Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te hogyan osztod be az idődet? fórum

Te hogyan osztod be az idődet? (beszélgetős fórum)

15. Hmv.
2014. febr. 28. 09:19
változó sikerrel
14. 1731424aa5 (válaszként erre: 13. - Burkuska)
2009. júl. 16. 20:55
Hol tölti a hétvégét Burkuska? És mivel...?
13. Burkuska (válaszként erre: 12. - 1731424aa5)
2009. júl. 14. 19:49
Köszi:)
12. 1731424aa5 (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2009. júl. 12. 10:14

Szerintem ilyen fiatalon nem kellene halálra dolgoznod magad és rohannod.Ebben a korban én igyekeztem minél többször kirúgni a hámból.Jó...csajoznod mondjuk nem kellene de néha egy kis kirándulás, koncert, lazítás és az életritmusod átszervezése lehet hogy segítene mert a pihenés nagyon fontos.Az, hogy reggel korán kell kelni sajnos nem a kakaskukorékolásnak köszönhető és a késői lefekvés sem a skandináv naplemente miatt van.

Nehéz dolog ám ez, de talán ha kevesebbet dolgoznál az megoldás lehetne, hisz komoly anyagi nehézségekkel nem kell megküzdened ami miatt a munka rabjává kellene válnod!


De ha felkeltél,úgyis megbeszéljük...kész a pulykapörkölt szívem:)

/Update 1 ráadásul és csak azért nem lesz hozzá köret mert nem akartam zörögni:)/

Szép napot mindenkinek!

Váradi Laci reloaded:)

11. Burkuska (válaszként erre: 9. - Cicus72)
2009. júl. 11. 17:11

Nem zavarja,ő próbál rám szólni,h álljak le!

Én vagyok a maximalista!

2009. júl. 11. 17:10

Na,látom nem vagyok egyedül...

Igen,ha gyerek lesz nem tudom,hogy lesz:)

Utálom a hétfőket és imádom a pénteket!

2009. júl. 11. 17:07

Szülés előtt Én is maximalista voltam, de mára már lejjebb adtam.Történt az életemben olyan dolog, ami átformálta a gondolataimat.

Ma úgy gondolom, hoy túl rövid az élet

és túl sok érdekes dolog van , amivel érdemes foglalkozni, kipróbálni. A háztartási munka elég hálátlan dolog, sosincs vége.

A párodat zavarja ha nem minden tipp-top?

2009. júl. 11. 16:58
nehezen
7. 6b9378941a (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2009. júl. 11. 16:58
Napi 10 óra meló után ha valaki még fitt annak le a kalappal! Én 3nap melózom 12 órát 3 nap pihenővel ,amit nem tudok megcsinálni későbbre halasztom! Pihenni is kell mert fontos! Nálunk sincs még gyerek nálunk is minden az éllén áll! De ha gyerek lesz akkor valószinű ba......ni fogok a rendre mert a gyerek lesz az első! :)
2009. júl. 11. 16:56

nálam ugyanez a helyzet, napi 10-14 óra meló, gyerek, háztartás, és tanulás is mellé...


én így csinálom: berakom a mosógépet, odarakom a kaját, míg ezek párhuzamosan készülnek, mosogatok, egyéb háztartási munkát végzek..így hamar megvan...

kiváló hűtőm van, a húsleves is 6-7 napig nem romlik meg benne, általában vasárnap, vagy olyan nap mikor itthon vagyok /ami nem gyakori/ főzök egyszerre 5-7 félét, bedobozolom, így az elkövetkezendő napokra marad kaja..ennyivel is kevesebb a gond... a mosógéped éjjel is ki tud mosni, centrifuga stopra kell állítani, így az öblítőben marad a ruha, reggel egy gombnyomás, és míg fésülködsz, sminkelsz, stb, addig pont kicentriz, gyors ki tudod teregetni, este már csak be kell szedni...

a napi teendőimben mindig logikai sorrendet állítok fel, összeírom gyorsan mi az ami fontos, rászánok napközben 20 percet, hogy emailben, telefonon lerendezzem.. ami kicsit ráérősebb, szintén egy papíron tárolom, és mikor szabadulni tudok, elintézem egy szuszra...

5. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2009. júl. 11. 16:55
Viccen kívül mondom, ügyeskedni kell. De ne akard megváltani a világot, menjen minden a maga rendjén...Ne félj, senki nem fog megszidni, ha valami kimarad...Van, hogy én is minimum 3 felé szeretnék szakadni, de vannak korlátaink...
2009. júl. 11. 16:54

elég nehezen!De-héten hajnali 3 kor kelek,és du-4 ig haza sem érek!

Du-s héten-reggel 7 kor kelek,és éjfélre érek haza!

éjszakás héten-este 8-reggel 8 ig nyomom!emellett kéne főzni,takarítani,mosni stb stb...és nincs segítségem,mégis minden megvan!:-)

3. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2009. júl. 11. 16:54
Ez engem is erdelene. En is dolgozok 10 orat, gyerek nincs, egyetemre is jarok, viszont nekem nem segit a ferjem a hazimunkaba egyaltalan. Plusz fogyozok is, ugyhogy 1 ora torna naponta. Hetkoznap semmire sincs idom, se magamra se semmire.
2009. júl. 11. 16:53
Ügyesen... :-))
2009. júl. 11. 16:51

Sziasztok!


Kíváncsi lennék,Ti hogyan gazdálkodtok az idővel?

Én folyamatosan csúszásban vagyok mindennel...

környezetem szerint túlságosan maximalista vagyok(takarítás,minden a helyén stb.)

Napi 10-órát dolgozom(gondolom más is),gyerekem nincs még,párom sokat segít a házimunkában(istenien főz),de még sincs időm sok mindenre:(

Suliba járok,ráadásul ősztől egy nyelvsuli is a nyakamon lesz,egyszerűen nem tudom,hogy osszam be az időmet!

Ja,és még valami:nem "szöttyögök",van látszatja ha csinálok valamit,gyors vagyok és mégis...annyi mindennel szeretnék foglalkozni!

DE este 10-után ágyat fogok,reggel 5-kor kelek!

SEgítsetek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook