Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi visszér fórum

Terhességi visszér (beszélgetős fórum)


2023. aug. 3. 05:55
Sziasztok ezelőtt indítottam ezt a fórumot, és képzeljétek nagyon elkezdett fájni fent a combomnál a lábam, egyébként ott azóta jött ki visszér, hogy terhes vagyok, és fuh nagyon megijedtem hogy ez normális e
2023. júl. 25. 21:03

Igen utána néztem.

A terhességem elején egyébként semmi tünetek nem volt

A 13hétig

Azóta szédülés az életem része, amivel nem tudok mitcsinalni, szerintem az alacsony vérnyomásom miatt

5. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 18:41

"Vérvetel meg a 12.heti vérvételem volt, így külön trombózis hajlamra nem.vagy olyan nincs is?"

Van, de a standard laborvizsgálatoknak nem része.

Magánban kérheted:

[link]

[link]

4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 16:04

Ha megvizsgált, akkor biztos, hogy nem tartotta szükségesnek az egyéb vizsgálatokat.


Vannak rokon lányok, akiknek az apja fiatalon sztrókot kapott. Volt nekik kivizsgálásuk, hogy hajlamosak e, valamint terhesség alatt fokozott odafigyelés volt a javaslat.


Annyi volt terhesség alatt, hogy 2x megnézték neki a D-dimert, ami jó volt. Ők nem visszeresek.


Hívd fel a nőgyógyászt vagy a háziorvost és érdeklődj náluk. Ha kell, ők is eltudnak küldeni ilyen vérvételre.

2023. júl. 25. 15:57

Voltam érsebesznel ő aztmondta eleg a harisnya, ultrahanggal is megnézte

Vérvetel meg a 12.heti vérvételem volt, így külön trombózis hajlamra nem.vagy olyan nincs is?

Nem értem hozzá annyira

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 15:44

Na aggódj!

Terhes gondozásra mikor kell menned? Ott kérdezz rá, hogy van e teendőd a terhesség alatt/után, stb.


A combtőig érő harisnyára azért van szükséged, mert valószínű, hogy a térdhajlatodban is vannak visszerek, így kevés lenne a térdig érő.


A vérképeden nincs d-dimer? Ez az érték mutatja a trombózist.

Ha voltál vérvételen is, valamint az érsebész megnézett ultrahanggal is, akkor biztos elmondta a teendőket. Ha nem javasolta a vérhígítót, akkor nincs rá szükséged.

2023. júl. 25. 11:51

Sziasztok van olyan kismama aki csunya visszérrel kezdte a terhességét?

Nrkem csúnya kidudorodó visszerem van, voltam érsebésznél ő combtőig érő harisnyat írt fel, mert sajnos mar a combomon is megjelentek az erek( ott még nem kidudorodó.

Kérdésem az lenne hogy trómbózis hajlamra nem kellett volna tesztelni? Hallottam hogy akinek van annak szúrnia kell magát

16 hetes aggódó kismama

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook