Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 8 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 8 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 8 hetes terhesség

1 2
2007. aug. 22. 13:16

Sziasztok!

A valakinél hányinger,valakinél szédülés,esetleg aluszékonyság jelentkezik.

Na most nálam ez így egyben mind!

Hányingerem van reggeltől estig,aludnék egész nap,szédülök és fáj a fejem.

Semmi sem segít! A dokibácsi a b6-ot vetette meg velem,ami persze nekem semmire sem jó:)

3. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2007. máj. 17. 19:31

Szia!

Én most vagyok a 9-dik hétben.És volt részem csodálatos dolgokban is,és bizony elég rosszul is voltam egyszer-kétszer.

Hoxa nem úgy értette amit írt,hogy valaki megbánja,hogy állapotos.

Ha nem bizony nem könyü mindig az áldott álapott!

Tapasztalatból mondom mert én a másodikal vagyok várandós.Van akinek semmi baja sincs.Észre sem veszi a terhes tüneteket.De vannak olyan hölgyek is akiket hetekig a kórházban ápolnak,hogy ki ne száradjon mert annyira rosszul vannak.

Remélem te is megtapasztalod ezt a csodát és akkor megérted,hogy ez nem csak két emberen múlik,hogy éppen,hogyan érzed magad egy terhességben.:o)

2007. máj. 15. 11:03

A Vrandosság szerintem egyáltalán nem terhes sdőt egy öürömteli állapot igaz én még eddig nem éltem meg a várandossáf csodálatos árzését de egy igazán hű és odaadó társ férj élett

árs mellett mát nem is ojan nehéz az a lénxeg hogy a két fél között meglegxy en minen téren a megértés a szeretet szerelem ésm ahz ngeteget segit a várandosság ideje alattt ami igy már nem teher hanem minkét fél észéről az élt gyij legszebb időszaka még ha nekünnk nőknek vannak is nehézségeink.Ildikó29

1. Hoxa
2007. máj. 13. 21:35
Néha tényleg "terhes" a várandósság, az első trimeszterben (pechesebbeknél később is) sajnos gyakran előfordulnak kellemetlen tünetek, puffadás, hányinger. Ide átnézned a ruhatárad, és deréktájban kényelmesebb darabokra váltanod. :) Nézd át a jótanácsokat az étkezésre vonatkozóan, nagyon fontos, hogy a fejlődés ezen jelentős szakaszában a babád minden fontos tápanyagot megkapjon!

Ugrás a teljes írásra: Terhesnaptár - 8 hetes terhesség
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook