Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnéd ha a párod bent lenne a szülőszobán? fórum

Te szeretnéd ha a párod bent lenne a szülőszobán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
50. Mókica (válaszként erre: 49. - MoncsiMama)
2007. júl. 6. 01:31
privi ment
49. MoncsiMama (válaszként erre: 48. - Mókica)
2007. júl. 6. 01:09
attol félek hogy nem nagyon birja.Nem akarom hogy elhidegüljön tőlem,de én konkréten rákérdeztem,hogy tényleg szeretné e mert nem biztos hogy olyanokat fog ott látni mint amilyenre gondol.Azt mondta nem érdekli,hogy mit lát utána is szeretni fog...de hát más apáktól sem hallottam,hogy undorodna a mamától inkább még közelebb kerültek.
48. Mókica (válaszként erre: 47. - MoncsiMama)
2007. júl. 6. 01:02

Azért ha tudod, ne engedd, hogy lássa, ott alul mi folyik, legyen a fejednél, simizzen, támogasson..

Ha kibújt a manó azt fenntről is látja majd!

Lehet a te párod birja az ilyeneket, de sok embertől hallodtam, hogy a férjük szülés után igencsak eltávolodott tőlük,mert nem túl szép látvány ám! Én láttam ilyet, engem persze nem zavart, de ő azért csak a párod lesz...szexeltek később...rossz emlék is lehet neki!!

2007. júl. 6. 00:59

Mi most fogunk szülni (kb. egy honapon belül) és mi megbeszéltük hogy Apuci bent lesz.Nem tudom hogy milyen lesz.Várom mi és hogyan fog történni,de azt már most tudom,hogy sokat fog segiteni a jelenléte.

Eleinte ugy voltam vele,hogy csak azt fogja látni hogy milyen kiszolgáltatott vagyok,de eldöntöttem,hogy már ott kell lennie akármi is legyen.Babo a kettőnkké és az sem kizáro ok hogy szeretne bent lenni és végig nézni,hogy világra jön a mi kisfiunk!

2007. júl. 5. 23:45

én szerettem volna hogy velem legyen,részt vegyen, életünk legfontosabb pilanataiban,de az én párom ezt nem merte fel válalni,nagyon bátor ember!igy is még szültem ö itthon kezét lábát megette!

na meg nálunk 200e az apukás szülés,plusz még a dokinak kb ennyi hogy törödjönek is veled,szoval kissebb vagyon!

45. Vica30
2007. júl. 5. 23:26
Egyet szültem, eleve nem terveztük, hogy bejön. A műtőbe meg amúgy se engedték volna be. Én nem szerettem volna, hogy lásson ott kiszolgáltatva. Fél 11-kor mentünk be vasárnap. 12:18-kor megszületett Bálint, és azon volt fennakadva, hogy nem tudott elmenni kajálni, mert a táskámban maradt a tárcája.
2007. júl. 5. 23:17
MIndhárom szülésnél bent volt ő is, ki nem hagyta volna, ennél szebb dolog nincs.:)
43. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 39. - Ac1096844d)
2007. júl. 5. 20:58
tetszenek a hozzászólásaid:-))
42. Krysty
2007. júl. 5. 20:57

Nálunk Apa bent volt, ugyan nem a szülőszobán hanem a műtőben mert császároztak.

Éjfélkor szültem és szerencsére nagyon lazán vették a dolgot. Sőt! Választása sem volt, mert az orvosom belökte az öltözőbe, hogy öltözzön át.

Egyébként nem bántuk meg, sokkal nyugodtabbak voltunk mindketten,. Én azért mert mellettem volt, ő meg azért mert nem a folyosón kellett egyedül idegeskednie. Ja, és még a köldökzsinórt is elvághatta...

2007. júl. 5. 20:27

Szó mi szó mi nem szerettük volna hogy apa bent legyen, ki is ment káézni a folyósóra, aztán egyszercsak a szülésznő kiment valamiért vissza meg már apucival tért:) benézett és bent maradt:DD

De a mai napig nem bánom, nagyon jó érzés volt, sokat "segített" és a mi a legszebb emlék....apa és picur , ahogy tartotta a kezében, ahogy nézett rá...ezt örökre a szívembe zártam zártam:)

2007. jún. 30. 18:58
Én nem akartam,hogy bent legyen, ne lásson szenvedni.Mindent elmeséltem neki és ő is nekem, hogy számolta a kockákat a folyósó kövén, étlen, szomjan mire végre 17 óra elteltével kiléptem a szülőszoba ajtaján és hatalmas mosollyal kérdeztem láttad már a picit??Nekünk jobb volt igy.Megnéztük együtt a kislányunkat és utánna az a pár pillanat leirhatatlan érzés volt.
2007. jún. 30. 18:26
Szerintem se sincsen. Beizgul oszt mindent csak lever:-)
2007. jún. 30. 17:39
Szerintem semmi keresnivalója nincs egy pasinak ott.....
37. kmét
2007. jún. 30. 17:37
at én párom bennt voltés hatalmas élmény volt neki,nekem meg hatalmas segitség mert amikor felfeküdtem a szülöasztalra és bekötötték az infuziot utánna ott is hagytak a szenvedni.azt mondtá 2ora mulva visszajönnek.szoval a hatalmas kinok között a lehető legnagyobb segitségem ő volt!!
36. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 34. - Ac1096844d)
2007. jún. 30. 17:14
:-)))
2007. jún. 30. 17:13
Most még szeretném, de akkor majd a helyzet hozza.
2007. jún. 30. 17:04
Én szeretném ha bennt lenne. A folyosón mégsem szülhet:-)
33. Teráz
2007. jún. 30. 17:03

Kicsit elkéstünk vele......24 éve még nem volt szabad ilyet "TENNI "......

Amúgy ott a helyük a leendő apukáknak,lássák csak mi is az amikor imádott nejük megszüli az egyetlen kincsüket !!!

2007. jún. 30. 16:59

Első szülés exemmel.utsó pillanatban beestünk a szülőszobára,ép elkapták Bencémet,kérdés sem volt ott marad e,nem volt idő:-))


Második babó kedvesemmel:terhesség alatt mondta hogy nem szeretne ben lenni,nem eröltettem,tudtam ha nem is jön be,de kint izgul majd értünk.Mikor menni kellett,jött velünk hugom is,megbeszéltük hogy bent lesz velem,egészségügyis,védőnéninek tanult ép,"kis szakmai gyakorlat".Az előkészítő dolgok után dokim kiszolt hogy egy hozzátartozó bejöhet...apa benézett és hajnalig ki sem ment...úgyhogy együtt szültünk,tesóm szegény meg várt kint

31. nono80
2007. jún. 29. 09:16
Nálam bennt volt a párom végig!Felejthetetlen élmény volt számára!Sírt mint a láncos kutya!Nagyon megható volt!És persze rengeteget segített nekem!
2007. jún. 29. 09:12
azt hiszem,hogy nem...
29. LoLiNa
2007. jún. 29. 06:56
bent wolt welem. bár nagyon nem bírja a kórház xagot.. de legyűrte magában :-) felejthetetlen élmény :-)
28. sizsu
2007. jún. 3. 11:19
Benn volt velem. Muterommal beszélgettem, voltam már vagy hét hónapos terhes, s mikor mondtam, hogy együtt szülünk, muter megkérdezte, hogy és mit szól hozzá az apuka. Én meg csak lestem kicsit sután, hogy tessék? Mert hát őszinte leszek meg sem kérdeztem. Csak kijelentettem, hogy együtt szülnünk. Nem bunkóságból, de számomra annyira egetrengetően nyílvánvaló volt, hogy ha megcsinálni élvezte, akkor legalább mentális támaszként, és fejsímogatóként legyen is ott velem. :DDD Jó volt. Neki is. Élete legfelemelőbb és legszentebb élménye volt. Ezt mondta.... :)
2007. jún. 3. 11:06

Velem is bennt volt a párom, és nagyon jó volt, pedig eleinte nem nagyon akartam.... szegény néha jobban nyomott, mint én :D; ő vágta el a köldökzsinórt, és szülés után nagyon sok dologra emlékezett, ami az én figyelmem elkerülte :D

közös élmény volt a szülés :D

2007. jún. 1. 19:26

Mindenképpen bent szeretne a férjem lenni, a világért sem hagyná ki!!!:)

December 22-re vagyunk kiírva....Már nagyon várjuk Babócánkat:)

2007. jún. 1. 13:09
Mi úgy terveztük, hogy ott lesz, de sajnos mind a kétszer kiküldték Én pedig a műtőbe kerültem. Mivel el is altattak így a férjem láthatta először a piciket, Ő foghatta meg és Ő volt az első órájukba velük. Azóta is nagyon szoros a kapcsolatuk.Mikor felébredtem a férjem mondta meg, hogy fiúk.
24. Szofka
2007. máj. 29. 21:10
En Amerikaban szultem, mindket szulesem apas szules volt. Sot mitobb, a ferjem ott lehetett velem vegig (ejszaka is) amig haza nem jottunk a picikkel. O volt az,aki a koldokzsinort is elvagta. Ekkor lattam eloszor sirni is...
2007. máj. 19. 12:52
Ha arra kerül a sor, mindenképp szeretném ha velem lenne a párom. Megnyugtatna. Amit idáig láttam szüléseket, és ahol bent volt az apuka, sokkal szebb volt, mint ahol a kismama egyedül vajúdott és szült.
2007. máj. 19. 12:46
Nem akarunk gyereket, de ha lenne, mindenkepp ott akarnam hogy legyen a parom!
2007. máj. 19. 08:14
Bár még nincs gyermekünk,de igen mindenképp szeretném! Már megbeszéltük korábban,nekem fontos,hogy mellettem legyen,és ő is ott szeretne lenni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook