Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek? fórum

Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
25. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 23. - Fagyongy67)
2009. aug. 28. 18:18
ú...drága tanulópénz! :(
24. lovme
2009. aug. 28. 18:17

Szerintem is éberen figyeld a férjed körül az eseményeket, és felelősségre csak akkor vond, ha már meggyőződtél a levél valódiságáról.

De nem lehet,hogy Te bejössz valakinek, (aki neked nem jön be) és így akar szét ugrasztani, majd esetleg megvigasztalni? Ez is egy hozzáállás...

2009. aug. 28. 18:16

Jómagam óvatos duhaj vagyok. Jó alaposan járd körül az ügyet, hogy ne érezhesd magad hülyén a végén.

Röviden a példám: Anno ugyanígy jártam. A férjem tökéletes férj és apa volt, nem hittem egy szavát sem a levélnek.Rákérdeztem, tagadott. A nő az ügyfelem volt,rá is rákérdeztem, ő is tagadott. Megnyugodtam, semmi nem volt gyanús, hiába jártam nyitott szemmel.Mikor már kezdtem megnyugodni, a nő egy nap beállított a szüleivel, hogy ha már kiderült elmondják, igen a viszony 4!!!!!!!!!! éve fennáll, s a nő most terhes ráadásul. összeomlottam...Ekkor nem, de később el is váltunk. Nagyon hülyén éreztem magam, mindenki tudott már mindent csak én nem. Ja, és a levelet a nő maga írta, mikor egy alkalommal összevesztek, s így akarta bemártani a férjemet, ő egyedülálló volt , neki nem volt bukni valója.

Szóval én, aki megégettem már magam, azt mondom: Résen lenni, résen lenni!!! Utánajárni alaposan, kinyomozni, a saját békéd érdekében. Sajnos én hiszek a nem zörög a haraszt című műsorban!

22. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 19. - Princes47)
2009. aug. 28. 18:12
nem tudjuk, de hogy jön ahhoz bárki hogy beleszóljon?! még ha ne adj'Isten igaz is?! ráadásul név vélkül, gerinctelen módon? ehhez senkinek semmi köze nincsen! Én tudok olyanról aki csalja a párját, de nem beszélek, mert nem tartozik Rám. ez a kettőjük dolga. felnőtt emberek, meg fogják tudni oldani. nadehát levelet küldeni? az már csúcs...
21. lulo24 (válaszként erre: 15. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:10
Lehet hogy tényleg egy olyan valaki aki irigy rátok.De amugy ha igaz/bár ne legyen!/persze hogy mindenki tagadná.
20. Sirga
2009. aug. 28. 18:08
Nem tudom, mit tennék a Helyedben, csak azt, hogy így, kívülállóként, hideg fejjel mit javasolnék. Ha Te nem látod jelét annak, hogy a párod másfelé kacsingat, akkor felejsd el a levelet! Ha nem meri felfedni magát az ismeretlen "jóakaró", akkor a szememben hiteltelen.
19. princes47 (válaszként erre: 17. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:04
Nem tudjuk hogy igazat írt-e?
2009. aug. 28. 18:04

"én egy nagyon boldog anyuka vagyok" :)

ne felejsd el!

17. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 16. - Princes47)
2009. aug. 28. 18:03
és ha megtalálnám jól szájon vágnám. milyen aljas, név nélkül... szánalmas! huhh, felhúzom magam :)
2009. aug. 28. 18:01
A névtelen levél íróját pedig a környezetemben keresném.
2009. aug. 28. 18:01
huhh... hát Én elsőre nagyon bepipulnék és "nekiesnék" a páromnak. meghallgatnám amit mondd, majd elgondolkodnék; nem lehet hogy csak egy irigy, rosszakaró akar beleköpni a levesbe? esetleg valaki aki a férjedre pályázik? kis szemét (már bocs) de soha nem tennék ilye, bogarat ültetni valaki fülébe. valahogy próbálj ne foglalkozni vele, de tartsd nyitva a szemed. szerelmes szív megsúgja ha baj van :)
2009. aug. 28. 18:01

Szia!!

Hát ez nehéz kérdés!!!Én is biztos utánna nyomoznék mert biztos idegesítene!!De én nem csinálnék otthon ebből problémát mert ez lehet alaptalan csak van egy rosszakaró irigy személy aki látja hogy boldogok vagytok!!Tartsd nyitva a szemed de ezzel ne piszkáld a párodat mert lehet ez a cél!!!Higgy amit látsz!!!!És ami biztos!!tettek már tönkre így nem egy kapcsolatot!!!

Minden jót!!!

2009. aug. 28. 18:00
Már az elején elrontottad. Én nem szóltam volna, csak utánajártam volna a dolognak. Megfigyeltem volna őt is és akivel hírbe hozták is. De azért egy kicsit körülnéznék magam körül is. Rendben van-e körülöttem minden. Konkrétan arra gondolok, hogy ápolt vagyok-e, főzök e mindennap, meg stb. Nem megbántani akarlak, csak nem e ez az ok. Mondom nem benned keresem a hibát. A másik dolog meg az hogy vannak irigy emberek. Lehet hogy látta a ti boldogságotokat és így szeretett volna keresztbe tenni.
2009. aug. 28. 17:54
te h érzed? a női megérzés ugyebár.. nézz mélyen magadba,és belé,és mindenféle féltékenység,nyugtalanság,de mentegetés nélkül,és megérzed h ez lehetséges-e..
11. Gagababi (válaszként erre: 3. - 122390477d)
2009. aug. 28. 17:54
Ez azért nem teljesen így van, könnyű mondani, ha ez ember fülébe bogarat ültetnek. Annyit megér, hogy kiderítse ki és miért küldte. Ha igaz, akkor azért, ha meg nem, akkor azért.
10. lulo24
2009. aug. 28. 17:54
Sziasztok!nekem az lenne az első hogy megkérdezzem a páromat!ha nem lenne igaz akkor valaki miért írná csak úgy?Esetleg van olyan ellenséged akiből kinéznéd hogy így akar téged idegesíteni?
9. cel
2009. aug. 28. 17:53

Névtelen levéllel nem foglalkoznék. Lehet, hogy csak köztetek akar kavarni.


Nyilvánvalóan megbeszélném a férjemmel a dolgot és tudatnám vele, hogy mire számíthatna, ha valóság lenne a levél tartalma. Ha meg igaz a dolog akkor tiszteljen meg legalább azzal, hogy a szemembe mondja meg és a következő lépést ettől tenném függővé.

2009. aug. 28. 17:53
Ha személyesen tagad, akkor próbálj meg utána járni. Nyomozz egy kicsit, légy résen, szerezz bizonyítékot.
2009. aug. 28. 17:51
Mindenképpen utána járnéka helyedben! Én mondjuk nem szóltam volna a férjemnek előre, hanem kiderítettem volna a levél valódiságát. Lehet,hogy csak egy félbolond, 30on felüli szingli, aki meg van keseredve, mert nem talál magának társat. Nagyon elszánt nők van, bármire képesek.
2009. aug. 28. 17:51
kérdezd meg a másik felet is.a pasik úgysem vallják be.
2009. aug. 28. 17:50
Előszőr ideges lennék, aztán megkérdezném a páromat is és a csajt is külön és a reagálásból látszana
2009. aug. 28. 17:49

Bárki írta inkább maradt volna analfabéta:(

Te nem is gyanítottad?

2009. aug. 28. 17:48
Nem foglalkoznék vele! Egy névtelen levélnek nem lehet adni!
2009. aug. 28. 17:48
Az állítólagos "kivel"-t megnézted már?
2009. aug. 28. 17:47
Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook