Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te nyomozol a párod dolgai után neten? fórum

Te nyomozol a párod dolgai után neten? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
117. 8e9170fe09 (válaszként erre: 114. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 17:45
Asszem más is. Bár ki tudja...eddig még bejött ha kimondtam amit gondolok. :)
116. Noarashi (válaszként erre: 103. - Spinneli)
2012. júl. 31. 17:45

Elképzelni nem nehéz. Megvalósítani az.

De én csak a saját szemszögömből tudom szemlélni ezt a világot. Úgy látom és gondolom, hogy megbízni ma már nagy merészség. Valahogy nem olyan nagy érték manapság a hűség és hasonlók. Ha körülnézek szűkebb ismeretségemben is, hát nem látok kölcsönös bizalmon alapuló őszinte kapcsolatokat, sajnos.

De igen, ahhoz egészséges önértékeléssel kell rendelkezni.

115. spinneli (válaszként erre: 112. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 17:45

Ezzel egyetértek, ezért írtam azt, hogy onnantól nem pozitív valami, hogy állandó feszültséget, illetve romboló energiákat szül.


Mondjuk ezzel az egyetemes igazsággal, ahogy korosodom egyre jobban csínján bánok-túl sok visszaélésre biztosít lehetőséget.

114. 9f86e86d50 (válaszként erre: 113. - 8e9170fe09)
2012. júl. 31. 17:43
Akkor "barátom" Te már nagyon nagy bajban lennél. :)
113. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. júl. 31. 17:43
Mi lenne ha még egymás gondolatait is látnánk...hajjaj... :)
112. 9f86e86d50 (válaszként erre: 111. - Spinneli)
2012. júl. 31. 17:42
Még egy gondolat: minden csak attól pozitív vagy negatív, hogy azt miképp értékeled. Így esik meg, hogy valaki a jóba a rosszat, vagy a rosszba a jót magyarázza bele. De mindez szubjektív, így sosem lesz egy egyetemes igazság ami mindenkinek megfelel. ez egy kozmikus cumi! :)
111. spinneli (válaszként erre: 110. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 17:38

Szerintem onnantól nem pozitív valami, ha állandó feszültségeket, negatív érzéseket szül.


Engem nem zavar, ha más attól nyugodt, ha minden este végigszaglássza a párja gatyáját-én azt az elvet vontam kétségbe, hogy nem működhet másképpen.

Működhet.

:)

110. 9f86e86d50 (válaszként erre: 109. - Spinneli)
2012. júl. 31. 17:35

Kár ilyen elvekről vitázni, Neked úgy kellemes az életed, de más másképp érzi jól magát. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál. :)

Ha a társam attól nyugodtabb, hogy mindenembe belelát, nekem az nem áldozat, ha az lenne, és ha ez percre is elgondolkodtatna akkor a saját érzéseimet is felülvizsgálnám.

Az, hogy szerinted valami gáz az azért van mert nem akarsz teret adni ily mód emennek az igazságnak. Persze ez egy fizikálisan sokkal kiszolgáltatottabb helyzet. A kérdés felmerül, hogy akkor ki nem bízik a másikban? Az aki megadja, vagy nem adja meg a jelszavát magától? :) Érdekes téma, sosem ér véget. Épp ezért mindenkinek úgy jó, ahogy az működik a társával. Pont.:)

109. spinneli (válaszként erre: 108. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 17:30

Pontosabban?

:)

108. 9f86e86d50 (válaszként erre: 107. - Spinneli)
2012. júl. 31. 17:26
Neked a kakaó jön be, de én jobb szeretem a friss tejet. :)
107. spinneli (válaszként erre: 105. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 17:23

Szerintem ez a "szájába rágom a jelszavamat, mert igazán bízok benne dolo"g legalább annyira gáz, mint a szaglászás, vagy a mindent törlök és védek, mert nehogymá...


Én a férjem email címéhez tudom a jelszavát, mert többször van úgy, hogy kettőnket érintő levelet kapunk (munka, hitel, kép stb.) és éppen én vagyok gép közelben-az első ilyen alkalommal felhívott minden fakszni nélkül bediktálta a jelszavát és megnéztem az adott dolgot.

Egyikünknek sem jutott eszébe, hogy hú most a másik visszaél vele, vagy hogy azzal villogjon, hogy tudom a jelszavát.


(Egyébként kb. 2 év alatt jegyeztem meg, mert alapjáraton minden ilyesmit elfelejtek.)

106. spinneli (válaszként erre: 104. - 9ec59d8582)
2012. júl. 31. 17:18

Itt nem a kívánalomról, hanem a döntésről szól a dolog, persze, hogy van olyan, hogy jobb az a másik segg, mint amit 20 éve már bámulsz,ez teljesen természetes.

:)


"Megéri-e a kaland"-ez a kérdés, és itt beszélünk arról, hogy hogyan dönt valaki.


Egyébként azt, hogy kihűl a kapcsolatunk vagy beleszeret másba, el tudom képzelni-pontosabban azt, hogy ezen a téren ezek megtörténhetnek, nem tudjuk milyen személyiségbeli változások lesznek a jövőben, mit hoz az élet stb.-amit viszont biztosan nem tudok elképzelni a gerinctelen, sunyi bujkálás, hazudozás-utóbbiban biztos vagyok, hogy nem történik meg, ennél gerincesebb embert választottam-hasonlóakat javaslok a nyomozni vágyó knak.

105. 9f86e86d50 (válaszként erre: 103. - Spinneli)
2012. júl. 31. 17:14

Vajon az az igazán őszinte aki félti titkait, vagy az aki eléd meri tenni mindenét, és megbízik Benned, hogy akkor sem hagyod el, ha meglátod amit ott találsz?


Ez kb. olyan értelmetlen vita, mint a mi volt előbb a banán vagy a majom? Nyilván a banán, mert annak a héján csúszhatott el a Jóisten mikor megalkotta volna az embert, ennek mellékterméke lett a majom. :)

104. 9ec59d8582 (válaszként erre: 103. - Spinneli)
2012. júl. 31. 17:12
És ha mindez megvan nem kívánja meg más fenekét? Mondjuk ezen nem akadnék ki, mert szerintem a 20-30 évig tartó monogámia nem létezik.
103. spinneli (válaszként erre: 101. - Noarashi)
2012. júl. 31. 17:09

Miért olyan nehéz elképzelni ezt?

Nem nyomorultakkal kell összeállni, és egészséges önértékeléssel kell rendelkezni, kb. ennyi a titka annak, hogy a kölcsönös bizalom őszinte legyen.

102. 9ec59d8582 (válaszként erre: 101. - Noarashi)
2012. júl. 31. 17:05
xDD Ez nagyon jó
101. Noarashi (válaszként erre: 96. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 31. 17:04

Most eszembe jutott a Mátrixból a kéf féle pirula...ki meri kinyitni a szemét?

Na amúgy én volt , hogy belenéztem, és ennek lett oka a lapátdíj. Mármint én adtam a díjat. Mindenki úgy kutakodjon, hogy készüljön fel, szart is találhat ottan és akkor azzal mit fog kezdeni..

Nekem mindig olyan álnaív az hogy "mi kölcsönösen megbízunk egymásban, tudom a jelszavát, stb...meg az engem még sosem csaltak meg "-duma. Bizalom a mai világban? Na nekem ez nehezen megy...

100. 9f86e86d50 (válaszként erre: 92. - Fejesolgi)
2012. júl. 31. 14:56
Megváltoztatnád a "rossz fiút" női naivitás, vagy inkább kislányos... Szereted ha melletted keresnek, vagy találnak és "használnak2 mást? Csak kapd elő az önbecsülésed. Olvasd el Dr. Csernus a nő, vagy Alon Gratch: Ha a szerelmes gondolkodna című könyvét, és értékeld át jelenlegi helyzeted. A pofonok egy idő után felüdítő jelenhez vezethetnek. :)
99. 74f8c12b8e (válaszként erre: 97. - Fejesolgi)
2012. júl. 31. 14:55

Igen,ez függőség.Te is függsz tőle.

És nem fog változtatni.Ne bízz benne.

Ha eddig jó volt ez neki,és mindig volt nő,aki ebbe belement,és most épp te vagy az,akkor minek változtasson?

98. spinneli (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. júl. 31. 14:24
Ez az a típusú gondolkodás, amire még legyinteni sem érdemes.
97. fejesolgi (válaszként erre: 94. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 31. 14:23
Azt mondja 26 éve így él, neki sem könnyű változni ,de akar...miért nem hagyom, hogy a saját tempójában tegye?Azt mondja ki akar szállni a társkeresőről...és bebízonyítja ,hogy megteszi....de ha újra regisztrál új néven?Miért nem bízok benne?adjak lehetőséget a változásra! tiszta örület....tiszta örület...ez a függőség! Pedig látom...pedig tisztában vagyok mindennel...és mégis....
96. 74f8c12b8e (válaszként erre: 91. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 14:19

Kb egyetértek..


Igazából nagyon jó azoknak,akiknek oylan tiszta az életük,hogy még nem csalódtak akkorát emberekben,hogy így mernek bízni bárkiben.Persze ők is esnek majd pofára előbb-utóbb,de addig leghalább jó nekik,mert azt hiszik,hogy az,ha ők bíznak a másikban,akkor a másik meg is érdemli ezt a bizalmat

95. fejesolgi (válaszként erre: 93. - Idhikai)
2012. júl. 31. 14:17
nem törtem fel...ő adta meg....
94. 74f8c12b8e (válaszként erre: 92. - Fejesolgi)
2012. júl. 31. 14:12

Miben segítsünk? ...Nagyon nagy ez a slamasztika..mért nem tudsz kiszállni?

Itt nemcsak az a gond,hogy nőzik melletteed,hanem talán nagyobb,hogy körömszakadtáig védi azt is,ami hazugság.

Sztem érzi,hogy ez a kapcsolat nem forog kockán,mert hiszen eddig sem hagytad el,egy csomó katyvaszt bevettél tőle..mért ne csinálja tovább,ha neki így kényelmes?

Ő csak ne vádoljon téged azzal,hogy kutakodszm,először seperjena saját háza előtt.Ő nem azért viselkedik így ,mert te kiprovokáltad,hanem már előtte is iylen volt.

De ez az ő baja,neked egyáltalán nem kell ezt eltűrnöd,még akkor sem,ha szereted.

2012. júl. 31. 12:06
Nem nyomozok, de lecsekkolom, főleg, ha nem ismerem már 100 éve, hanem új ismeretség. Körbenézek, körbejárok, amit lehet... de az email-fiókját nem fogom feltörni. :)
92. fejesolgi (válaszként erre: 91. - 9f86e86d50)
2012. júl. 31. 11:46
Én az utolsóra szavazok: nem zörög.....Én mindig akkor nézem meg, amikor megérzéseim vannak és eddig még soha nem volt hiába.De lehet-e hinni a sok hazugság után? Amikor körömszakadtáig védi a hazugságait...még akkor is, ha bizonyíték van rá.Azt mondja: arra tanították, hogy körömszakadtáig védje a maga igazát...még akkor is ,hogy tudja,hazugság.És akkor sem igéri meg, hogy nem csinálja tovább ,amikor tudja, hogy a kapcsolata forog kockán.Azt mondja: nem gondolom, hogy pont az ellenkező hatást váltom ki belőle, ha kutakodom? Tudja, hogy nem jó amit csinál, de mégsem száll ki belőle.Én meg nem tudok kiszállni...tudom, tisztában vagyok azzal,hogy nem fogja abbahagyni....mindennel tisztában vagyok és mégsem tudok lépni....pedig lassan felöröl ez a kapcsolat....segítsetek!!!!!!
91. 9f86e86d50 (válaszként erre: 82. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 31. 11:34

Jó a téma, mit ettél ma! :) Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát? Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél?


Nos! Az internet és a facebook manapság a kísértés melegágya férfinak és nőnek! Éppen ezért az én meglátásom szerint egy mindkét fél által tiszta szívvel kialakított kapcsolatban semmilyen másik ilyen dolga nem tabu. Ha az egyik ottfelejti a netes dolgait, vagy a másik már nem tud aludni mert bizonytalan, viszont nem akar vádolni "bizonyíték" híján, akkor a meggyőződés ez esetben nem rossz. Az esetek nagyon kuszák tudnak lenni, és kiszámíthatatlanok. Egy férfi és nő szerelmének aránya is. Mert van ám olyan, állítólag mert ezt nem értem, hogy jó minden otthon de azért a friss húsi kell.

Bele lehetne menni, hogy ez micsoda is valójában. Igazából nincsenek rossz és jó tettek, tehát ha belenézünk egymás dolgaiba az nem lehet egyértelműen rossz. Vannak helyeztek amik ezt kívánják.


Aki most elgondolkodik, hogy undorítónak tartaná, hogy a társa nem akar vakon hinni benne, és megbizonyosodna dolgokról, az gondolja át, mit féltene, mi lenne az a nagy titok ami így kiderülhetne. Mert az is érdekes egy kapcsolat szerintem.

2012. júl. 31. 11:31
Megvan a maximális bizalom,úgyhogy szerintem felesleges.
2012. júl. 31. 11:12
Neeeem
88. fejesolgi (válaszként erre: 80. - A0c1361e44)
2012. júl. 31. 11:11
Semmivel...magadnak okozol nagyon szar napokat.....
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook