Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Téged mi érdekel ma legjobban, mi után néznél ha tudnál? fórum

Téged mi érdekel ma legjobban, mi után néznél ha tudnál? (beszélgetős fórum)

1 2
12. mandella (válaszként erre: 11. - Buzasi1983)
2009. szept. 17. 18:58
szerintem ha világvége lesz/lenne, akkor mindenki meghal, nem?
2009. szept. 17. 18:57
ma olvastam egy forumot a vilàgvégérol és elgondolkoztam ha tényleg csak két évunk van hàtra akkor mi lesz a lànyommal? én nem hallhatok meg mert o csak 8 éves és szuksége van még ràm aztàn arra gondoltam,ha tényleg gàz van akkor csak szolnak nekunk is,vagy mi semmik vagyunk, nem szàmitunk semmit az emberiség szàmàra,nem vagyunk tudosok,politikusok,katonai vezetok a mi "tudàsukra" nincs szukséguk ,tehàt nem nagy baj ha meghalunk
2009. szept. 17. 18:26
ja, meg még az is, hogy lakásvásárláskor kikalkulált illeték (220 ezer forint) sorsa mi lesz? valami hasznos dologra költik vajon el, vagy valakinek a zsebébe vándorol? és a büntetések?
2009. szept. 17. 18:25
meg az is érdekelne, hogy miért kell havonta 349 forintot fizetni (plusz még valamennyiket) a banknak a bankszámláért...
2009. szept. 17. 18:20
engem meg az, hogy hogy történhetett meg a bulgáriai eset, hogy kétszer is dettó ugyanazokat a számokat húzták ki a lottón...
7. xti_
2009. szept. 17. 18:17
engem az érdekel most a legjobban, hogy vajon az adóforintjainknak hány százaléka megy el effektíve az államháztartásra, és mekkora az a rész, ami csak úgy elvándorol kézen-közön. akkor harcolnék egy pontosan ilyen arányú adócsökentésért, az 57 adónem megszüntetéséért, és max 5 féle új adó bevezetéséért, amit álláthatóan lehetne befizetni, beszedni és az elköltését ellenőrizni.
2009. szept. 17. 18:04
Én nem néznék meg semmit mert akkor nem lenne meglepetés. Ettől függetlenül persze csomó mindenre kíváncsi vagyok.
2009. szept. 17. 18:01
Szia! Főleg az egészséges, hosszú és boldog élet titka.És még sok olyan dolog ami most nem jut eszembe,vagy a későbbiek folyamán fogalmazódik meg bennem. :)
2009. szept. 17. 18:00
ma sokat beszélgettünk a párommal a földön kívüli élet lehetőségével kapcsolatban... nagyon érdekel ez a téma :)
2009. szept. 17. 18:00
engem a családfám!
2009. szept. 17. 17:58
Túl hosszú lenne a lista!
2009. szept. 17. 17:56

pl a lottószámok előre...

a jövönk pár év elteltével...

egészségünk az életünk végefelé...

és másik ezer kérdés...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook