Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Te válaszolsz ilyen kérdésre? fórum

Te válaszolsz ilyen kérdésre? (beszélgetős fórum)

30. Sütikee (válaszként erre: 29. - Fincsi5)
2023. jan. 10. 19:29
Köszönöm szépen, én tíz éve bírom 😊 te váltottál?
29. fincsi5 (válaszként erre: 27. - Sütikee)
2023. jan. 10. 18:02
Kívánom, hogy sokáig bírd. Nekem 26 év sikerült.
28. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 22:07
Egy idegennek nem túl sok köze van hozzá. Talán majd idővel, ahogy alakul a kapcsolat.
27. Sütikee (válaszként erre: 26. - Fincsi5)
2023. jan. 8. 19:24
Az előző helyemen fél hatkor nyitott az ovi, így két havonta egy hetet menni kellett, nagyon durva volt! Szerdán már azt sem tudtam hol vagyok. Holnap kezdek új oviban, ott két műszak van, héttől van a reggeles, a délutános pedig fél ötig.
26. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Sütikee)
2023. jan. 8. 17:57
Engem a 6:30-ra beérés készített ki. Sokat voltam délelőttös, én reggel már a rádióban a mezőgazdaságról hallottam sokat.😍
25. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 12:19
semennyit
24. Sütikee (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
2023. jan. 8. 10:41
Köszi, inkább kihagyom :)
2023. jan. 8. 10:05

Egy alkalommal magánháznál béreltünk szállást. A szállásadó, - még ki sem pakoltunk - rögtön kitálalt a maga iskolai végzettségével és egyéb "vonzó" tulajdonságaival. Már ekkor nyílt a zsebemben a bicska, mert a fenét sem érdekli az ő magánélete, nem barátnőt, hanem szállást béreltem.

Utána rátért arra, hogy én mivel foglalkozom. Sikerült olyan csúnyán ránéznem, hogy még nála voltunk köszönni is alig mert, nemhogy faggatózni.


Amúgy barátságos vagyok, de a kíváncsi tolakodó alakok taszítanak.

22. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Sütikee)
2023. jan. 8. 09:32
Ne irigyeld! Rengeteg szabályt be kell tartani, a mi nyakunkon is bőven van felelősség! Amúgy van felvétel! Jössz? Gondoltam, hogy nem. 😉
21. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 09:29
Nem valaszolnék,,nem azért mert nagy titok ,,de bunkóság ha valaki ilyennel indít.
20. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 09:05

Az, hogy valaki „közvetlen típus”, nem azt jelenti, hogy idegennek válaszoljon a tolakodó kérdéseire.

Mert - szerintem - ezek igenis tolakodó kérdések, és tényleg semmi köze hozzá.

Teljesen más dolog, amikor az ember magától mond valamit a munkájáról, megoszt bizonyos dolgokat. De akkor sincs senkinek semmi köze a keresetéhez.


Mennyit árulnék el magamról egy idegennek? Ami a jövedelmi viszonyaimat illeti - semennyit. Milyen alapon faggatózik? Idegennek nem tárulkozom ki. Ennyi.

19. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 08:59

Anyagi kérdések, elég kényes dolog. Nem illik feltenni.

A "mivel foglalkozom" kérdésre még simán válaszolnék, bár félrevezető lehet. (Mérlegképes könyvelő vagyok, amivel szerencsés esetben akár 7számjegyű fizetésem is lehetne, de a garantált bérminimumot keresem.) A fizumról még egyes családtagoknak se szeretek nyilatkozni.

2023. jan. 8. 01:17

Nem illik ilyeneket kérdezni, még közeli baráttól se nagyon, nemhogy idegentől. Nyugodtan lehet mindegyikre azt mondani, hogy nem szeretnél beszélni róla. Mondjuk az ilyen tolakodó emberek nagy része ilyenkor megsértődik, de nem kell magadra venni.

Szerintem ilyet sokkal óvatosabban és bevezetve kell megkérdezni, ha egyáltalán, mint pl. az egyik hozzászóló által emlegetett unokás néni, és rögtön abbahagyni, ha az illető nem akar nyilatkozni. De amikor háromszor is kitérsz és ő még mindig faggatózik, az pofátlanság.

17. Sütikee (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2023. jan. 7. 23:09
Hát abban aztán semmi! Nem sokat kapunk a munkánkért, még gyárban is többet keresnek, nem beszélve a felelősségről...
2023. jan. 7. 22:47

Nem feltétlenül válaszolok.

Mondjuk semmi titkolnivalóm nincs, főleg, hogy törvény írja elé a bérem.

2023. jan. 7. 22:40
Azt válszoltam volna hogy a krematóriumban dolgozom. Lehet egyből leállt volna a faggatózással. :P
14. Soufflet (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2023. jan. 7. 21:15
En is hulye vagyok, vagy ez nem ment at, amig irtam a masikat?
13. Soufflet (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2023. jan. 7. 21:14

En megmondtam a fizetesem meg berem. O elgondolkodott.

Szegeny P. Nem mindig huljjjjje, csak ritkam olyan, mint regen.

12. pencil
2023. jan. 7. 21:12
nem sokat
11. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 21:09
Talan nem rosszat akar. Engem is egy oreglany ugy kifaggatott, hogy ritka az angoloknal. Egy masik lakas is ures volt uresen, es szerette volna, ha az unikaja ide koltozne. De nem hozza.
10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 19:44
Embertől, hangulattól függ
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 19:35
Sosem értem ezeket a dilemmákat. Mit árulnék el? Ami nekem belefér. De egy kvázi idegen szomszédnak, csak azért mert neki is van kutyája konkrétan semmit. Ha a kutyatápról kérdez, arra válaszolnék, anyagira semmire...
8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 18:53
Ha nem loptam, sikkasztottam, megmondom. Mégis mi érdekes lehet egy óvónői fizetésben?
7. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - 68a20912f0)
2023. jan. 7. 18:30
Fogalmam sincs, hogy ott mi van..-)
6. 68a20912f0 (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 7. 18:28
Úgyis divat itthon hazudozni a fizetésekkel :D
2023. jan. 7. 18:21
vagy mondd a fizud 3 szorosát, hogy egye őt a penész...-))
4. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 18:09
Semennyit!
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 18:02
Ennyit sem, mennyit te elárultál. :)
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 18:01
Ha indiszkrét a kérdés - márpedig te csupa olyat kaptál - én megkérdezem miért érdekel? Mosolyogva, de olyan hangsúllyal, mintha azt mondanám, semmi közöd hozzá. Még soha senki nem válaszolt.
2023. jan. 7. 17:49
3 hónapja lakunk új albérletben és az emeleten van egy család akivel csak köszönőviszonyban vagyunk. Nekem is nekik is van kutyája. A minap odajött hozzám mikor lent voltam és nagyon fontoskodva megkérdezte a semmiből én mennyiért bérlem az albérletet. Utána elkezdett faggatni, hogy mivel foglalkozom, mit dolgozom? Már nem szívesen, de még erre válaszoltam, majd elkezdte kérdezgetni, hogy mennyit lehet ezzel keresni, nem adtam egyértelmű választ, majd legalább 3x megkérdezte, hogy konkrétan mennyi a keresetem. Elég közvetlen típus vagyok, de úgy érzem egy ismeretlennek semmi köze hozzá így azt mondtam erre nem szeretnék válaszolni, mosolygott majd elment. Ti mennyit árulnátok el magatokról egy idegennek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook