Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyire engeditek a pasitokat "szabadjára"? fórum

Ti mennyire engeditek a pasitokat "szabadjára"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
108. dragonessa (válaszként erre: 105. - Liliana30)
2009. aug. 27. 21:27

Liliana, az már nagyon jó hogy felismerted muszáj változtani!!!

Jo ötlet hogy ne mondj el neki mondent magadrol. Én sem teszem,sőt...Igaz mi 4 éve együtt élünk...De azrt azt mondom kell a magánéletben is a magánélet...Ami a te kis titkaidat tartalmazza. Ha talizol baratnőkkel, ne mond el neki mi volt, csak annyit jo volt. Párom ettől a falra mászik:DDDD

Ő mindig kérdezi és mi volt ,mirol dumcsiztatok? Mondom jo volt, semmirol..A válasz: akkor hol voltal X órán át???:)))) Szóval érezze azt hogy bármikor elveszithet ha nem változtat. Becsuljon meg és kész!!! :)

107. Enix
2009. aug. 27. 20:58
a férfiaknak nagy szükségük van térre, meg hogy csak haverokkal lógjanak csajok nélkül, ez olyan mint ha a lányok elmennek vásárolni.oda nem kell pasi.:)
106. Enix (válaszként erre: 105. - Liliana30)
2009. aug. 27. 20:56
Szia! Teljesen egyetértek harminchatossal. Tudod Liliana30. én is ilyesmi cipőben járok. az én pasim is a haverjainak "él" , nekem ezzel semmi bajom sőt én is jóban vagyok velük. el is engedem rengetegszer, még úgy is hogy én nem tudok magammal mit kezdeni és uncsizok. mi nem lakunk együtt úgyhogy igy még nehezebb, nem szabok neki meg semmit, csak több figyelmet kértem tőle, hogy ne érezzem úgy hogy teljesen elhanyagol, majd meglátjuk hogy alakul. neked is sok sikert:) meg magamnak is!:D maradj úgy titokzatos hogy nem mondasz el neki mindent amit mondjuk aznap csináltál, csinálhatsz úgy is mintha titkolnál valamit, és ez lehet felkelti az érdeklődését. majd írd meg hogy hogy alakul. ez a fórumtéma engem is érdekel.
105. Liliana30 (válaszként erre: 100. - Dragonessa)
2009. aug. 27. 20:40
Nagyon igazad van! Komolyan már-már betegesnek érzem magam, hogy ilyen hülye vagyok. Kérek tanácsokat hogy tudnék ezen változtatni:)+ hogy lehet titokzatosnak maradni?!
2009. aug. 27. 20:31
Nincs mitől szabadjára engednem, mivel megkötni sem lehet. Mindig szabadon van.
2009. aug. 27. 20:25
Teljes mértékben szabadjára engedem! Én se örülnék neki, ha megszabná, hová mehetek és hová nem! Amúgy Én azt az elvet vallom, ha el akar hagyni így is úgyis elhagy, magam mellé nem láncolhatom, de nem is akarom!:)
2009. aug. 27. 18:24
Mivel elmúlt már 18 éves, teljesen szabad.
2009. aug. 27. 18:19
Én "szabadjára" engedem, de nem él vele...
2009. aug. 27. 18:17

Liliana, tényleg el kéne menned neked is kikapcsolni....Nálunk is vannak unalmas napok, főleg télen,de mostanaban minden hétvégén megyunk valahova, barátoikhoz, egyutt bulizni, bpográcsozni,stb.

Hidd el, jot tenne nektek is:))) És csak lazán,de komolyan. Az rosszabb ha visszafogod. Tudod a tiltott gyumolcs mindig kivánatos, ha meg engeded akkor leeht azt fogja gondolni: hé most mi van? Eddig t iultott most meg enged? Itt valami nem oké:)) Lehet meg változna pozitiv iranyba is a kapcsolatotok:)))

2009. aug. 27. 18:15

Én néha egész hétvére eltünök, őt meg otthon hagyom, hogy gondoskodjon a kutyáról, takaritson ki, stb.

Aztán amikor hazaérek mindig mondja hogy milyen rossz volt nélkulem:))) Én abszolut nem vagyok féltékeny, már négy és fél éve vagyunk egyutt sok mindent egyutt csinaltunk, épitkeztunk, gyereket akarunk. Nem hiszem hogy amikor elmegy a haverokkal nagy ritkan sorozni akkor azon jar az esze hogy félre lépjen:)))

98. e3e5c810b9 (válaszként erre: 95. - Liliana30)
2009. aug. 27. 16:57

Szivesen, remélem segíthetek vele!:)

A másik, hogy mindez az elengedősdi könnyebben menne, ha nem lennél debis. Meg kell találnod a szépet az életedben és akkor nem függnél ennyire a párodtól! Frissítsd fel az életedet! Annyi jó módszer van erre: sport, új hobby, frizura, régi barátok, vagy újak. Ha te jobban érzed magad a bőrödben, akkor hidd el, hogy a párod is jobban fogja magát érezni a társaságodban, mert igazából senki sem szeret egy életunt, állandóan parázó ember társaságában lenni. Örülj neki, hogy Ő melletted van, és háláld meg. Legyél kedves, érdekes, vidám és titokzatos és ne tapadj állandóan mert az uncsi. Igenis érdekeljenek a barátaid. Lássa, hogy más is igényt tart rád. Ettől is vonzóbb lehetsz számára. Hidd el, ha élvezed az életed, akkor nem te fogsz tapadni, hanem mások akarnak majd veled lenni, beleértve a párodat is és talán még féltékeny is lesz.:) De ezért tenni kell, nem csak várni a változásra.

2009. aug. 27. 16:54
Sok simogatás, hosszú póráz, és nem szabad zavarni, amikor eszik.Tisztán mint a kutyák!:-)
96. e3e5c810b9 (válaszként erre: 85. - Harminchatos)
2009. aug. 27. 16:46
Milyen jót írtál!:) Jó volt olvasni. Tök jó mikor egy pasi szól hozzá ezekben a témákban, mert mi csajok csak tapogatózunk több-kevesebb sikerrel!
95. Liliana30 (válaszként erre: 79. - E3e5c810b9)
2009. aug. 27. 16:44
Köszönöm. Ez nagyon hasznos, sokszor elfogom még olvasni!!!!
94. Liliana30 (válaszként erre: 92. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 27. 16:44

De jó fejek vagytok:)!

Jaj lányok megpróbálok ma még tenni valamit az ügy érdekében! Most nagyon sok dolgom van! Holnap...

93. Liliana30 (válaszként erre: 85. - Harminchatos)
2009. aug. 27. 16:42
Júúúj ez félelemetes amit írtál!!!!
2009. aug. 27. 16:38
Remélem, hogy jó ötleteket adtunk neki és már elrohant egy sörkertbe egy jó hideg ásványvízre a barátnőkkel. Meló után ezt teszem, kivételesen a párommal, mert tegnap a SZÍN-en volt Szegeden a Tankcsapda koncerten, és még szerintem aznapos, nagyon szeretne egy sört inni, napernyők alatt nézelődve. Ennyit az élni hagyásról, 3-kor jött meg, de örülök, hogy ő nagyon örült hogy ott lehetett. Na engem egy lovaskocsival sem lehetett volna odavonszolni. Én mást csináltam, amit én szeretek, ez a lényege.
2009. aug. 27. 16:31
Liliána már megint eltüntél?
90. tavaszilány (válaszként erre: 89. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 27. 16:29

Úgy látom, nem csak a futásban egyezünk :

De hová lett Liliána????????????????????????????????????????

89. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 87. - Tavaszilány)
2009. aug. 27. 16:26
Pontosan, így van. Az érzés hogy azért ott van ő is valahol, vagy otthon találkozunk egyszer csak, az felemelő. De hogy csinálhatom amit szeretnék és ő is, ehhez ez kell.
88. tavaszilány (válaszként erre: 86. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 27. 16:25
hihihiii :)
87. tavaszilány (válaszként erre: 85. - Harminchatos)
2009. aug. 27. 16:25
Ez jó :))) és igaz..de sztem a nők is így működnek...ha nem akar korlátozni minket valaki, nem is keresünk titkos utakat....és egy jó csajos délután után milyen jó is odabújni az édes párunkhoz :)).
86. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 84. - Tavaszilány)
2009. aug. 27. 16:25
Reggel rohanás, este önvédelmi harc, hogy reggel megvédhessem magam, tudod a kutyák meg szatírok ellen. Olyan leszek mint Steven Seagal, csak vékonyabban, remélem.
85. harminchatos (válaszként erre: 1. - Liliana30)
2009. aug. 27. 16:20

a másik partról mondom a véleményem, ha szabad :)


minél nagyobb szabadság, azaz a teljes szabadság a férfiak álma


s érdekes, ez nem azt jelenti, hogy akkor bedobjuk a lovak közé a gyeplőt... épp ellenkezőleg


saját 20 éves tapasztalatom, hogy minél inkább meghagyta valaki a szabadságomat (minél kevesebb merényletet követett el ellene, minél kevésbé kontrollált stb ) annál jobban ragaszkodtam hozzá


a rabszolgatartás természetszerű következménye a rabszolgalázadás, olvassátok már el a történelemkönyveket


ezer évek szólnak arról, hogy az emberi akaratot végérvényesen megfékezni nem lehet... a szabadság korlátozása végül mégiscsak megbosszulja magát


én magam minden rabszolgatartó hajlamú úrnőt a lehető legrövidebb időn belül más rabszolgák felügyeletével bíztam meg.. és TÁRSat kerestem magamnak

84. tavaszilány (válaszként erre: 82. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 27. 16:15
Drágám, nem rohangálsz épp eleget? :)))
83. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 82. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 27. 16:11
Amúgy szióka, kedves futótársam.
82. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 75. - Tavaszilány)
2009. aug. 27. 16:11

Hapkido: az önvédelem magas foka.

Általában véve elmondható, hogy a Hapkido sajátos ötvözete a koreai és japán harcmûvészeti kultúrának.

81. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 74. - Liliana30)
2009. aug. 27. 16:10
Másé is elfárad, sőt én is elfáradok, pedig csak egy estés és másnap délelőttös vitánk, hisztink volt. Megterhelő és nem is szeretnék ilyet, iszonyatosan leszívja az agyam. Inkább szeresd úgy, hogy hagyod hogy boldog lehessen, azzal ami őt boldoggá teszi.
80. ce00df587e (válaszként erre: 74. - Liliana30)
2009. aug. 27. 16:10
ez nem nagy idő itt más bajnak is kell lennie én szerintem.probáld meg feldobni.várd este szexi ruciba gyertya fénnyel meg ilyenek.meg probálj meg ne veszekedni.ki szokta kezdeni a vítát?
79. e3e5c810b9 (válaszként erre: 65. - Liliana30)
2009. aug. 27. 16:08
Lehet, h túlságosan érezteted vele, hogy neked senki más nem érdekes ezen a világon és kizárólag rá tartasz igényt, de rá viszont minden szabad percedben. Ez teherként nehezedhet rá, és ha amúgy tök jó lenne a kapcsolatotok, akkor is elronthatod ezzel. Ne várd,hogy a kapcsolatotok magától legyen tökéletes. Olyan nincs. Azért tenni kell minden nap. Pl ha el akar menni buliba, akkor neked el kell engedned és mondd neki h érezze jól magát. Mert ha jól érzi magát, akkor veled is boldogabb lesz, és talán hálásabb is. Hagyd neki h bebizonyítsa, hogy nem akar már zűrös életet, de ha így viselkedsz vele, akkor lehet, ohgy inkább visszakanyarodna a régi zűrös életéhez. Ha meg még mindig úgy akar élni ahogy régen, akkor meg nem tudod kiirtani belőle ezt a vágyat azzal, hogy nem engeded. Ezzel inkább csak táplálod benne. Tudod ami meg van tiltva, az úgyis édesebb lesz. Ezt a kisgyerekek tudják a legjobban. Szóval ha netán tényleg van okod félni attól hogy esetleg megcsal, mikor nélküled elmegy bulizni, akkor úgy kell felfogni, hogy inkább most derüljön ki, mint mikor 50 éves leszel és lehúztál mellette 20 évet és rájösz hogy nem érdemelte meg.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook