Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


113. PöttyösPanka (válaszként erre: 110. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:09
Semmi sem biztos, csak a halál és az adó.
112. túrógombócka (válaszként erre: 110. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:07
nem lesz biztosíték.
111. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Lonna4)
2017. jan. 13. 13:05
jézusom :(
110. Miss Angel (válaszként erre: 23. - Rinike)
2017. jan. 13. 13:05
akkor lenne kérdésem hozzád,ha még itt vagy:ha elismerem,hogy hibáztam azzal,hogy megütöttem és soha többé nem teszek ilyet/nem esik majd nehezemre:)/,akkor az biztosíték lesz arra,hogy nem emel kezet többé rám?
109. Miss Angel (válaszként erre: 15. - Lonna4)
2017. jan. 13. 13:00
ezt mikor kimondtam neki,hogy azért tukmáltad rám a nyavajás kazánodat/mérgemben és fájdalmamban/,hogy most meg kisemmizz,akkor értelmes válasza nem volt,csak annyi hogy akar téged kisemmizni te nyomorult....na,hát meg vagyok tisztelve,nem?
108. Miss Angel (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2017. jan. 13. 12:58

igen 44 kiló és száz kiló,160 centi és 180,bár végül is,ki tudja melyikünk melyik,igaz????


és igen,most olvastam,hogy vki irta előbb,hogy nem kellett volna ütnie,elég lett volna ha lefog vagy bármi más.Dührohamai vannak,és azt is mondtam neki tegnap,hogy nem ártana elmenni egy orvoshoz vele,erre persze az volt a válasz hogy menjek én orvoshoz. :D

107. Miss Angel (válaszként erre: 105. - PöttyösPanka)
2017. jan. 13. 12:54
mert kötödöm hozzá még mindig,csak azt érzem,egy világ dőlt össze bennem tegnap.....
106. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Panna.33)
2017. jan. 13. 12:53
persze hogy kifordultam magamból....a volt nejének azt is eltűrte hogy otthon üljön a hátsóján,de nekem még annyi sincs"megengedve"hogy elmondjam a véleményemet,és nem ordítozva.fokozhatnám tovább,de nem teszem....
105. PöttyösPanka (válaszként erre: 99. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:49
Nem azt írtam, hogy kellett a pénze, hanem hogy úgy tűnik, ő menni akar, csak visszatartja a pénze, te meg marasztalnád még annak az árán is, hogy csak a pénz tartja vissza.
104. 3aa914ed63 (válaszként erre: 76. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:48
Nincs "közös, szép jövő" egy kapcsolatban, ahol ütlegelés van, és kvázás. Soha nem is lesz. Soha. Soha. Soha.
103. Magdol (válaszként erre: 96. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:47
Még szép. Egyszer csinálna ilyet velem, én félnék tőle. Annyi rosszat írtál róla, nekem teljesen világos, hogy ez a kapcsolat halott.
102. 3aa914ed63 (válaszként erre: 92. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:47

Ez nem arról szól, hogy ragaszkodó természet vagy. Ez arról szól, hogy még azt is jobbnak tartod, ha ütnek és kváznak, mert az is törődés, azzal szemben, mintha nem lenne senkid.


Mert azt hiszed, ez szeretet, és te nem szereted magad, és még ennek is örülsz, ami másoktól leesik.


Benne maradhatsz. De ettől magadat szeretni soha nem tudod, az önbecsülésedet meggyógyítani soha nem tudod majd.



Dönts, mit akarsz.

101. PöttyösPanka (válaszként erre: 96. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:47
Most itt elhordtad mindennek a pasit. Értjük, ő maga a sátán, fúj-fúj. De ha ennyire rossz ember, mit akarsz még tőle? Megváltoztatni? Mit vársz tőlünk? Ha elegen mondjuk, hogy micsoda szemét, amiért megütött, az orra alá tartod, hogy lássa micsoda szemét, de te megbocsátasz, ha megváltozik? Nem értem mire megy ki a játék.
100. 2ab16d5612 (válaszként erre: 52. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:46

Egy férfit arra kérni hogy beszéljen az érzéseiről? Ne haragudj de sokat kell még tanulnod :(


Sose veszel rá egy ilyen típusú férfit ilyesmire. Ez alapjaiban dönti meg az elveit. Amihez úgy ragaszkodik mint a golyóihoz.


Fogadd el és/vagy engedd el. Ez a két megoldás van. Az utóbbi esélyesebb mert láthatóan egyikőtök sincs tekintettel a másik érzéseire. ;(

99. Miss Angel (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2017. jan. 13. 12:44
hangsúlyozom kedves Panka még 1x:nem kellett nekem a pár százezer ftja,nekem család kellett volna ,szeretet ,meg kisbaba,ami nem lett,elég magyarázat?
2017. jan. 13. 12:44

Azt írod megtudnál neki azért bocsájtani csak tudnád nem történik e meg újból! Ébresztőőőőőő! Nem fog megváltozni a pasi!!!

Nem fog itt senki megerősíteni az ellenkezőjében hacsak nem szereti eléggé magát meg hisz a mesékben...

Aztán újból csak egy szenvedés lesz a kapcsolat és megy a panaszkodás. Nézd, én is újrakezdtem, nem volt könnyű, de megtettem! Viszont sosem bántott senki, és még így is úgy éreztem nem méltó hozzám az adott kapcsolat. Most 38 évesen jutottam el oda, h tökéletes párkapcsolatban élek, amiben nincs semmi megalkuvás, és kölcsönös szeretet, tisztelet is van!! Higyj magadbanl, szeresd magad és lépj! Ez a pasi már nem opció!

97. MZsanett (válaszként erre: 96. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:43
Én simán megtenném. Erős férfi, nem kell őt félteni.
96. Miss Angel (válaszként erre: 93. - Magdol)
2017. jan. 13. 12:43
rúgjam ki az éjszaka közepén????
95. Miss Angel (válaszként erre: 91. - 61e75fb84c)
2017. jan. 13. 12:42

"aki nem szereti eléggé magát "


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

itt olyasvmit fogalmaztál meg ,ami sajnos jellemez engem.Én meg akkor ezek szerint csak elhittem,hogy szeretnek....

94. MZsanett (válaszként erre: 82. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:41
Ha ennyi negatívat mondasz rá, akkor szerintem nincs miről beszélnetek...Főleg 2 pofon után.
93. Magdol (válaszként erre: 59. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:40
És te ezek után vele maradtál? Nem is értem.
92. Miss Angel (válaszként erre: 88. - 3aa914ed63)
2017. jan. 13. 12:39

pontosan értettem,mire írtad,ne haragudj rém,vmit félre értettél,én csak megmagyaráztam miért irtam le az "egész"történetet,legalábbis a tegnap estit.

de igazat adok valahol,csak tudod két és fél év az két és fél év és sajnos én vagyok annyira ragaszkodó természet,hogy iszonyű nehéz hozzá szokni ahhoz,vagy legalábbis a gondolatához,hogy elengedjem.Tudom,te nem így látod,megértem...

2017. jan. 13. 12:38

Semmilyen körülmények közt sem fogadható el a verés.

Ebben a kapcsolatban NULLA a szeretet, vedd már észre! Én ilyen férfivel szóba sem állnék nemhogy együtt élnék! Meg ez az irigység a pénz miatt, te jóó ég!!

De kérlek vedd észre ebben a te felelősséged is, csak azokkal történik ilyen aki nem szereti eléggé magát és szóba áll egy ilyen alakkal. Biztos az elején is érezni lehetett milyen mentalitású a pasi csak nehéz volt tudatos szintre hozni.....Meg azt is annyira megérezni vki vmit szívből ad e a másiknak. Én el nem tudnám képzelni, egy kapcsolatomban sem volt ilyen eset, sőt inkább a ffi volt az aki tenyerén hordozós volt. Elképesztő mik vannak!

2017. jan. 13. 12:37

Félreértés ne essék: te legalább ekkora hülye vagy a pofozkodásod miatt.


Ami nem menti fel őt, aki kétszer úgy pofán vert, hogy a földre estél az arccsontodra és le a kvázott.

89. Miss Angel (válaszként erre: 87. - Gyöngy:))
2017. jan. 13. 12:37
te is az vagy,és gratulálok ! most azt várod hogy dühöngeni fogok és kiosztalak?csalódnod kell .D
88. 3aa914ed63 (válaszként erre: 84. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:35

Azért süket szöveg, mert nincs az a körülmény, amiben elfogadható lenne, hogy a pasid üt téged.


Mit akarsz hallani? Hogy ne rúgd ki. De. Rúgd ki. ha egy szemernyinél többnek nézed magad egy kupac mocsoknál, aminek ő néz téged.

87. gyöngy:) (válaszként erre: 85. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 12:34
Szóval az:) Szépek vagytok!
2017. jan. 13. 12:33
amugy bocs a sok betúhibáért meg elírásért,de gyorsan gépelek meg más dolgokat is csinálok közben
85. Miss Angel (válaszként erre: 83. - Gyöngy:))
2017. jan. 13. 12:32
nem tom ez hogy jött ide,de nekem csak egyvalakim lehet,nem lehetnek ismerőseim,rokonaim ,barátaim??????_D
84. Miss Angel (válaszként erre: 80. - 3aa914ed63)
2017. jan. 13. 12:31
lehet süket szövegnek érzed,én csak azért írtam le az egészet,hogy miért kaptam,ha nem írom le akkor meg olyan hozzászólások tömkelegét kaptam volna hogy"nem ismerjük a körülményeket+"meg biztos megérdemelted",satöbbi.....atzért gondoltam hogy ismertetem a sztorit elejétöl végig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook