Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetovált csajok ide! fórum

Tetovált csajok ide! (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: tetoválások képei
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2013. ápr. 28. 17:18

Teljesen igazad van, nem tudhatod, hogy mi illik hozzám. :) A virág - pillangó motívumok tényleg sohasem vonzottak.

A szöveg viszont tetszik.


Szöveg már ugye van is rajtam. A főnixem is szövegnek indult. Ugyanis először szöveget akartam, s miután kitaláltam, hogy mi legyen az, utána jött az ötlet, hogy a szöveg köré tegyünk még egy főnix motívumot is. A főnixnek is van egyfajta jelentése: megújulás, újjászületés. A szövegem pedig: "Főnixként hamvadból ébredhetsz fel, de újjászületned a belsődben kell."


A combomra még nem tudom mit szeretnék, de lehet tényleg marad a szöveg, ha megtalálom a megfelelőt. :)


Amúgy van egy elég konkrét elképzelésem egy angyali motívumról. Konkrétan egy bukott angyal egy kereszt előtt. Az angyalom úgy képzelem el, hogy térdel a kereszt előtt, de nem imádkozó pozícióban, hanem "bukott angyal" pózban. Az angyalom egy férfi alak, akinek az arca nem feltétlenül látszik, viszont a teste kicsit izmosabb, kidolgozott test, rajta pár tetoválással. Ebben benne van a jó és a rossz jelképe is, a megbánás, útkeresés, visszatérés és a hit.

Tetszenek amúgy a vallásos témák is, biztos szépen ki lehetne dolgozni ezt.


Lehet, hogy ezt nem egészen egyértelműen írtam le, nem biztos, hogy másnak ezt olvasva ugyanaz a kép alakul ki, mint amit én elképzeltem.

De tennék fel az adatlapomra egy két képet, ami kicsit pontsítja az elképzelést. Aztán örülnék, ha mondanátok véleményt.

2013. ápr. 28. 16:26

Gesztenye, szerintem nem fájhat annyira. Rengeteg csajnak csináltam már, és mindenki nagyon jól bírta. Nekem is lesz ott tutira, csak először rendbe hozatom a combomat. :/


Szeplakisz: ahhoz, hogy konkrét mintát javasoljak valakinek, kicsit ismernem kéne. :) Nem mondhatom, hogy figyu, csináltass pillangót (ez csak egy példa), mer' az olyan nőies, mert akár egy felirat is lehet nőies, ha szépen van megcsinálva, vagy a gazdája számára jelentéssel bír - mint pl. a tesómnak is. Nekem nagyon tetszenek a feliratok, és azt is szeretnék magamra mindenképp.

A harisnyakötős megoldás sem jön be annyira, mert már elég sok csajon láttam ilyesmit, a masnikkal egyetemben. :(

Neked úgy igazából mi tetszik? Ha a felirat ennyire megfogott, talán nézelődhetnél ez irányban valamerre, hátha akad egy olyan idézet, ami teljességében rád illik, vagy motivációt, erőt ad neked? :)

2922. gesztenye57 (válaszként erre: 2921. - Szeplakisz)
2013. ápr. 28. 15:41

hát igen:) de annyira szépek és tekintélyt parancsoló építmények. hatalmasak és sok mindent jelképeznek ha belegondolunk. az élet is egy szélmalom harc:)

szerintem mindegyik nehéz kitalálni is és az is hogy hova tetesse az ember. de belűről kell fakadjon amit felrakatsz ami egy kicsit te is vagy szerintem.

2013. ápr. 28. 15:14

Érdekes gondolat amúgy ez a szélmalom. :) Az biztos, hogy nem egy hétköznapi motívum, nem futnál vele össze, nincs minden második emberen. :)

Amúgy miért pont ez?


Mondjuk te legalább már határozottan tudod, hogy mit szeretnél. Csak azt nem, hogy hova. Én meg tudom, hogy hova szeretném, csak azt nem tudom, hogy mit. Össze kéne gyúrni a kettőt. :D

2920. gesztenye57 (válaszként erre: 2918. - Mothertiger)
2013. ápr. 28. 15:12
alkar belső részre mondjuk. ott tuti fáj mint a fene:)
2013. ápr. 28. 14:06

Mothertiger, nekem is segíthetnél. :) Nekem most az a hely tetszik, ahol a hugodnak van a szöveg. Na de most azon agyalok, hogy ha nem szöveget íratnék oda, akkor mi lehetne ott a minta? Ami nőies és szexi, de nem szöveg... Gondltam olyasmire is, mint pl. egy combfixnek a felső csipkés-fűzős része.. Nem tudom milyen lenne ez megvalósítva.

Vagy bármi más minta, hogy mutatna ott.

Mondjuk a képeid között az az írás az tény, hogy nagyon el lett találva..

2918. mothertiger (válaszként erre: 2917. - Gesztenye57)
2013. ápr. 28. 13:37
Csukló feletti részen szerintem meg elég nőies is lehet. ;)
2917. gesztenye57 (válaszként erre: 2916. - Mothertiger)
2013. ápr. 28. 12:13
alkaron én is gondolkodtam már. mindenképp látni akarom mert különben hogy gyönyörködöm benne?:)
2916. mothertiger (válaszként erre: 2915. - Gesztenye57)
2013. ápr. 28. 11:36

Alkar belső fele?

Szerintem meg lehet csinálni kicsiben is. Ajánlhatnám esetleg még a tarkót, csak ott az a gáz, hogy nem láthatod. Fül mögött is tetszetős... :)

2013. ápr. 27. 21:14

sziasztok!

két éve filózom ezen a szélmalom tetkón:)nagyon vágyom rá de nem tudom eldönteni hol lenne jó helyen. mivel nem vagyok túl soványka ezért hájba nem nagyon akarnám mert az nem valami szép szerintem. bokámon már van tetkó az egyiken.

szerintetek?? nem nagyot szeretnék csak kicsit de nem is tudom lehet-e egy szélmalmot kicsiben megcsinálni??

2013. ápr. 27. 09:47
Én itt vagyok, én írtam utoljára előzőleg. :) Meg most is.:D
2913. Szeplakisz (válaszként erre: 2912. - Mothertiger)
2013. ápr. 27. 09:38

Köszönöm... :)


Hát mi van itt? Mindenki eltűnt? Itt a jó idő, és már senki nem ül a gép előtt? :)

2912. mothertiger (válaszként erre: 2911. - Szeplakisz)
2013. ápr. 17. 22:50

A szövege:


For tomorrow may rain,so I'll follow the sun.

2013. ápr. 17. 19:18
Hát most így estefelé is ránéztem a képre, és nagyon tetszik... Pedig egy egyszerű szépen írt szöveg az egész.. Mégis valamiért nagyon tetszik, jól mutat.
2013. ápr. 17. 15:13
Köszönöm! :)
2013. ápr. 17. 14:12
Megkérdezem tőle, mer' elfelejtettem. :D
2013. ápr. 17. 09:38

De nagyon jó.. tetszik.. Eddig agyaltam, hogy hova lehetne a következőt.. Nem túl nagyot szeretnék most, és nem is feltűnő helyre. És ez a "hely" eszembe se jutott volna. A szöveget leírnád, ha megkérlek? Mert a képen nem lehet teljesen elolvasni.


Amúgy gondolkodtam angyal tetoválásban is, csak az ugye kicsiben nem mutatna sehogy... Teljes hátat meg nem szeretnék... Meg ráadásul van már egy főnixem, és lehet hülyén nézne ki rajtam még két szárny.. nem tudom.. :)

2907. mothertiger (válaszként erre: 2905. - Szeplakisz)
2013. ápr. 17. 09:21
Köszönöm a hozzászólásodat a tetkós naplómban. A húgom tetoválásáról: nem a fenekén van, csak a képen úgy látszik. :) A jobb combján van, egészen fenn. Csak ahogy oldalt fekszik, tényleg úgy látszik, mintha a fenekén lenne. :)
2013. ápr. 17. 08:21

Másfél éve "hordom" ezt a befejezetlen szörnyűséget. Tudom, hogy ki lehet javítani, de jobb lett volna, ha nincs rá szükség, és normálisan megcsinálja. Most szenvedhetek megint - már ha összejön rá a pénz!


Egyébként írt egy privát üzenetet, kérdezte, hogy mennyi volt a festék, amit vettem neki. Megírtam az árát, és hozzátettem, hogy az a gép, amit ott hagytam, az meg 33 ezer volt. Szóval remélem vágja, hogy nem csak "szaros" 22 ezerről van szó...

2013. ápr. 17. 07:21
Én is megnéztem a képet. Ezt biztos szépen helyre lehet majd hozni, úgyhogy még nincs veszve minden. Csak szerezd vissza a pénzed!! :)
2904. cukorgyermek (válaszként erre: 2902. - Mothertiger)
2013. ápr. 16. 23:01
nem olyan szörnyű nyugi, lehetne sokkal rosszabb is. egy jó tetkós simán kijavítja.
2903. anzi (válaszként erre: 2902. - Mothertiger)
2013. ápr. 16. 21:38

Láttam a képet. Hát lenne mit javítani rajta :(.

Remélem visszakapod a pénzedet!

2013. ápr. 16. 21:21

Feltettem a képet a naplómba (a rendesbe).


Egyébként pedig kiírtam neki facebookra a számlaszámomat (ő kérte előzőleg), kíváncsi vagyok, mit fog lépni.

Szerintem semmit. :/

2901. mothertiger (válaszként erre: 2900. - Cukorgyermek)
2013. ápr. 16. 09:35

Szia!

Ma megkérem a páromat, hogy csináljon róla egy képet, mert nekem sehogy sem sikerül. Telefonnal kicsit nehéz. :)

A lényeg, hogy "rossz passzban" volt, és munka közben...hmm...kissé illuminált állapotban leledzett - írom ezt még mindig tisztelettel, és kicsit szépítve a dolgot. :S

Az igazság az, hogy igen, bevállalom: én is hülye vagyok, mert hagytam, hogy így csinálja a tetoválást. De mentségemre legyen mondva, hogy még sosem láttam tőle elcseszett munkát, és úgy voltam vele, hogy biztos máskor is tetovált már így.


Igazatok van egyébként, vissza kéne kérnem a pénzt. Hiszen ő sem puszira tanított be, kölcsönös szimpátia-alapon, hanem lehúzott pénzzel, mégpedig elég szépen. Én meg most nagyon nem vagyok olyan helyzetben, hogy egy másik tetoválót megfizessek, és azt már nem szeretném, hogy ő folytassa, amit abbahagyott. :/

2900. cukorgyermek (válaszként erre: 2892. - Mothertiger)
2013. ápr. 15. 22:40

szia, ahogy a történetedet olvastam én is csak azt tudom mondani hogy mindenképpen kérd vissza, ez nem harag-nemharag kérdése, így állapodtatok meg, ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon. magáról a műről amúgy nagyon szívesen látnék képet, mert tényleg kíváncsi lettem hogy egy elvileg tapasztalt tetováló hogy tud ennyire elbénázni valamit :0

on. van nekem is egy pár, ebben a hónapban befejezik a hátam, jejeje

2899. 204b0f6e6a (válaszként erre: 2896. - Anzi)
2013. ápr. 15. 22:24
Jó ötlet!:)Sziasztok!
2898. anzi (válaszként erre: 2897. - Mothertiger)
2013. ápr. 15. 20:35
Na ezzel így vagyok én is :)
2897. mothertiger (válaszként erre: 2896. - Anzi)
2013. ápr. 14. 22:18

Nekem a kalocsai mintával az a problémám, hogy nagyon színes. :/

Az viszont tetszik, ahogy írod: feketével kidolgozva bejönne nekem is.

Csak nem az én stílusom. :)

2896. anzi
2013. ápr. 14. 21:18
Jut eszembe a Kalocsai vagy Matyó motívumokkal kapcsolatban, kicsit máshogy látom, már, mert láttam olyanokat amik egy színben készültek, na úgy már tetszik, szóval pl. fekete alapra fehérrel és fordítva is szép :)
2895. anzi (válaszként erre: 2892. - Mothertiger)
2013. ápr. 12. 16:48

Szia,

támogatom az előttem szólókat, Te rendesen kifizetted azt amiben megállapodtatok, de ő nem azt adta cserébe amit kértél, adja csak vissza a pénzt , de akkor ne tedd fel a nevével a képet :), szerintem kérd vissza, nem gondolom, hogy meg kell alázkodnod vagy nem visszakérni a pénzt ha már eddig elmentél vele és ő ajánlotta fel, ne legyél szégyenlős, ez a világ nem bocsájtja meg a hibákat :), te megbocsátasz, de fizessen ki!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook