Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek? fórum

Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. aug. 29. 14:14
Lehet, hogy én már túl óvatos vagyok, de a helyedben azt tenném, hogy ráállítok valakit, figyelje míg nem vagyok itthon. Sőt, - tudom, hogy nem ingyen mérik- de én magánnyomozót állítanék rá. Kérnék kölcsön , ha nem lenne pénzem. Ha nem vagy itthon, és van valakije, akkor tuti, hogy elkezdenek találkozni, és ezt hamar levágja egy profi, fotót is hoz róla. Nem olcsó, nem is egy ferr dolog, de rövidre lehet zárni. Hidd el nekem, a bizonytalanságnál rosszabb nincs a világon.
2009. aug. 29. 14:10
Igazad van fagyöngy még rátesz egy lapáttal hogy elmegy egy szo nélkül,régen nem volt ilyen csak az utobbi pár honapba.
2009. aug. 29. 14:08
Hát igen végülis ,lehet a volt pasim is,ugy volt aláirva a levél hogy 1 HODOLOD. Angliába mindenképp megyek mert most van rá lehetöségem,attol hogy itt vagyok ugyanugy itthagy egyedül,Talán ha hiányzunk neki majd változtat ha meg nem akkor ha megyek ha nem vége sajnos.
2009. aug. 29. 13:23

Viszont egy intelligens ember, ha a felesége kap egy ilyen levelet, akkor nem ordibál és tűnik el otthonról, okot adva ezzel a további kétkedésre..Az, hogy ezt teszi, növeli a százalékos arányát annak, hogy a hír igaz...

Én lehet, hogy most nem mennék el a helyedben Angliába Vanianyu....ha a hír igaz, akkor ez megfelelő idő nekik arra, hogy kidolgozzák a megfelelő védekezési felállást. Az is lehet, hogy a levél épp azért most jött, mert tudják hogy elutazol, s valóban figyelmeztetésnek szánták, s esetleg valaki olyan, aki pusztán tapintatból nem akarja felfedni a kilétét...

2009. aug. 29. 13:12

Én a helyedben nem ilyen fórumon kérnék tanácsot....segíteni senki sem tud,mert minden eset egyedi..a te férjed,te ismered tudod mire hogy reagál...és nem biztos hogy van alapja manapság az ilyen leveleknek. Sokan irigyek a boldogságra... a helyes út nehéz,de át kell gondolni minden lépésed,nem biztos hogy fel kell borítani mindent.

Remélem megoldódik a helyzet! Ne hallgass senkire,csak magadra! És a szívedre!

80. wanda8
2009. aug. 29. 12:35

Én a te helyedben nem is szóltam volna a férjemnek,hanem kinyomoztam volna,hogy valósak e a levélben állítottak.S aztán beszéltem volna a férjemmel!!!

Beszélhet veled csúnyán azért is mert megcsal,de azért is mert idegesíti,hogy ezzel vádolod,és úgy gondolja otthon sem lehet nyugodtan,és elmegy otthonról megs e mondja hova.

Nézd én annak idején rajta kaptam a férjem egy másik nővel,sőt....

Megbocsájtottam,és ma már nagyon jó a kapcsolatunk,mert mindent megbeszélünk!!!

Én egyébként elgondolkodnék azon ki is akarhatott "jót" ezzel a levéllel?????????

2009. aug. 29. 12:10
Iwiw?
2009. aug. 29. 12:09
Tagad közbe meg csunyán beszél velem,eltünik,most mit gondoljak?
2009. aug. 29. 12:05
Teljesen hüjének néz,megaláz.
2009. aug. 29. 12:04
Tud a levélröl,de hüjének néz szerintem,Nem ismerem azt a nöt,másik városba adták föl a levelet ugyhogy nem ide valosi.most hogy nyomozzam ezt ki??
75. c20c593f1c (válaszként erre: 74. - Vanianyu)
2009. aug. 29. 11:44

Jaj, Te szegény!

Akit megjelöltek, a levélben, mint csábító, vele beszéltél?


Végül is a férjed is tud már a levélről?

2009. aug. 29. 11:20
Amugy most megyünk ki Angliába anyuhoz 1,5 honapra ,megmondtam neki hogy ott gondolkodok kettönkön mert ennek semmi értelme,ha itthon is van folyton veszekszik,csunyán beszél velem.Ha meg kimegyek akkor tuti hogy megcsal mert nem szeret ezt megérzi egy nö.
2009. aug. 29. 11:17
Tegnap este megint felhozta a témát,és tagadja,de én nem tudom mit hoggyek már, most is elment már 2 orájá meg se mondja hová,legszivesebben pofán csapnám ha hazaér,és kitenném a szürét.
72. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 70. - Fagyongy67)
2009. aug. 29. 10:58
hát remélem csakegy rosszakaró és majd kiderül és idővel megnyugszik Ő is... Én azért még eset godnolkodtam ezen... ha ez egy valódi jóakaró, akkor ugye nem írásban és pláne nem név nélkül tenné ezt... ergo szerintem az illető biztosan nem akar jót... mert ugye nekem is van ilyen simlis ismerősöm, de ha a párjának mondjuk jót akarnék akkor valahogy msáképp csomagolnám ezt... nem?
71. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 69. - 34530eda53)
2009. aug. 29. 10:56
köszi a jó tanácsokat, megfogadom, bár Én mindig igyekszek NŐ lenni...DE, ezt Ők észre is veszik?? Mert ugye mondani csak a legritkább esetben mondják... nem teszik szóvá...
2009. aug. 29. 10:35
No de miujsi Vanianyuéknál?????
69. 34530eda53 (válaszként erre: 63. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 29. 09:53

Fagyöngy már nem először,nagyon okos dolgokat tanácsol, hasonlóan gondolkozom én is.

Idősebb vagyok, többet láttam, tapasztaltam, megéltem, ezért gondolom, hogy tudok tanácsot adni neked. Ne feledd csak tanács, az életedet magad irányítod!

Legfontosabb szabály, hogy foglalkozz a testeddel, a lelkeddel,legyél száz százalékos nő, vigyél bele a kapcsolatotokba egy kis titokzatosságot. Még véletlenül se nyugodjon meg a pasi, megszereztem a nőt, itthon van, hazavár, most már csak az enyém. Menj el sétálni, ülj be egy kávére, hiányozzál neki! Éreztesd vele, hogy fontos neked úgy is mint férfi, úgy is mint társ. Add meg neki azt, amit egy pasifogó szingli tenne. Tartsd mindig ébren az érdeklődését. A csaj megfogni akarja, te megtartani.Legyen közös programotok, szervezd meg, hogy kettesben elmehessetek valahová. Legyen meghitt, romantikus estétek, amikor csak egymásra figyeltek. És még egy, talán a legfontosabb tanács, beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni. Mindenről őszintén, bátran és gátlástalanul. (Nekem bejött, müködik)

68. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 67. - C20c593f1c)
2009. aug. 28. 22:20

köszi :)

ok, bevetem akkor a női praktikákat ;)

67. c20c593f1c (válaszként erre: 66. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 22:11

Közben rájöttem,hogy nem is Neked írtam.


1-2 új ruha, ami lehet turkálóból is, nem kell neki megmondani, hogy honnan van. Picit alakíts a hajadon is valamit. Egy kis smink.

Ne azért fogyjál le, hogy neki megfelelj, Magadnak. Egyébként meg, nem kell fogynod!

Csinos, fiatal nő vagy!

66. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 65. - C20c593f1c)
2009. aug. 28. 22:01
:( tudom, nem is úgy értettem. azon vagyok, most fogyózok, már fogytam is sokat :) meg mindig igyekszek "megfelelnni" neki... de ez nem megy egyik pillanatról a másikra. vagy Te mire gondolsz figyelmefelkeltés címén??????
65. c20c593f1c (válaszként erre: 59. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 21:55
azt nem mondtam, hogy csald meg, csak azt, hogy hívd fel Magadra a figyelmet!
64. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 62. - Fagyongy67)
2009. aug. 28. 21:50
Én azért hallgatni szoktam a Nálamnál idősebbekre... az élettapasztalatuk sokat ér :) érdemes rájuk figyelni :)
63. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 62. - Fagyongy67)
2009. aug. 28. 21:48

hm... a történethez azért hozzátartozik hogy a 7. évfordulónk előtt Én szakítottam vele... sokminden összejött ami Nekem nem volt jó, és jött valaki aki megadta a kezdő lökést. egy hónap eltelt, rájöttem meg tudjuk oldani és elméletileg sikerült is - úgy érzem....

most, hogy ez történ, azt mondja bízzak meg benne, mert Ő túl tudta tenni magát az Én "kisiklásomon"... valahol igaza van, valahol meg nem.... nehéz. amúgy nagyon rendes, de téynleg... támogat mindenben, Velem van jóban rosszban, jobbat nem is kívánhatnék, még az örökös tanulásomat is támogatja.... csak azért ez nem eski jól...... de igazad van! mindenben, sajnos. az emberek gyarlók.. :(

62. fagyongy67 (válaszként erre: 58. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 21:41

Nem akarlak elkeseríteni, Te még olyan fiatal vagy, és nem akarom előadni az én bezzeg de tapasztalt vagyok című műsort, de tény, sokat át és megéltem. Mikor én ennyi idős voltam, és a 20 évvel idősebb barátnőm mondta, összevesztem vele, mert nem értettem vele egyet, de most én mondom, mert tény:

A szerelem sajnos kémia, néhány év alatt véget ér, akkor is, ha nem akarjuk, kinek előbb, kinek később, de a 7 évet nem véletlenül emlegetik vizválsztóként, állítólag max eddig tart. Gondolom pasinak hamarabb, nőnek később ér véget. Attól még a szeretet megmarad és a vágy és a másik tisztelete, de a forró tűz csitul. és a ffiak úgy vannak összerakva, hogy folyton hajtja őket a vadászösztön, és hizeleg az egojuknak, ha valami ujat, valami izgalmasat kaphatnak. Ettől függetlenül jól esik nekik hazatérni, stb., de a kísértésnek nehezebben állnak ellen, mint mi nők...

61. fagyongy67 (válaszként erre: 40. - Christine1979)
2009. aug. 28. 21:36

Sajnálom, Te is jól megjártad. :-(

Bizalom, bizalom....én VAKON bíztam mindig az exemben, szó szerint értsétek...És akkor ott voltam 23 évesen, vonzón, fiatalon, csinosan, szexin még 5 éves házassággal, egy 3 éves kislánnyal és egyszer csak derült égből villámcsapásként jön a hír. Amit először kétkedve fogadtam, és mikor kinyomoztam , és megállapitottam, hogy nem igaz a hír, még ki is kértem magamnak a feltételezést is, akkor egy vasárnap du. 2 perc alatt összeomlott az életem, és vált hazugsággá minden...

Csengettek a kaputelefonon...Bemutatkoztak, hogy szeretnének feljönni pár percre.Kinyitottam a kaput, a férjemre néztem: Szóval mégis igaz??????????

Nem, nem dehogy....Mire a nő és a szülök felértek a második emeletre öten álltunk egymással szemben, újra a férjemre néztem: Mégis igaz???????????

Igen, felelte ő....Ennyit az őszinteségről, két emelet alatt változott.Ekkor derült ki, hogy azóta a szeretője, mióta terhes voltam a kislánnyal és kórházba kerültem...Elég volt ennyi, hogy 1-2 hétig ne legyen otthon!!!

Nem lehet megbizni bennük sajnos....

Persze ez az én tapasztalatom, van másik oldal is. Azt hittem sosem fogok tudni megbízni senkiben. Hálaisten az egészséges életösztönömnek továbbléptem, és a mostani férjemben képes vagyok újra bízni. No ő az, aki szeret és tisztel annyira, hogy képtelen volna megalázni. Ettől függetlenül óvatos duhaj vagyok, mint mondtam.

60. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 59. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 21:32
nagyon szeretem! nem akarom hogy igaz legyen :(
59. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 58. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 21:31
nem tudom... tényleg jó az, ha extra dolgokat csinálok? mármint valaki írta, hogy tegyem kicsit féltékennyé? de szerintem a szemet szemért nem működik?! vagy?????
58. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 57. - Fagyongy67)
2009. aug. 28. 21:30

pedig Én annyi mindent megteszek neki... nagyon igyekszem, 9 év után is :(

akkor miért csinálnak ilyet? miért érezte egy percig is hogy szerelmes abba a "lányba"??? :(

57. fagyongy67 (válaszként erre: 27. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 21:28

Miután Christinhez hasonlóan nem igazán hiszek a pasikban/pasiknak, én nem hinném el ezt a mesét. Akkor és ott azt úgy is érezte, még ha az alkohol hatására is. ha egy sms-t megtudott írni, akkor annyira részeg nem volt, hogy ne tudja mit ír. Figyelni kell őt is, hogy mennek-e a titkos kis smesezések, lesz-e folytatása a bulinak. Dugdossa-e a telóját, lehalkítja-e, magával cipeli-e mindenhova, stb....

Tegyük a szivünkre a kezünket és gondoljunk bele...Nyári , fülledt éjszaka, kis ital, zene, egy régi szerelem emléke, a másik vonzó illata, kellemes megjelenése...melyikünket nem varázsolná el kicsit??És mi nőből vagyunk, akkor mit várjunk egy pasitól???,)

2009. aug. 28. 19:56
...hát nem szakadnék meg a röhögéstől és mindenképp utána járnék
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook