Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teltkarcsú nő a menő fórum

Teltkarcsú nő a menő (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
131. Elexis (válaszként erre: 130. - 3d110c269c)
2012. jan. 13. 21:46
Igen, már voltam egyen... :) Jó volt, de a másodikon már nem éreztem olyan felszabadult érzést, mármint jó volt az is, de az első erősebb volt. Azóta velem elég sokminden történt. A kollégámból kijózanodtam (a karácsonyi bulin történtek miatt (is) meg azért is, mert talátlam végre egy másik normális pasit. :) Mondjuk ez hosszú történet, de a lényeg az, hogy aki most van, úgy szeret, ahogy vagyok. Tiszta Bridget Jones. :) A környezetem szerint oda van értem, de a tettein is érzem, hogy okés a srác. :) Szóval azt hiszem most jó passzban vagyok. :) Nem tudom, hogy ez csak a srácnak köszönhető-e vagy a pszihodokiknak vagy valami ezoterikus érdeklődésnek (most rászoktam a meditálásra...) de a lényeg, hogy holnap jön át hozzám a drágám és főzök neki valami fincsi ebédet... :)
130. 3d110c269c (válaszként erre: 130. - Elexis)
2011. dec. 29. 20:12
Egyáltalán nem ciki, mindenkinek kell, hogy időnként kibeszélje a problémáit. Ha benned marad,az csak árt neked. Azóta voltál már nála?
129. 3d110c269c (válaszként erre: 128. - Elexis)
2011. dec. 14. 13:24
Mert gondolom nem bízott magában eléggé. Nem volt kibékülve saját magával, ezáltal nem tudta azt se elhinni, hogy másnak ő tetszhet. Ha pedig így próbál ki egy hasonló dolgot, akkor annak csak az lesz a vége, hogy nevetségessé teszi magát. Ha te sem tudod magadról elhinni, hogy szép vagy, és nem tudod szeretni magad, akkor ne várd, hogy más szeressen. Sugároznia kell belőled, hogy te igenis egy jó nő vagy. Akkor mások is ilyennek fognak látni és téged fognak észrevenni, nem a szilikoncicát.
128. Elexis (válaszként erre: 127. - 3d110c269c)
2011. dec. 11. 11:46

Szerintem nem az, hogy nem tudják elhinni, csak nagyon sok negatív tapasztalatuk volt emiatt és ezért nehéz... legalábbis nekem ezért. :)

Régen, még középsuli idején, láttam egy érdekes jelenetet, ami ugyan nem velem esett meg, de tök átéreztem a lányok szituját. Egy csuklós buszon ültem, és észrevettem, hogy a csukló egyik oldalán két fiú, a másik oldalán két lány állt. A fiúk a busz elejében ülő mű nőcit vizslatták, kibeszélték, ügyet sem vetettek a velük szemben álló lányokra. A lányokon szemmel látható volt, hogy tetszettek nekik a srácok. A lányzók nem voltak vékonyak, de azért túl kövérek sem. Joggal mondhatni rájuk, hogy teltkarcsúak voltak, teljesen normális, átlagos kinézettel. A lényeg, hogy mindkét lánynak volt a kezébe egy kiürült kólás üveg, néha néha a fiúkra néztek és összebeszéltek, aztán az egyik a tettek mezejére lépett. Egy kanyarnál "véletlenül" elejtette az üveget, ami az egyik fiú lábához gurult. Azt hitte - és persze én is - hogy majd a fiú felveszi neki és így némi beszélgetés kezdeményezhető. Azonban a fiú fel sem vette, sőt, észre se vette, továbbra is a busz elejében ülő szilikoncica volt a sláger. Szegény lány piruló fejjel lehajolt érte és felvette.

2011. dec. 10. 13:17
Hihetetlen, hogy vannak, akik tényleg nem tudják elhinni, ha egy nő boldog és elégedett tud lenni magával annak ellenére, hogy nem 50 kiló..
126. 3d110c269c (válaszként erre: 125. - Elexis)
2011. dec. 8. 20:17
Mert nem is azok... én pl. biztos nem fogom sanyargatni magam azért, hogy szeressenek. Ha jól érzem magam, akkor minek szenvedjek mások szeretetéért? Aki szeret, az így szeressen nagy kofferral! :)
125. Elexis
2011. dec. 8. 20:06

Igen, sajnos hajlamos vagyok ezt elfelejteni. :)

Igazából ez nálam nagyon fura, mert ha valakinek tetszem akkor az jó érzéssel tölt el és olyankor képes vagyok örömömben zabálni. :) Aztán ne adj' Isten jön egy csalódás akkor meg ezerrel torna és fogyó és most lett elegem ebből. :) Nem hiszem, hogy mindig ezt kell tenni (fogyókúra és torna, bár a tornát azt szeretem csinálni) de nem hiszem, hogy ezek az egyetlen feltételei annak, hogy szeressenek...

124. 3d110c269c (válaszként erre: 123. - Elexis)
2011. dec. 7. 21:44
Próbálj pozitív lenni. Ne hagyd, hogy mások miatt legyenek rossz pillanataid az életedben. Senki nem ér ennyit. :)
123. Elexis (válaszként erre: 122. - 3d110c269c)
2011. dec. 7. 21:29
Többet kéne dumcsiznom ilyen emberekkel, mint amilyen Te is vagy. Néha nagyon el tudok kenődni, aztán elkezdek tornázni és akkor egy picit jobb lesz... :)
122. 3d110c269c (válaszként erre: 121. - Elexis)
2011. dec. 6. 20:18
Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy egy másik helyzetben, pedig őt hagyják figyelmen kívül. Minden csak attól függ, hogy honnan közelíted meg. :) Arról nem is beszélve, hogy az emberek úgy viszonyulnak hozzád és olyannak látnak, amilyennek te magadat. ÉS ez tényleg így van. Nekem rendíthetetlen hitem, hogy szép vagyok, elégedett vagyok magammal és x kiló plusszal is igenis jó nő vagyok. :) És eddig mindenki így is viszonyult hozzám. :)
121. Elexis (válaszként erre: 120. - 3d110c269c)
2011. dec. 6. 09:31
Irigyellek a felfogásodért és a pozitív szemléletedért. Nekem ez néha megy, néha nem. Néha van, hogy állok a megállóba és rajtam kívül egy másik lány áll még a megállóba (persze ő vékonyabb, csinosabb) és látok egy arra sétáló, helyes pasit, aki naná, hogy csak a másik lányt nézi meg, rám szinte rám se néz... Ilyenkor nagyon nehéz nekem a pozitív életszemlélet. Mondjuk azzal nyugtatom magam, hogy úgyse látom legközelebb, akkor meg mit számít...
2011. dec. 5. 21:20
Mindenkinek meg van a maga keresztje. Ugyanúgy a sovány lányokat is lehet bántani valamivel, ahogy a ducibbakat is. Lehet, hogy őket nem a súlyukkal, akkor mással. Minden embert lehet bántani valamiért, és tényleg mindenkit azzal bántják, amiről érzik, hogy az az érzékeny pontja. Nem kell ezeket felvenni szerintem és büszkének kell lennünk arra, amilyenek vagyunk. :) Nem vagyok én 50 kiló mégis büszke vagyok a testemre, mert nekem tetszik, elégedett vagyok vele és én is kapok ugyanúgy pozitív visszajelzéseket, mint egy modell alkatú valaki, mert vannak pasik, akiknek meg az én alkatom tetszik, :)
119. Elexis (válaszként erre: 118. - 44c1ef2ab5)
2011. dec. 5. 10:23

Igen, a vékony/szép lányok gyakran mondják ezt. Nem tudom mi a jobb... leginkább egyik se, de az biztos, hogy nagyon sok pasi van, akinek tök mind1, hogy vékony vagy dundi vagy, ígyis-úgyis kellenél neki, a fő kérdés az, hogy ő kell-e neked...

Jah és az is biztos, hogy bárkit meg lehet szerezni, aki odáig merészkedik, hogy szívesen beszélget veled, csak úgy kell viselkedni vele!

2011. dec. 5. 00:45

én modellalkatú lány vagyok, a pasik nagy része megfordul utánam, a társkeresőkön fél percenként jönnek a levelek..

de.

sose mernek oda jönni hozzám utcán, buliban..(ha mégis akkor csak egy vmi kéne..de köszönöm nem)

mindig elhagynak (ált. másért..)

és egy igazán normális kapcsolatom sem volt..pedig nem a hülye picsák táborát erősítem.


nem könnyű ez sehogy sem csajok..

117. 3d110c269c (válaszként erre: 116. - Elexis)
2011. dec. 5. 00:08
Hát gondolom... mindig attól fáj igazán, akit szeretünk. De én erre csak azt tudom mondani, hogy szerintem ennyire direktbe egyszerűen kegyetlenség ilyeneket mondani. Én alapból olyan típus vagyok, hogy ilyesmit nem szoktam szóvá tenni, mert tudom, hogy az emberek többségénél ez egy érzékeny téma, de ha már valaki meg akarja említeni a dolgot, akkor szerintem azt finoman is lehet.
116. Elexis (válaszként erre: 115. - 3d110c269c)
2011. dec. 5. 00:06

Mákod van! :) Hidd el, nincs is annál rosszabb, amikor a szerelmed mondja ki, hogy: "Fogyhatnál, mert így nem kívánlak..."

vagy:

egy régi (vékonyabb képedre ezt jegyzi meg, mikor beszéltek): "Én azt hittem, hogy úgy fogsz kinézni, mint itt ezen és ezen a képeden!"

Rohadt szar érzés, senkinek nem kívánom...

115. 3d110c269c (válaszként erre: 114. - Elexis)
2011. dec. 5. 00:01
Nekem pasi még nem tette szóvá az alakom, sosem kaptam rá megjegyzést. Akik támadtak, azok eddig mindig nők voltak. Talán így szerencsésebbnek is mondhatom magam.:) De az se nagyon érdekelt soha.
114. Elexis (válaszként erre: 113. - 3d110c269c)
2011. dec. 4. 23:53
Igazából ezt csak azért írtam le, mert ha valaki a külsőt támadja, még egyáltalán nem biztos, hogy azzal is van a baja. Nagyon gyorsan megérzi egy srác/lány hogy mivel bánthat meg téged, ha ez a külső (nekem az volt) akkor azzal fog. Nekem elég sokára esett le az a dolog sajnos... Pedig legtöbbször a hisztérikus kapcsolatfüggőség volt az ok... :(
113. 3d110c269c (válaszként erre: 112. - Elexis)
2011. dec. 4. 23:47
Igazad van, és ez egy nagyon jó mondás. Így is van. És én úgy gondolom, hogy amíg én magam elégedett vagyok azzal, amit a tükörben látok, addig nem kell, hogy érdekeljen mások rosszmájúsága, hisz a saját elégedettsége az embernek a legfontosabb.
112. Elexis (válaszként erre: 111. - 3d110c269c)
2011. dec. 4. 23:11
Igen, ezzel egyet értek. Nekem nagyon sok szerelmem azzal érvelt, hogy nem tetszek nekik, nagy a seggem és azért nem kellek. Több évnyi tornázást és fogyókúrát vettem a nyakamba emiatt, a nemlétező önbizalmamról nem is beszélve. Később (néhány hónappal, évvel) beszéltem néhányukkal és kiderült, hogy valójában valami miatt menekülni/szabadulni akartak tőlem (illetve a komoly kapcsolattól) és legritkábban a külsőm volt a valódi ok. J. Pierpont Morgen mondta "Mindenkinek két oka van, hogy valamit megtegyen vagy ne tegyen: egy jól hangzó ok és egy valódi ok."
2011. dec. 4. 21:31
Egyébként szerintem sok piszkálódás mögött irigység áll. Nem attól függ a szerethetőség és szépség, hogy ki milyen alkat, de az ember mégis olyan, hogy ha talál valamit a másikon, ami miatt irigykedhet,akkor talál benne valamit, amivel odaszúrhat.
110. 3d110c269c (válaszként erre: 109. - Elexis)
2011. dec. 4. 20:51
Ezzel én is teljesen egyetértek, hasonlóképp gondolkodom. Szerintem nem szabad lemondani dolgokról azért, mert attól félsz, hogy nem felelsz meg valakinek. Nem is érdemes rosszindulatú megjegyzéseken rágódni, mert az ízlésen nem lehet vitatkozni, a szépség is relatív és mindenki szép valakinek és mindenki vonzó valakinek.
109. Elexis
2011. dec. 4. 20:50
Nekem mostanában az a tapasztalatom, hogy édesmind1, hogy hogyan nézel ki, ha tudsz úgy viselkedni, hogy kedves vagy, sokat mosolyogsz, lerázod magadról az esetleges negatív tapasztalatokat (mosolyogva!) esetleg vissza szólsz annak a férfi egyednek, provokatív vagy, simán van esélyed szinte bárkinél... Akik csak arra mennek, hogy hibát találjanak a dundibb/vékonyabb embereken, azok nem keresnek tartós kapcsolatot. Ha a külső kifogás lehet, attól nem szabad sokat remélni... :( Mert még nem ért meg egy jó kapcsolatra...
2011. dec. 3. 22:53
Sziasztok! Jó látni ilyen témát is. Osztom a véleményeket, bár én se a menő szót használnám, inkább azt mondanám, hogy mi is szépek és vonzóak vagyunk, sokak számára pedig még inkább, mint a karcsúbb hölgyek.:)
107. o.andi
2010. márc. 23. 06:32
☺☺
106. Elexis
2010. márc. 21. 13:38

Sziasztok! Bár már látom nagyon régóta nem írtak ebbe a fórumban, de ez a téma engem is érdekel.


Nem olyan régen a Viasaton láttam néhány Meztelenül is szép vagyok című műsort. És az volt benne a legjobb, hogy tényleg mindegyik nő, akik részesültek ebben az "önbizalom injekcióban", az meg is szépült, kívánatosabb lett.


Viszont a másik részről meg egyetértek abban, hogy sajnos itthon (Magyarországon), még mindig ez a modell alak kerestetik felfogás megy. Sőt, ami bosszantóbb, hogy volt már nem egy olyan ismerősöm, akin azt láttam hogy elviseli a csaj bármilyen rigolyáját csak legyen vékony, jó melle, feneke, stb... És ugyanebbe a fiú ismerősömbe beleszeretett egy dundi barátnőm. Mondanom sem kell, hogy szinte tök esélytelenül... :(

2009. aug. 7. 16:02
Mondjuk a menőség túlzás......
104. gabcsi8080 (válaszként erre: 103. - Ebelin24)
2009. aug. 7. 16:00
Köszi! :)
103. ebelin24 (válaszként erre: 102. - Gabcsi8080)
2009. aug. 7. 15:59
üdv a klubban :)
2009. aug. 7. 15:58

Sziasztok!

Alighanem én is ez a kategória vagyok! :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook