Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen kiborítanak fórum

Teljesen kiborítanak (beszélgetős fórum)


1 2
14. andi6020 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2013. ápr. 27. 10:53
Akkor utasítsd vissza a pénzt, és álljatok meg a saját lábatokon.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. ápr. 27. 10:52
Mindegy hány éves vagy, a szüleidnek mindig a gyerekük maradsz. Ha ezt még tetézed azzal, hogy a pénzüket elfogadod, még jobban gyereknek leszel nézve, hisz önálló életre gyakorlatilag alkalmatlan vagy. Így tűrnöd kell azt is, hogy beleszóljanak az életedbe.
12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - 7f68e43584)
2013. ápr. 27. 10:52

Nem is a pénzen van a hangsúly,éhen halni nem fogunk,az a lényeg.

Hanem a hozzáálláson , tegnap kérdezi h van e?!Mondom nincs.Jó akkor ad.

Ma kérdezi,hogy akkor adjon vagy van?

Mondom honnan lenne?!Erre ne emelgessem a hangom....

11. 7f68e43584 (válaszként erre: 10. - Szeplakisz)
2013. ápr. 27. 10:50
Így van,de senki nem keres milliókat.Illetve a nagyja nem.És azt a kicsit kell megbecsülni és beosztani, ami van.Különben jönnek a gondok:(
10. Szeplakisz (válaszként erre: 3. - 7f68e43584)
2013. ápr. 27. 10:48
Szerintem úgy gondolta, hogy, amit megkeresünk átlagban az a 80.000,- .. semmit nem ér, ahhoz képest amit ki kéne belőle fizetni (Számlák, rezsi, kaja stb.)
2013. ápr. 27. 10:48
Angel nem mond hülyeséget!
8. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. ápr. 27. 10:47
Így igen!
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. ápr. 27. 10:47

szia


remélem nem sértelek meg ezzel nem papolni akarok..abban igazad van hogy te már felnőtt nő vagy 24 évesen,de ha önálló vagy akkor légy önálló minden szinten.ÉRTEM ezalatt azt,hogy ne kérj pénzt a szüleidtől.Meg mondom őszintén,hogy egy időben az én szüleim is irtó jól álltak anyagilag,de soha még csak eszembe se jutott,hogy bármire is kérjek.Pedig lett volna mire és hozzátenném,hogy az őket semmilyen szinten nem verte volna földhöz,ha segítenek....de még ha kértem volna se segítettek volna,ezt mindig is tudtam,de ha ők nem ilyenek,akkor se kértem volna tőlük semmit.

sztem érdemes addig nyújtózkodni,ameddig a takaród ér-vagyis ti a pároddal döntsétek el hogy tudjátok e vállalni anyagilag erővel,mindenhogy a kutyusokat,vagy sem,ha igen az szuper,ha nem akkor inkább keressetek nekik másik gazdit,mert ha állandóan a szülőktől kérsz /kértek segitséget,az folytonos konflikutosokhoz fog vezetni,és az írásodból érezvén:konfliktusok már így is vannak....

az meg,hogy beleszólnak az életedbe:sok szülő hajlmaos erre,megértem hogy ez irtó zavaró,de ne vedd figyelembe,engedd el a füled mellett....ha meg apud látja majd hogy mennyire igyekszel a saját lábadon állni,hátha ő is másképp viszonyul sok mindenhez...

sok sikert

6. 7f68e43584 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2013. ápr. 27. 10:46
Ezzel vagyunk így egy páran szerintem.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - 7f68e43584)
2013. ápr. 27. 10:45

A pénze semmennyit nem ér, már amennyi neki van.

Szerintem kb így értette.

4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - 7f68e43584)
2013. ápr. 27. 10:45
Hát szerintem nem sokat ér,tényleg nem költünk semmire és mégsem tudunk még ruhákat sem vásárolni,nemhogy félre tenni
2013. ápr. 27. 10:42

Hjajaj a gond nem kicsit.

Úgy érzem téged még nagyon gyereknek kezelnek a körülötted lévők.

Mondjuk ezt a mondatodat nem tudom én sem hová tenni,gondolom az elkeseredettség beszél belőled: Semmit nem ér a pénz,de nem érti....

A pénz bizony sokat ér, a pénz hatalom. Abból élsz,és nem mindegy milyen szinten.

2013. ápr. 27. 10:41

Hát ja.

Ilyen az élet.

Rövid és szaros, mint a gyerekgatya.

2013. ápr. 27. 10:35

El kell mondanom valakinek különben felrobbanok itt a helyszínen.


Állandó jelleggel mindenki engem csesztet.Befogadtam bő egy hete 2 kutyát (ideiglenesen),hogy keresek nekik gazdit,ne az utcán éljenek.

Idő közben lent a játszón a két kutya összeverekedett és a kicsi megkapta a kezem.


Apum azt mondta h nem tudja h nekem mi bajom van,h mi ez a nagy állatsegítési dolog,meg h ez nem normális stb stb....

Magyarán nem vagyok normális h befogadtam 2 kutyát.


Vissza gondolva már nem tenném,mert rengeteg nyűggel jár(t),de örülök h segítettem rajtuk.


A kicsi nálunk maradt,úgy döntöttünk,h megtartjuk.

Nekem van egy másik kutyusom aki anyumnál maradt,mert ő nem adja ide nekem,jó helyen van nála.De hetente többször kell vagy apumnak vagy nekem levinni(délben),mert nincs ideje.Ez eddig oké.


Erre apum,h minek fogadok be más kutyát,ő nem fogja levinni,meg így sincs pénzünk stb....

Nem értem minek kell ennyire beleavatkozni az életembe,már nem gyerek vagyok,hanem 24éves önálló nő.


Tegnap kérdezi,h van e pénzünk?Mondom már nem nagyon.

Jó akkor ad valamennyit,de ő nem tudja h hova költünk annyi pénzt,mikor mindketten dolgozunk.


Mire költenénk?Nem járunk el bulizni,nincsenek luxushétvégéink , nem jár hozzánk baráti társaság,nem nagyon költünk magunka sem....

Semmit nem ér a pénz,de nem érti..ő vállalkozó,családi ház stb...de úgy érzem,ha segítséget kérek,akkor ő nem szívesen ad...pedig nem százezreket kérek....


Páromnak pár napja kicsúszott a száján,h nem is x éve hagyta abba a drogozást,hanem 1 éve és azért nem akarja felvenni a régi ismerőseivel a kapcsolatot,mert ..... tudja h elcsúszhat egy pillanat alatt és összedőlne minden.

Mivel én a drogot nem tolerálom semmilyen szinten...


Ő is kiborít néha a nemtörődömségével..ma pl reggel elment fürdeni,a tiszta ruhák meg fel voltak akasztgatva vállfára ...őt az nem zavarta h beleér a tiszta ruha a vízbe,amibe ő fürdik..

Mondom neki h nem zavarja?! Hát de,de már leszedhettem volna.Mondom le,de te is....

Hát h ő dolgozik stb stb és nincs ideje,aztán elviharzott dolgozni,még a telot is itthon hagyta fel ne hívjam.

Hát jó!!! Ha valamiben hibás,mindig kiforgatja a dolgokat h ő lehessen a megsértett fél...



Legjobban apám zavar,h neki soha semmi se jó velem kapcsolatban.

Nyitott volna egy trafikot,aminek a pályázatát nem nyerte meg ,de nem is ez a lényeg,úgy volt ha sikerül,akkor én fogok benne dolgozni(van eladói végzettségem,dolgoztam is már boltban...de ezt ő is tudja)...

Aztán amikor szóba került,akkor meg már olyanokat vágott a fejemhez,h lehet h nem is én lennék a boltban,mert lehet nem tudnám csinálni stb....

Mondom ennyire nyominak tartasz h egy boltban cigit áruljak?!!!


Feszt azzal jön,h dagadt vagyok,menjek kondizni...

Voltam-e?Mikor megyek stb....???


Teljesen úgy érzem mintha terrorban tartana.

Szerinte én RITKÁN hozok jó döntéseket....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook