ő meg csak lelépett..le se szar....

új telefont vett.......mintha kitörölt volna minden elmúlt 5 évet..

azt mondja nincs nője..de egy kapcsolatnak nem v et véget így az ember....

118. ittmost (válaszként erre: 116. - Szemmelver)
2013. okt. 16. 18:45
Elmeséled,hogy mi lett? persze csak ha nem okoz neked plusz fájdalmat..vagyis ha jobban érzed magad tőle.
117. forrest2010 (válaszként erre: 116. - Szemmelver)
2013. okt. 16. 15:20
Minek ? a nagy szerelemnek ? ne sajnáld ! ha neki a rongyok fontosak , ennél csak jobb jöhet !
2013. okt. 16. 14:59
vége
115. forrest2010 (válaszként erre: 101. - Szemmelver)
2013. okt. 9. 00:41

Baccus ! Ha Te ennyivel tudsz hozzájárulni , remélem van annyi eszed ! h spórolsz is egy kicsit belőle szűkebb napokra , mert ha mind a 200 elfogy , akkor ez a pasi jól él rajtad !

Az én férjem havonta 80-at ad , legalább megtanultam spórolni ! / volt olyan az ismerőseim között , akinél a kedves férj egy büdös vassal se járult hozzá a kiadásokhoz , spórolt saját részre ! /

114. 55416fb8e2 (válaszként erre: 113. - Szemmelver)
2013. okt. 8. 21:42
ennyi ideig nem jo duhot tartani, csak belehergeled magad :) szerintem nem az a lenyeg, hogy o hitelt vett fel, hogy ruhakat vegyen, te irtad, hogy ismered jol, neki ez fontos, hanem az, hogy ugy gondolta, ezt nem mondhatja el neked es inkabb hazudott, honnan van a penz. neked is jobb lenne, ha tisztaznad, hogy nyugodtan megbeszelheti ezt veled, mert attol erzed rosszul magad, ha elhallgatja a dolgokat. nem hiszem, hogy ebbol vita kerekedne
113. szemmelver (válaszként erre: 112. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 21:16

igazatok van..de egyelőre nem tudom..kivárok..nem akarok dühből dönteni semmit..nem vezet jóra...

de köszi azért

112. 55416fb8e2 (válaszként erre: 110. - Szemmelver)
2013. okt. 8. 20:42
en nem irtam, hogy hagyd el. hiszen lathatoan mar attol is felsz, ha szamonkered, akkor veszekedes lesz es elhagy. csak nem ertelek. ha tudod milyen ember, elfogadod igy, akkor minek hiszteriazol itt? nem toled vett el penzt, nem neked kell torlesztened, nem tett neked semmi rosszat. azt kerdezed, masok mit tennenek? en el sem tudok kepzelni olyan kapcsolatot, amiben ilyen piti dologban hazudozik ket ember egymasnak. de ha a tietek ilyen, sokkal jobb lenne azt mondanod neki, tudod, hogy hitelt vett fel a ruhakra, es nem kell hazudnia, az o penze, masok nyugodtan mondja el, beszeljetek meg. nem celravezetobb ez a jovore nezve? vagy mit terveztel, mit fogsz csinalni?
2013. okt. 8. 20:41

Igen, abban igazad van, hogy nincs tökéletes férfi, sem nő. Mindenkinek van hibája, amit vagy tudunk tolerálni, vagy nem. Nekem biztos nem férne bele, hogy az az ember, akihez hozzárendeltem az életem, sumákol.

És tudod,akit szeretünk, annak nem akarunk rosszat és aki minket szeret, az pedig nem mismásol el dolgokat előlünk. Nagy lehet az ájlávjú köztetek...

De ahogy írod, nem rossz a kapcsolatotok, hát akkor egyet tehetsz, tűrsz tovább és hallgatsz...

110. szemmelver (válaszként erre: 108. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 20:16

és szerinted az elhagyás a megoldás????

nem rossza akapcsolatunk, csak ezt elhalgatta

én már 2x váltam el..nincs hibátlan pasi..neki ez a legnagyobb hibája, hogy önző és a külsőségek számítanak neki

más pasi iszik, nőzik , csavarog.ő öltözködik..., szóval nárcisztikus, d fáj, hogy nem avatott be a kölcsönbe..de lesz még rá alkalom, hogy visszaadjam neki..fog még neki is fájni...

109. Krisz42 (válaszként erre: 108. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 19:57
Mondjuk ebben igazad van,hiszen tanácsot várt,amit nem fogadott meg,mert nem mert.Ìgy nem lehet segíteni.
108. 55416fb8e2 (válaszként erre: 105. - Krisz42)
2013. okt. 8. 19:22
de szerintem te nem rejted el a parod banki levelet, miutan kibontod :) es a parod nem hallgatna el, ha kolcsont akarna felvenni :) minden kapcsolat mas, ha ez olyan, ahol a no meg rakerdezni sem mer, mert fel, hogy elhagyjak, akkor ne csinaljon ugyet belole. mert annak mi ertelme van, hogy magaban duhong?
107. 55416fb8e2 (válaszként erre: 104. - Szemmelver)
2013. okt. 8. 19:19
szerintem a banki kivonatokat rendszeresen kuldik, de akkor ez mas ertesito lehetett. te sem vagy jobb a parodnal, ha szo nelkul elveszed az o levelet, felbontod es utana sem adod neki oda. ha olyan a kapcsolatotok, hogy nem beszeltek meg hetkoznapi dolgokat, akkor ne huzd fel magad azon, hogy o hitelt vett fel sajat maganak a sajat penzebol. nem ertem, miert problema, hogy o ruhakat vesz maganak es nem uj hutoszekrenyt, ha meg rakerdezni sem mersz nala. nem ugy tunik, mintha nalatok a szeretet dominalna
106. Krisz42 (válaszként erre: 103. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 19:18
De már hazudott,h honnn van a pénz.
105. Krisz42 (válaszként erre: 103. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 19:16
Mi is felbontjuk nêha egymás hivatalos levelét.Sőt egyszer párom mondta,h nyugodtam bontsam fel,mert volt olyan,h ha szólok neki telefonon,akkor vmit el tudott volna intézni akkor,nem kell köv.nap bemennie.Magán nem is nagyon jön,bankit én is felbontok,ő is,ha ő veszi ki a ládábòl,számlákat is.Ha együtt êlnek,akkor pl.joga van tudni,h a srác fizetőképes-e,mert neki is fizetnie kell a 70ezret,ráadásul ez nem egy szimpla albèrlős szitu,hanem kapcsolat van közöttük.
104. szemmelver (válaszként erre: 103. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 19:11
soha nem jön levele...
103. 55416fb8e2 (válaszként erre: 100. - Szemmelver)
2013. okt. 8. 18:41
egyszeruen elvetted az o banki levelet? :) mindegyiket felbontod? erdekes kapcsolat lehet a tietek. es ha rakerdeznel a hitelre, o pedig megmondana az igazat, akkor mi lenne?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook