Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben? (kicsit hosszú lesz) fórum

Ti mit tennétek a helyemben? (kicsit hosszú lesz) (beszélgetős fórum)


1 2
54. syria (válaszként erre: 25. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 12. 18:25

Igen. Inkább mint hogy egy nem jól működő "család"ban vergődjön 4 ember.

Főleg, hogy a fórumindító még csak 25 éves.

53. gribedli*** (válaszként erre: 51. - KissAlexa)
2015. febr. 12. 17:42
Nagyon jól megfogalmaztad itt nekünk, kérdés, hogy ő miért nem ért ezt meg, ha így tálalod? Ahhoz, hogy feébredjen, már egyszer elköltöztél de nem történt semmi. Figyelj, ha akkor nem volt neki ez egy elég nagy lökés, most már nem is lesz. Másrészt nem lehet erőltetni az érzelmeket ahol nincs és neked sincs, mert egyszerűen megundorodtál tőle, kiszerettél belőle. 25 vagy, de ismerek olyan 40 feletti nőt, aki 3 gyerekkel is talált olyan társat aki jobban megbecsülte mint az ex férje. Igaz, egy pár évet egyedül volt, de gondolom, több okból is, rendeznie kellett a saját életét, gondoskodni a 3 gyerekről, stb. De sikerült neki, szóval ilyen eszedbe se jusson, hogy nem találnál senkit!
2015. febr. 12. 17:28
Hát nekem ez elsőre elég reménytelennek tűnik az apjukkal, ezért nem szoktak manapság a lányok az első tiniszerelemhez hozzámenni, mert ott még hamar elmúlnak az érzelmek... meg kellene próbálni egy tapasztalt mediátorhoz elmenni közösen. Ők meg tudják állapítani, hogy van-e még "szufla" a kapcsolatban, és ha nincs, az elválás mikéntjében is segítenek, mármint az anyagi és a gyakorlati részében is. A mediátoroknak az a céljuk, hogy mindenki jól járjon, azaz nem olyanok, mint a "feleség ügyvédje" meg a "férj ügyédje", hamem 1 közös van, és a közös érdeket nézni. Gondolkozzatok el ezen, mert nagy segítség lehet.
2015. febr. 12. 17:08
Koszonom a sok hozzaszolast en egyebkent 25 eves vagyok. Irtatok sok erdekes dolgot es sok igazsagot. Nem vagyok megcsalos es de igy vissza gondolva tenyleg nem szabad az elso mellett leragadni en naiv voltam es nalunk az volt a ''baj'" h hamar jottek a gyerekek ami idezojelbe raktam nem baj csak keves idonk volt egyutt elni gyerekek nelkul es a kapcsolatunkra ment. Es igazabol felelossegel tartozunk ket pici gyerekert es itt nem tudom eldonteni azt hogy egyedul csinaljam e vegig de boldogan vagy egy kapcsolatnan ami nem mukodik pedig probalkozunk de nem jonnek maguktol azok a dolgok amit egymas irant kellene ereznunk es ez a gyerekekre is ki hathat hiaba nem mutatja az ember, viszont az apara is szuksege van a gyerekeknek. Nem varok arra h jojjon barki es akkor lepjek ezt a gyerekekkel vegkepp nem tudnam megtenni, de minden embernek szuksege van szerettre arra hogy adjon es kapjon es persze a bizalomra es a husegre ami a mi kapcsolatunkba mar nincs egyik se.
50. *trillian* (válaszként erre: 49. - *trillian*)
2015. febr. 12. 16:50
mmint nem a gyerekeket, hanem a nős pasival kavaró, reménytelenül "szerelmes" áldozatszerepben dagonyázó nőket.
49. *trillian* (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2015. febr. 12. 16:49
hát csak akinek két kisgyereke van, az már sose lesz úgy igazán "szingli"... amúgy a szeretőt hajkurászás esetén nős pasiknál meg pont hogy nem a több együttlét meg a nyugodt együttlét a cél. azok vadásznak meg a veszélyt is keresik sokszor, sima hímösztön, nevetséges is sokszor már negyvenes-ötvenes kopaszodó fejjel. de ez is olyan, mint a végre megvett harley vagy a piros kabrió. kapuzárós macsó-egó-trip, csak a szeretősdinél a nőn sokan jobban csattan az ostor, főleg, ha gyerekei is vannak, de mondjuk azokat se tudom sajnálom úgy szívből...
2015. febr. 12. 16:43
Szerintem lehet talàlni gyerekkel is tàrsat!A gyerek nem akadàly!A környezetemben sok van!Ès édesanyàm is talàt magànak mikor elváltak hàrman voltunk testvérek!
47. unom (válaszként erre: 46. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 12. 16:27

Csalni én se csaltam sose, de válás után simán találtam két gyerekkel is független pasit.

De elhiszem, hogy magadról nem tudod elképzelni, hogy menne.

46. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 45. - Unom)
2015. febr. 12. 16:26

Nem vagyok se ferjezett problemas no,

se ketgyermekes, meg nem csaltam meg senkit.

45. unom (válaszként erre: 40. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 12. 15:40
Ne magadból indulj ki, van, hogy kell :)
44. gribedli*** (válaszként erre: 42. - *trillian*)
2015. febr. 12. 13:34

Áh, nem olyan ciki elváltnak lenni csak az a ciki, amikor az elvált nő mindig nős pasik után ácsingózik. Én értékelem, ha valaki koherens az elveivel és van úgy, hogy ehhez muszáj elválnia. De az meg annyira gáz, amikor kipécéz valaki elvált egy olyan pasit, akinek már gáz a házassága, mert hogy akkor úgyis ripsz ropsz megszerezheti. Ahogy az olyan pasi is gáz, aki szeretőt tart. Legtöbbször csak az hajtja az ilyeneket, hogy ha nem működött a saját kapcsolata, akkor kit érdekel a másé.


De elvált nem egyenlő leprással ezért a pletykákat le kell tojni. De csak ha azt nézem, hogy ha szinglivel jön össze egy szingli, mennyivel többet együtt tudnak lenni, mennyivel nyugodtabban alszanak, a gyakorlati részének is rengeteg előnye van, azon kívül, hogy nem csinál az ember brutál karmákat az akcióival.

43. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 42. - *trillian*)
2015. febr. 12. 11:21
Az ilyen elvarasokert tenni is kene valamit, mert a sultgalamb nem ropul.
42. *trillian* (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2015. febr. 12. 10:49

Én úgy értettem, hogy akkor bulizgatott, mikor külön voltak, most meg ugyan otthon van, csak nem segít semmit.

A látszatot arra értettem, hogy sok nőnek fontos, mit szól a család, ismerősök, munkahely. Megítélés, stb: ciki elváltnak lenni pl. Akkor már inkább jó képet vág midenhez, csak nehogy a faluban ezen csámcsogjanak. Két legyet is ütött egy csapásra, az ura fizetését az államkasszába, és a látszólagos társadalmi státuszt. :)


Csakhogy ehhez olyan személyiség kell, aki tényleg be tudja venni a lesz..om tablettát, bekasszírozza a pénzt, elvégzi a házimunkát, megkeresi a maga kis szórakozását időközben, és bánja is ő, mit csinál az ura. Viszont a szerencsétlenkedő típus meg csak őrlődik egy ilyen helyzetben, mert ő a rózsaszín igazi boldog családról, szerelemről, elhivatott apuról és bárányfelhőkről álmodozik. Ennek megfelelően bele is szeret az első jöttmentbe, aki szépen mosolyog rá...

41. *trillian* (válaszként erre: 40. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 12. 10:42
hát szeretőnek, szexuális időtöltésnek esetleg.
40. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 38. - *trillian*)
2015. febr. 12. 10:32
Gondolod, egy fuggetlen pasinak kell egy ketgyermekes problemas no???
39. gribedli*** (válaszként erre: 38. - *trillian*)
2015. febr. 12. 10:22
De náluk nem kell semmilyen látszatot fenntatartani. Minden, amit most tesz, azt egyedül is megteheti, mert a férj így sincs jelen soha és nem segít neki semmiben. Nincs jelen a gyerekek életében mert mindent az anyjuk csinál. Bulizik, tehát nincs is otthon, kétlem, hogy az összes pénzt hazaadja, szóval anyagiak miatt sem. Olyan vele, mint nélküle, csak ha nélküle lenne, akkor még mosni, főzni se kellene rá
38. *trillian* (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2015. febr. 12. 10:14

Ha egy öntudatos, érett, felnőtt nő lenne, akkor az anyagi láncoktól függetlenül, amik nyilván az exhez kötik, azt mondanám, bátran flörtöljön meg akár szexeljen egy új jelentkezővel* a családi (látszat)egység megtartása mellett - de nekem a posztoló egy elnyomható, bántalmazást eltűrő, viszont a kicsit kedves kollégába azonnal belehabarodó, nem túl öntudatos, nem túl határozott személyiségnek tűnik. Az ilyen embernek aztán abszolút nem valóak az efféle bonyolult szituk, ennek csakis kiborulás, balhé és a gyerekek sérülése lehet a vége.


*lehetőleg valami független pasassal

37. gribedli*** (válaszként erre: 35. - *trillian*)
2015. febr. 12. 10:03
Ja, ennyire nem alapoznék. Ráadásul nagyon sok férfi csak a flört miatt flörtöl vagyis még szexre sem pályázik, hanem csak úgy kedveskedik alapból és kész. De nyilván az ő elkeseredett szituja érzékenyebbé teszi az ilyen flörtökre, ezért mondom, hogy várjon egy kicsit, hátha semmi komoly a túloldalról
36. gribedli*** (válaszként erre: 15. - KissAlexa)
2015. febr. 12. 09:57

Ha amúgy is albérletben laktok, annyival könnyebb, nincs min veszekedni meg osztozkodni, gondolom nem lesz semmi nagy változás az életszínvonaladban sem, ezért nem értem, mi tart vissza? Csak az, hogy nem mered elengedni az egyik banánt míg nincs biztos fogás a másikon??


Nem enged el? Ez tettlegességet takar? Mert akkor pláne ndm kockáztatnám meg a helyedben, hogy félredugok a kollégával...

35. *trillian* (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2015. febr. 12. 09:51

azt hiszem, a "flört" szót használta, ez meg lehet a pillarebegtetéstől a lájtos pettingig bármi :))


ha meg nem látna bele többet a posztoló, akkor szerintem nem tette volna föl ezt a kérdést eleve. mert akkor csak úgyis az az opció lenne, ahogy eddig élt (=tűrni az urát otthon).

34. artmami (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2015. febr. 12. 09:51

Ott a pont :)

Én is a tiszta játszmát szeretem… Vagy fekete vagy fehér ebben a kérdésben… a szürke 50 árnyalata meg maradjon meg annak aki csak maszatol az életében és pislog, hogy nem mennek a dolgai.

33. gribedli*** (válaszként erre: 23. - *trillian*)
2015. febr. 12. 09:48
Ez az, a pasi részéről a fórumindító elmondása szerint csak kölcsönös vonzalom van és kész, nem kell többet belelátni, főleg, hogy nem ismeri teljesen a családi életét.
32. gribedli*** (válaszként erre: 2. - KissAlexa)
2015. febr. 12. 09:42

Azzal, hogy te is megcsalod őt ezzel a kollégáddal, csak még szarabb hekyzetben leszel. Mind érzelmileg, mind egyéb téren, mert igaz, ha kiderül, ti ketten "csak" kvittek lesztek, de a férjed nem fogja úgy elnézni neked, ahogy te elnézed neki a kalandjait és esetleg megütöd a bokád (hiába ő kezdte). A kolléga pedig nem biztos, hogy otthon ugyanilyen rossz kalcsolatban van, ezért ne számíts arra, hogy ő is otthagyja az ő családját, miattad. Pláne otthagyni a saját gyerekeit (ha vannak), hogy más gyerekeit istápolja, ezt nem fogja meglépni.


Zavart állapotban vagy és ilyenkor természetes, hogy kapaszkodsz az elsőbe, aki normálisan viszonyul hozzád. De ez most egy íllúzió és később nagyot koppanhatsz pedig nem ezt érdemelnéd. Ahhoz, hogy hasznot húzz ebből az egészből, szerintem annyit kellene tenned, hogy a kollégával inkább tartsd csak barátság szintjén a dolgot, hátha utólag kiderül, hogy hamar elmúlik ez a kezdeti rajongásod, de cserébe lesz egy barátod. Plusz nem lesz az, hogy belemásztál a családjába, hagyd, hogy a dolgok menjenek a maguk lefolyásában, várd ki, mi történik!


Ami az otthoni szitut illeti, ha ki szeretnél lépni, ne mentőlovagra várj, hanem tedd meg egyedül, legyél bátor és önállóan lépj ki, így nem kell egyik rendezetlen kapcsolatból a másikba cseppenni. Ezek után, mikor megtaláltad a saját egyensúlyodat, eltisztáztad a te dolgaidat, nyithatsz megint a pasi felé de csak akkor, ha addigra ő is egyedül lesz. És ki tudja, lehet, hogy addigra felbukkan egy független, vele pedig megmarad a barátság, vagy ellenkezőleg, ha virágok, akkor nyílni fognak, vagyis ha részéről is szerelem, addigra már ő is megtette a lépéseket ehhez. De a helyedben ezt nem erőltetném hiszen az ő felesége mit tett ellened?

31. kisj
2015. febr. 12. 09:37

Sakk-matt

Nem szereted a párod (lehet ő sem téged), de nincs pénzed arra, hogy önállóan élj a 2 gyerekeddel.

Szerintem maradsz vele. Legalábbis addig míg nem jön valaki aki felvállal titeket.


Általában sosem sül el az jól, ha valakinek csak 1 (azaz: egy)db pasi van van öszz-vissz az életében.

2015. febr. 12. 09:29
Nekem olyan furcsa hallani, hogy férfiak ilyen semmilyenek tudnak lenni. Már nem az a világ van, hogy a férfi dolgozik a nő meg vezeti a háztartást. Mondod, hogy semmiben se segít, mondtad ezt már neki? Megbeszéltétek ezt már? Ha igen, és változatlan a helyzet, akkor szerintem tudod a választ. A barátnőm is ilyen cipőben járt és nagyon kivirult mióta elváltak, sokkal boldogabb. Szóval neked sok bátorságot, akár a kínos beszélgetésekhez, akár a továbblépéshez!
29. 6b006fc769 (válaszként erre: 23. - *trillian*)
2015. febr. 12. 08:46
Ennél kerekebben nem lehet ezt megfogalmazni.
28. ec7efbffe4 (válaszként erre: 26. - 4975ebdc2f)
2015. febr. 12. 08:14
Ólmeleget:Jóó,még sohasem hallottam!:)
27. BESTia ☺ (válaszként erre: 1. - KissAlexa)
2015. febr. 12. 07:37
Hány éves vagy?
26. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - KissAlexa)
2015. febr. 12. 06:04
Vagy vágjátok egyenesbe vagy hagyd a fenébe. Mindkettőt dobnám,az egyik csak ólmeleget akar másik meg egy numerát.....
25. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 24. - Syria)
2015. febr. 11. 22:44
Persze. Vallja be a gyerekei apjanak, hogy van valakije, mar nem szereti. Le is ut, fel is ut.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook