Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti meghívnátok így is a lagzira? fórum

Ti meghívnátok így is a lagzira? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. szept. 10. 14:57
Én meghívnám őket, mert egyébként valóban állíthatná, hogy kihagytátok. Ha akar elmegy, ha nem, hát nem. Ez így igen bunkó dolog volt a részéről, sokat nem veszítesz, ha nélkülöznöd kell a társaságát.
2022. szept. 10. 14:55
Minek? Közölte tisztan hogy nem lesznek ott. Ebből a hülye is ért. Én nem foglalkoznék velük egy percet se többet. Egyebkent is milyen az hogy egy ennyire közeli csaladtag nem akar egyutt örömködni velunk egy ilyen jelentős napon? Jóban vagytok, amúgy?
5. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2022. szept. 10. 14:54
Ó ne már...ez nem illik hozzád, ennél értelmesebb vagy.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 10. 14:52
A meghívót tedd borítékba és küldd el postán, ill. ezzel egyidőben hívd fel telefonon, és szóban is hívd meg.
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. szept. 10. 14:45

Lefordítanád nekem? Kit hívnának meg? a menyüket? nem értem, segíts.

Régen fórumoztam, talán elfelejtettem.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 10. 14:31
Ha tervben volt a meghívásuk, én formálisan akkor is átadnék meghívót. Majd még azt mondaná tíz év múlva, hogy meg sem hívtad.
2022. szept. 10. 14:20

Sziasztok, novemberben lesz az eskuvonk es mar jarunk hivogatni meg embereket. Voltunk a nennyemnel es megemlitettuk, h keszulunk termeszetesen alanyahoz is (40 eves van ferje) csak h most mar nem erkezunk mivel mas varosban lakik. Haza ertunk. Kaptam egy smst a lanyatol, h ok sajnaljak de nemjonnek a lagzira.


Total ugy jott le, h meg csak azt se akarja h oda menjunk. Tudtommal nem bantottuk meg, igaz h regebben beszeltunk, de hat.... Nemertem. Ne is menjunk akkor at adni legalabb a meghivot, ugye? Elegge kellemetlen nekem most ez igy...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook