Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben? (kicsit hosszú lesz) fórum

Ti mit tennétek a helyemben? (kicsit hosszú lesz) (beszélgetős fórum)


1 2
24. syria (válaszként erre: 2. - KissAlexa)
2015. febr. 11. 22:23
Én kiborítanám a bilit.
2015. febr. 11. 22:20
Ha meg akarod őrizni a gazdasági pozíciódat plusz a gyerekeknek az apjukat plusz a család, ismerősök szemében a látszatot, akkor neked csak a titokban szeretőzés marad. Ennek nagy csapdája, hogy a nő általában az idő elteltével egyre inkább elvárja a szintén családos szeretőtől, h borítson és őt gyerekestül kimentse a mostani helyzetből, amire a pasas egyre kevésbé fog hajlani. Talán már ígéret szinten sem. Úgyhogy vékony jégen jársz. Ha nem tudtál egyedül meglenni a férjed úgynevezett "segítsége" nélkül, és inkább visszafogadtad, akkor jobb, ha a fenekeden maradsz.
22. 8d022210dd (válaszként erre: 21. - 1e072b34d7)
2015. febr. 11. 21:28

Biztos hogy nem :)

Mert ha már más után kellett nézzen....akkor már nem vagyok számára fontos, vagy valami hiányzik belőllem. Így már nincs értelme együtt lenni vele.

Meg a bizalom is elveszne, az járna a fejemben ha egyszer megcsalt, máskor is meg fog.

21. 1e072b34d7 (válaszként erre: 17. - 8d022210dd)
2015. febr. 11. 21:15
Majd belefog. :)
2015. febr. 11. 20:59

Ne gondold azt, hogy a masik pasi a kezet-labat fogja torni erted... foleg hogy ket kicsi gyermeked van...

Nem az ekezetekkel van igazan baj.

2015. febr. 11. 20:57
Ezt elnézük de én is telefonròl vagyok!Szerintem mindenképp gondold àt az életed!Biztos igy akarod leélni?
2015. febr. 11. 20:55
Elnezest a helyesirasert telefonomon netezek nem geprol es igy az ekezetekkel nem bajlodok meg neha felre megy egy ket betu mar akinek nagyon szurja a szemet..
17. 8d022210dd (válaszként erre: 12. - 1e072b34d7)
2015. febr. 11. 20:54

Nem voltam még ilyen helyzetben, de most így vélekedek rólla.

Számomra nem fér bele a megcsalás.

2015. febr. 11. 20:53
Akkor ennyi szerintem lèpj mert ha csak a gyerek miatt vagy vele az nem jo! Attol a kapcsolatotok nem lesz jobb!
2015. febr. 11. 20:52
Konnyu azt irni hogy otthagyni 2 kisgyermekem van es alberletbe elunk. Mikor 2 honapra szetmentunk semmit sem segitett. O mar nem enged el es nem hajlando elkoltozni sok vitank volt ebbol is azota.
14. unom (válaszként erre: 11. - KissAlexa)
2015. febr. 11. 20:52

"hanem kenyszertel"

Ez mit jelent? Kényszerít a szexre?

13. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 10. - 8d022210dd)
2015. febr. 11. 20:51
De ki csal meg kit?? Ez itt a tizezres kerdes!
12. 1e072b34d7 (válaszként erre: 10. - 8d022210dd)
2015. febr. 11. 20:50

Akkor nem szereted. :)

Bár addig amíg nem történik meg mindenki ezt mondja. Aztán amikor megtörténik átgondolja.

2015. febr. 11. 20:50
Az az igazság bár tapasztalantként mondom hogy ha valaki szereti igazán és tisztelettel a másikat akkor sem szabadott volna ezt velem megtennie bár ugye a gyerekek születése miatt nem olyan volt a kapcsolatunk amilyinnek kellett bolna lennie en egesz nap csak foztem mostam takaritottam gyerekeket neveltem es meg csak be se segitett mondhatni mai napig sem igazan veszi ki a reszet pedig en is dolgozom es null segitseggel igen elfaradok estere o neki vannak igenyei amiert nem ugy tesz ahogy kellene hanem kenyszertel es kiolt belolem mindent :( ezzel azt szerettem volna mondani h amig ot tiszta szivbol szetettem es tiszteltem soha nem tudtam volna meg csak masra nezni sem. Hat ez ma mar nem igy van de ennek ellenere sem tudnam megcsalni mert az a masikkal szemben gerinctelenseg hisz akkor meg hogy rossz a kapcsulatunk vsak egymas melletg vagyunk es alszunk. Es talan egy honapja se volt talan hogy ujra eljatszotta ezt h ide megyek aztan vegul ott is volt csak eppen bulizgatott a volt baratnoivel amit elgelejtett elotte mondani es meg ha nem is tortenenik semmi a buliba akkor is megalazva es becsapva erzem magam...
2015. febr. 11. 20:49

" de nekem nem megy kiszerettem belőlle"

Ezeket leírva szerintem te már eldöntötted mit csinálsz...

Ha kiderülne, hogy megcsal a párom én azonnal ott hagynám.

2015. febr. 11. 20:46
Igen ez jo kérdés mi lenne ha nem lenne màsik pasi?Ha màr ne vagy boldog a pàroddal akkor lèpni kell!
8. 1e072b34d7 (válaszként erre: 2. - KissAlexa)
2015. febr. 11. 20:45
Ne hagyd kicsúszni a kezedből az Igazit....
2015. febr. 11. 20:45

Neki allitolag nincs mas noje, de te kiszerettel belole es van valakid.

Mi is a kerdes?

2015. febr. 11. 20:43
Ha nem lenne a masik pasi???
2015. febr. 11. 20:41

Számomra érthetetlen hogy sok nő miért kerül ilyen helyzetbe. Lehet én vagyok a hülye, de ha engem valaki becsapott, megcsalt, picsán rúgtam és kész.

Ezáltal nem keveredek ilyen bonyolult ügyekbe.

Pedig hú de szerelmes voltam olykor...

2015. febr. 11. 20:41

Zsák a foltját megtalálta.


Amúgy meg iszonyú nehezen értelmezhető ahogy írsz. Helyesírás ellenőrző aktív?

2015. febr. 11. 20:37

Én csak egy dolgot tudok Neked mondani... Szar helyzetben vagy... Becsaptak, megbántottak, úgy érzed elárultak... Ilyen sajnos van. Esendő az ember... Veled most ez megtörtént.,. Velem is.. Mással is. De ez még nem a világ vége. Ha túl tudsz lépni az önérzeteden és maradt bármi érzelem a párod iránt, akkor próbáljátok rendezni... DE ha nem maradt semmi akkor lépj... Anyukám 25 évet élt boldogtalanul apám mellett és ezt senki nem fogja megköszönni neki, mert hülyeség volt..

Neked is csak ez az egy életed van...

2015. febr. 11. 20:18
Párommal 6 éve vagyunk együtt van 2 gyermekünk. A kapcsolatunk 1 eve romlott meg amikor en a 2 kis gyermekunkkel otthin voltam gyeden es o elment egy hazibuliba ezzel meg nem is volt gond mert evente ha ketszer eljart bulizni de ott megismert egy lanyt ez utolag derult ki es mindig idobe is jott haza ahogy megbeszeltuk de akkor nem ìgy történt és csak délelött jött haza úgy h még csak el sem tudtam őt érni. És azt tudni kell rólam hogy ő az első férfi az életembe és amikor ezt megtette velem egy vilàg omlott össze bennem és a mai napig nem tudtam neki megbocsátani. Ja persze a lányt akit megismert nem volt köztük semmi de ezt ezek utan nem tudtam sem elhinni se felemészteni. Sokszor leülünk megbeszélni de semmire nem jutunk csak azt hogy probaljuk meg ujra meg ujta de nekem nem megy kiszerettem belole. Tavaly nyaron szet is mentunk az en dontesembol a gyerekekkel kapcsolatba sehogy nem segitett be bulizgatott csajozott. Aztan egy en altalalam rosszul let miatt ujra egyutt vagyunk de valtozatlan a helyzet. O allitja h nagyon szeret en egy szavat sem hiszem de ha igy is van bennem egyszeruen semmilyen erzelem nincs felem ha ranezek. Par honapja megismertem egy ferfit a munkahelyemen semmi nem volt koztunk mert o is parkapcsolatba el csak flort es talan lelkitars de o felnyitotta a szemem h milyen lenne egy masik ferfival mert mikor ot meglatom vagy beszelgetunk korulottem megszunik minden es annyira egy hullamhosszon vagyunk. Megbeszeltuk h ugyan azt erezzuk egymas irant de ugye mind a ketten kapcsolatban vagyunk. Aztan megkertem h keruljon mert nekem ez igy nem megy. De aztan ujra felbukkant es keresi a tarsasagom es megint csak szenvedek miatta nem tudom mi a helyes... kilatastalan most az egesz eletem. De amikor a parommal vagyok csak a feszultseg van amikor ezzel a ferfival elmondhatatlanul boldog... Viszont albérletbe egyedül a két kicsimmel sem megoldás, sem egy rossz kapcsolatba hogy így nőljenek fel ahol boldogtalansàg van
2015. febr. 11. 20:16
Ti mit tennétek a helyembe? (kicsit hosszú lesz)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook