Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti megengednétek a lányotoknak? fórum

Ti megengednétek a lányotoknak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
189. a0c1361e44 (válaszként erre: 156. - Jstefan)
2013. okt. 13. 06:37
Nekem sosem volt komoly kapcsolatom, mármint olyan ami tovább tartott volna 2-3 hónapnál. Nem éreztem szükségesnek, de ettől még felnőtt voltam. Dolgoztam, tanultam, szórakoztam, de nem kötöttem le magam hosszú időre.
188. a0c1361e44 (válaszként erre: 153. - E49241a632)
2013. okt. 13. 06:34
Jaja, az okos más kárán, a hülye meg a maga kárán tanul....:)
187. a0c1361e44 (válaszként erre: 145. - 937a2a883a)
2013. okt. 13. 06:31
Előre tudom, hogy te pontosan ezeket a "trükköket" fogod alkalmazni, mert nálad ez a minta, ráadásul be is vált veled kapcsolatban, így mire odaérsz, hogy legyen egy 16-20 éves gyereked, már teljesen magadévá fogod tenni...
186. a0c1361e44 (válaszként erre: 144. - Csillagtök)
2013. okt. 13. 06:29
Ilyen gonosz, aljas szüleitek vannak?
185. a0c1361e44 (válaszként erre: 112. - Zebra25)
2013. okt. 13. 06:17

Szerintem rosszul közelítettétek meg a szülőket.

Én 21 évesen mentem férjhez és addig bizony, ha minden nap mentem szórakozni, akkor minden nap szóltam a szüleimnek vagy kiírtam nekik, hogy buliba mentem és azt, hogy mikor jövök. Sosem jöttek értem, és soha nem éreztem magam rosszul amiatt, hogy elmondom hova megyek és mikor jövök. Így nyugodtak voltak. Ha azt mondtam hajnali 2-re itthon vagyok, akkor az úgy volt, mert különben aggódni kezdtek volna, de így nem kellett.

Semmi rosszat nem érzek abban, hogy elmondjuk egymásnak a mikort. És még most is ezt teszem, csak most a férjemnek vagy a fiamnak mondom el, hiszen most velük élek.

184. a0c1361e44 (válaszként erre: 106. - 2aff4fb39d)
2013. okt. 13. 06:12

Gratulálok!

Meg van a "jó viszony" oka.

Most is hazudhatnál valamit, és akkor megint hülyét csinálhatnál belőle akár évekig is, amit aztán itt nagy mellénnyel elmesélné, és sokan veled nevetnének, hogy milyen menő vagyo.


Mond azt, hogy nem a srácnál, hanem a barátnődnél alszol, és ennyi. A hazugság megy rendesen:)

183. a0c1361e44 (válaszként erre: 74. - Bd55e3f068)
2013. okt. 13. 06:05

Szerintem felfújtátok!

Nincs itt játszma. A lány azt mondta, hogy ma nem jön haza, az anyuka pedig nem tartja jó ötletnek, de nem mondta, hogy nem mehetsz. Tehát, nem jó ötlet, de megteheti.

182. a0c1361e44 (válaszként erre: 60. - 2aff4fb39d)
2013. okt. 13. 06:01

Istenem, hát nem te ismered az anyukádat?

Honnan tudnánk mi, hogy mi a jó megoldás ebben az esetben?


Én pl. nem erőlködnék. Ha a szex kell, akkor ahhoz nem kell ott aludni, majd legközelebb ott alszol, majd legközelebb nem engedélyt kérsz, hanem kijelented, hogy ma nem fogsz hazajönni a buliból és ennyi.

181. a0c1361e44 (válaszként erre: 57. - K_nm)
2013. okt. 13. 05:59

Nekem meg az a beteges, hogy a szülőknek el kell tartaniuk a gyereküket, meg kell nekik adni mindent, ki kell várniuk, míg kijárja az egyetemet, majd ezután 5-6 évvel is még állást keres, de joguk nincs ahhoz, hogy bármibe beleszóljanak, mert felnőtt 20 évesen a szexhez, de ahhoz nem, hogy dolgozzon és fizesse magának a tanulmányait. Nevetséges, amik manapság vannak. A szülőket tényleg csak arra használja sok ember, hogy kihasználja őket a végtelenségig, majd belerúgnak egyet, hogy ehhez semmi közöd!

Sok fiatal ismerősöm van, de ilyen bunkókkal még nem találkoztam, mint amilyenek itt a hoxán vannak, és az idősebbek még biztatják is őket. Simán el tudom képzelni az ilyenek a családi életét és biztos vagyok benne, hogy mind visszakapja a gyerekétől, de akkor már nem fog jól esni neki, mert akkor azért fognak itt nyafogni, hogy milyen bunkó a gyereke, de akkor gondoljon arra, hogy ő biztatta erre.


Te honnan tudod, hogy milyen lesz az anyukája? te honnan tudod, hogy el fogja marni a férjét? Honnan tudod, hogy át fog járni főzni, mosni, stb? Magadból indulsz ki?

Nem egészséges az aggodalom? Szerintem a te agyad nem egészséges....

180. a0c1361e44 (válaszként erre: 49. - Sasmadar2)
2013. okt. 13. 05:50
Persze, ezt a története, kb. havonta lehet olvasni és mindenkinek valakijével történt:)
179. a0c1361e44 (válaszként erre: 29. - 2aff4fb39d)
2013. okt. 13. 05:46

Ez miért lenne bunkó?

Én is így csináltam. Megyek bulizni, reggel jövök, éjfélre itthon vagyok, stb. A fiam is ezt teszi. Inkább ez legyen, mint az, hogy nem tudom mikor jön és felhívom, hogy hol van már? És persze nem azért hívom fel, mert nem engedtem el, hanem azért, mert aggódok, hogy nem ért még haza.

2013. okt. 13. 05:43

Persze, ez nem megengedés kérdése, de!


Én pl. utáltam bárhol aludni, és persze a szüleim sem szerették, ha ilyet tettem. Amikor én voltam fiatal még nem volt divat fűnél-fánál aludni, most meg már ovis korban rászoktatják az anyukák a gyereket az itt-ott alvásra, nem gondolva arra, hogy a szabad szellemű felfogásukkal esetleg zavarnak egy másik családot.

Én azt sem szeretem mostanság, hogy 1-2 hetes "járás" után, már összeköltöznek a gyerekek. Mire jó ez? Sok olyan fiatalt ismerek, akik épp, hogy megismerkedtek, néhány nap után már a lány a fiúnál alszik minden nap, akár 16 évesen is. Ilyenkor elgondolkodom, hogy milyen szülei lehetnek? Hogy engedik ezt meg? Ennyire nem érdekli őket a gyerekük? Ilyenkor örülnek, hogy ismét sikerült lepasszolni? Aztán persze az örök együtt alvás vége az lesz, hogy 3 hónap után szakítanak. Hát volt értelme, nem?


Szerintem legtöbb szülő azért szól esetleg bele a gyereke életébe, mert aggódik. Mert mi lesz, ha összehoznak egy gyereket? Abortusz? Vagy tukmálja rá magát a fiúra? Persze felelősségteljes a fórumindító, de hány történetet hallunk itt a hoxán, hogy tapasztalt, idősebb nők is azzal védekeznek, hogy azt hittem elég ha nem bennem megy el teljesen...


Na, a lényeg, hogy miért ne aludhatnál bárhol? Szerintem anyukád sem azért "nem engedne", mert aludni akarsz...

177. ina87
2013. okt. 12. 14:46
Igen meg,azt gondolom akinek elég jó a kapcsolat a szüleivel annak ez nem gond,kell egy bizalom a gyerek felé és a szülönek is kell mikor tudja azt h hányéves korba mi az amit lehet és tisztába vagyunk vele,hisz többségébe nem apácának valot nevelnek,tudomásul kell veni h igenis felnönek a gyerekek!
176. orsibigyu (válaszként erre: 175. - Sasmadar2)
2013. okt. 12. 14:39
Ez sarkitas. Vedekezzen az ember, de szamitson arra, hogy nem mindig jar sikerrel. Most is vedekezunk, mert 2 utan nem vagyok 3.ra meg! De ha jonne, nem olnem meg, hanem ot is orommel fogadnam. Csaladba jonne, lenne anyja apja. Nem vagyom ra ezert vedekezek, de tudom vallalni, ezert szexelek. Nem 1szer szakadt el gumi, nem 1szer felejtettem el bevenni az atkozott pirulat. Es nem1 gyogyszer van ami mellett nok mar teherbeestek. Erre is fel kell keszulni.
175. sasmadar2 (válaszként erre: 169. - Orsibigyu)
2013. okt. 12. 13:55

Tehát te minden évben pottyantasz egy gyereket vagy nem is szexelsz??

Csak azért szexelni, hogy gyereket csináljon az ember az kész vicc.

174. bd55e3f068 (válaszként erre: 143. - Nyamitörp)
2013. okt. 12. 13:46
szerintem sokan iteik meg a gyerekuket elfogultan, ezt kar tagadni. A tulfeltes ugyanugy rossz lehet, mint a tulzott bizalom.
173. orsibigyu (válaszként erre: 171. - Szomorkodó)
2013. okt. 12. 13:45
Bocs! Nem szoktam nepszeru lenni a velemenyemmel.
172. orsibigyu (válaszként erre: 170. - Bd55e3f068)
2013. okt. 12. 13:44
Annyira nagy csorosag nincs, hogy ne lehessen gyereket vallalni, csak akkora lustasag!
171. szomorkodó (válaszként erre: 169. - Orsibigyu)
2013. okt. 12. 13:43
Jujjjj.
170. bd55e3f068 (válaszként erre: 169. - Orsibigyu)
2013. okt. 12. 13:41
Ha ugy hozna az elet, hog, nagyon csoro lennel, lemondanal a szexrol?
169. orsibigyu (válaszként erre: 52. - E49241a632)
2013. okt. 12. 13:39
Ne! Az ember akkor szexeljen, ha kepes bevallalni egy babat, meg ha nem betervezett akkor is. Ezert volt jo regen az, hogy hazassag utan jott a szex, mert igy baba johetett, es csalad fogadta, nem egyedulallo anyukak. Most halomra gyilkoljak a megszuletendo gyermekeket, millio az egyedulallo anya. Modernkori meszarlas.
168. sasmadar2 (válaszként erre: 165. - Forrest2010)
2013. okt. 12. 00:14

Nem az őskorban úgy 15-20 éve. Lehet az az őskor? :D Öregszem na. :)

Aztán elváltak, de a nő és a gyerek még sokáig ott éltek.

Az öregasszony hatása viszont megmutatkozott rajtuk.

167. sasmadar2 (válaszként erre: 166. - Sasmadar2)
2013. okt. 12. 00:08

Ezt egyébként onnan tudom, hogy ott laktam én is az egyik lakásában. De nem sokáig, mert én is rájöttem, hogy mennyire egy sz@rzsák az a fickó.

Csak találnom kellett valakit a helyemre, mert jó nagy szívás lett volna ha még a borsos kauciót sem kapom meg.

A csajjal is ki akart b@szni aki elköltözött, de úgy tudom végül vissza adta neki a kauciót.

166. sasmadar2 (válaszként erre: 144. - Csillagtök)
2013. okt. 12. 00:05

Ne aggódj!! Vannak akik az egyetemen is vigyáznak más gyerekére.

Vicces, de megtörtént sztori.

Volt három csaj akik laktak egy albérletben. És volt egy pasi aki ideiglenesen beköltözött hozzájuk, mert a másik albiban nem bírta a lakótársait. Eltelt kb egy hét mire megegyeztek, hogy végleg oda költözne és szóltak a tulajnak.

A tulaj erre mivel állt elő? Azzal, hogy a srácnak el kell költöznie, mert ő felel a lányokért a szüleik felé és nem fér bele, hogy ott egy pasi lakjon. Nem mondta ki, de kb az jött le, hogy a csávó szerinte "megrontaná" a lányokat. Nem mintha bármelyik is szűz lett volna még. Az egyik csaj el is költözött onnan kb egy hétre rá, mert rájött, hogy az a tulaj nem normális.


Szóval vannak ilyen elvetemültek is így az főiskolán sem kell félteni a gyereket. :D :D

165. forrest2010 (válaszként erre: 49. - Sasmadar2)
2013. okt. 11. 22:09
....." és az anyja levette a hálószobaajtót " !!!ne már !!!! baccus ! mikor volt ez ?! az őskorban ?!
164. forrest2010 (válaszként erre: 39. - 2aff4fb39d)
2013. okt. 11. 22:04

.....Amúgy meg egyetemista vagyok , úgyh ott is azt csinálok , amit akarok . "

Bár igaz , h nagylány vagy már , nekem 20 évesen már mindkét gyerkőcöm megvolt , de az ember soha nem csinálhat azt , amit akar ! mindig alkalmazkodni kell ! valakihez , valakinek ! most éppen anyukádnak ! mert nagylány vagy már , mert a szülő persze hogy félt , de akár tetszik akár nem , felnőttél már , nem foghatja a kezed élete végéig akkor se , ha neki mindig gyerek maradsz .

163. 55416fb8e2 (válaszként erre: 162. - Nyamitörp)
2013. okt. 11. 22:03
nagyon talalo, szerintem rengeteg gyerek es felnott hazudik sokszor, hogy elkerule a vitat, konfliktust, ahelyett, hogy elmondana a velemenyet, vagy kompromisszumra torekedne
162. Nyamitörp (válaszként erre: 161. - 55416fb8e2)
2013. okt. 11. 22:00

Én nem azon kattogok, hogy elmenjen-e a fórumindító vagy ott aludjon-e, hanem azon, hogy ő felnőttnek mondja magát. Szerintem, ha felnőtt lenne, akkor odaállna az anyja elé és megmondaná neki, hogy mit szeretne, de ő attól érzi magát felnőttnek, hogy már szexuális életet él.

Félteni nyilván mindig félti az ember nem csak a gyerekét, hanem mindenkit, akit szeret. Más kérdés a féltés, más a tiltás. Egyébként az anyukának is üzennék, ha véletlenül olvasná (úgyse fogja) "ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz".

161. 55416fb8e2 (válaszként erre: 160. - Nyamitörp)
2013. okt. 11. 21:38

az ilyen erthetetlen tiltasok mindig problemat mutatnak szulonel es a gyerekenel is. szerintem nem normalis, ha egy 20 evest nem engednek bulizni, es nem normalis, ha egy 20 evesnek errol vitaznia kell a szulokkel. egy 'gyerek' lehet 40 eves is, akkor is felteni fogjak a szulei, de az ilyen helyzetek nem errol szolnak

nem ertek egyet a 'jogosan teszi'-vel, ezzel az erovel mindenkinek szigoruan a 4 fal kozott kellene elnie, de meg az sem biztonsagos, mert raomolhat vagy ragyulladhat.

160. Nyamitörp (válaszként erre: 159. - 55416fb8e2)
2013. okt. 11. 21:27

Bármitől is félti, jogosan teszi. Főleg ha nem is ismeri azokat akiknél a lánya ott aludna.

Érdekes amúgy, hogy 6 éve ismeri a srácot, két hónapja együtt járnak és az anyukájának mégsem mutatta még be.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook