Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit tennél a helyemben? fórum

Te mit tennél a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 25. 07:14
Ne halogasd,ha szeretitek egymást,menj utána!Ha nekem nem lett volna akkoriban egy gyermekem,én is ezt tettem volna.De azóta ő már a múlt,távkapcsiban nem lehet sokáig élni normálisan.Sok sikert!
9. ancy
2008. szept. 25. 07:03
Egyszer élünk,ki kell próbálni.Ha nem tetszik még mindig hazajöhetsz.
2008. szept. 25. 02:20
Nem is kérdés! Mennék, azonnal.
2008. szept. 25. 00:58
Gyere kedves, várlak!
2008. szept. 24. 23:49
Voltam hasonló helyzetben, csak én rosszul döntöttem. Maradtam. Távkapcsolatban éltünk még kb egy évig, de aztán minden véget ért, pedig nagy szerelem volt. Ha nem köt ide semmi (pl:suli), akkor menj Te is!!!!!
2008. szept. 24. 23:49
A családom körében történt meg. Az öcsém kiköltözött Írországba kényszerűségből dolgozni. A felesége itthon semmilyen munkát nem volt hajlandó végezni. Kiment látogatóba kb 3 éve,és megtetszett neki a környezet és tegyem hozzá a munka, azóta is ott dolgozik. Három gyermekük van, időközben mindegyik nagykorú lett, és szépen sorban a szülők után kimentek Írországba szerencsét próbálni. Nemmondom, hogy mindenkivel így történik, és meg is tudja ennyíre szokni az idegen országot. A másik öcsém még az NDK-s időkben települt át Németországba. Azota megnősült, letelepedett, és ott él és dolgozik a családjával együtt. Erre itt vagyok én, aki még egy hetet sem bír ki Magyarországtól távol, őrülten rohanok haza, mert nekem ez a hazám és nem érzem úgy, hogy áttudnék települni bárhová. Még jobb életkörülményekért sem!!!
2008. szept. 24. 23:39
Ha szeretitek egymást le tudod küzdeni a bátortalanságot és még mindig hazajöhetsz ha mégsem. De az én véleményem szerint a távkapcsolat egy idő után tönkremegy. Végűl is a párodnak is idegen volt az ország mikor elment. Te mitől lennél gyengébb, ha neki sikerült neked is fog. És neked már van legalább egy ismerősöd.
3. musu (válaszként erre: 1. - Beatrix860219)
2008. szept. 24. 23:39

Szia!

Ha már régóta eggyütt vagytok akkor vágj bele.

Ha neki kint jol megy akkor föképp.

Szerintem

2008. szept. 24. 23:38

de hiszen nem egyedül lennél! Ha már ott van a párod is, aki mire kimégy hozzá kialakítot egy bizonyos fajta életet, akkor nincs nagy baj, szerintem.

És egyébként is, vagy tanulod a nyelvet, vagy élőben használod, ami mindenképpen hasznos.

2008. szept. 24. 23:35

A páromnak sajnos külföldre kellett költöznie.

Én nem mertem vele menni, ezért most itthon küszködök.

Ha lenne rá lehetőség, kimenjek hozzá?

Nem érzek magamban elég bátorságot, hogy egy idegen országban boldoguljak.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook