Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap férjemmel összevesztem azt mondta már össze is... fórum

Tegnap férjemmel összevesztem azt mondta már össze is... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

30. Karmol (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 19:58

Ezt a ferfi-no osszehasonlitast valahol mashol szedted magadra, itt senki nem emlitett ilyet, bar az teny, meg egy ferfi sem probalt meg not azzal megfogni, hogy gyereket szult neki.


Mindenkinek lehetnek rossz dontesei, nekem is volt rossz valasztasom (nem is egy). Nem kell belesullyedni, de be kell latni az embernek a maga hibajat is, meg a masik korlatait is.

Gyokeresen nem lehet senkit megvaltoztatni, de ha ertelmesen meg tudjatok beszelni a problemat, akkor valahol kozepen osszetalakozhattok.

Vagy marad a lent emlitett cihazkodas.

29. jozsi.38 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 19:17
Most őszintén: miért esik nehezedre beismerni, hogy rosszul választottál? Itt nem arról van szó, hogy mindent el kell viselned, hanem azt hitted, hogy szülsz neki egy gyereket, meg elvesz, akkor megváltozik. Nem ez történt. Ezért mi lennénk a hibásak? A férjed a hibás, mert ugyanolyan maradt, mint volt? Az egészet el sem kellett volna kezdeni! A házassággal kezdve, gyereket meg azért szülni, mert hátha megváltozik, hááát alap szarvashiba egy kapcsolatban
28. timycat (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 19:12

Ezt szerintem nem írta senki, azt már igen hogy elég naiv dolog azt hinni hogy egy házasság + gyerek alapvetően átformálja az embert.


Nem vagy rossz, csak nem vetted figyelembe a "ki milyet szakít olyat szagol" szakállas öreg igazságot.

Nem magas lóról beszélek erre számtalanszor kellett saját magamat is emlékeztetnem, hogy mit erőlködök én hisz az emberem akkor is ilyen volt amikor annyira fene mód kívántam ezt az összetartósdit, max én voltam toleránsabb.


Az pedig bődületes butaság hogy azok a párok akik nem jönnek ki egymással együttmaradnak a gyerekre hivatkozva.

27. Ghost👻 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 19:05

Ki a fene ìrta,hogy tűrj?

Van szád! Nyisd ki ès beszèlj meg vele mindent.

Ha nem megy akkor meg kalap kabát!

2023. okt. 25. 19:02

Köszönöm a hozzászólásokat.

mindenki írását át olvasva, sajnos az a lényeg, hogy fogadjam el ilyen párt férjet választottam, és ne akarjak formálni alakítani.

Úgy érzem ebben a vallomásban én vagyok a rossz, érdekes a pasi csinálhat bármit a családja gyereke nem számít, bezzeg ha nő anya csinálná ezt akkor el lenne ítélve. Tehát a pasiknak mindent szabad, a nő meg tűrjön

2023. okt. 25. 18:54

Egy párkapcsolati tanácsadó írta ki régebben a facere a férfiak és nők legnagyobb párkapcsolati tévedését.

Nők: "Meg fog változni" Nem. Nem fog.

Férfiak: "Sosem fog elhagyni" De igen. Elhagy.

24. Ervina
2023. okt. 25. 11:04
"Próbáltam irányítani" :D
23. michelle.r (válaszként erre: 22. - Charlize)
2023. okt. 25. 10:51

Lehetne. De maga a fórumindító is írta, hogy remélte, hogy majd más lesz, ha lesz gyerekük, ha család lesznek.


Az azt hittem, azt reméltem kezdetű mondat szerintem több életet döntött romba, mint bármi más.

22. Charlize (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. okt. 24. 22:31
Akkor még lehet, hogy azonos életszemléletük volt. Ahogy telik az idő, változnak a helyzetek, az emberek is, jó esetben együtt fejlődnek. Ők sajnos nem egy ütemben és irányban változtak. Néha előfordul. Ez szomorú, de az ilyet el kell engedni. Megtűrni úgyis nehéz, ráerőltetve meg annál inkább ellenáll.
2023. okt. 24. 21:21
Nem értem a sok kukoricát! :/
20. michelle.r (válaszként erre: 16. - Jozsi.38)
2023. okt. 24. 20:41
☺️
19. ildi992 (válaszként erre: 18. - Ildi992)
2023. okt. 24. 19:18
Vagy a születésnapjára szervezz egy bulit!
2023. okt. 24. 19:16

Bulizik, és szüleinél sokat van. Van egy kérdésem. Hűséges?

Ha igen, akkor szerintem nincs baj. Talán neked is kellene lazítani egy kicsit. Te jó feleség vagy? Megengeded a másiknak, hogy önmaga legyen, vagy azt kell tennie, cselekednie amit te szeretnél, és elhatározol? Van saját akarat. Ezt egy kapcsolatba meg kell tartani, mert a másik úgyérzi meglesz fújtva, ha az ő személyisége nem érvényesülhet, csak fejet hajthat mindenre. Beszéljétek át a dolgokat. Enged bulizni, ha akarja. Vagy menj el vele. Ha ő ezt igényli, tegye. Mindig minden változik. Egy a lényeg. Téged szeressen. Ha meg nem hűséges, akkor egyértelműen pá pá.

17. Sütikee (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 19:07

Sok nő még mindig azt hiszi, hogy a házassággal és a gyerekkel meg lehet fogni vagy változtatni egy férfit! 🤦‍♀️

Így jártál te is! Tudtad, mit vállalsz!

16. jozsi.38 (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. okt. 24. 18:17

megagiga lájk :).

Abszolút összefoglaltad a lényeget

15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 17:33

Hozzámentél egy emberhez, akiről már akkor tudtad, hogy más mint, amit szeretnél, de remélted, hogy majd más lesz? 🫣

Sajnálom, ha itt és most kell megtudnod, de ez nem így működik. Nem egy robot, akibe más adatokat táplálsz, és majd más lesz az eredmény. És nem is egy kutya, akit most idomíthatsz.

14. Ghost👻 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 17:20

Csak a naìvak remènykednek ilyesmiben.

Kutyából nem lesz szalonna.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2023. okt. 24. 16:55
Ugye akkor remélünk, hogy majd a házasság gyerek más gondolkodásra ösztönzi, de sajnos nem
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Karmol)
2023. okt. 24. 16:54
Ez nem megváltoztatás, sem egy új férjet akarok, hanem azt hogy fontossági sorrendet állítson a családja javára. És ideje elhagyni a gyerekkori dolgait, felnőtt apa lett, nem szórakozgat viselkedhet ugyanúgy mint ahogy legényként tette. Sajnálom, úgy látom csak nekem rossz a felfogásom értékrendem
11. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 16:49
Hogy nem vetted észre, mielőtt családot alapítottál vele?
10. semleges (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2023. okt. 24. 14:32
Mert még maga is gyerek? Fárasztó lehet.
9. Karmol (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 13:24

Te sem epp erettem valasztottal apat.


Nem megvaltoztatni akaradod, csak azt, hogy mas legyen. Hogy is van ez?

2023. okt. 24. 13:01
Igen sajnos éretlen a családi életre, nem képes elszakadni az anyjától sem, a haverjai bulik még mindig hamarabb vannak nála mint hogy fiával és velem programot csináljon. Sajnos sokat van a szüleinél is, velük egyeztet elsőnek és már nekem csak tényként közli hogy mi is van. Nem megváltoztatni szeretném csak hogy mi a családja legyen az első és csak utána a többiek. Nem el szakítani a szüleitől, mert sajnos kell segíteni egyre többet őket, de ne az legyen hogy mindenben az anyjára hallgat, neki ugrik.
7. fülemüledal (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2023. okt. 24. 06:29
Szerintem azért, mert éretlen. A vallomásból úgy tűnik.
2023. okt. 23. 21:09
irányítani? Miért kell egy férfit irányítani? Ha csak a gyerek miatt akar maradni, az régen rossz, akkor kívül tágasabb
5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 18:29
A gyerek miatt nem kell maradni. Sőt, nem lesz boldog egy olyan családban, ahol "csak miatta" viselik el a felek egymás társaságát.
2023. okt. 23. 18:25

szegény pasik, teljesen el vannak nyomva...

Éljen a single élet...-)))

3. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 18:18

Álom lehet az èlet mellette...

Közölnèm vele,hogy a gyerek miatt nem kell maradnia,azaz takarodó!

Azonnal, vagy annál gyorsabban!

2023. okt. 23. 18:16

De szeretnék egy férjet, aki csak a gyerek miatt van velem.


Ha ez igaz akkor neked is jobb lenne, neki is ha különcuccolnátok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook