Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes arc és testápolás fórum

Természetes arc és testápolás (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 7. 21:02
kakaóvajat ne rendeljek?elég a kókusz meg a shea?
2012. jan. 7. 21:01
nem tudom milyen a seb.már voltam bőrgyógyásznál,többször fagyasztották de mindig kijön.
23. homokóra (válaszként erre: 22. - Homokóra)
2012. jan. 7. 20:57
"hamarabb felszívódik" Bocsi:)
22. homokóra (válaszként erre: 21. - Wecuska)
2012. jan. 7. 20:56

A sebre Egyértelműen a shea vaj..de azért megkérdezném, milyen az a seb? Ekcémás jellegű?


Az arcodra és a szemkörnyékre pedig a kókusz vaj, vagy a mangóvaj..Ez utóbbi kettő nem hamarabb felszívódik, mint a shea.


A mangóvaj a leghatékonyabb szemráncvaj..

2012. jan. 7. 20:49
szia Homokóra.33 éves vagyok milyen készítményt ajánlasz a vajakból?arcra szemkörnyékre.Van egy állandóan kiújuló seb az arcomon.Szerinted arra mi lenne a jó?
2012. jan. 7. 18:54
Nahhh..végre itt vagyok:)
2012. jan. 7. 18:31
ezek tök jók amiket írtál.Biztosan ki fogom próbálni a házilag gyártást.
18. homokóra (válaszként erre: 16. - Cicmic87)
2012. jan. 5. 19:14

Nem..egyáltalán nem folyékony, mert a szódabikarbóna "megköti".

Ma például kakaóvaj, kókuszvaj,és mangóvajból csináltam..persze ebbe is kell szódabikarbóna, hiszen az a legnagyobb ellensége az izzadásnak:) Ebbe illóolajként kubeba borsot tettem..de Teafa olajat is lehet..

Ajakápolás a legmegfelelőbb megoldás, a kakaóvaj,és a shea vaj keveréke.

Egyébként én mindig ezekkel a vajakkal kenem az arcom naponta kétszer, és a számat sem hagyom ki!:)


15 millis tégelyben szoktam gyártani az izzadásgátlót, és több, mint egy hónapig elég.

2012. jan. 5. 12:36
Igen, mindenre fogok válaszolni, de sajnos most mennem kell!:)
2012. jan. 5. 12:17

Ajakápolásra tudsz valamit?

Amit írtál izzadásgátlónak az mennyi ideig elegendő és így nem tűl folyékony?

Szép napot!!

15. cicmic87 (válaszként erre: 14. - Homokóra)
2012. jan. 5. 12:16

Nagyon jók amiket írsz, ki fogom próbálni!!!!!

Privátban elküldenéd,hogy te hol vásárolod a shea vajat... Előre is köszönöm!!!

2012. jan. 5. 09:09

Szemránckrém shea és mangóvajjal


1.5 evőkanál shea vaj

1 evőkanál mangóvaj

1 evőkanál csipkebogyó (vadrózsa) olaj..

A vadrózsa olaj, az egyik leghatékonyabb ránctalanító..érdeme kipróbálni:)

2012. jan. 5. 09:02
A lényeg, hogy mindig gőz felett olvasszuk fel a vajakat, hogy a vitaminok benne maradjanak..és jó sokáig kevergessük, amíg ki nem hűl..így lesz krémes, habos-babos a krémünk:)
2012. jan. 5. 08:59

A shea vaj, és a kakaóvaj elasztikussá teszi a bőrt... A kakaóvajat fel kell olvasztani, és azonos mennyiségű shea vajjal összekeverni. Pl. 50 gr mindkettőből. (Tehetsz hozzá sárgabarackmag-olajat, vagy jojoba olajat, fele mennyiséget, mint a vaj. (25 gr.) Illatosítod kedvenc (TISZTA, nem párologtatóba való illóolajoddal) pl. narancs, rózsafa, levendula olaj,6-7 csepp. A kakaóvaj természetes nedvesítő. Testhőmérsékleten olvad és azonnal felszívódik a bőrben.Tegnap jött meg a friss kakaóvajam..hát..én ettem is belőle!

Isteni!

2012. jan. 5. 08:55

Arckrém:


A legszuperebb krémem....) 1 teáskanál shea vaj, 1 teáskanál kókuszvaj, 1 teáskanál kakaóvaj, 2 teáskanál olívaolaj... Fenomenális!:)

2012. jan. 5. 08:52

Izzadásgátló...

3 e. shea vaj

3 ek. szódabikarbóna

2 ek. kakaóvaj, tetszés szerinti illatú illóolaj..de csak 100% -osat tegyetek bele!


Nagyon szeretem:)

2012. jan. 5. 08:48

Testvaj


5 evőkanál kókuszvaj


1.5 evőkanál mandula olaj



Gőz fölött olvasztom fel a kókusz vajat, ezután belekeverem habverővel a mandula olajat

Aki szereti, tehet bele jázmin, citrom, narancs olajat..de én nagyon szeretem a friss kókusz illatot, így nem tettem bele:)

2012. jan. 4. 21:18

Lányok..nem szabad kiírnom, hogy hol veszem, mert Hoxa nem szeretné..de pont ma kaptam meg a csomagot, amiben kakaóvajat, mangóvajat, és extra szűz kókuszvajat rendeltem...Én már csak úgy hívom őket, hogy csodatermékek..és a szappanokat is össze tudom már hasonlítani, mert kíváncsiságból rendeltem máshonnan is, mint a megszokott helyem...hát..nem jött be!:) Én nagyon örülök, hogy megtaláltam, amit megtaláltam:)Egyébként annyira tiszta a vajuk, hogy enni is lehet..én megtettem..alig tudtam leállni a kóstolással!:)

Boldog vagyok::)

2012. jan. 4. 13:24
Sziasztok! Megtudnátok mondani, hol lehet venni ilyen termékeket? Drogériákban lehet? Én is sokkal szívesebben használnék ilyen dolgokat. Arcpakolásokat és otthoni szépség praktikákat pl a netről szoktam nézni. 'jutubon' van egy koreai csajszi, az ő videói tetszenek nagyon, ha érdekel valakit, akkor Michelle Phan néven keressétek. Sok jó dolgot láttam nála, ami arc és szépségápolással kapcsolatos.
6. Wecuska (válaszként erre: 4. - Homokóra)
2012. jan. 4. 13:06
hol veszed a shea vajat?
2012. jan. 4. 12:33
Teafás szappan, hajmosásra, olivás szappan, arcmosásra, fahéjas, levendulás,kókuszos, csokis..stb. fürdésre..és még sok-sok termékem van, amiket felváltva használok..
2012. jan. 4. 12:30

Sziasztok!Hát..egyenlőre nem sokan vagyunk..

A Shea vajat arcra használom..a legjobb, amit valaha felfedeztem a krémek között.Évek óta tartó ekcémámat szüntette meg.

Aztán testvajakat szoktam kutyulni..she, kakaó, kókusz, és mangóvajakból,hidegen sajtolt olajak hozzáadásával(mandula, jojoba, szólómag)

A mimikai ráncok is enyhültek, nem beszélve az egészséges arcbőrömről.


Nagyon sok natúr szappanom van..kakaóvajas, shea vajas, kókuszolajos..nem gondoltam volna, hogy ezek a natúr termékek mit tudnak!!!! Kár, hogy csak ennyi idősen jöttem rá..

Talán még nem késő..bár 20 évig használtam a szteroidod kenőcsöt a pofázmányomra..csak írták, csak írták, csak írták..hát ennek vége van, ki is dobtam a kukába:)

2012. jan. 4. 10:34
szia.Mi már évek óta natúr dolgokat használunk.Vannak nagyon jó fajták és kevésbé jó.De igazából egyik sem rossz.
2012. jan. 3. 19:09

Szia!

Én még nrm tértem át,de szeretnék!!

Ha van ötleted szívesen várom!!!! A vajakat mire használod? És melyik fajta natur szappant vetted és hol?

Bocsi a sok kérdésért!

2012. jan. 3. 18:23

Néhány hónapja, hogy kidobtam minden kemikáliát a fürdőszobából. Azóta csakis natúr termékekkel ápolom az arcom, és testem.

Legkedveltebb vajaim, a shea vaj,a mangó, és a kakaó vaj, és a natur szappanok.


Szeretnék néhány ötletet kapni/megosztani azokkal, akik szintén áttértek a természetes összetevőkre:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook