Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hogy jöttök ki az édesanyátokkal? fórum

Ti hogy jöttök ki az édesanyátokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. Klaudia20 (válaszként erre: 18. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:43

Igen, én is akkor lettem még rosszabb mint voltam, amikor elköltöztem, vagyis összeköltöztünk párommal, mert mondta, hogy ő nem fogja végignézni azt hogy tönkretesznek, hát kb egy évig napi ordibálás, veszekedés, én zokogva mentem bele az éjszakába, csakhogy ne kelljen otthon lenni...


És a durva, hogy kívülről mindig a tökéletes család tökéletes szülők látszatát mutatták... szégyellem helyettük is magam!

2011. júl. 28. 16:40

Én sehogy!elhagyott 10 hónaposan.van 5 testvérem egyiket sem ismerem ezt is neki köszönhetem.amikor már olyan 13 éves lehettem akkor akart már foglalkozni velem.köszönöm nem kértem :(

Amikor megszületett a kisfiam valahogy megtudta bejött a kórházba mintha nem történt volna semmi.

Ja és nem azért hagyott el mert rosszak voltak a körülmények hanem nem anyának teremtetett.mivel a 3 nagyobb tesómat se ő nevelte mindegyiket az apjuk.egyik sem volt édestestvérem.6 gyerek-4 apától.

én soha nem tettem volna ilyet.

de mivel eltértem a tárgytól elnézést kérek!!!

18. ina87 (válaszként erre: 7. - Klaudia20)
2011. júl. 28. 16:36
sajnos nem tudom hogy menyire változna a helyzet ha el kötöznék valoszinüleg én jönnék ki ugy mondván a rossznak és le mondana ugyan ugy söt lehet hogy enyhén fogalmaztam,nem értem hogy egy anya mértnem örül ha a gyermeke boldog és minden rendben van,ám kivánom neked hogy kitartás és köszi a biztatást!
2011. júl. 28. 16:31

Én is évekig veszekedtem velük, más városban éltünk, havonta jártam haza hozzájuk. Volt, hogy egy veszekedést követően beültem a kocsiba és visszajöttem, majd két hónapig nem mentem haza, nem is email-eztünk. Ez megtette a hatását, lehiggadtak, rájöttek, hogy elveszítenek, ha folytatják a cseszegetést, illetve, hogy úgysem az lesz, amit ők elképzeltek, én itt élem a saját életem, ezek az én döntéseim.

Egy idő után meglátták végre, hogy jó párt választottam, boldog vagyok vele, anyagilag sem állunk rosszul, életrevaló ember.

Esküvő sokat javított a helyzeten, és amióta megszületett az unokájuk, már kenyérre lehet kenni őket.


Kitartás és türelem, próbáljatok sokat beszélgetni, mondd el, hogy te így döntöttél, boldog vagy vele, világíts rá a jó tulajdonságaira (persze mindezt csak akkor, ha valóban úgy gondolod, jó választás az illető). Ha szép szóval nem megy, és elég bátor vagy, drasztikusabb lépésekhez is folyamodhatsz, de csak ha minden kötél szakadni látszik, az ugyanis fordítva is elsülhet...

Sok szerencsét!

16. szuszuek (válaszként erre: 12. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:30
nálunk sem! meg van győződve,hogy az a jó,amit ők csinálnak!
15. szuszuek (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2011. júl. 28. 16:29

hát kb az én anyámék is ilyenek!

bátyám még náluk lakik!februárban volt egy komoly autóbalesete,még nem jött rendbe a lába,de már dolgozni küldenék,mondván,hogy ők nem fogják eltartani!eddig kapott táppénzt!amit teljesen elvettek szinte tőle!és az adó-visszatérítést is!

most várják a biztosítótól a pénzt,mert nem ő volt a hibás...nem 10.000.-ot fog kapni,de már azt is le akarják róla húzni!


szóval az én szüleim is ilyenek!


2.5 hónap múlva szülök,eddig anyám vett 2000.- értékben cuccost az unokájának,de már a fejemhez vágta,hogy ő mennyit segített!

apósomékra féltékenyek,pedig ők meg a babakocsit megveszik,meg már kaptunk onnan csomó dolgot!


nem vagyunk rosszba! csak érdekes dolgok vannak!

14. kicsilányka1984 (válaszként erre: 12. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:27
költözz!akkor a magad ura vagy!
13. 04e95f637a (válaszként erre: 12. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:27
van akinél nem használ!nálunk sem!
12. ina87 (válaszként erre: 6. - 1d1983f461)
2011. júl. 28. 16:26
már ültem le vele meg beszélni a hejzetet sajnos nem sok sikerrel!
2011. júl. 28. 16:26
Én is imádnám, ha még élne,de már 36 éve halott. Ahogy öregszem úgy egyre jobban érzem a hiányát. Sokszor elkap a sírás.Bocs azt hiszem nem ez volt a kérdés .Próbáljátok tisztázni a problémákat amíg lehet.
2011. júl. 28. 16:24
sajna nálunk se fényes a helyzet.elég hosszú a sztorim s nem akarlak untatni benneteket...addig eljutottunk,hogy hétvégenként én felhívom s beszélgetünk.....az tuti,hogy én minden szeretetet megadok a gyerekeimnek..azt amit én nem kaptam meg...
9. Sopianae (válaszként erre: 1. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:23
Nálunk is ez van, de a kislányommal is kiabálnak, aki 15 hónapos. AMint dolgozok ismét költözök itthonról albérletbe és 1 éven belül veszek házat, 38.000-ből kell fizetnem a rezsibe, a kajába és még a lányomnak vegyem meg a pelenkát, ruhát, nassolni valót.... Szép nagyszülők. Tőlem is ezt várhatják majd el...
2011. júl. 28. 16:22

Sehogy...10 évvel ezelőtt lecserélt egy pasira.

Ott hagyott,mondván,oldjam meg a problémáimat,ahogy tudom!


Most próbálkozik...késő!Megoldottam!

7. Klaudia20 (válaszként erre: 1. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:21

nálam ugyan így volt, kikészítettek, nem csak anyám, hanem mindenki, odáig fajult, hogy elköltöztem otthonról, aztán fél évig nem beszéltünk, aztán elegem lett felhívtam, hogy ez nem mehet tovább meg kell beszélni, három hónapig tartott a látszat kapcsolat, aztán most megint 4 hónapja semmi, de én már nem is akarom, hogy legyen.... lehet hogy csúnyán hangzik, de ezt érzem!


A végén már nem csak a párom és az ő családja volt a szar, meg a köcs...ög, meg a bu..zi, hanem én is kur...va lettem meg ehhez hasonlók!


De remélem, hogy az én példám nagyon egyedi, sajnos az én anyámmal nem lehetett semmit megbeszélni... semmit! ezért fajult idáig ...


Szívből remélem, hogy nálad megoldódik a helyzet, és civilizáltam le tudtok ülni megbeszélni a helyzetet :)

2011. júl. 28. 16:21
Szerintem egy anya (egy szülő) eleve nehezen fogadja el ha látja, hogy a gyereke már nem gyerek, hogy valaki a gyereke életében ugyanolyan fontos helyre kerül, mint ők maguk, legtöbbször ez van a háttérben szerintem. De azért érdemesebb lenne leülni vele és megbeszélni a dolgokat életetek végéig nem élhettek ebben a helyzetben.
5. ina87 (válaszként erre: 4. - Anika70)
2011. júl. 28. 16:21
jó neked
4. Anika70 (válaszként erre: 1. - Ina87)
2011. júl. 28. 16:19
Nem értem miért van ez, nálunk soha nem volt ilyen probléma.
2011. júl. 28. 16:19
Kisebb összezörrenéseink vannak, de ezt generációs problémának mondanám:)
2011. júl. 28. 16:18
Imádom az édesanyámat! :) ♥
2011. júl. 28. 16:17
24 éves lány vagyok és sajnos vannak kisebb nagyobb nézet eltéréseink édesanyámmal amit még vala hogyan kibirok,de azt már kevésbé hogy a völegényemet le hordja a háta mögött,nem mondom azt hogy szeressék egymást de a tisztelet és becsülés bér meg maradna nem kellene le hordani a másikat végül is egy család leszünk nem sokára...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook