Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti felvennétek bikinit, ha lapos edzett, de striás lenne a hasatok? fórum

Ti felvennétek bikinit, ha lapos edzett, de striás lenne a hasatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
356. Zebra25
2014. febr. 19. 15:27
Én még kókuszreszeléket is szoktam picit beáztatni, hogy ne legyen dúrva annyira és azt kicsi olajba és azzal radírozni.
2014. febr. 19. 15:24
Koszonom a tanacsokat. Utalom az efele macerakat, nem is hiszek maradektalanul bennuk. Lehet egyszerubb az egybefurdoruha:-(. Meglatom. De kedvesek vagytok.
2014. febr. 19. 09:43

Hetfo: testradir es testvaj

Kedd: reggel hamlasztokrem, este hamlasztokrem

Szerda: reggel hamlasztokrem este hamlasztokrem

Csutortok: testradir es testvaj

Pentek: hamlaszto reggel es este

Szombat: hamlaszto reggel es este

Vasarnap: hamlaszto reggel es este


Ha barmilyen pirossagot, pottyoket tapasztalsz, a hamlasztot valtogasd a testvajjal, amig javulas nem lesz, szoval reggel hamlaszto, este testvaj.


De lenyeg, hogy nem szabad abbahagyni.

2014. febr. 19. 09:39

Testvaj:


Fele seavaj

Fele mandulaolaj

Par csepp illoolaj, pl a mandarin jo borfeszesitesre (de a testradirban mar van citromhej, ezert nem citrom illoolajat irtam, lehet ez is)


Osszemelegiteni a seavajat a mandulaolajjal gozben, tegelybe onteni, megvarni mig megdermed es kenheto lesz. Lehet 1/3 resz kokuszolaj is es 1/3 mandulaolaj, es ilyenkor a seavajat is csokkentjuk 1/3ra


A testradir utani zuhi utan a bor szep sima es jobban szivja a testvajat is, mert nincsenek elhalt hamsejtek.


Ha hamlaszto kremet hasznalsz, akkor azt is teheted a zuhi utan, de te erzed, ha nagyon szaraz lenne a borod, akkor a radirozos napokon a testvajat tedd zuhi utan es az osszes tobbi napon reggel este a hamlasztokremet.

2014. febr. 19. 09:33

Testradir:


Olivaolaj vagy mandulaolaj

Nagyszemu tengeri so

Illoolaj par csepp

Citromhej

(esetleg tetszes szerinti szinu etelfestekbol par csepp)


Nagyjabol fele mennyisegu olaj kell mint a so, tehat 2 csesze sohoz eleg lesz 1 csesze olaj, de lehet hozzaadni, lenyeg, hogy egy ilyen jo suru paszta allaga legyen. Kanallal elkeverni. Belekeverjuk a reszelt citromhejat is, az illoolajat (pl a rozmaring nagyon jo meregtelenito, verkeringest serkento), es ha szineset szeretnenk, akkor egy icipici etelfestek, es befottesuvegbe vagy atlatszo tegelybe tesszuk.


Zuhanyozas elott a szaraz borbe dorzsoljuk az egesz testen, kb 1-2 percig masszirozo mozdulatokkal. Ezutan a szokasos modon lezuhanyozunk. Nedves boron nem annyira hatekony, mert a so az olajban nem oldodik de a vizben igen, ezert mindig zuhi elott a szaraz borre hasznalom. Zuhi utan nagyon fontos egy jo nehez taplalo testapolo vagy testvaj.

351. gribedli*** (válaszként erre: 349. - Nbandus)
2014. febr. 19. 09:25

:)


Gyors vagy!:)

350. gribedli*** (válaszként erre: 348. - Orsibigyu)
2014. febr. 19. 09:24

Nem kerulnek milliokba. Testradirt, szuper minosegut hazilag is keszithetsz, sot, ezt ajanlom, evek alatt sok testradirt kiprobaltam, es amikor megprobaltam a sajatot, nagyon jonak talaltam, heti 1-2x (neked ajanlom 2x), zuhany elott megcsinalom.


A hamlaszto kremek skalaja nagyon szeles, en 15%ost vagy 20%ost hasznalok a neostratatol de probalhatsz barmilyen markat, lenyeg, hogy egy nappali vagy ejszakai krem formajaban legyen (ne pakolas, hanem krem, amit kenyelmesen reggel es este felteszel es mar mehetsz is), es legyen legalabb 10% glikolsav tartalma.


Sajnos 5-8%os glikolsav tartalom nem hamlaszt, csak hidratal, hiaba irjak a dolozon, hogy hamlaszto, 10 alatt nem az. De a hamlasztast se ugy kepzeld el, hogy lepereg a borod, egy eszrevetlen lassusagu megujulas lesz, kulonosen a testradirral kombinalva (aminek leirom a receptjet).


Esetleg kicsit gyorsabb es kicsit agresszivebb hamlaszto a gyogyszertari szalicilsav tartalmu szalicilszesz is, ez olcso, de ennel lepereg a bor, szoval mellette szinten kell testradir. Es mivel agresszivebb, jobban kipirosodhatsz.

349. nbandus (válaszként erre: 348. - Orsibigyu)
2014. febr. 19. 09:13
Bőrradirt házilag is készíthetsz. olivaoljba keverj cukrot, és azzal radírozhatsz, akár az arcodat is.
348. orsibigyu (válaszként erre: 347. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 09:08

En soha semmivel nem kentem magam, honnan lehet ezeket beszerezni? Nem koltenek rajuk milliokat, ha nem lesz latvanyos eredmenye.

Nem akarok sokat fogyni: most 71 vagyok, es szeretnek nyarra 66 lenni. Folytatom ezt a heti 3 sulyzos edzest, szerintem vasarolok sulyzot, es a heti 4 intervallum vagy aerob edzest. Es figyelek az evesre. Sajnos az edesseg a legnagyobb gyengem, de valahogy majd kiiktatom.

347. gribedli*** (válaszként erre: 346. - Orsibigyu)
2014. febr. 19. 08:31

En azert igy is lattam a striakat a kozepso reszen, szerintem hamlasztokremet es testradirt kellene bevetned, hogy tonusos maradjon es tonusosabba valjon, amennyire lehet, de ami a fogyast illeti, ha fogynal a hasadrol, a bor kb 1 ev alatt koveti csak, ezert most a furdozes miatt nem akarnek a helyedben gyorsan fogyni, szalkasitani, mert a bor nem koveti azonnal.


Pozitiv meg, hogy feher a borod es szepen beleolvad.


Ez az a tipusu has es stria, ami zavaro lehet neked annyira, hogy tudomast vegyel rola, de nagyon messze van attol, amit muteni lehetne, mert teny, hogy nincs mit kivagniuk, a koldokod koruli reszrol van szo, es ott nincs mutet, ezert csak kozmetikaval segithetsz rajta. De ne hagyd abba, ne csak kuraszeruen csinald, hanem valjek rutinna!:)

346. orsibigyu (válaszként erre: 344. - Nbandus)
2014. febr. 19. 08:19
Mert nem szembol keszult a kep. Ahhoz meg kell a lelki ero. Amugy egesz vilagosak mar, ugye a fiam 1,5 eves es inkabb a koldokom korul csunya, mashol nem latszik.
345. Guruljka (válaszként erre: 338. - Orsibigyu)
2014. febr. 18. 22:21

Picit rá kell dolgozni, de diéta szerintem nem is kell.

Kis odafigyelés, hogy ne egyél zsírosat, de rostokat igen. Az egészségesebb táplálékozás sosem árt.

344. nbandus
2014. febr. 18. 22:18
A stria viszont egyaltalan nem latszik!!!
343. 25800e2d09 (válaszként erre: 342. - Orsibigyu)
2014. febr. 18. 22:16
semmi baj :) nézegesd de csak úgy hogy ne önostorozás legyen a vége! a felső része szép, megvan középen a csík, a két oldalán is megvan az ív tehát az alap tényleg jó, egyébként ami miatt aggódsz (stria) kevéssé szembetűnő :)
342. orsibigyu (válaszként erre: 340. - 25800e2d09)
2014. febr. 18. 22:12

Hat igen ott melyen igazan izmos, de ez a teli etrend nem tesz jot neki. Raadasul kaptunk egy fel disznot. Nem veszek csirkehust ha ez ingyen van....

Nemsokara megyunk fedett strandra. Nem tudom. Szokom magam a tukorben, hatha....

341. Zebra25
2014. febr. 18. 21:44

Még nyárig van idő kicsit formálni.

Ráérsz akkor dönteni.

340. 25800e2d09 (válaszként erre: 339. - Orsibigyu)
2014. febr. 18. 21:43
szerintem egyáltalán nem vészes. picit a párnácskából még lefaragsz tök szép lesz, de így sincs szégyellnivalód :)
2014. febr. 18. 21:35
2014. febr. 18. 21:26
Tettem kepet a hasamrol. 2 napig varom a velemenyeket. Hat nem olyan izmos mint hittem:-(
337. b486c9cf7d (válaszként erre: 334. - 130454e42d)
2014. febr. 15. 10:47

Hol irtam, hogy mindenki ketogenezzen?

Neha am jobb hallgatni, mint megszolalni es elarulni, mennyi eszed van vagy milyenek a szovegertesi kepessegeid ;)

A ketogent eredetileg epilepszia kezelesere hasznaltak, epilepszias gyerekeken.

336. gribedli*** (válaszként erre: 334. - 130454e42d)
2014. febr. 15. 10:01

A ch csokkentesnek tobb fokozata van, nem azt jelenti, hogy nem ehetsz semmi mast csak hust, egyebkent a homo sapiens 200 ezer evvel ezelott tunt fel (elodjeirol ne is beszeljunk, mert azok 2 millio evvel ezelott, vagyis az elso homo...mint faj)


Ebbol a 200 ezer evbol csak max 4000 eve eszunk egyaltalan gabonat es 196 ezer evig mit ettunk, hogy eleldegeltunk 120 evig? Ha nem halt meg valami balesetben vagy jarvanyban, vagy szulesben, a Homo Sapiens ennyi ideig elt.


Azt, amit talaltunk. Magyaran gyumolcs es zoldseg csakis tavasztol oszig. Egesz telen csak husi volt es hal, gyakorlatilag honapokig csak ketozisban elt az ember, vagy nem evett semmit napokig vagy ha sikerult elkapni egy allatot, azt azonnal megette, mert nem volt lehetoseg tartositani.



A beleink ma is ugyanazon az elven mukodnek, a gyomrunk ugyanolyan, mindenunk ugyanolyan. Nem lettek rakosak elodeink a sok hustol es attol sem, hogy honapokig nem ettek gyumolcsot, csak szezonban. Persze, biztos voltak gyokerek telen is, vagy magvak, de mast nem nagyon ettek mint hust(vagy leginkabb koplaltak, szoval husbol bezabalas es koplalas valtogattak egymast es tavasztol oszig gyumolcs, zoldseg stb)


Egyebkent en mindenfelet eszem (az adott celomtol fuggoen es szamolom a ch-t, nagyjabol olyan 50-100 kozott vagyok egesz evben es idonkent ez alatt), szoval ezzel nem azt akartam mondani, hogy "nem szabad" enni semmilyen ch-t csak azt, hogy alapbol egy atlagos egeszseges embernek nem lesz kulonosebb baja, ha akar huzamosabb ideig nem eszik pl gyumolcsot, vagy ha sok feherjet eszik stb. Mindenevok vagyunk de a szervezetunk jobban mukodik egy ch-csokkentett uzemmodban, ennek tobb fokozata is van, 20-150-ig egyeni szuksegletek alapjan siman el lehet lenni, vagy 200 (az atkins pl 200g ch-nal huzza meg a hatart mint max, es ketozishoz 20-40g). 


Bar en mindenevok kozott is inkabb ragadozo:)))

335. da54621ded (válaszként erre: 334. - 130454e42d)
2014. febr. 15. 00:23
Ez nagyon így van. Lájkolom :)))
334. 130454e42d (válaszként erre: 327. - B486c9cf7d)
2014. febr. 14. 23:59

Az ember nem ragadozó, hanem mindenevő. Rövid távon nem ártalmas a ketogén diéta, a hosszú távú károk meg kit érdekelnek?

A legnagyobb szénhidrát felhasználó az agy, aki azt nem használja nyugodtan ketogéne diétázhat :D

333. Zebra25 (válaszként erre: 328. - B486c9cf7d)
2014. febr. 14. 22:09
Teljesen rendben vagyok mostmár. Nem szedem a gyógyszert és rendben vagyok.
2014. febr. 14. 21:46

Irtam olyat, hogy novenyt nem kell ennunk?

Szerinted aki ketogenezik, az csak zsirt es proteint eszik?

Az 50-150g ch-ba azert eleg sok minden belefer.

2014. febr. 14. 21:41

Arról is lehetne beszélgetni, hogy az egyes tápanyagok ilyen mértékű szét választását és machinálását nem találni meg más állatok (igenis állatok, mert nem a növények ágáról alakult ki az ember) táplálkozásában.

És sok ragadozó igenis eszik, és tudatosan eszik

növényi táplálékot. Nemcsak előemésztve, hanem natúr is.

330. Guruljka (válaszként erre: 327. - B486c9cf7d)
2014. febr. 14. 21:27

Nekem a 150 kevés lenne, de én nem írtam semmi olyat, hogy az én étkezésem mindenkire vonatkozna...


Ketogénezzen bátran, aki úgy érzi, hogy jót tesz neki, de hidd el, hogy nem mindenki egyforma.


(Hálistennek- szokás itt a lakóhelyemen hozzátenni.)

329. Guruljka (válaszként erre: 327. - B486c9cf7d)
2014. febr. 14. 21:22

Nem feltétlenül. Van, amit simán csak kiböfögök.

Az ilyen étkezési babonákat pedig simán elkerülöm.

328. b486c9cf7d (válaszként erre: 324. - Zebra25)
2014. febr. 14. 21:06

Orvosnak kell lennem hozza, hogy ertelmezzem, amit leirtal?


En ugy gondolom jobb a paleo es atmenetileg a low-carb, mint a cukorbetegseg a szovodmenyeivel.

327. b486c9cf7d (válaszként erre: 325. - Guruljka)
2014. febr. 14. 20:48

A ch csokkentesnek a neveben is benne van, hogy csokkentes, ami nem zero szenhidratot takar.

A ketogen 40-50g alatti ch eseten szokott beallni szerencses esetekben, de van, akinek 25 alatti kell.

A napi 150g alatti ch tekintheto idealisnak egy egeszseges embernek, de az ma mar ch csokkentettnek szamit.

Az allatok belsosegeit a ragadozok azert eszik meg, mert a novenyevok az enzimjeikkel eloemesztik. Onmaguktol a novenyt nem lennenek kepesek.

Jo, hogy az allatokhoz hasonlitod a taplalkozasod, mondd, kerodzol is?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook