Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti féltetek a szüléstől? fórum

Ti féltetek a szüléstől? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. júl. 23. 16:15
Az elsőnél nem igazán féltem, a másodiknál már igen! Császár lett, bár sima szülésem lett volna inkább... Soha többé császárt!
12. megi04
2012. júl. 23. 16:12
Igen. És ha azt mondom,mindenki fél,akkor úgyis azt mondják,hogy neeeem iiiiiis! Pedig de! Csak nem vallják be!:D Nem mindenki egyformán,és valóban van 1-2 olyan,aki nem...
2012. júl. 23. 16:12
Inkább attól félek, hogy valami új dolog lesz, és amit mindenkitől hallok s amitől félek a fájdalom.
2012. júl. 23. 16:12
Amit nem tudsz milyen attól nem kell félni:)) ám annál rosszabb,ha épp szülés elött vagy ne a félelemre koncentrálj hanem arra,utána édesanya leszel és a legboldogabbnak érzed magad a világon!:) amúgy én sem féltem,kíváncsian vártam mi fog történni! hát.........:)))
9. Karyka (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2012. júl. 23. 16:12

Szeszi!


Milyen szinten félsz? Tudatosan vagy nem érted miért,csak feszült vagy tőle. Úgy értem, tartasz tőle , vagy rossz emlék van családodban vagy rosszakat hallottál, vagy csak rettegés fog el belül?

Babás vagy már?

2012. júl. 23. 16:11
nem.."így vagy úgy,de valahogy túl leszünk rajta" alapon voltam:)))
2012. júl. 23. 16:11
Nem,de a fájdalom ereje megdöbbentett,mikor vajúdtam.
6. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2012. júl. 23. 16:11
En meg csak 4 honap mulva szulok eloszor. Nem mondom hogy nem felek, de azert nem rettegek. Ugy veszem, hogy az elet termeszetes velejaroja es egyben a legszebb nap lesz az eletemben (a fajdalom ellenere), hiszen meglathatom a fiamat! Szerintem, ez karpotolni fog mindenert es en inkabb erre probalok koncentralni. Valamint, hogy felesleges felni, hiszen mar ugysem marad bennt, tulesunk rajta elobb-utobb! :)) Ilyen miatt meg nem szabad idegeskedni, elvezd ki a terhes napokat, es ha itt az ido, akkor meg mar ugysem azon fogsz agyalni, hogy mennyire felsz, hanem hogy hamar tullegyetek rajta a babaddal, hiszen ez neki is epp akkora dolog lesz, mint neked! :))
5. 67c816cf2e (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2012. júl. 23. 16:09
Én igen, onnantól kezdve, hogy azt mondták, hogy készítsenek elő! De akkor már nem volt időm sem, meg energiám sem a félelemmel törődni! :)
2012. júl. 23. 16:08

szia

nem igazán

én arra gondoltam sokan, s anyám is megcsinálta, kibírta, így én is ki fogom

ill. volt bennem egy ilyen, hogy el tudtam fogadni hogy úgy sem mi írányítunk minden úgy lesz ahogy lennie kell, ill. azért pozitívan mindig arra gondoltam, minden oké lesz

ennyi

próbáld ne túl parázni

életed egyik legnagyobb napja lesz!

2012. júl. 23. 16:07
egyáltalán nem.a másodiktól már félnék :))
2012. júl. 23. 16:07
Nem féltem.
2012. júl. 23. 16:07

Ti féltetek a szüléstől?

Hogy győztétek le a félelmet?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook