Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? fórum

Te tudnál olyan férfit szeretni, aki ha csak egyszer is, de kezet emelt rád? Szerinted ezt még meg lehet bocsátani? (beszélgetős fórum)


2017. jan. 13. 13:56
Mi az, hogy millió ember előtt pofát vág? Azt pofám leszakad, hogy ennyi fejlődésben visszamaradott ember mászkál az utcákon:D
142. MZsanett (válaszként erre: 141. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:56
Gyerekek szoktak így viselkedni.
141. Miss Angel (válaszként erre: 28. - Zsú1965)
2017. jan. 13. 13:55
közlöm veled,hogy akár a boltban a pénztárnál is vág "pofát",millio ember előtt és beszól,ha neki vmi nem tetszik,ez már rég lejött,hogy nem tud disztingválni,de úgy fogtam fel eddig a dolgot,hogy késöbb megbeszéltük és nem érdekel,csak szeressen,a többiről "leszoktatható"
140. MZsanett (válaszként erre: 135. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:52

Persze, könnyű ezt így félreérteni, de ez azért nem ilyen egyszerű. Az is lehet, hogy a feleség tényleg alá akar tenni, de az is lehet, hogy minden jogos, amit tesz. Szerinted miért "semmizte ki"? Lehet, ez egyáltalán nem az, aminek látszik.

Beszéltem egyszer egy nehéz sorsú alkesszal, aki sírt, hogy kitette a felesége, meg milyen egyedül van. Erre visszahallom, hogy mit csinált a feleségével, hogy ivott, terrorizálta a családot. A gyereke is elkerüli. Most sajnáljam az ilyet? Magának csinálta a bajt. Azt hitte, a feleség sose fogja megelégelni és nem meri kitenni, de végül megtette. Az a baj az ilyenekkel, hogy el vannak szállva maguktól és csak egy jó nagy pofon térítheti észhez őket, vagy még az sem. Vagy még akkor is csak a másik lesz a hibás mindenért. Az ilyen embereket jobb messzire elkerülni, mert csak lehúznak.

139. Miss Angel (válaszként erre: 137. - 9c485f67e8)
2017. jan. 13. 13:51

most úgy tesztek,mintha agyon vertem volna,komolyan:D

nem nevetséges ez 1 kicsit?

a legutóbbira meg én is mondhatnám azt,hogy miért voltál akkora "balek"elnézést a csúf kifejezésért,hogy ELTAPSOLTA a fizetését,de te tűrted és nyögted az adósságát.

138. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Levarosbukta)
2017. jan. 13. 13:49
az meg,hogy soha egy nőt se ütött még meg,hát...olvass vissza és dönts:)
2017. jan. 13. 13:49

Ha a problémáitokat, sérelmeiteket nem tudjátok indulat nélkül megbeszélni olyan szinten mintha azt mondanátok, hogy "süt a nap".... igen, olyan hanghordozással, akkor veszett fejsze nyele az egész.


Nekem is csináltak anno adósságot a nyakamba a megkérdezésem nélkül; ráadásul én törlesztettem a kis fizetésembôl, miközben a férjem eltapsolta a sajátját. De nem ütöttem; igaz, én csak sírtam heteken át.

136. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Levarosbukta)
2017. jan. 13. 13:47

annak meg meg lett volna a következménye,mert a rendőrségen kötötttél volna ki/már bocs/



ilyenkor csak 1 látlelet és szevasz....



tudod nem csak az a lényeg hogy ki kezdi az egészet,hanem hogy ki mekkora sérülést okoz a másiknak ilyenkor.....

135. Miss Angel (válaszként erre: 133. - MZsanett)
2017. jan. 13. 13:45
ez olyan,minthogy róla is hallottam eztazt,perzse a "kedves" volt feleségtöl.de ilyen helyzetben mit gondol az ember,azt,hogy a másik gyűlöli és alá akar tenni.De ezek szerint ott is voltak hasonló problémák
134. Miss Angel (válaszként erre: 132. - 9c485f67e8)
2017. jan. 13. 13:44
van,igen,jól látod
2017. jan. 13. 13:41
A saját tapasztalatom: az én volt párom folyamatosan a szüleit és az exeit szidta, mindenféle gonosznak lehordta őket. De amikor jobban megismertem, rájöttem, hogy nem a családdal, vagy az exekkel van a baj, hanem vele és a családja azért viselkedett vele úgy, ahogy, mert ő olyan volt, amilyen.
132. 9c485f67e8 (válaszként erre: 64. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:41

Az úgy volt, hogy ô visszaütött...

Sem te, sem ô nem tudja a helyzetet kezelni.

Ahogy olvaslak, sok sérelem van ebben a kapcsolatban.

2017. jan. 13. 13:39
A volt feleség is tört-zúzott, de vajon miért? És neked miért gurult el a gyógyszer? Ez nem mentség, de érdekes lenne, hogy mi váltotta ki.
130. MZsanett (válaszként erre: 116. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:38
Na igen, nem tudhatod, milyen élete volt mellette a volt feleségének, mert csak a pasid szemszögét látod. Lehet, tudna érdekeseket mesélni.
129. Miss Angel (válaszként erre: 11. - 2ab16d5612)
2017. jan. 13. 13:37

csak nekem egy ilyen után nem megy a szex ...:/

de még beszélünk,nyilván

128. PöttyösPanka (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:36
Rakd ki a szűrét.
127. Miss Angel (válaszként erre: 125. - PöttyösPanka)
2017. jan. 13. 13:35

én értelek,és megbántam azt a pofont

csak tudod hiába bánom meg,ha én olyat kapok,hogy nagyobb bajom lesz,neki meg semmi.

126. Miss Angel (válaszként erre: 33. - 9c485f67e8)
2017. jan. 13. 13:34

nem vagyok feleség,de engem ne terrorizáljon,terrorizáltak már engem eleget + MIVEL ÉN NEM HISZTÉRIÁZOK ha valami bánt és inkább hallgatok,magamba zárom,ő ahhoz hozzá szokott,hogy bármit megtehet amit csak akar,dűthet boríthat,telefonokat verhet szét én meg nézem.

ez így biztos normális.....ha meg a duzzogással nem éri el a célját akkor jön a többi...NOS AZ ILYEN EMBERT LEHET SZERETNI??

2017. jan. 13. 13:32
Ha ide kiteregeted a dolgaidat, akkor véleményt fogunk alkotni. Valamint megint nem sikerült megértened, amit írtam. Nem helyeslem a pofozkodást. Olyannyira nem, hogy neked sem kellene senkit megütnöd. Az, hogy ő nagyobbat ütött vissza, nem idealizálja a te pofonodat. Ahogy mostmár biztosan te is érzed, ha valakit arcon vágnak, a lelki sérülés nagyobb, mint a fizikai, és az nem függ az erőtől.
124. Miss Angel (válaszként erre: 122. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 13:30
az utóbbiban biztos lehetsz!!!!meg fogja szenvedni szerencsétlen kis állat,de megteszem!
123. Miss Angel (válaszként erre: 98. - 61e75fb84c)
2017. jan. 13. 13:30
értem,te legalább tapasztalatból beszélsz/meg még néhányan/nem csak köpsz rám egy nagyot....köszönöm ,mindenképp átgondolom!!!!!!!!
122. túrógombócka (válaszként erre: 120. - Miss Angel)
2017. jan. 13. 13:28
igen, agresszív. rakd ki. (a kutyának meg keress egy szerető gazdit)
121. Miss Angel (válaszként erre: 13. - Channa*)
2017. jan. 13. 13:28
ő még nem férj és én sose szoktam neki mondani hogy az ENYÉM.Tegnap mondtam ki először,miután ő is kimondta,h az én pénzem....
2017. jan. 13. 13:26

még 1 dolgot azért röviden leírnék,ami kimaradt:itt lábadozik nálam a kiskutyája,de nem is ez a lényeg,hanem az,hogy a kutya nyüszített mert jött volna be hozzánk/nem jöhet be mert nekem meg 1 macskám van/,erre ő úgy reagált,hogy kiszaladt és kétszer ráhúzott a papucsával hogy kuss.Erre én MONDTAM,NEM ORDÍTOTTAM,hogy már megbocsáss,de azért mert te nyűgös vagy arról az a csóró állat tehet?Ekkor mondtam,hogy a dührohamot érdemes kezeltetni,sztem már ekkor kiborult a bili,hogy hogy mertem én neki ilyet mondani.

ebből is kitűnik,mennyire agresszív ,ha neki vmi nm tetszik,vagy ez se bizonyíték semmire ,hogy nem csak velem az?

119. Miss Angel (válaszként erre: 118. - Túrógombócka)
2017. jan. 13. 13:22
oké,legyen neked igazad,érdekel is engem
2017. jan. 13. 13:21

nem, nem tudom meg. az első agresszív megmozdulására kivágnám a pasit. és nem engedném, h anyagilag függjek tőle.

te meg olvasd vissza magadat, mindenkinek nekiugrasz. bravó.

2017. jan. 13. 13:20
igen,majdnem húsz év után,nagyon okos volt .D
116. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Levarosbukta)
2017. jan. 13. 13:16
az előző nejét is ÁlLÍTÓLAG megkapkodta párszor,meg tört-zúzott,ezt a csaj maga mondta el egyszer.persze nem hittem el mert hatalmas volt a gyűlölködés köztük,aztán úgy voltam vele,a csajt nem is ismerem,tehát messziröl jött ember azt mond,amit akar.....
2017. jan. 13. 13:14
sztem, ha ezt a stílust folytatod, akkor az életben nem fogsz kijutni ebből a szar helyzetből.
114. Miss Angel (válaszként erre: 25. - Feketebárány74)
2017. jan. 13. 13:10

mert az ő szavaival élve:ő egy életre tervezett....csak az a kérdés,hogy milyen életre?mert ilyen nekem biztos h ne kell...

gyanús egyébként nekem is tegnap óta hogy miért erőltette annyira a munkálatokat....én meg nem tehetek arról,hogy nem keresem magam sz9rrá,kereskedelemben dolgozom,ami köztudott,h nem fizet túl jól,rajta vagyok ,hogy másik munkahelyet keressek,de ez sem megy egyik naprol a másikra és nem is olyan könnyű mint sokan elképzelik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook