Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetovált csajok ide! fórum

Tetovált csajok ide! (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: tetoválások képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 18. 11:26

Hello! Tényleg kicsit kihalt volt a fórum... :)

Én részemről be lett fejezve a tetoválásom. Bár tényleg igaz, hogy sosem fogom elég késznek érezni. Mert most meg már úgy gondolom, hogy lehet jobban tetszene, ha teljesen teli lenne. De egyelőre így is jó. Sőt, jó darabig jónak kell lennie így, mert az elkövetkező időkben már másra kell koncentrálnom.


Páromnak is hiányos még a mellkasa, nincs befejezve, de mondtam is neki, hogy ha befejezték, akkor egy időre mindketten befejeztük, ugyanis babát várunk. :)

2014. jún. 18. 11:09

Sziasztok! Bocsi, csak ritkán járok fórumozni, mert valami mindig felkúrja az agyam + sok a melóm.

Jelenleg megint telefonos vagyok, örülök, ha a naplómat meg tudom írni. :D

Fél 9től délután 5-6ig dolgozom, ehhez egyszerűen nem tudom beszorítani a tetoválást. Már nem is érdekel olyan szinten, úgyhogy hagytam a francba. Persze előfordult, hogy egy-két ismerősnek megcsináltam amit szeretett volna, viszont mostanában sajnos már ez sem nagyon fér bele az időmbe. Senkinek nem tudok semmit ígérni, mert én hasalok el mindig a saját ígéretemen, és a gyerektől veszem el az időt. Így is hiába vagyunk egy lakásban, ha egyszer alig tudok hozzá szólni. :(

Szóval egyelőre kiiktattam az életemből a tetoválást, mint munkát. A sajátoméra meg egyszerűen képtelen vagyok összeszedni a pénzt, úgyhogy valószínűleg ezen a nyáron is ilyen elcsúfított állapotban fogok leledzeni. :(

Talán lesz ez még másképp is! :)


Veletek mi újság? :)

Remélem jól vagytok, és élvezitek ezt a semmilyen nyarat? :)

3162. anzi
2014. máj. 13. 18:37
???? ez a fórum megdöglött ... :(
3161. anzi
2014. ápr. 9. 20:57
Mother , miért nem varrsz már?
3160. anzi (válaszként erre: 3158. - Nikol306)
2014. ápr. 9. 20:54
Én is fémallergiás vagyok és semmi bajom, pedig régóta és sok tetkóm van, főleg színesben nyomulok! :D
3159. anzi (válaszként erre: 3157. - Mothertiger)
2014. ápr. 9. 20:53

Bocsi!! Tök igazad van! Bepanten és NEM Betadin :D kicsit összekevertem és totál nem mindegy! :D

Köszi Mother! :-*

3158. nikol306
2014. ápr. 9. 12:53
Nekem is nemrég került fel az első tetoválásom ami a lábamon van és egy pillangót ábrázol :) Már gondolkodom a folytatásáan, mert nem szeretném magam össze vissza varratni :) De nagyon tetszik. Eléggé megijedtem, amikor csináltattam mert már el keztdték és a közepénél jártam amikor megkérdeztem hogy növényi alapú-e a festék amivel dolgozik :) Közölte, hogy fémet tartalmaz és akkor már kezdtem egy kicsit félni, mert nem mondtam meg hogy fém allergiám van elég keményen. Nem tudtam, hogy mennyire fog begyulladni vagy meg marad-e vagy esetleg kidobja a bőröm.... De azt el mondanám mindenkinek, hogy szerintem a fémérzékenységnek nem sok köze ven ahhoz hogy lehet-e tetoválás vagy nem. Nekem 2hét alatt gyógyult be, de negyon szép maradt :) IMÁDOM!!!
3157. mothertiger (válaszként erre: 3155. - Anzi)
2014. ápr. 9. 08:01

Én is az általad leírt módszert szoktam javasolni, bár a Betadint azt kihagyom. Elég a Claraseptes-vizes lemosás is, az már épp eléggé fertőtlenít a kezelés folytatásához.

;)


De mivel már nem tetoválok, nem is szólok be(le). :))) :D


Szép napot nektek, csajszik! :*

3156. Miss Angel (válaszként erre: 3155. - Anzi)
2014. ápr. 6. 14:35

köszönöm szépen:)

egyébként még mindig nagyon friss rajta a bőr,ahogy ő mondta,ugyanis kicsit több ideig kentem bepanthennel mint amit ő "előírt".Azt mondta így kicsit hosszabb ideig tart a gyógyulás mert egész vékony és új még ott a bőr,de nem lesz azzal baj....tényleg szépül látványosan,remélem nem lesz vele teendő .)

3155. anzi (válaszként erre: 3154. - Miss Angel)
2014. ápr. 6. 11:18

Szia!


Ez igen érdekes, hogy ne érje víz. Nekem 5 tetkóm van és bizony mindegyiket le kellett mosni, az igaz, hogy nem szabad áztatni, meg a törlés sem jó neki így inkább itatni kell róla a vizet, de mindegyiket lemostam, leszárítottam és amikor megszáradt vékonyan betadinnal bekentem. Mivel és elég poros helyen dolgozok, na meg a ruhámat is védenem kellett így minden tetkómnal kb 3 napig tutira lefóliáztam őket, na most ahhoz, hogy az ürülő savó és festék ne fertőzze el a tetkót így naponta többször lemostam finoman claraseptes vízzel , megszárítottam és újra kentem.

Nálam ez bevált és nem dobta ki a festéket, bár a fehér nem nagyon marad meg, de ez nem emiatt van. :)

Remélem segítettem! :)

Puszi

2014. márc. 6. 14:01

azóta kisilabizáltuk,mitől történt mindez....a drága elfelejtette közölni velem,ne sportoljak,amíg a tekó nem gyógyul le,én meg nyomom itthon a taposógépet napi szinten....most nekem jusson minden eszembe???mondhatta volna,így meg 1 hónap mulva megnézi és lehet javitani kell rajta,sőt biztos:( miért is menne nekem simán bármi:S

de azért a tippeket továbbra is várom,hogyan véditek a tetoválást a víztől,mert tisztálkodni kell.A sportolás meg addig befejezve.....S

3153. Miss Angel (válaszként erre: 3152. - Miss Angel)
2014. márc. 6. 08:33

ja azt még hozzátenném,hogy a tetkós is fóliával fedte be a tetoválást,innen jött az 5let.Az elképzelhető amúgy,h esetleg a festék miatt történt mindez,mondjuk nem olyan minőség,vagy mittudomén,bár nehezen tudnám ezt elképzelni,mivel eléggé híres és ügyes emberkével csináltattam.

ja vagy esetleg attól,hogy vékonyka bőröm van?szóval lehetnek más okai is????

2014. márc. 6. 08:29

húú gyerekek nekem segítség kellene!!!!!!!!!!!!

kedden csináltattam egy szép kis ízléses mintát az oldalamra és sajnos pereg,ill kopik a festék kifelé szemmel láthatóan a tetkóból:(((((((

az a gyanúm,víz érhette,mivel elsö este zuhanykor leukoplassztal vastag vgézlapokat ragasztottam rá,bár akkor,utána még kutya baja se volt,viszont tegnap ugyanezt fóliával tettem meg,szóval azt ragasztottam rá és lehet alápergett a víz,bár mikor levettem a kötést,nem vettem észre hogy a tetkó vizes lett volna,de mi más oka lehet ennek a kellemetlenségnek?mert mondta aki csinálta,ha sok Bepanthent teszek rá,az is kioldhatja a festéket,na azzal tényleg nagyon vigyáztam,az nem okozhatta.

azt kérdezném,ilyenkor tudják azonnal javitani,vagy ki kell várni az 1 hónapot,amig legyógyul teljesen,,??

+ti hogyan oldjátok meg azt a rövid zuhanyt ilyenkor/mert nyilván vigyáz az ember/,mert azért 10 napig csak nem bűzölöghet aZ ember,mindenféle zuhanyozás nélkül

köszi előre is a mihamarabbi választ

3151. anzi
2014. márc. 1. 21:47
Sehol senki??? Kihalt a tetovált társaság?? :(
3150. anzi
2014. febr. 19. 20:32

Már megint nagy a csend!


Voltatok a tattoo convention múlt hétvégén?

Én szombaton du kint voltam és láttam Den Yakovlevet! :D Anyám, ez az ember egy zseni!

Egy szines portrét készített, hát beszarás milyen gyönyörű lett! Persze Ő nyerte meg a best off kategóriát. :D

Ja és nyertem a tombolán 15.000.- értékű tetoválást a Renegádosok kivitelezésében, de vasárnap kellett volna megcsináltatnom, viszont én vasárnap dolgoztam és addig vajúdtunk a tetkós csajjal, míg oda jött egy másik tombola nyertes aki Harley-s hátizsákot nyert. A vége az lett, hogy elcseréltem vele a tetkót a zsákra :D!

Ő is azt kapta amit akart én meg jól jártam, mert nem üres kézzel jöttem el. :D

3149. Enéh1 (válaszként erre: 3147. - Mothertiger)
2014. jan. 21. 19:05
mennyire???
3148. anzi (válaszként erre: 3146. - Enéh1)
2014. jan. 19. 16:00

hm....

Jó gondolat!! :D

3147. mothertiger (válaszként erre: 3138. - Enéh1)
2014. jan. 18. 14:56
Elb@szta az ex-főnököm. De kajakra elkúrta.
3146. Enéh1
2014. jan. 17. 11:03
arra gondoltam, hogy az egész bal lábamra tetetem és akkor el fog férni :) az úgy már jó nem?
3145. anzi (válaszként erre: 3144. - Enéh1)
2014. jan. 16. 19:46

A lábon csak a combot látom elég nagynak, hogy szépen lehessen kivitelezni :)

Szép a minta! :D

3144. Enéh1 (válaszként erre: 3142. - Anzi)
2014. jan. 14. 19:51

Megtaláltam az igazi Főnix madaramat! :) feltettem a képet! :) ezt nézd meg...

Hova tennéd a lábadon ezt? segíts! sztem februárban neki is állok

3143. Enéh1 (válaszként erre: 3142. - Anzi)
2014. jan. 14. 19:39

az melyik Főnix?


olyan kell ami megy a főnix tollhoz a jobb vádlimon és az egészhátas sárkányhoz :D tehát passzolniuk kell

3142. anzi (válaszként erre: 3141. - Anzi)
2014. jan. 14. 19:22

Az előbb rosszul fogalmaztam, mert nekem tetsző főnixet nem nagyon láttam! :D

A kedvencem a Tomzone tattoo-ban készült főnix!

De ízlések és pofonok ... :D

3141. anzi (válaszként erre: 3139. - Enéh1)
2014. jan. 14. 19:19

Bakker, ezek nem egyforma variációk. Értem ezalatt, hogy nem két főnix vagy két koi ... :D

nekem mind a kettő tetszik, de anno a főnixet tetettem volna a hátamra egész hátasnak, csak nem lehetett kivitelezni :D

Szóval én főnix párti vagyok, de tény, hogy a koi-val kevesebb esélyed van arra, hogy elrontsák.

Én még nem igazán láttam jól sikerült főnixet ...

3140. anzi (válaszként erre: 3134. - Grizus)
2014. jan. 14. 19:16

Szia,

van ahol 5000, van ahol 10.000.- a minimum, legyen az akár milyen kicsi tetkó.

Ennyibe kerül az alap.

Van ahol óránként 10.000.- , 15.000.- de 25.000.- létezik.

Szerintem viszont mindenképpen olyan helyre menj ahol JÓ minőségben készítik.

Mivel egy kicsi mintáról beszélsz én tudom, hogy számít az ár, de Ne az ár döntsön hanem a minőség, mert ezt elvileg egy életen át fogod viselni!!!!!!!!!!

Sok sikert hozzá!

3139. Enéh1
2014. jan. 14. 12:33
Felteszem, hogy mit szeretnek a masik vadlimra, tobb verzio van, ketto kozul bem tudok valasztani, melyikre szavaztok, arra vagyok kivancsi
3138. Enéh1 (válaszként erre: 3132. - Mothertiger)
2014. jan. 14. 12:29
Mi van a cimboddal? Mi a gaz vele?
3137. mothertiger (válaszként erre: 3134. - Grizus)
2014. jan. 10. 11:58

Szia!

Szerintem ha számodra fontos a minta, akkor az is elég sokat tol a tűrőképességeden.

A tetoválóstúdiókban van egy alapár (pl. 5000 forint), és ezt az ötöst ki kell fizetned akkor is, ha egy pici mintát vagy egy nagyobbat vállalsz be. Ezek az árak változóak, de ez az ötezres szerintem nagyjából majdnem mindehol az alap.

3136. 1e75b9596c (válaszként erre: 3134. - Grizus)
2014. jan. 10. 10:52

Szia!

Az árak változóak lehetnek,attól függ, hogy szalonban csinálják-e vagy csak "kéz alatt".


A fájdalomról annyit, hogy ki lehet bírni. Számomra nem volt fájdalmasabb, mint egy epilálás. Nekem van két tetkóm is, és tervezem a harmadikat is. :)

3135. 171d1bcb95 (válaszként erre: 3134. - Grizus)
2014. jan. 10. 04:13

Miért lenne fontos?

Bocs, hogy megkérdezem.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook