Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhes tünetek negatív teszt ellenére fórum

Terhes tünetek negatív teszt ellenére (beszélgetős fórum)


18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Soufflet)
2022. okt. 7. 17:06
Igen, ismerős. Én is hánytam olyan szagoktól (is), amit más nem is érzett. A melltartót pedig nem bírtam elviselni. Eléggé megszenvedtem vele, nagy taruma lett a terhesség és a szülés is.
17. Soufflet (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 15:23
En egy honapig a szoros melltartoval aludtam. Az illatok megvaltoztak, es egy erzelmes kis kocsog lettem.
16. Soufflet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 15:13

Miomam van. Egy rutin szuresnel derult ki. Azert voltam felelotlen evek ota, mert azt mondtak, ha szeretnek gyereket, nehezen vagy sehogy se menne termeszetes uton.

Aztan meg maratek vagy elovsladek spermilummal megis ment.

2022. okt. 7. 15:10
Egyébként voltam már terhes, ahol a mellfájdalom volt az első tünet a 13-ik napon, de az sokkal durvább volt. Nyilván nem minden terhesség ugyanolyan, dehát ciszta, endometriózi, meg egy normál mensi mellett terhességre gondolni... :)
14. Soufflet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 15:09
Dobd ki az elso szemelyesbe!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Alnisa)
2022. okt. 7. 15:08
Abban azért nem vagyok biztos, hogy nem vagyok terhes, mivel cisztáról ilyen tüneteket még nem olvastam, igazából a méhen kívüli terhesség miatt aggódok, mint lehetőség, de annál is pozi tesztet olvastam. Olvastam már olyat, hogy a 8-ik héten lett pozi a teszt, vagy soha, mégis lett baba. De nyilván nem akarom bebeszélni magamnak és kíváncsi voltam, hogy más is jogosnak érzi-e az orvoshoz menetelt, vagy én gondolom túl. A cisztáról még annyit volt szó, hogy korai még, hogy eltűnjön (nem értek hozzá) és várnak.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. okt. 7. 15:04
Igazából én is csak azt találtam fórumokon, hogy ilyen tünetekkel késői peteérésből származó terhesség,vagy méhen kívüli terhesség lett, de azt azért a 21-ik napon már csak kimutatná egy 10-es teszt. Cisztákról csak annyit találtam, hogy stimmelhet a hasszúrka.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2022. okt. 7. 15:01
Nem teljesen értelek, hogy hogy jön ez az alap témához, de köszi, hogy kifejtetted :)
10. Soufflet (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. okt. 7. 14:52

Nekem sem valasztas volt olelni a porcelain istent.

Amugy is szar oklendezni meg gyomorsavat hangyni, de az utcan vagy a kollegai elott meg szarabb.

A kolleganom megvadolt, hogy reszeg voltam, mikor kisirt szemmel mentem be 2 ora kesessel, es belehanytam a csaba, mert nem tudtam kifutni.

O evek ota nem tud teherbe esni, es nem akartam "bantani" ezzel.

Csak a fonokseg tud rola, hogy terhes voltam. En mondtam, inkabb gondoltak, hogy pias vagyok.

Hazudok, mint a vizfolyas.

9. Soufflet (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. okt. 7. 14:41

Persze hogy van mashogy is. A noverem szoptatott, nem volt menstuacioja es a spiral miatti verzes miatt ment a dokihoz, es kozolgek, hogy gratulalunk, 3 honapos. Az unokaocsrm nem lett tokkrl utott, hogy kivetelek a spiralt.

A szuleim 2 gyereket akartak, 4 lett. Nem hulyek. Csak mashogy gondolkodnak. En tartom magam a tervhez, a tesomnak nem volt valasztas a masodiknal. Otthon 12 het utan nincs valasztas.


Amitol en beszeltem, a minden fele tunetek. En is paraztam (nem remelem) premens dolgokkal, de szerintem nagyon mas.

8. Alnisa (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. okt. 7. 14:09
Nekem nem volt semmi tünetem és nem éreztem semmit, nem változtak az érzéseim, szóval azért ez így nem igaz teljes mértékben, hogy tudni fogod! Én csak azért tudtam, mert volt pozi tesztem, meg nem jött meg.
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:08

Terhes biztos nem vagy. A ciszta megkavarja a hormonokat és ezért lehet mellfeszülés és a ciszta nem kicsit tud fájni, főleg egy 5 cm-s!!! Az azért nem kicsi. Nem volt szó róla, hogy ha nem ürül ki 1-2 ciklus alatt, akkor műtét? Mert azért ez általában így működik.

Egyébként az IR diéta nem csak a pco-s cisztákon segít, hanem az ilyen nagyokon is. A barátnőm ezzel a diétával úszta meg a műtétet!

De orvoshoz menj el, mert ezt neki kell tudnia, elmondania.

6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 13:49

Ha terhes vagy, tudod. Nem a doki sem gondolta volna esetekben.


Nem tudom, hogyan. Talan ugyanazert, amiert hirtelen megvaltoztak az erzeseim a pertnerem fele, es fel napokat okadtam. Ami kohogos betegseggel dupla gyonyor volt. Felszakadt torkon veres-savasat okadani isteni.

Kovetkezo penteken megyek a konzultaciora, hogy elkottessem magam.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. okt. 7. 13:02
Jogos, csak sokszor azt érzem, ha orvoshoz megyek bármi miatt, hogy elbagatellizált dolgok miatt mentem, legalábbis ezt éreztetik, és nem akarom, hogy megint hülyének nézzenek.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 12:26
Szerintem meg inkább egy illetékest hallgass meg, mint itt az önjelölt mindent is tudókat...
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Srác456)
2022. okt. 7. 11:51
Köszi :) Kellett bármilyen orvosi beavatkozás emiatt?
2. srác456 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 11:42
szia,lehet pasi vagyok,,de így jártunk..igen a petefészek ciszta..miat lehet..feszül a melled?akkor oksa,miben segithetek???
2022. okt. 7. 11:30
Sziasztok! Több ilyen témát láttam már itt-ott, de régebbiek, vagy végül elterelődött a téma. A ciklusom 14-ik napján járok. Mensi előtt feszülni szokott és megnövekszik a mellem. Ez most is így történt. Normálisan megjött, átlagos mennyiséggel. A mellfeszülés, duzzanat azonban azóta sem múlt el, és jobb oldali hasszúrka szinte folyamatos. Endometriózis következtében (?) van egy 5 cm-es petefészek cisztám 2 hónapja. Ez okozhat ilyen tüneteket? Nem akarok mindenért dokihoz szaladgálni, főleg azért, hogy elmondja, hogy ez természetes velejárója mondjuk egy ilyen cisztának. Van valakinek hasonló dologgal kapcsolatban tapasztalata? Előző ciklusban volt védekezés nélküli együttlét a ciklus 24-ik napján, rá egy hétre jött meg. A teszt negatív azóta is (21 napja volt az együttlét). Köszi, ha leírod a tapasztalatodat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook