Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dalok esküvőre, lagzira fórum

Dalok esküvőre, lagzira (beszélgetős fórum)


10. 32787c09c7 (válaszként erre: 8. - Koptatottfarmer5)
2010. ápr. 7. 15:29
Mága Zoltánt is tudom ajánlani! gyönyörűen játszik és még sem csöpögős! keress rá a You Tube-n
9. e5bfff55e3 (válaszként erre: 8. - Koptatottfarmer5)
2010. ápr. 6. 01:09
És inkább magyar, vagy külföldi(angol) számot szeretnél?
2010. ápr. 4. 21:26

tyűha, köszönöm a gyors hozzászólásokat, további ötleteket is szívesen várok :)


Én annyit keresgélek, de nem nagyon vagyok kibékülve azzal, amit találok. Jó, mondjuk nem vagyok egyszerű eset. Szóval mi angolkeringőzni fogunk, és ezért olyan ritmusú szám kell, csakhogy, amikre rákerestem, azok közül minden egyes olyan iszonyatosan nyálas csöpögős volt... én olyan szép szerelmes dalt szeretnék, ami nem csöpög az érzelmességtől, nem tudom, értitek-e a problémám... Mert, mondjuk eléggé romantikus alkat vagyok, de azoktól a számoktól, amiket eddig hallgattam, rosszul lettem :P

7. 32787c09c7 (válaszként erre: 6. - FairyJ)
2010. ápr. 4. 14:43
Erre Van egy naon jó ötletem mi sem vagyunk az a tipikus hip ribizlis párocska! korábban voltam egy esküvőn ahol a pár kérésére minimálisra csökkentették ezt a fajta zenét! leginkább a magyar slágereket énekelték. neoton, republik, a szerelmesebb vidámabb dalok! néha bele bele csempésztek egy egy csárdás jellegűt is de az meg a hangulat miatt meg kell szerintem!! a menyasszonyt az apukája az apósa, nagypapája bátyja, öccse, stb-je még se a "holnap hajnalig-ra" táncoltassa meg eme csodás napon! Szerintem na meg a menyasszony tánc alatt is csárdás ment! De nagyjából ennyi!
2010. ápr. 4. 10:52

Na, ezt a fórumot gyorsan beteszem a kedvenceimhez:)

Mi még konkrétan nem tervezzük az esküvőt (három napja jegyeztük el egymást), de én nem vagyok az a lakodalmas zenés típus, nem akarok csárdásozni, meg ilyesmi. Úgyhogy lesem az ötleteket:)

2010. ápr. 4. 10:48

Ja, a vacsorán pedig vegyesen volt minden...

60-as, 70-es, 80-as, 90-es évek slágerei.

2010. ápr. 4. 10:46

Az esküvőn magán a szertartáson a hagyományos orgona belépőre sétálok majd be az apukámmal. A lakodalomra pedig minden vegyesen!

Nekem álmom az hogy a pár a nyitó táncon keringőzzön!! Vagyis én meg a párom!! Nekünk ez most nem fog összejönni!Hamarosan lesz nekem is az esküvőm!

A lakodalomban pedig lesz minden korosztálynak megfelelő zene.

2010. ápr. 4. 10:44

Mi nem keringőztünk, a nyitótáncot Mariah Carey: Endless love c. számára táncoltuk.


A szertartáson ezek a számok voltak:

-Várakozó(2 szám): Ő, Két összeillő ember

-Bevonuló: Nászinduló

-Gyűrűhúzás+aláíró: Általad vagyok

-Pezsgőzés: Love is in the Air

-Kivonulás: Híd a folyót

2010. ápr. 4. 10:41
én most épp angolkeringőnekvalót keresek... :)nem szeretném a Lunát vagy a Shrekes dalt, és nem hiszem el, hogy nincsen más olyan szám, aminek ne lenne jó a ritmusa, de eddig nem jártam sikerrel. Ötletek? :)
2010. ápr. 4. 10:41

Milyen dalra táncoltál vagy fogsz táncolni angol/bécsi keringőt az esküvőn? A szertartásra milyen számokat választottál vagy választasz? Egyéb kedvenc dal, amire lassúzni lehet, vagy kedvenc rokizós dal? stb. stb. stb. :)))


Az ötletbörzét ezennel megnyitom és előre is köszönöm a hozzászólásokat, ötleteket... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook